Imperia Online България  
Април 29, 2024, 04:24:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моля задавайте въпросите за лигите тук  (Прочетена 11787 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Tulkas
Community Manager
*

Karma: +9/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #45 -: Януари 23, 2016, 09:15:45 »

Zeus - аз питах и друго  - как тази система не е за диамантаните играчи ,които с една 15ка от 1000 рейтинг вдигат повече отколкото аз да бия и 100  6тици или 8мици или квото и да е .

Иначе ето предложение ,което дадох в другата тема ,но нека и тук да го има

http://prntscr.com/9th50z  .Преди като стигнеш дадено ниво ти се слага по-голяма звезда и после събираш няколко по-големи звезди и накрая си с 1 голяма звезда и тя е Маршал . Да де ама тук изглежда така ,че да си Бригаден Генерал не е толкова престижно колкото Младши Лейтенант ,защото звездичките са еднакви по-големина .  Моля променете дизайна и да си личи ,кое е по-престижното !

За редизайн на картинките може да се говори със сигурност и мисля че си заслужава.
Колкото до рейтинга от обекти на картата, не мисля че ще е голям проблем, но тъй като пуснахме класацията със стартов 1000 рейтинг се получиха изкривявания. Ако беше така от началото на ерата нямаше да има проблем и всички активни военно играчи щяха да са далеч над 2000 рейтинг.
Активен
Tulkas
Community Manager
*

Karma: +9/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #46 -: Януари 23, 2016, 09:19:19 »

Мен лигите ме улесняват много защото съм стар играч и съм на ти с играта.Получавам полезна информация колко са развити военните проучвания на даден играч, на какво разстояние да му търся постове и много други неща.Но със военната класация не мога да се съглася.Тя за това е военна и трябва да показва ранга и военните точки на играча не колко търговски поста си бутнал.Всяка вечер съм на 1во място а сутринта като се събудя съм на 22 защото знаете има акаунти на ниско нето създадени само да бутат търговски постове


Днес имах 3 атаки към мой пост от който 1на загубих и 2 победих от загубата паднах над 30точки а победата взех 2.Нещо не ми се струва реално това
Затова питам как точно се изчисляват тези точки?
И последно искам да питам Tulkas играл ли си играта като нас за да ни разбереш

Съгласен съм че сега е много по трудно да си запазиш позицията в класацията, но това беше и част от целта тъй като преди беше невъзможно с директен конфликта да избуташ човек от първото място.
Да играл съм играта и то доста и мога да кажа че човекът който е първи по военни точки не може толкова лесно да бъде (ако вобще) хванат по бели гащи че да му удариш армията и евентуално да го задминеш по военни точки и затова никой не го прави, а се опитва да бие други които се пазят по малко. Тоест така се избягва директния конфликт, докато с новата класация ако искаш да вземеш на някого рейтинг отиваш и го удряш, а ако той не иска да загуби трябва да те посрещне а не да се прави на мишка и да си стиска първата позиция. Има много сървъри където положението е точно такова.
Активен
fiher
Лейтенант
***

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #47 -: Януари 23, 2016, 09:21:48 »

Погледнете го глобално. Новата класация е много по трудно да се задържиш на първо място докато в старата е много трудно да изместиш някого, който е на първо място.
Какво трябва да направи човек за да изпревари някого в старата класация - да бие други хора и да им дебне армиите. Това обаче означава че може вобще да не напада човека който иска да изпревари, който също може да продължава да бир други хора и да дебне армии.
В новата класация има директен подход (искаш да изпревариш някого - нападаш го) и няма как да се случи така че някой големец да проведе за цяла ера една битка ама огромна и да стане първи завинаги.
Добре...трябва да го нападна . Обаче съгласете се ,че има разлика между това да засечеш на някого армията и да го дебнеш кога се прибира и съвсем друго да му разбиеш постовете или крепостите .
Вие знаете ,че не може играч да е 24 часа онлайн нон стоп и често се случва да се сейфа - като го няма да я няма и армията .
Правя си един скрийншот на играча и ако до 1 час не е мърдал точки - бам 100 кончета на полеви във всички провки и във всички постове . Ако загубя и ме фане - муха ме охапала . Все пак той има по-голям рейтинг от мен . Ако обаче ако е офлайн - айде ...  . И така той мен и така .... и какъв е смисъла ?
Вие мислите ли ,че да спечелиш такива битки е трудно ? Кое ви се струва по сложно ?Да му хванеш войската и да го засечеш или да го нападнеш да го накараш да те атакува и да седиш цяла нощ с немобилизирана войска да седиш да чакаш докато ти дойде БЕЗ ДА ПИПАШ НИЩО НЯКОЛКО ЧАСА!!! И да го засечеш като най-накрая те нападне .

