Imperia Online България  
Април 29, 2024, 01:05:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моля задавайте въпросите за лигите тук  (Прочетена 11784 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #60 -: Януари 23, 2016, 11:43:36 »

Tulkas  ако военната класация остане в тоя си вид трябва се промени формулата за военните точки не е редно да има 1 маршал в целия свят и той да е на 134 място примерно.
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #61 -: Януари 23, 2016, 11:49:31 »

fiher бе ти кой си че си търся спаринг партньор Grin Grin Grin Grin  в 260
Активен

fiher
Лейтенант
***

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #62 -: Януари 23, 2016, 11:50:26 »

fiher бе ти кой си че си търся спаринг партньор Grin Grin Grin Grin  в 260
Е....fiher съм ...ама в свят 251  . Може ако се пусне нов свят утре или скоро време да се разберем да се регнем ..така ...за спорта  Grin Grin
Активен
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #63 -: Януари 23, 2016, 11:51:04 »

Като няма кой да бият няма да са първи по военни ................
аз ти казах ай сиктир кои си ти че да ми определяш правилата на играта ,която живее точно от такива играчи като тези от снимката ,като нямаш толкова армия да разбиеш колкото тях няма да си 1ви ти. аман
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #64 -: Януари 23, 2016, 11:52:40 »

аз ти казах ай сиктир кои си ти че да ми определяш правилата на играта ,която живее точно от такива играчи като тези от снимката ,като нямаш толкова армия да разбиеш колкото тях няма да си 1ви ти. аман
Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin запали мотора
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #65 -: Януари 23, 2016, 11:58:34 »

милене до къде я докарах ме северните легиони да се пазят от касите.Май е време и аз да се пенсионирам
Активен

masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #66 -: Януари 23, 2016, 11:59:20 »

В момента стан 9 , 10  ниво в свят 160  са кът. Всички бият станове като изтървани за да си качат бойния рейтинг. Ако на това му виката велики войни значи съм объркал играта ...... за малко да си помисля че е военна стратегия а то било нещо като farmville.   Embarrassed
Поне да бяхте оставили и старото класиране за да може да имаме ясна представа кой какъв е в тази игра.
Чудя се дали е въможно показателите като битки с независими градове , станове , мрачни крепости и разни черепи да бъдат изключени от тази статистика ....... ?  Embarrassed
Активен
fiher
Лейтенант
***

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #67 -: Януари 23, 2016, 12:01:44 »

аз ти казах ай сиктир кои си ти че да ми определяш правилата на играта ,която живее точно от такива играчи като тези от снимката ,като нямаш толкова армия да разбиеш колкото тях няма да си 1ви ти. аман
Ми ....Дай снимката от военните и питай играчите кой има по-добри военни качества . Онзи с 1,5М нето и 1,5М военни или онзи ,чието най-велико постижение е да се разбие . Просто питай кой е по-добър във военно отношение . Всеки ако трябва да е честен според мен ще каже ,че военната класация би трябвало да е за онзи с 1,5м нето и 1,5м военни .
Ти какво си мислиш ?Че тези 2мата най-отгоре на класацията като видят ,че няма да са първи по военни към края на ерата то ще се откажат да дават пари ? Ще си кажат "Ех...няма да водя по военни точки ....ужас...реалма губи целия си смисъл за мен ....край...дотук бях "  Huh??
Проблема е ,че онези големите играят не с цел да вземат военната класация ,а да вземат нетната и следователно реалма . Те си имат цел и това ,че няма да печелят военни точки  изобщо не им пречи да си постигнат целите .

Военните играчи се борят с други военни играчи да са номер 1 по военни точки ,а фермите с други ферми за нетни и за реалм .
Не знам ти ли си тези 2ма ,но ако си или имаш достъп до тях ги питай дали им пука за военните .Дали цял свят вкарвар пари в играта само и само към края да се разбият и да се видят в топа по военни .
Очевидно някак си ще го преживеят и след като очевидно това не им е цел то защо трябва да пречат на тези на които им е цел ?

