Imperia Online България  
Април 16, 2024, 13:25:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос на мъжка чест, не на игра.  (Прочетена 3784 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« -: Януари 28, 2016, 21:59:06 »

Е Бойци - понеже чета тук някакви ПИШМАН гурото дате дават акъли и се правят на игралци . Хайде да седнем и да направим " Пакт на съглашение " между играчите за това да се съберем в обезлюден свят и да играем с диаманти колкото за ПРЕМИУМ и нито Лев Повече . Нека сами да си направим устава и правилата по между си . За мен не е нужно И.О. да ни прави свят , за мен е нужно просто да си МЪЖ ( знам че имам и много жени дето я играят тази игра , но ме разбирате , че тук МЪЖ не е полов белег , а тип поведение )  и да тежиш на мястото си . Да докажеш , че дори и претиснат до стената можеш да не проявиш слабост и да натиснеш бутона " Закупуване на Диаманти " . За това не е нужно някой да ти съдейства или да ти гарантира . Тук най-важното условие е МОРАЛА и ДОБЛЕСТА . НЕ дали ще измислиш начин да излъжеш другите , а дали ще имаш " топки " да не се подадеш на това . Нека да направим една ера в която сами да се пробваме колко струваме като СПОСОБНОСТИ , а не като ВЪЗМОЖНОСТИ .

Бъди МЪЖ и подкрепи това предложение или не се прай на играч Wink


Е отправям ви предизвикателство . Дайте да измислим правилата и да го направим . Или си оставате Диамантаджии и Ревльовци
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #1 -: Януари 28, 2016, 22:36:15 »

Леле майко! За каква мъжка чест може да пледира предател на националния ни отбор. Ти пиян ли си бре?
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #2 -: Януари 29, 2016, 19:43:14 »

Ти пък какъв национал си бре  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* . 10 глуха и зад нея  *hahaha* *hahaha* *hahaha* .

П.П. За непредобедениете читатели - Галахад не е класирал профил на СВЕТОВНОТО 2015 и ако е играл е бил само буфер . Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #3 -: Януари 29, 2016, 20:43:07 »

Ми ти пък като класира.....
За непредубедените--Този голям играч,с големия бюджет,го намрази целия отбор и беше 30та глуха.Интригант и мрънкач и слагач на Джонката. Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #4 -: Януари 29, 2016, 21:27:42 »

Е Бойци - понеже чета тук някакви ПИШМАН гурото дате дават акъли и се правят на игралци . Хайде да седнем и да направим " Пакт на съглашение " между играчите за това да се съберем в обезлюден свят и да играем с диаманти колкото за ПРЕМИУМ и нито Лев Повече . Нека сами да си направим устава и правилата по между си . За мен не е нужно И.О. да ни прави свят , за мен е нужно просто да си МЪЖ ( знам че имам и много жени дето я играят тази игра , но ме разбирате , че тук МЪЖ не е полов белег , а тип поведение )  и да тежиш на мястото си . Да докажеш , че дори и претиснат до стената можеш да не проявиш слабост и да натиснеш бутона " Закупуване на Диаманти " . За това не е нужно някой да ти съдейства или да ти гарантира . Тук най-важното условие е МОРАЛА и ДОБЛЕСТА . НЕ дали ще измислиш начин да излъжеш другите , а дали ще имаш " топки " да не се подадеш на това . Нека да направим една ера в която сами да се пробваме колко струваме като СПОСОБНОСТИ , а не като ВЪЗМОЖНОСТИ .