Аз лично съм седял цяла нощ и съм чакал . Идват ми във военен пост да ми го събарят да ми дойде войската в столицата и аз седя мирно и си чакам да го строшат и да се прибере войската и да ме нападнат и чак тогава мобилизирам и ги срещам .
И какво следва ? Реално погледнато аз съм седял цяла нощ буден без да пипна нищо и съм показал отдаденост и умения във военен план ,НО съм изгубил 5 битки от военния пост и съм спечелил 1 и реално  аз падам в класацията .
Tulkas - мислиш ли ,че е редно при такава ситуация аз да загубя рейтинг ,а не да спечеля като със сигурност съм показал  добри военни умения  най малкото защото е много тегаво да седиш цяла нощ буден без да правиш нищо и през 5 минути да си гледаш империята та дори 1 филмче не можеш да изгледаш .
Активен
Tulkas
Community Manager
*

Karma: +9/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #48 -: Януари 23, 2016, 09:24:46 »

Не съм съгласен . Ако някой гони само такива с малки сравнение с неговата армия армии то нема да стане нищо . Да може да влезе в топ 100 ,защото има малко военни играчи ,но в топ 10 - малко трудно . За големите битки ...зависи от това колко са големи ,но в последствие при вдигане още на нетните и на армиите бързо се достига и пак излизат извън топ 10 .
Относно това за армиите - защо ???Аз бия играчи и на ръба на обхат и по-големи от мен и на моите точки .Причината за това е проста - по-голямата част от нетните ми точки са обърнати във войска и имам много армия ,но слаба икономика ,а другите имат силни икономики и слаби армии . Много е сложно да намеря някой на моите точки с армия приблизително ,колкото моята и се получава така ,че хващам армии по-малки от моите . Това ,че са по малко от моята армия далеч не значи ,че е малко за нетните им точки ,а просто ,че след като съм се фокусирал във военен аспект то е нормално да ги превъзхождам . След като имаме предвид това то защо да ми се вземат военни точки ,защото съм победил някой по-слаб от мен ?
Седял съм буден по цели нощи да хващам армии на конкретни играчи + ,че съм си променял строежа на армията да засичам такива ,които ме нападат и др. и винаги съм се стремял да имам сравнително добро преимущество откъм войска ,за да не ме засекът и да стане гаф . Защо това да ме прави по-слаб играч във военно отношение ? Защо да се налага да си държа войската слаба ,за да може да са "честни битки " Huh?
За да имам силна войска то това значи ,че имам слаба икономика + голям минус на злато . Липсата на ресурси ме прави задължен да си следя ресурсите и да нападам нон стоп или иначе казано - издръжката на голяма войска ,която превъзхожда в пъти добива ти на злато изисква постоянство и известно количество умения .
Не виждам защо факта ,че се фокусирам върху правенето на армия да превръща засичанията ми или дебненията ми по-маловажни от тези на някой с нормална за нетото им войска .

Ще задам един въпрос.
След като имаше и дискусия, че новата класация е за диамантените играчи Ви питам това.
Ок ли е някой диамантен играч, който е на 100 000 000 нето (5тият в класацията е на 20 000 000) да провере 5 битки за цялата ера и да е първи по военни точки и никой да не може да го измести от там, нищо че реално вобще не е военен играч.
Върху рейтинга може да се помисли и да има и някакви ограничения кога се дават точки или кога една атака се счита за съществена, но решихме че ще направи нещата само по-тежки.
Реално предложение е само битки, които биха дали генералски опит да се броят за даване рейтинг, обаче това би било много честно и ужасно неразбираемо за новите играчи.
Активен
Tulkas
Community Manager
*

Karma: +9/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #49 -: Януари 23, 2016, 09:30:28 »

