Imperia Online България  
Март 28, 2024, 19:55:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Боен рейтинг  (Прочетена 841 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« -: Февруари 07, 2016, 15:27:10 »

Бих искал да предложа боен рейтинг да не се получава или взима при вземане или губене на васал... Взеха ми един васал и изгубих 53 боен рейтинг което е много. И понеже като ти нападат васал не можеш да правиш нищо освен да си взимаш златото от него е адски безсмислено да ти пада бойния рейтинг защото са решили други да използват това да си вдигнат техния...  *crazy* *crazy* *crazy*
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 07, 2016, 15:32:18 »

Подкрепям предложението и аз. Smiley
Активен

fiher
Лейтенант
***

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 07, 2016, 15:42:55 »

Ще ви дам един пример и ми кажете редно ли е .
Има един умник дето си беше купил велик човек и му сложил 10 контра и не можех да го шпионирам квото и да правя и реших да му дам 100 кончета на полева . Видях какво има и ...вече го няма . За да съм сигурен ,че няма проблеми пращах още кончета преди атаката и накрая бойния ми рейтинг отиде на кино . Е как ви се струва Huh?

Другото ,което ме изненадва е ,че дава боен рейтинг за нападане върху изоставени империи ... можете да кажете ,че не е много ,но има някои мои съюзници ,които нападат основно изоставени империи и имат 1900 боен рейтинг и отгоре ,защото има изоставени империи с над 1400 рейтинг и то защото ерата започна преди получаването на рейтинга . Иначе ако беше отначало  щеше да има повече каси с над 1000 рейтинг и много лесно да се вдига ,защото те се нападат със скорост 5 минути минимум ( х2 свят) и общо за 10 минути мога да пратя 7 атаки и така за 2-3 часа да си направя рейтинг .

Е сега да попитам - Намирате ли нещо нередно във всичко това ?
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 08, 2016, 10:59:44 »

Ще предам забележките ви на Екипа. Благодаря.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!