Бъди МЪЖ и подкрепи това предложение или не се прай на играч Wink


Е отправям ви предизвикателство . Дайте да измислим правилата и да го направим . Или си оставате Диамантаджии и Ревльовци

http://prntscr.com/9whc9s чакам,чакам 30дни вече,а ни вест,ни кост няма от тебе Cry
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #5 -: Януари 30, 2016, 20:12:47 »

http://prntscr.com/9whc9s чакам,чакам 30дни вече,а ни вест,ни кост няма от тебе Cry

Е нали след това се отказа бре ... Проумя че няма смисъл да ме гониш почна да мрънкаш ,че ще седя на малко нето и се отказа ... Сега какво се праиш на голям . Тъкмо си помислих , че си поумнял и че имаш повечко мозък и ти " БАМ " и пак ми върна мнението си за себеси Smiley .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #6 -: Януари 30, 2016, 20:18:31 »

Ми ти пък като класира.....
За непредубедените--Този голям играч,с големия бюджет,го намрази целия отбор и беше 30та глуха.Интригант и мрънкач и слагач на Джонката. Grin


Между другото и този и той не игра на световното ... Профилът му беше заменен с резерва . Та драги непредубедени читателю виж само кои са критиците и си прави сметка какви са като хора Wink . След това се запитай " Искаш ли да се забъркваш с тях " . ( Между другото сред техните познати има  момчета и момичета  който са доста смислени , но никога няма да ги видиш да пишат против мен и не защото ме обичат , просто защото знаят , че може да не им харесва как го казвам , но все пак казвам истината ) .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #7 -: Януари 30, 2016, 21:44:13 »


 но все пак казвам истината 
*HOSPITAL*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #8 -: Януари 31, 2016, 00:32:44 »


Между другото и този и той не игра на световното ... Профилът му беше заменен с резерва . Та драги непредубедени читателю виж само кои са критиците и си прави сметка какви са като хора Wink . След това се запитай " Искаш ли да се забъркваш с тях " . ( Между другото сред техните познати има  момчета и момичета  който са доста смислени , но никога няма да ги видиш да пишат против мен и не защото ме обичат , просто защото знаят , че може да не им харесва как го казвам , но все пак казвам истината ) .
Grin Лечение трябва! *HOSPITAL*
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #9 -: Януари 31, 2016, 04:14:26 »

Ей Галахад да взема да заиграя тая пуста 6та ли е 7ма версия ли е вече не знам ,че да оправя нещата и там а ? Grin Grin гледам много спорове много чудо кой е най големия игралец ли стратег ли побойник то май е весело а ? или само ми се струва че е весело  Embarrassed Grin ако не друго поне на супорта ше му се еб... мамата денонощно  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
emmilmilanov
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #10 -: Януари 31, 2016, 09:00:13 »

Аз съм непредубеден читател , не съм играл световно и не играя в.6   и  НЕ СЪМ ИДИОТ , но ако 10 и повече човека ми кажат . че съм такъв значи явно е вярно.  Така че eulsivex немога да те разбера ти защо още не го осъзнаваш. Нете познавам какъв играч си ама като влизам в форума само ти ми се набиваш в очите. Вземи се  махни вече че хората не се отказват вече и от  играта ами и от  форума. Аз няма  влизам също вече.  То не било спам , не било чудо
Активен

Бате Емчо
"В България да си прост и нахален се смята за качество. Ако си малко по-културен и възпитан, веднага почват да те гледат с подозрение: ся тоа на къв се прай?"
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #11 -: Януари 31, 2016, 09:21:19 »

Ей Галахад да взема да заиграя тая пуста 6та ли е 7ма версия ли е вече не знам ,че да оправя нещата и там а ? Grin Grin гледам много спорове много чудо кой е най големия игралец ли стратег ли побойник то май е весело а ? или само ми се струва че е весело  Embarrassed Grin ако не друго поне на супорта ше му се еб... мамата денонощно  Grin Grin
Grin Преди месец им предложих да те пуснат на тестов свят  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #12 -: Януари 31, 2016, 12:49:46 »

0
Аз съм непредубеден читател , не съм играл световно и не играя в.6   и  НЕ СЪМ ИДИОТ , но ако 10 и повече човека ми кажат . че съм такъв значи явно е вярно.  Така че eulsivex немога да те разбера ти защо още не го осъзнаваш. Нете познавам какъв играч си ама като влизам в форума само ти ми се набиваш в очите. Вземи се  махни вече че хората не се отказват вече и от  играта ами и от  форума. Аз няма  влизам също вече.  То не било спам , не било чудо