Добре...трябва да го нападна . Обаче съгласете се ,че има разлика между това да засечеш на някого армията и да го дебнеш кога се прибира и съвсем друго да му разбиеш постовете или крепостите .
Вие знаете ,че не може играч да е 24 часа онлайн нон стоп и често се случва да се сейфа - като го няма да я няма и армията .
Правя си един скрийншот на играча и ако до 1 час не е мърдал точки - бам 100 кончета на полеви във всички провки и във всички постове . Ако загубя и ме фане - муха ме охапала . Все пак той има по-голям рейтинг от мен . Ако обаче ако е офлайн - айде ...  . И така той мен и така .... и какъв е смисъла ?
Вие мислите ли ,че да спечелиш такива битки е трудно ? Кое ви се струва по сложно ?Да му хванеш войската и да го засечеш или да го нападнеш да го накараш да те атакува и да седиш цяла нощ с немобилизирана войска да седиш да чакаш докато ти дойде БЕЗ ДА ПИПАШ НИЩО НЯКОЛКО ЧАСА!!! И да го засечеш като най-накрая те нападне .

Аз лично съм седял цяла нощ и съм чакал . Идват ми във военен пост да ми го събарят да ми дойде войската в столицата и аз седя мирно и си чакам да го строшат и да се прибере войската и да ме нападнат и чак тогава мобилизирам и ги срещам .
И какво следва ? Реално погледнато аз съм седял цяла нощ буден без да пипна нищо и съм показал отдаденост и умения във военен план ,НО съм изгубил 5 битки от военния пост и съм спечелил 1 и реално  аз падам в класацията .
Tulkas - мислиш ли ,че е редно при такава ситуация аз да загубя рейтинг ,а не да спечеля като със сигурност съм показал  добри военни умения  най малкото защото е много тегаво да седиш цяла нощ буден без да правиш нищо и през 5 минути да си гледаш империята та дори 1 филмче не можеш да изгледаш .

Мисля че отговорих реално на въпроса над другият Ви пост. Възможно е да направим така че само битки които дават военни точки/генералски опит да се броят, но би било доста трудно за разбиране от новите играчи. Не го изключвам като вариант и ако смятата че би било по-добре ще бъде внесено за обсъждане.
Активен
fiher
Лейтенант
***

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #50 -: Януари 23, 2016, 09:42:37 »

Ще задам един въпрос.
След като имаше и дискусия, че новата класация е за диамантените играчи Ви питам това.
Ок ли е някой диамантен играч, който е на 100 000 000 нето (5тият в класацията е на 20 000 000) да провере 5 битки за цялата ера и да е първи по военни точки и никой да не може да го измести от там, нищо че реално вобще не е военен играч.
Върху рейтинга може да се помисли и да има и някакви ограничения кога се дават точки или кога една атака се счита за съществена, но решихме че ще направи нещата само по-тежки.
Реално предложение е само битки, които биха дали генералски опит да се броят за даване рейтинг, обаче това би било много честно и ужасно неразбираемо за новите играчи.
Получава се така ,когато някой реши да си разбие армията във съюзни замъци . Аз съм ЗА това тези военни да се махат . Нападаш играчи - военни точки . Нападаш съюзни постове , варвари , независими градове - нема военни точки .
Иначе аз пак ви го казвам - аз съм започнал по-късно от старта и съм на 252 място и съм 3ти по военни точки . Вчера бях 4ти ,но сега съм 3ти .
Винаги съм можел да бъда в топ 5  независимо от това ,че не съм диамантен играч и не бълвам армия нон стоп ,защото гледам да имам добра армия и сравнително малки загуби ,пазя се добре и нападам постоянно. Аз имам 500 атаки и поне 400 са върху играчи ама не от порядъка на 100 кончета а реални атаки с реални играчи и реални военни точки . Много често съм бил и първи по военни точки и единстения ми проблем винаги е бил,че накрая тези диамантени се разбиват и хоп - егати биткаджиите . Ако го махнете това то такива като мен ,които разчитат на умения и на дебнене и бодуват по цели нощи  ще са в топ 5 винаги . Ако обаче го запазите така ,че някой може да ми удари пост някъде си и да се мисли за играч ....еми то аз го казах-  да си мислиш ,че те бива щото можеш да скрийншотнеш кога ме няма е се едно да си мислиш ,че си водолаз щото плуваш във ваната си .

Щом не диамантен играч като мен може да е 3ти макар да е почнал със закъснение макар да не си възстановява армията за 1 ден и да не прави 1 велика битка и толкова то значи тази класация не облагодетелства диамантените играчи .