Аз пак ще те питам - кой има по-добри военни умения ?Онези първите или онзи на 1,5М нето с 1,5м военни . Питай и онези двамата питай си съюза питай който искаш и като получиш отговори виж колко хора смятат едното и колко смятат другото .
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #68 -: Януари 23, 2016, 12:03:31 »

Още глупости ще напишете ли ?   начетох се на една камара глупости ..... целта на промяната е да се харчат диаманти разберете го ... не може да си вземеш реалма  друг плаща повече ок .... искаш да си първи по военни не можеш други имат повече армии печелят повече военни ок .. пак си прецакан .. пускат една камара лиги с неясни формули олеееее развитие като не може да си вземеш реалм или да си първи по военни мащабно се пускат лиги ... зарибяват една камара народ да са първи по военни  ( по новите правила )  
 Икономическа
• Военна
• Изследователска
• Строителна
• Растеж
• Велики хора

 Това е стимул за някой да е първи в строителната или изследователската да харчи диаманти и накрая на ерата да изпита удоволствие че е бил първи в тази лига като не е спечелил медал Smiley
а колкото то  Tulkas  последната една година се оляхте да пускате промени с цел да харчиш повече диаманти и да си огромен ОН ако искаш да спечелиш нещо Smiley самото вкарване на Мрачната крепост и Черепа са върха на алчността .... после не се чуди защо всеки си крие армия или сейфа като армията му гълта по 10-15 млн на обход а издръжката не представлява проблем ... махнахте 6 часовия блок а наскоро вкарахте мрачна и във версия 5 .......  пример влез в свят 193 ... сравни нетото на първия и втория по нетна стойност ... сравни последните 3 седмици колко време му отнема да свали мрачната .. около 2 до 3 минути всеки ден и тогава ми говори че искате да направите играта по интересна ... целта ви е да си вдигнете приходите нищо повече нито ви интересува дали играта е интересна нито ви интересува дали е справедлива Smiley

С неуважение един отказал се играч заради промените ви последните месеци !
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #69 -: Януари 23, 2016, 12:06:36 »

Ми ....Дай снимката от военните и питай играчите кой има по-добри военни качества . Онзи с 1,5М нето и 1,5М военни или онзи ,чието най-велико постижение е да се разбие . Просто питай кой е по-добър във военно отношение . Всеки ако трябва да е честен според мен ще каже ,че военната класация би трябвало да е за онзи с 1,5м нето и 1,5м военни .
Ти какво си мислиш ?Че тези 2мата най-отгоре на класацията като видят ,че няма да са първи по военни към края на ерата то ще се откажат да дават пари ? Ще си кажат "Ех...няма да водя по военни точки ....ужас...реалма губи целия си смисъл за мен ....край...дотук бях "  Huh??
Проблема е ,че онези големите играят не с цел да вземат военната класация ,а да вземат нетната и следователно реалма . Те си имат цел и това ,че няма да печелят военни точки  изобщо не им пречи да си постигнат целите .

Военните играчи се борят с други военни играчи да са номер 1 по военни точки ,а фермите с други ферми за нетни и за реалм .
Не знам ти ли си тези 2ма ,но ако си или имаш достъп до тях ги питай дали им пука за военните .Дали цял свят вкарвар пари в играта само и само към края да се разбият и да се видят в топа по военни .
Очевидно някак си ще го преживеят и след като очевидно това не им е цел то защо трябва да пречат на тези на които им е цел ?

Аз пак ще те питам - кой има по-добри военни умения ?Онези първите или онзи на 1,5М нето с 1,5м военни . Питай и онези двамата питай си съюза питай който искаш и като получиш отговори виж колко хора смятат едното и колко смятат другото .

