Imperia Online България  
Април 26, 2024, 17:34:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: O мой идоле .  (Прочетена 7042 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #15 -: Януари 15, 2016, 22:45:35 »

Акцента ти е, виждам че практикуваш английкси - show off.
Активен

-Naughtyred
Retired.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #16 -: Януари 15, 2016, 22:50:55 »

Акцента ти е, виждам че практикуваш английкси - show off.
Не , просто публикувам тук с персонално обръщение към  съотборник писмото със съгласието на автора. Smiley
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #17 -: Януари 15, 2016, 22:58:42 »

Малко пояснения може ли?
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
mega_alien
Гост
« Отговор #18 -: Януари 15, 2016, 23:16:47 »

Виждам какво имаш предвид и съм запознат с предложения за светове без диаманти ...

Аз имах предвид, че много хора вече са изразявали разочарованието си от нововъведенията и развитието на играта но в никой не се вслушва управлението ... Изразих надеждата си, че ако повече профили играещи с много диаманти покажат недоволството си и намеренията си да спрат инвестициите си в продукта ще има резултат ...

Защото разликата между диамантите и липсата на такива става огромна и единствените мерки които администрацията предприема е да я увеличава... Докато има хора готови да платят значителни суми за удоволствието да се нарекат "победители" в игра на наддаване нещата само ще се влошават ... Всичко се проваля дори играта за битки ...

Крум може да се опитва да отнема пророчески лицензи в подписа си но някой трябва да отнеме неговото право да го прави защото империя онлайн вече е мъртва ... Това което играем сега игра е съвсем различно ... Това е пародия ...
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #19 -: Януари 15, 2016, 23:48:22 »

Малко пояснения може ли?
еее,аз все си мислех,че си взимал курсове по ингилизки при Ицата
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #20 -: Януари 16, 2016, 00:17:11 »

Ся и Джонката ако тресне една протестна нота и почваме да взимаме 10 от 10 кат Кийп...нЪли?
.....кат Юрката де Grin

Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #21 -: Януари 28, 2016, 18:36:59 »

Абе ко са прайте всички на играчи бре ... Хайде да ми направят един свят без диаманти и да ви набараме с Никито ( максимуса ) и Владо ( Елекера )  и да ви нашокаме канчетатат . Ще се чудете от къде и какво става . 99% от вас няма да могат да си вдигнат шортите . Аман , Не ви ли е срам само да ревете против диамантаджиите , а самите вие да сте такива . Всеки който дава повече от 20 лева за реалм е СЛАБАК . Това било , онова било и като ги срещтне някой с повече пари и подкосяват краката . Ей го и тоя гръка той не бил плащач и направил профил 120М + нето Smiley . Пълен цирк . Лично за мен ако те кефи да си войн няма никакво значение дали си с диаманти или не . Правиш си профил и им нашокваш кофите и толкова . Всички който правите профили над 4м нето сте плащачи и комплексраи и колкото по големи са ви профилите толкова повече комплекси избивате . За това време дето си го губите с тази игра може спокойно да изкарате пари и да предоставите по-добър живот на Семействата си , а съм сигурен , че 90% от вас и кола като за света нямат .... Пълен смях . света на 5 лв . Амин
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #22 -: Януари 28, 2016, 18:46:01 »

Профил Макис така увърте г-н ''О,мой идоле'',че в ИО започват да пишат книга Grin В нея не участваме ние с теб Юрка,за това си мълчи кат мен и само пляскай Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #23 -: Януари 28, 2016, 18:52:17 »

http://prntscr.com/9vhqgo   Grin


ПП. профилът на гръка беше около 140М, само за справка.  Tongue

Дано направят примени такава ера да не се повтори, въпреки е си начесах крастата кат за последно. И аре стига сте го яли туй кисело грозде.
« Последна редакция: Януари 28, 2016, 19:00:53 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #24 -: Януари 28, 2016, 19:03:39 »