Моля ви направете така ,че като натисна на военно дело и от там на военни точки ми излиза класация по военни точки пак по лиги спрямо военен ранк ,а като натисна боен рейтинг ми излиза по боен рейтинг . Направете го така ,че да има медали ,както са за реалм - да си излизат и след няколко ери . За топ 10 по военни точки + боен рейтинг . При наличие ,че се ограничи това тези безсмислени атаки по постове да не се броят . И най-важното - да си разбиеш армията по съюзен замък да не се награждава с военни точки .
Бих искал също така да мога да подреждам всяка класация по различните критерии ,които показва . Начи на икономичната има си там нещо ,което се брои и има нетни и ти ги показва .Е ако искам натискам на нетни точки и ми я подрежда по нетни . И на другите така . Квото ме интересува това гледам .

Бих искал и медали като за реалм и за съюзи ,но да се отчитат само от войни . Не искам диаманти към тях .Просто има военни съюзи има и такива за реалм .Едните не пречат на другите и обратното и си цъкаме . Ние си взимаме нашите награди за военни ,а те техните за реалм .Те се борят с други за реалм ние войни с всички и с военни съюзи ,за да ги разцепим и да сме първи и така си цъкаме без да си пречим ,защото тия за реалм са много далеч по нетни точки от военните съюзи и няма как да си пречим .Ясно е ,че има съюзи играещи за 1 нещо и други играещи за друго нещо ...проблема е ,че второто не се награждава и оценява по никакъв начин и на следващата ера излиза ,че не си играл изобщо
« Последна редакция: Януари 23, 2016, 09:45:24 от fiher » Активен
Tulkas
Community Manager
*

Karma: +9/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #51 -: Януари 23, 2016, 10:00:35 »

Има много разумни неща в предложенията и мога да Ви общая че ще бъдат разгледани.
И ние както и Вие искаме заслужилите хора да бъдат награждавани и затова работихме по тези класации.
Има какво да се оправя по тях, но смятам че с ваша помощ ще успеем.
Активен
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #52 -: Януари 23, 2016, 10:02:45 »

Мисля че отговорих реално на въпроса над другият Ви пост. Възможно е да направим така че само битки които дават военни точки/генералски опит да се броят, но би било доста трудно за разбиране от новите играчи. Не го изключвам като вариант и ако смятата че би било по-добре ще бъде внесено за обсъждане.

Да това вече е добро като идея, но битки в които се трупа генералски опит от варвари или независими градове да не генерират боен рейтинг...
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #53 -: Януари 23, 2016, 10:32:26 »

Получава се така ,когато някой реши да си разбие армията във съюзни замъци . Аз съм ЗА това тези военни да се махат . Нападаш играчи - военни точки . Нападаш съюзни постове , варвари , независими градове - нема военни точки .
Иначе аз пак ви го казвам - аз съм започнал по-късно от старта и съм на 252 място и съм 3ти по военни точки . Вчера бях 4ти ,но сега съм 3ти .
Винаги съм можел да бъда в топ 5  независимо от това ,че не съм диамантен играч и не бълвам армия нон стоп ,защото гледам да имам добра армия и сравнително малки загуби ,пазя се добре и нападам постоянно. Аз имам 500 атаки и поне 400 са върху играчи ама не от порядъка на 100 кончета а реални атаки с реални играчи и реални военни точки . Много често съм бил и първи по военни точки и единстения ми проблем винаги е бил,че накрая тези диамантени се разбиват и хоп - егати биткаджиите . Ако го махнете това то такива като мен ,които разчитат на умения и на дебнене и бодуват по цели нощи  ще са в топ 5 винаги . Ако обаче го запазите така ,че някой може да ми удари пост някъде си и да се мисли за играч ....еми то аз го казах-  да си мислиш ,че те бива щото можеш да скрийншотнеш кога ме няма е се едно да си мислиш ,че си водолаз щото плуваш във ваната си .

Щом не диамантен играч като мен може да е 3ти макар да е почнал със закъснение макар да не си възстановява армията за 1 ден и да не прави 1 велика битка и толкова то значи тази класация не облагодетелства диамантените играчи .