офффф аре скрии се една камара глупости избърбори ... ти даже не знаеш колко диаманта се иска за капитулация тръгнал да ми развива теори отивай си в 251 ли там където играеш и не говори глупости Smiley ти си поредния комплексар който не може да вземе реалм и се жалва чао  Smiley
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #70 -: Януари 23, 2016, 12:06:42 »

борко а като се махнем старите играчи които точно заради тази класация предизвикваме тези като джон да купуват диаманти какво ще стане
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #71 -: Януари 23, 2016, 12:09:00 »

борко а като се махнем старите играчи който точно заради тази класация предизвикваме тези като джон да купуват диаманти какво ще стане
Винаги ще има кой да купува Ники ... не си мисли че като мен теб или мечовете ги няма джон ще спре да купува диаманти ако не сме ние ще е някой друг дразнител Smiley и двамата знаем че няма да пенсионираш легионите просто ти взеха най-сладкото и на теб Smiley ся ако ще ставаш първи по военни със каси и станове ......... язък ти за репутацията  Smiley
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #72 -: Януари 23, 2016, 12:11:26 »

Винаги ще има кой да купува Ники ... не си мисли че като мен теб или мечовете ги няма джон ще спре да купува диаманти ако не сме ние ще е някой друг дразнител Smiley и двамата знаем че няма да пенсионираш легионите просто ти взеха най-сладкото и на теб Smiley ся ако ще ставаш първи по военни със каси и станове ......... язък ти за репутацията  Smiley
Заради всички промени направени последната година играчите хал хабер си нямат как се водят битки. Не знам кой ще ги предизвиква всеки си бие кула,череп и станове сега вече и търговски постове.На 40тия ден от играта играч прави по  40м злато от черепа и това през ден
« Последна редакция: Януари 23, 2016, 12:14:08 от mahimus » Активен

милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #73 -: Януари 23, 2016, 12:13:12 »

Ми ....Дай снимката от военните и питай играчите кой има по-добри военни качества . Онзи с 1,5М нето и 1,5М военни или онзи ,чието най-велико постижение е да се разбие . Просто питай кой е по-добър във военно отношение . Всеки ако трябва да е честен според мен ще каже ,че военната класация би трябвало да е за онзи с 1,5м нето и 1,5м военни .
Ти какво си мислиш ?Че тези 2мата най-отгоре на класацията като видят ,че няма да са първи по военни към края на ерата то ще се откажат да дават пари ? Ще си кажат "Ех...няма да водя по военни точки ....ужас...реалма губи целия си смисъл за мен ....край...дотук бях "  Huh??
Проблема е ,че онези големите играят не с цел да вземат военната класация ,а да вземат нетната и следователно реалма . Те си имат цел и това ,че няма да печелят военни точки  изобщо не им пречи да си постигнат целите .

Военните играчи се борят с други военни играчи да са номер 1 по военни точки ,а фермите с други ферми за нетни и за реалм .
Не знам ти ли си тези 2ма ,но ако си или имаш достъп до тях ги питай дали им пука за военните .Дали цял свят вкарвар пари в играта само и само към края да се разбият и да се видят в топа по военни .
Очевидно някак си ще го преживеят и след като очевидно това не им е цел то защо трябва да пречат на тези на които им е цел ?

Аз пак ще те питам - кой има по-добри военни умения ?Онези първите или онзи на 1,5М нето с 1,5м военни . Питай и онези двамата питай си съюза питай който искаш и като получиш отговори виж колко хора смятат едното и колко смятат другото .

тези маршалчета ако питаш мен на 1,5 мил нето са мишки ,много е лесно на тва нето да станеш маршал всичко около теб е заспало и балъци . ти така ли правиш военни  Grin Grin айде спирай махнат ли военните от съюзните ще си отрежат заплатите и ти утре нема да има кво да играеш и нема си у класацията
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #74 -: Януари 23, 2016, 12:13:51 »

Заради всички промени направени последната година играчите хал хабер си нямат как се водят битки
ко значение има как се водят битки ? ти сер ли мислиш че на някой от екипа му пука как се водят битки кой е победил колко нерви време или друго си отделил ? НЕ  гледа се финансовия баланс края на месеца другото не е важно Smiley  ади спирам да се меся плямпайте и чешете езиците сякаш ще последва промяна успех  Smiley
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!