Ами като гледам не си и от най-челите хора . И понеже го давам малко просветител ще ти обясня едно елементарно правило за живота :
Спор
Когато има спор то той е между 2 или повече страни , които имат РАЗЛИЧНИ ГЛЕДНИ ТОЧКИ . В спорът не са важни участниците , а гледните точки .
пример : Споро с 2 гледни точки едната я защитава 1 човек другата 10 - Това не означва , че спорят 10 срещу 1 , а 1 срещу 1 . Така че някакви си хора от някакво отборче че ми се пенат по форума изобщо не са кретерии за това , дали съм прав или не . Още по-любопитното е знаешли кое . Че тук във форумът най-големият ми словесен опонент е имало моменти за най-важните неща ми е казвал , че съм прав Wink . А не съм крил и аз това , че когато той е бил прав , че съм го подкрепял . Друг е въпроса , че между него и мен има една словесна закачка , която 99,99% от хората тук дори не я проумяват и искренно ме забавляват , както мен така и него . Апропо нали не мислиш , че няма друг тип комуникатори и че ако трбва да си изяснявам мнението с някой няма да го направя там Wink .


А забравих ... за да си наясно . Аз не обичам комплексираните хора принципно . Ето защо съм един от малкто които искат И.О. да съседат " Специална награда за реал " тя да се пресъжда на отбора който е спечелил най-много войни ,без значение от точки , нето и прочие ... просто условието е да има минимлано количество войни в който да е участвал ( примерно 10 войни и нагоре ) и оттам насетене да се гледа отбора с най-много спечелени . Така , ще се даде шанс на всеки да се забавлява . За тази цел няма да са ти нужни диаманти или развитие ... Може да си играеш с леки и а сновеш война след война . Та така
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #13 -: Януари 31, 2016, 13:52:27 »

Това отборче(без мен)изкърти шортите на твоя Идол.Всичките ти плюнки,нямат стойност.След мода,сега развя и белия флаг-оди му целувай и него.Съюзът на Мечовете,може и да не се запази,може и да е постъпил грешно,връзвайки се на оня Скафандър(твоя Идол),но му наби шошоните и го прати да си избива комплексите в 193,където сигурно ще иска да чупи некви рекорди,биейки се и борейки се с Черепа и Мрачната Grin
Е за тва бате Стефко е велик,макар че ти няма го разбереш.Ти си имаш Идол. *crazy*
Ай...чао.

http://prntscr.com/9x55tp
« Последна редакция: Януари 31, 2016, 13:55:08 от HSinclair » Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #14 -: Януари 31, 2016, 14:21:41 »

Ей Галахад да взема да заиграя тая пуста 6та ли е 7ма версия ли е вече не знам ,че да оправя нещата и там а ? Grin Grin гледам много спорове много чудо кой е най големия игралец ли стратег ли побойник то май е весело а ? или само ми се струва че е весело  Embarrassed Grin ако не друго поне на супорта ше му се еб... мамата денонощно  Grin Grin

Давай Манекене, поне с теб ще е интересно и скука няма да има! Трябваше да те няма много време та да оценя какъв образцов и порядъчен дразнител беше, а тук сега изпростявам срещу  аматьори и човекоподобни селтици. Идвай, ще е интересно! Ще те побия малко, ще те изкъртя от бой стотина пъти ако имам време, ако нямам ще са 50, ако искаш покани и "Баба Меца"  да те утешава когато те плескам. Дори нема и да те пляскам ако се навиеш да заиграеш отново и ще ти подаря един бляд, мой роб, руснак, да се гавриш с него за разтуха че на мен ми омръзна! А той като разбере че си богат сам ще си надене намордника и ще те гледа в очите, когато го риташ. Обучен е и е винаги незадоволен сексуално, но е скопец по рождение и се облича в рокли. Грозен е но пък за сметка на това е предан:D Tongue
« Последна редакция: Януари 31, 2016, 14:39:21 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!