Imperia Online България  
Април 16, 2024, 12:02:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: докога  (Прочетена 1126 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« -: Януари 29, 2016, 06:35:24 »

Това все така ли ще е.   Shocked Shocked Shocked   Само паладините в 1та атака са повече от цялата армия/тежка/ на атакувания.ВП е построен да пази ТП.От кого.От врабчетата ли.Разбирам да може да се атакува незащитен ТП извън обхват,но това.Според мен и колония върху ресурс ни би трябвало да може да се атакува извън обхват.                  
« Последна редакция: Януари 29, 2016, 06:41:30 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 02, 2016, 10:08:06 »

Измина седмица и няма становище от екипа.Ситуация като гореописаната е проблем и е добре да знаем така ли ще бъде оставен.И ако не.Кога може да се очаква да се промени това правило.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #2 -: Февруари 02, 2016, 10:12:49 »

Измина седмица и няма становище от екипа.Ситуация като гореописаната е проблем и е добре да знаем така ли ще бъде оставен.И ако не.Кога може да се очаква да се промени това правило.
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=71589.0

това не е проблем, а е заложено в играта- вариантите са колония или търсих друг такъв спец рес.

ПП. като с еабстрахираш от спама  -  горе-долу обхватът на йозови беше същия
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 02, 2016, 12:07:59 »

Теб никой не те пита.Но все пак.Да.Проблем е заложен в играта.След тази интервенция пича скочи с 80 места в новата военна класация,а след една битка направена вчера,я оглави.А както ни уверяваха тя "уж" ще премахне предимството на диамантен играч.Първо това правило позволява на такъв играч да вземе който си поиска ресурс от когото и да е.И второ-такива/без абсолютно никакъв риск за него/ действия го правят водач във военната лига.Е ако и това не е проблем не зная какво.                                                                                                                                                                  П.П  джони е пеленаче в сравнение с тоя.          
« Последна редакция: Февруари 02, 2016, 12:14:53 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4 -: Февруари 03, 2016, 02:16:27 »

 Grin Галине, не ме учи на неща дет съм ги оправял преди 18 месеца. Може и да ми видиш спора с Tulkas, обаче питането ти беше за пазенето на СР, не за лигите - пак погледни какво съм писал на админа. Това е моделът на версия 6 откакто е създадена - или играеш, или си биеш камшика


ПП. Има много общо между модирането на алексимо в 160 и модирането на джонив 160, ама ти малка бибата да знаеш. Че и си сляп -очевадни неща в играта 6 години не можеш да видиш
« Последна редакция: Февруари 03, 2016, 02:30:27 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #5 -: Февруари 03, 2016, 12:34:00 »

Grin Галине, не ме учи на неща дет съм ги оправял преди 18 месеца. Може и да ми видиш спора с Tulkas, обаче питането ти беше за пазенето на СР, не за лигите - пак погледни какво съм писал на админа. Това е моделът на версия 6 откакто е създадена - или играеш, или си биеш камшика


ПП. Има много общо между модирането на алексимо в 160 и модирането на джонив 160, ама ти малка бибата да знаеш. Че и си сляп -очевадни неща в играта 6 години не можеш да видиш
Със сигурност не си оправил някой проблем в играта.Тази тема нямаше да я има.Как аз ще градирам темите си е моя работа и ти препоръчвам за вбъдеще да не пишеш в тях.Темата е в "проблеми" и ти нямаш ценз за да ми отговориш.Още повече че си писал глупости.Препоръчваната от теб колония може да се атакува извън обхват по същия начин като ТП.Аман от подлизурковци и гъзелизци.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!