Imperia Online България  
Април 19, 2024, 21:49:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос на мъжка чест, не на игра.  (Прочетена 3788 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #15 -: Януари 31, 2016, 18:07:59 »

Това отборче(без мен)изкърти шортите на твоя Идол.Всичките ти плюнки,нямат стойност.След мода,сега развя и белия флаг-оди му целувай и него.Съюзът на Мечовете,може и да не се запази,може и да е постъпил грешно,връзвайки се на оня Скафандър(твоя Идол),но му наби шошоните и го прати да си избива комплексите в 193,където сигурно ще иска да чупи некви рекорди,биейки се и борейки се с Черепа и Мрачната Grin
Е за тва бате Стефко е велик,макар че ти няма го разбереш.Ти си имаш Идол. *crazy*
Ай...чао.

http://prntscr.com/9x55tp
http://prntscr.com/9x7v9o  Grin чистници

Без значение колко играча го мачкаха - Меридоо не дигна знамето, тея се надпреварват
« Последна редакция: Януари 31, 2016, 18:17:23 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
fiher
Лейтенант
***

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #16 -: Февруари 01, 2016, 01:37:01 »

И кво по-точно ще покаже това експериментче? В6 е направена така ,че колкото и да искаш ако съм редовен играч без да съм някакъв супер-дупер силен нищо няма да ми направиш . Ще си цъкам за кеф и няма да ме пипнеш и кво от това ? Няма да си хванем армиите само ще се дебнем и ще си пречим като дразнители един на друг и кво ?

Ако искате военен свят то трябва да се върне 6 часовия офлайн блок и тогава може пак да си говорим.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #17 -: Февруари 01, 2016, 01:42:46 »

6 часовия нема да свърши работа с тези бонус ковчези, станове и пр. Е, някъде може и да проработи но ефекта му няма да е голям. Вече не е като едно време - десет часов, заем и си до тук
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #18 -: Февруари 01, 2016, 01:57:02 »

И кво по-точно ще покаже това експериментче? В6 е направена така ,че колкото и да искаш ако съм редовен играч без да съм някакъв супер-дупер силен нищо няма да ми направиш . Ще си цъкам за кеф и няма да ме пипнеш и кво от това ? Няма да си хванем армиите само ще се дебнем и ще си пречим като дразнители един на друг и кво ?

Ако искате военен свят то трябва да се върне 6 часовия офлайн блок и тогава може пак да си говорим.
е, ако се биете/дебнете цяла ера с по 100к тежка армия е така. Но я си направи акаунта повече нето от армия отколкото сгради и проучвания и ела се бий  без диаманти с някой чакръкчия  Grin
« Последна редакция: Февруари 01, 2016, 01:58:33 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #19 -: Февруари 02, 2016, 20:31:03 »

е, ако се биете/дебнете цяла ера с по 100к тежка армия е така. Но я си направи акаунта повече нето от армия отколкото сгради и проучвания и ела се бий  без диаманти с някой чакръкчия  Grin


Стефо знаеш ли защо ти се нервя ... Защото само местиш темата .

хайде сега ми кажи ако играеш без Премиум и Без Диаманти , кога ще я направиш тази армия ? Играеш ли си и биеш ли си се просто цяла ера ще си играеш на ниско нето , защото нямам от къде да дойде другото . А вдигнеш ли нето на Премиум играчите примерно , ще те спукат от бой защото просто твоята армия е по-слаба . Ето за това ви казвам . Дайте да се разберем и да направим една ера БЕз премиум и БЕЗ диамнти ... Ей така за купона . И сами след това ще се обедите колко е по различна В6 ... Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #20 -: Февруари 03, 2016, 03:08:26 »


Стефо знаеш ли защо ти се нервя ... Защото само местиш темата .

хайде сега ми кажи ако играеш без Премиум и Без Диаманти , кога ще я направиш тази армия ? Играеш ли си и биеш ли си се просто цяла ера ще си играеш на ниско нето , защото нямам от къде да дойде другото . А вдигнеш ли нето на Премиум играчите примерно , ще те спукат от бой защото просто твоята армия е по-слаба . Ето за това ви казвам . Дайте да се разберем и да направим една ера БЕз премиум и БЕЗ диамнти ... Ей така за купона . И сами след това ще се обедите колко е по различна В6 ... Wink
Мече, ако играя на 400к нетни мога и по 5 да направя армия. Явно в момента не играеш и не си наясно с реалностите. Акаунт, който никога не отваря сандък на злато си издъжа армия с 90М издръжка на час и си свирка.

Давай тан някой забравен от бога свят и да се свървша тая простотия, викни и Алекс да ти развие акаунта за да ти храни армията  *hahaha*
« Последна редакция: Февруари 03, 2016, 03:28:44 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
fiher
Лейтенант
***

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #21 -: Февруари 03, 2016, 11:40:17 »

Ми аз на 1.7М нето съм на -1М злато на час и пак армията си ми е добре и не се хваща . Не разбирам ако го направите кво ще докажете като никой на никой няма да хване армията просто ,защото версия 6 е направена така ,че ако си поне малко сериозен играч да не може никой да те пипне ,но ако ще го правите айде и аз ще се включа.
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #22 -: Февруари 03, 2016, 14:40:31 »

Ми аз пък съм на 0 нето а парите за издръжка на армията ги влагам в нощни заведения от едно известно време  *pardon*

Разговора тук за непредубедените изглежда така - https://www.facebook.com/georgehtakei/videos/1459439627418819/

Отдавна вече няма железни.Всички са скрап.Не се разбива само тоя който не се бие.Просто играта вече е такава.
Правете си кефа и стига сте си ги мерили във форума (визирам най вече теб Юрий)
Още помня как сам "преби" целия CREATORS  Grin Grin Grin
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #23 -: Февруари 03, 2016, 21:36:12 »

Ми аз пък съм на 0 нето а парите за издръжка на армията ги влагам в нощни заведения от едно известно време  *pardon*

Разговора тук за непредубедените изглежда така - https://www.facebook.com/georgehtakei/videos/1459439627418819/

Отдавна вече няма железни.Всички са скрап.Не се разбива само тоя който не се бие.Просто играта вече е такава.
Правете си кефа и стига сте си ги мерили във форума (визирам най вече теб Юрий)
Още помня как сам "преби" целия CREATORS  Grin Grin Grin


Кога тва!?!?  *pardon* *pardon* *pardon* *pardon*
Активен

battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #24 -: Февруари 03, 2016, 23:03:23 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #25 -: Февруари 04, 2016, 12:18:23 »

"Нещото", което пребива само цели отбори лекинко него слуша главата и е силно босо по темето. Не му се връзвайте! Просто се гаврете с него за разтуха и добро настроение.И да нямате угризения от това, то не принадлежи на човешкия род!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!