Моля ви направете така ,че като натисна на военно дело и от там на военни точки ми излиза класация по военни точки пак по лиги спрямо военен ранк ,а като натисна боен рейтинг ми излиза по боен рейтинг . Направете го така ,че да има медали ,както са за реалм - да си излизат и след няколко ери . За топ 10 по военни точки + боен рейтинг . При наличие ,че се ограничи това тези безсмислени атаки по постове да не се броят . И най-важното - да си разбиеш армията по съюзен замък да не се награждава с военни точки .
Бих искал също така да мога да подреждам всяка класация по различните критерии ,които показва . Начи на икономичната има си там нещо ,което се брои и има нетни и ти ги показва .Е ако искам натискам на нетни точки и ми я подрежда по нетни . И на другите така . Квото ме интересува това гледам .

Бих искал и медали като за реалм и за съюзи ,но да се отчитат само от войни . Не искам диаманти към тях .Просто има военни съюзи има и такива за реалм .Едните не пречат на другите и обратното и си цъкаме . Ние си взимаме нашите награди за военни ,а те техните за реалм .Те се борят с други за реалм ние войни с всички и с военни съюзи ,за да ги разцепим и да сме първи и така си цъкаме без да си пречим ,защото тия за реалм са много далеч по нетни точки от военните съюзи и няма как да си пречим .Ясно е ,че има съюзи играещи за 1 нещо и други играещи за друго нещо ...проблема е ,че второто не се награждава и оценява по никакъв начин и на следващата ера излиза ,че не си играл изобщо
що пък да не дава ? имат армия разбиват я дава им ,ти като държиш да си 1ви иди и разбии твоита аи сиктир http://prntscr.com/9pvz8y
Активен
fiher
Лейтенант
***

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #54 -: Януари 23, 2016, 10:37:48 »

що пък да не дава ? имат армия разбиват я дава им ,ти като държиш да си 1ви иди и разбии твоита аи сиктир http://prntscr.com/9pvz8y
Мисля ,че това е сърказъм ,но за всеки случай ако не е  ще ти отговоря сериозно - Аз като не диамантен играч не мога да направя толкова армия ,че да я разбия и да съм Маршал .Това не значи ,че някви си сулю и пулю ,които една нощ не са бодували и сигурно и 1 засечка не са направили  имат по-добри военни умения от мен . Да разбиеш много чужди армии изисква умения . Да го правиш през целия свят изисква още повече умения . Да си разбиеш армията обаче не изисква никакви умения ,защото това всеки го може. Затова чистото разбиване на армия в съюзни замъци не би трябвало да дава военни точки . Искаш да си първи по военни - постоянство ,дебнене и засичане . Това трябва да е !!!
Активен
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #55 -: Януари 23, 2016, 10:49:58 »

Мисля ,че това е сърказъм ,но за всеки случай ако не е  ще ти отговоря сериозно - Аз като не диамантен играч не мога да направя толкова армия ,че да я разбия и да съм Маршал .Това не значи ,че някви си сулю и пулю ,които една нощ не са бодували и сигурно и 1 засечка не са направили  имат по-добри военни умения от мен . Да разбиеш много чужди армии изисква умения . Да го правиш през целия свят изисква още повече умения . Да си разбиеш армията обаче не изисква никакви умения ,защото това всеки го може. Затова чистото разбиване на армия в съюзни замъци не би трябвало да дава военни точки . Искаш да си първи по военни - постоянство ,дебнене и засичане . Това трябва да е !!!
Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin  що си мислиш че са по слаби от теб щот си плащат ли ? Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin плати си и ти и ела да се бием  Grin
Активен
fiher
Лейтенант
***

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #56 -: Януари 23, 2016, 11:02:50 »

Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin  що си мислиш че са по слаби от теб щот си плащат ли ? Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin плати си и ти и ела да се бием  Grin
Аз продължавам да си мисля ,че се шегуваш ама нека приемем ,че сериозно ме питаш - Мисля ,че са по-слаби от мен ,защото ферменето не изисква постоянството на военната игра . Аз казах по-горе че съм седял по цели нощи да чакам без да пипам нищо за да ме нападнат .Когато някой от големите ферми направи военни точки по този начин като седи часове наред без да прави нищо пред компа и то през нощта без да спи и успее да издебне някой - евала . До тогава да си гледа битката за реалм и нетните си точки и да не се меша във военната част от играта .
Активен
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #57 -: Януари 23, 2016, 11:12:17 »

