Imperia Online България  
Април 26, 2024, 12:21:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лигите  (Прочетена 12375 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #75 -: Януари 21, 2016, 18:03:27 »

Не, формулите не могат да бъдат предоставени.


А ние как тогава ще проверим дали екипа е коректен с нас и не ни мами или пък класацията просто не е бъгясала?

Как се пресмятат статистиките по точка 3 и 4?
« Последна редакция: Януари 21, 2016, 18:05:31 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #76 -: Януари 21, 2016, 18:04:18 »

ето ти формилата  Grin Grin Grin Grin
Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #77 -: Януари 21, 2016, 18:17:37 »

Галахад е като медицински скалпел.Кълца точно където трябва  Grin
Каталунец евала за спирането.
Ваня не е виновна.Тя просто е на пангара и се налага да ни обяснява решението на други хора независимо дали и харесва или не...Бил съм в нейната ситуация доста пъти.
Да обобщя на кратко.Новата военна класация е едно към нанай-си.Нещо се смята но го знаят само хората от екипа.Не е важно да барнеш армията на противника.Важно е да му буташ военните и търговските постове както и  колониите който се намират на най голямо разстояние от него.Ръкопляскания.Завесата пада.Всички се чудят кой филм гледахме до сега....
 
Активен
fiher
Лейтенант
***

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #78 -: Януари 21, 2016, 23:35:18 »

Аз по случайност играя шах и знам ,че има турнири и при тях се решава кой е по-добър като при случаен принцип се противопостовят играчи за точно определн брой партии .
Общо взето системата с ЕЛО се състой от група отделни критерии и вие сте решили да вземете само 1 от тях и нищо подобно на ЕЛО не сте направили .
Ето ги моите предложения
1.Военните да имат по-голямо значение и да дават някакви бонус различните ранкове .Така се печели преимущество на база опит и умение да се играе ,а не на диаманти и така аз като не диамантен играч мога да объркам дори малко сметките на диамантените и да ги накарам да взимат повече диаманти .
2.Ранковете ги направете на класацията да изглеждат малко по презтижно  . Да си личи разликата между ефрейтор и майор или маршал .
3.Дайте някакви медали на съюзи или играчи на база военна класация .Не искам диаманти с тези медали ,но да си личи кой е военен и кой не . Като не говоря за тези за битки ,а за такива като за реалм да си седят на профила за съответния свят . Просто да не излиза ,че като играеш военно да изглежда се едно нищо не си направил цял свят .
4.За да не се опорачи това бих искал да не се дават военни точки за атаки по съюзни замъци и сборни пунктове . Щото така с разбиване на армията и баба знае да стане маршал ама друго си е цял свят да блъскаш .


Има си едни дет се борят за реалм и не можеш да ги бутнеш квото и да правиш ,но има и такива дето цъкаме за военен престиж и е хубаво да се отличаваме и да се показва по някакъв начин и след време ,че реално сме направили нещо в света който играем ,а не се едно ни е нямало ,защото Вания съгласи се ,че военните точки за да бъдат постигнати трябват много битки и с тези военни постове и обходи трябва много чакане и дебнене и е доста работа да си в топ 10 на военни и си заслужава поне някакво отразяване .
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #79 -: Януари 22, 2016, 00:28:08 »

Хубави предложения! А дано, ама на дали! Grin
Като поиграеш повечко ще ги опознаеш!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
fiher
Лейтенант
***

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #80 -: Януари 22, 2016, 00:43:11 »

http://prntscr.com/9t4cf7 цъкаш за военни точки и после кво ? Некъв дето капитулира е пред теб ....браво бе .... браво.... айде поне капитулацията да взима военен престиж ако не друго ,че то това си е за смях
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #81 -: Януари 22, 2016, 01:08:02 »

бе,днес бих 10 армии в един свят...един двойно по-голям от мен ме би на полева(нищо не хвана де) и още един двоен от мен по-голям ми направи грабеж и накрая...рейтинга надолу за деня.....умно измислено от некой Каспаров Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #82 -: Януари 22, 2016, 01:13:01 »

Лиги... май началството точи лиги за повече кинта. Не знам дали съм разбрал добре, но от това което чета не намирам ама ник'ъв смисъл в промените. И преди беше тъпо, когато някой платец на огромн нето направи 3 битки в ерата и с това стане маршал, но тези лиги съвсем обезсмислят военната част от играта и събирането на военни точки. Радвам се, че не съм част от тази игра и нейните неспирни промени в правилата, които имат единсвената цел да провокират действащите играчи да открехнат протмонета. А спрелите играта, кучетата ги яли.  Сякаш ние пари нямаме и не  бихме им дали ако направят продукт, който е наистина интересен за игра.
Активен

-Naughtyred
Retired.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #83 -: Януари 22, 2016, 01:18:01 »

Да не говорим,че средновековна игра,в която се разкарват милионни армии е мн близо до Средновековието Grin

Нещо като филма Троя,където гърците ги дадоха ,че пристигат с хиляди кораби(компютърни),пък после се разположиха на един плаж Grin.....Копакабана
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« Отговор #84 -: Януари 22, 2016, 10:14:15 »

Хора за какви диаманти говорите Smiley аз си вдигам рейтинга с по 100 коня полеви по ВП на врагове с добър рейтинг Smiley
за какво да правя армии, да плащам издръжки и тн. като много по-лесно да си правя точки рейтинг;)  Lips Sealed
Активен

try before try again!
Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« Отговор #85 -: Януари 22, 2016, 10:17:01 »

другото интересно е , че засега не намерих дори един играч , който да се кефи на тази промяна , пък си пиша с немалко хора и то предимно чужденци  Lips Sealed
Активен

try before try again!
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #86 -: Януари 22, 2016, 10:32:09 »

А ние как тогава ще проверим дали екипа е коректен с нас и не ни мами или пък класацията просто не е бъгясала?

Как се пресмятат статистиките по точка 3 и 4?

Ще трябва да ни се доверите и да приемете, че нашата цел не е да мамим играчите.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #87 -: Януари 22, 2016, 10:38:31 »

Ще трябва да ни се доверите и да приемете, че нашата цел не е да мамим играчите.
да не мамите играчите .... боже ама вие не се спряхте да мамите играчите  Grin Grin Grin  баси как ми оправи настроението с този виц   Grin Grin
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #88 -: Януари 22, 2016, 10:41:12 »

Ще трябва да ни се доверите и да приемете, че нашата цел не е да мамим играчите.

На теб Ваня винаги бих се доверил, но към екипа доверието ми не е толкова всеобхватно, най малкото поради стотиците бъгове, които ако нямаме формулите няма да можем да ги открием, а ако се появят и не ги съобщим, вероятноста да не бъдат отстранени е огромна! *rose*

Как се пресмятат статистиките по точка 3 и 4?
« Последна редакция: Януари 22, 2016, 10:47:06 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #89 -: Януари 22, 2016, 11:13:25 »

Благодаря за доверието към моята особа, аз обаче съм част от екипа също така. Smiley Ако се случи някакво объркване с класациите, то няма да остане незабелязано. В наш интерес е да не се случва. Всички класации се изчисляват по някаква формула, иначе би било твърде прозрачно.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!