Профил Макис така увърте г-н ''О,мой идоле'',че в ИО започват да пишат книга Grin В нея не участваме ние с теб Юрка,за това си мълчи кат мен и само пляскай Wink


Знам сигурно от преди теб , че Джонката е Мод и че  е ял бой Wink . Но това не сер прави с без пари . Така че за мен всеки с профил над 4м нето е плащач и Диамантаджия . А ако искаш да претендираш че си биткаджия , то не си ли Маршал под 2М нето - Значи си Диамантаджия и Комплексар . Да Браво на човека , че направи 9м+ Военни , но ... за мен това не го прави играч , а просто плащач . Не че Джон не е плащач , но поне взе всичко Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #25 -: Януари 28, 2016, 19:23:03 »

Принципно това което го е писъл гръка ако не е смешно ще е жалко .... Знате ли защо , сега ще ви кажа

Преди време Лазо направи една тема Предизвикавам ви . Там искаше да се съберем в един свят и да се подпукаме . Тогава се опитах да кажа някой неща , но явният НЕ опит на много от вас ви попречи да разберете доста неща .
 Та ... Измина повече от 1 година от онова предложение . Малко или много вече всички имаме достатъчно опит и знаем колко време и  с каква игра се постигат конкретни неща . Почти никой от вас вече не се съмнява , че за да се изкарат Елитна армия - БЕЗ ДИАМАНТИ ( И БЕЗ ПРЕМИУМ РАЗБИРА СЕ Wink ) и с ВАРВАРИ е необходино точно една ЕРА . За всеки е ясно , че ако се ограничи един играч да не харчи повече от Премиум + 10 лева на месец то това ще стане за около 1/2 Ера , но релноста е че БЕЗ ДИАМАНТИ играч няма как да подържа голяма армия и то когато е в КОНКУРЕНЦИЯ с доста профили . Та от къде съдя , че сте Шубета всички дето тук се биете по гърдите , че сте играчи .

Как не седнахте и не се разбрахте да идем в един обезлюден свят ( примерно МЕНА 2 - Арабският ) и да се уговорим там да играем - само с премиум + 10 кинта на месец Wink . Всички играчи които са БГ-та ? Ще кажете , е добре де ама как ще сме сихурни , че отбора Х и играчът Хх в него нямат диаманти - Ами много просто - Постъпваме Мъжката - Лидерите на тези съюзи си правят Конференция заедно с 1-вите офицери и - Дипломатите . Тези хора ( ако предположим , че са 5 бг отбора то това ще са около 15 човека ) ще имат за цел следното . Когато се появи съмнение за някой играч с колко диманта играе да се дава снимка в общият чат на профила на този играч + хазната на даденият съюз . Така , ще е по-малка вероятноста хората да мамят ( а и все пак ще се играе на мъжка дума ) и естествено че ако един играя подмине разумното нето за " Бездиамантено цъкане  " - то той ще остави доста голяма въпросителна дали е бил Мъж и Пич или е бил МИШОК Wink .

- Също така всички знаем , че без диаманти , но с голям интензитет под атака един игрч няма как да сколаса и да успее да събере за Елит или ако успее , ще е на кантар с края на ерата .

Ето защо ви казвам , че вече имаме достатъчно опит и че е смешно да имаш профил на много нето и да говориш , че не си диамантаджия - Ако сте МЪЖЕ - Хайде да се съберем и да се види кой колко я разбира . Гарантирам ви , че 99,9% от вас ще сте ми жертви и ще ви ИЗВАКАНЦУВАМ всички Wink .

