Imperia Online България  
Април 25, 2024, 20:58:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Blitz Masters !  (Прочетена 29429 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zeus
Гост
« Отговор #30 -: Февруари 13, 2016, 11:34:45 »


Да всички знаем , че администарцията ви позволява да ги нарушавате , то за това и е толкова пусто тук де , но все пак имай малко достойнстов и не меси разговорите .
 

*suicide*
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #31 -: Февруари 13, 2016, 11:41:12 »


Бъди коректен към темата и се предържай към правилата на форума . Да всички знаем , че администарцията ви позволява да ги нарушавате , то за това и е толкова пусто тук де , но все пак имай малко достойнстов и не меси разговорите .

Иначе по темата :  Като му дойде времето ще ти влезна в обхвата Wink

ади чакам,ама и у х10 не се побираш,макар че съм с 1ден игра давай да видим що можеш Юрка :Smiley
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #32 -: Февруари 13, 2016, 13:44:53 »

Оставете героя в шубрака.Него са го признали админите на всички игри Grin Grin Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #33 -: Февруари 13, 2016, 17:03:55 »

Знаете ли как се печели ерата в този блиц?
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #34 -: Февруари 13, 2016, 17:29:48 »

Знаете ли как се печели ерата в този блиц?

С 24 -часов онлайн и много нерви. Wink
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #35 -: Февруари 13, 2016, 18:32:53 »

Знаете ли как се печели ерата в този блиц?

За Звезди специално копирам написаното от часовника :


Продължителност на ерата:
Ерите на световете в Империя Онлайн не са безкрайни.
Текущата ера на света Ви ще свърши на 29.02.2016 10:00.
Остават 15 Дни  16:26:34 до приключването на света.

В края на ерата съюзите се класират по обсег на влияние.

Награди:
- Всички членове на съюзите, заели първите три места в крайното класиране по влияние, получават съответно златни, сребърни и бронзови медали и биват възнаградени с диаманти.

Ако никой съюз не е натрупал влияние при края на ерата:
- Съюзите, класирали се на първите три места по нетни точки, получават награда в диаманти, но не и медали в профилите и класацията.

Какво се случва, когато светът се рестартира?
- Акаунтите се прехвърлят в новата ера, но с различно разположение на Глобалната карта.
- Развитието на империите започва от 0.
- Прехвърлят се също диамантите и премиум пакетите.
- Съюзите автоматично започват новата ера в същия състав членове, в който са завършили старата ера, без да е необходимо да се създават наново или да се канят ръчно всички членове.
- Вдигнатите нива на акаунта по време на ерата се запазват.


И за другите участници в разговора ... Може и да не ме отговаряте , ако не ви е удобно Wink  

А искам да попитам децката градина от "Лолипопвците" що лидерът и е в мод от 2 ден ? Да не би да му разцепиха кофата , че го гледам за 1 ден игра натрупал 10 загуби ?
« Последна редакция: Февруари 13, 2016, 18:38:28 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #36 -: Февруари 13, 2016, 18:45:55 »

http://prntscr.com/a2r4gt  Undecided Undecided Cry Cry Cry
Активен

Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #37 -: Февруари 13, 2016, 18:48:22 »

Имах в предвид за точките влияние, дали се натрупват примерно всеки ден (6/12 часа) или не?

Под точка влияние дали се смята всичко империи, колонии търговски и военни пунктове или само експулсивната зона на 1 играч?
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #38 -: Февруари 13, 2016, 19:00:22 »

Боже боже .... колко се радвам че спрях  Grin
Активен
zeus
Гост
« Отговор #39 -: Февруари 13, 2016, 19:05:58 »

А искам да попитам децката градина от "Лолипопвците" що лидерът и е в мод от 2 ден ? Да не би да му разцепиха кофата , че го гледам за 1 ден игра натрупал 10 загуби ?