Аз продължавам да си мисля ,че се шегуваш ама нека приемем ,че сериозно ме питаш - Мисля ,че са по-слаби от мен ,защото ферменето не изисква постоянството на военната игра . Аз казах по-горе че съм седял по цели нощи да чакам без да пипам нищо за да ме нападнат .Когато някой от големите ферми направи военни точки по този начин като седи часове наред без да прави нищо пред компа и то през нощта без да спи и успее да издебне някой - евала . До тогава да си гледа битката за реалм и нетните си точки и да не се меша във военната част от играта .
аз пък мисля че които плаща тои определя музиката ,а не ти дето 1 стотинка не си дал а искаш да ми определяш правилата ! я ми кажи шегаджийо тея 1те  двама от снимката кого да бият ако не съюзни армии ? и що да си гледа само реалма да можеш да станеш 1ви по военни ти ли ама много избирателно така си ги нагласяш
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #58 -: Януари 23, 2016, 11:36:40 »

Едно голяма браво от мен за Tulkas *ok* *ok*За първи път да се появи някой от екипа който да дискутира с нас.
Активен

fiher
Лейтенант
***

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #59 -: Януари 23, 2016, 11:39:23 »

аз пък мисля че които плаща тои определя музиката ,а не ти дето 1 стотинка не си дал а искаш да ми определяш правилата ! я ми кажи шегаджийо тея 1те  двама от снимката кого да бият ако не съюзни армии ? и що да си гледа само реалма да можеш да станеш 1ви по военни ти ли ама много избирателно така си ги нагласяш
Като няма кой да бият няма да са първи по военни . Виж сега ...има си различни играчи играещи за различни неща . Ако целта ти е да вземеш реалм - вдигай нетни колкото можеш и плащай колкото можеш . Ако обаче искаш да си военен играч гледаш да биеш армии и да си в обхват на играчи ,чиито армии да биеш . Относно плащането - ти си плащаш за реалм ,а не за военна класация . Аз лично съм давал малко пари ,за да мобилизирам войски или да пусна премиум заради бонуса за да мога да бия някой . Аз нападам един диамантен играч ,който не е от диамантените босове и ми е в обхват макар да ме минава по нетни и след всяка 1 атака капитулира от мен .Общо по мои сметки излиза ,че е дал 360 диаманта само да капитулира (ако още важи правилото за всяко следващо капитулиране +10 диаманта) . Ако играехте само вие диамантените топ 20  в един свят то накрая нямаше изобщо да играете .
Целта на военната класация е да стимулира военните играчи да се бият и да плащат за мобилизиране ако нее друго ,а пък други за капитулация и да се генерира известно количество диаманти . Те искат да се направи така ,че да се реши класацията с преки двубой и атаки и да има конкуренция и още повече диаманти .
Не знам дали ти си тези 2ма или ги познаваш ,но съм сигурен ,че не дебнат армии и не правят засечки и не бодуват по цяла нощ .Не правите каквото е необходимо да сте в топа по военни - не би трябвало да сте в топа по военни.


Това ми напомня да дам предложение отново за свят без диаманти като се плаща входна такса .Т.е. света се издържа от входната такса и от реклами и от анкети ( допуска се фирми за проучвания да използват играчите за да отговорят на въпроси и плащат на ИО за предоставената аудитория ) и макар ,че ще има входна такса вътре в света няма да има диаманти . Ако се направи такъв свят и ми доидете да играем - е тогава ще видим кой какъв играч е .
До тогава - вие си се борите за реалм , а играчите като мен се борят за военна класация . Аз не ви се бъркам за реалма и вие не ми се бъркате за военната класация . Всички са доволни и това е .

Един въпрос -  факта ,че можеш да си разбиеш армията прави ли те добър военен играч ???Ако си генерал в средновековието и си разбиеш войската в някой то ти си посрещнат като генерал с голям опит и умения  или като лош генерал Huh?

Eто ти от твоята класация според мен кои са най заслужили за класацията - http://prntscr.com/9tozk8 . Аз лично във в5 съм постигал колкото нетни толкова и военни ,но ми е трудно във в6 ,защото нетни се вдигат много лесно ,а очевидно някой го е направил . Евала за играча и той заслужава да води по военни ,заради неговото постоянство !!!

Военната класация трябва да отразява умението ти да засичаш да дебнеш и  като цяло да играеш военно ,а не колко диаманта можеш да вложиш в играта . Умения = военна класация !!

И аз се присъединявам към коментара на mahimus - поздравления за Tulkas !!
« Последна редакция: Януари 23, 2016, 11:46:08 от fiher » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!