Ако някога се престрашите на този тип игра - Свиркайте . До тогава - Плащайте и И.О. да прави пари Wink

Така , че не ви е виновна И.О. че е пуснала диаманти . Вие сте си страхливци и си плащате за това . Ако сте Мъже досега да се бяхте разбрали и да сте го направили , а не все да увъртате и да шикалкавите . Но както се казва " Мъже не останаха - Само К*ви " Wink


п.п. - Жертви , Вие всички сте жертви .
« Последна редакция: Януари 28, 2016, 19:26:25 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #26 -: Януари 28, 2016, 19:47:11 »

пак си получил факс от космоса.ако не беше жалък - щеше да си смешен.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #27 -: Януари 28, 2016, 20:09:21 »

Не просто ми писна да ревете от Джон , а вие да харчите ако не колкото него то поне 2/3 от неговото и да неможете да му стъпите на малкото пръстче . Мрънкате че ония плащал , а вие самите изпотрошихте сумаси и пари за да подържатъе тези профили . А човека сам отбор и като му погледнеш профила в секция МЕДАЛИ .... неможе да ги запомниш . Разликата между него и вас е че той не само плаща а и печели , а вие плащате и губите . Просто толкова е жалко , че ако се погледнете от страни ще се застреляте . Да си платя и да загубя тов е просто - Загубенящина Smiley Smiley Smiley . Ама като ви прави кеф да ви доят - налягайте си парцалите и поне не се правете на УМНи , защото не СТЕ нищо друго освен ДОНИРИ . А за да си ДОНОР в игра като И.О. , значи си ДОНОР и в Живота . Ако плащаш за да победиш то отгава си плащач и амбициозен , но ако не побеждаваш и губиш - топ тогава си ДОНОР и НЕМОЖАЧ Wink .

А за това да застанеш Очи в Очи и да се бори Честно и Мъжката с някой се иска да Мъж , но от ДОНОРИ няма как да станат МЪЖЕ !!! Лично за мен е чудно колко много безхарактерни хора срещнах в тази игра , сигурно една шепа са Качествените и Пекани момчета , но те одаван спряха да я играя , защото просто вече не е игра която да е сблъсак на Характери и Способности  . Останахте ДОНОРИТЕ Wink


За това за вас САМО СКУБАНЕ . И Евала на екипа на и.О. така ви скубят , че даже ви е кеф - вие сте САДОМАЗОХИСТИ ( в доносркият смисъл на думата ) . Аре да ви е честито и да си го знаете .  
« Последна редакция: Януари 28, 2016, 20:11:14 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #28 -: Януари 28, 2016, 20:42:53 »


Знам сигурно от преди теб , че Джонката е Мод и че  е ял бой Wink .
Това може да си го разбрал преди мен,само ако ти си му пуснал мода Grin
Останалите ти писания,отдавна не дразнят никой.Клоунът си е клоун за цял живот,а когато намеси и пари и коли+Софарма,картинката придобива грозни размери.
''О,МОЙ ИДОЛЕ'' е религия.Приятно колиничене.

https://www.youtube.com/watch?v=B9f2BmlDB4w     [:-} [:-} [:-}
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #29 -: Януари 28, 2016, 21:07:54 »

Това може да си го разбрал преди мен,само ако ти си му пуснал мода Grin
Останалите ти писания,отдавна не дразнят никой.Клоунът си е клоун за цял живот,а когато намеси и пари и коли+Софарма,картинката придобива грозни размери.
''О,МОЙ ИДОЛЕ'' е религия.Приятно колиничене.

https://www.youtube.com/watch?v=B9f2BmlDB4w     [:-} [:-} [:-}

Я кажи ти за тези които ни четата . Ти ли модира Джон ? Този профил дето играе с вас - Редовно ли играе ? И колко от диамантите дето се купиха от него вие имате нещо общо ? Просот чиста случайност е че този играч дойде при вас  а не да кажим при Руснаците . И не е отишъл при тях поради факта , че те са водят военнен съюз , а вие фермери . Та Както казах " Аман от авантаджии дето се водят по каруците и ръсят акъл иначе са в 10 глуха "

В тази игра се нафгледах на мноооого разбирачи и можачи , но истинате че Толкова сте комплексирани , че без да помпате син камък сте за никъде . И като има някой дето плаща повече от вас - Ходите и оревавате форумите . Ако не беше смешно щеше да е Жалко . Аз като дете си спомян , че на такива като вас им викахме - Ревльовци Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!