Пак не те слуша главата Юри, не всички правят като Идола ти, гледам че и в мегаблица седна  под чадъра след като го набиха , ама то щото не играе за това е посрещнал атаката, от това ще да е било Grin  Grin  Grin Не е верно че не може да смята, как можах дори да си го помисля това  Grin Той не играе, той си почива под чадъра в ранчото в Мексико Grin Grin Grin




п.п. Битката я има в битки на деня
« Последна редакция: Февруари 13, 2016, 19:22:10 от zeus » Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #40 -: Февруари 13, 2016, 19:24:21 »

Боже боже .... колко се радвам че спрях  Grin


И аз така . Ама нали да не се сърдят , че съм излязал в МОД . Викам чекай да поцъкам може някой да се засили ида се размаже в стената . Ма няма балами хич . Но пък ... за 30-40 мин на ден без пари е добре Smiley . Ела да ги видиш големите играчи дето много я разбират играта ( не само БГ та ) тук са като мушмули . Но пък браво на Румънците . Много сериозна игра показват . Събират доста добър тим . Между другото тук е мястото да спомена , че ако този свят има рестарт .... Е добре да се посъберем и да започнем да играем заедно , мисля че ще е добре за национала като цяло .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
TO
Редник
*

Karma: +11/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #41 -: Февруари 13, 2016, 19:26:43 »

Пак не те слуша главата Юри, не всички правят като Идола ти, гледам че и в мегаблица седна  под чадъра след като го набиха , ама то щото не играе за това е посрещнал атаката, от това ще да е било Grin  Grin  Grin Не е верно че не може да смята, как можах дори да си го помисля това  Grin Той не играе, той си почива под чадъра в ранчото в Мексико Grin Grin Grin



Не е бил той.
Наглеждач е бил.
Той ся си почива.
Само цъка ей така за кеф.
Не си дава зор.
Ама тъй леко докато разцъква, глей ко направи на НОМАДИТЕ.
Цъкайки с приятели за кеф в блица натрупа невероятна колекция от медали.

Нали тъй Юрка.

А забелязахте ли как е посрещнал с кръгли по численост войничета.... хахахах. смях в залата. някой не може да смята. както и да е ... доказателство че само с кинта не може, то си требе и акъл
Може и да бъркам... Юри ще ни каже.
« Последна редакция: Февруари 13, 2016, 19:32:17 от TO » Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #42 -: Февруари 13, 2016, 19:32:45 »


И аз така . Ама нали да не се сърдят , че съм излязал в МОД . Викам чекай да поцъкам може някой да се засили ида се размаже в стената . Ма няма балами хич . Но пък ... за 30-40 мин на ден без пари е добре Smiley . Ела да ги видиш големите играчи дето много я разбират играта ( не само БГ та ) тук са като мушмули . Но пък браво на Румънците . Много сериозна игра показват . Събират доста добър тим . Между другото тук е мястото да спомена , че ако този свят има рестарт .... Е добре да се посъберем и да започнем да играем заедно , мисля че ще е добре за национала като цяло .

Заедно с теб,национал,че кой ще играе...ти и +още 29 твой профила  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
« Последна редакция: Февруари 13, 2016, 19:36:00 от Apuyc1912 » Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #43 -: Февруари 13, 2016, 19:36:59 »

Юрий ще е национал в отбора по надгребване в кисело мляко на Балканиадата през 2016 г., организирана от ''Бор Чвор''..
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #44 -: Февруари 13, 2016, 19:45:09 »

Заедно с теб,национал,че кой ще играе...ти и +още 29 твой профила  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*

Дани на теб ти трбва много серизна игра . Ако предположем че аз играя през 2016 като национал , Мисля че лесно ще подобра това което направих през 2015 . Ама ти имаш  много да учиш . Това да изкараш елитки за 3 сандъка . Затова вместо да говориш празни приказки си намери свестен отбор и се понаучи на това онова , а недей да си губиш времето с Лолипоповците Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!