Imperia Online България  
Април 24, 2024, 02:15:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: O мой идоле .  (Прочетена 7035 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #30 -: Януари 28, 2016, 21:53:17 »

Цитат
Там искаше да се съберем в един свят и да се подпукаме .

Пропускаш нещо много важно - ТЕБ НИКОЙ И НИКЪДЕ НЕ ТЕ Е ИСКАЛ! Ти си просто един проклет предател на българския отбор и теб всеки, който има и йота мозък в главата си не би те взел да му играеш в отбора.  Ти не ставаш за нищо, ако ще би да вървиш барабар с милиони диаманти. Ти си персона нонграта в тази игра.
« Последна редакция: Януари 28, 2016, 21:55:51 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #31 -: Януари 28, 2016, 22:04:56 »

Пропускаш нещо много важно - ТЕБ НИКОЙ И НИКЪДЕ НЕ ТЕ Е ИСКАЛ! Ти си просто един проклет предател на българския отбор и теб всеки, който има и йота мозък в главата си не би те взел да му играеш в отбора.  Ти не ставаш за нищо, ако ще би да вървиш барабар с милиони диаманти. Ти си персона нонграта в тази игра.

Верно вие СТЕ НИКОИ Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #32 -: Януари 28, 2016, 23:00:35 »

Злобата няма почивен ден.Продължавай да се излагаш,с безумните си анализи.Няма друга муха-зелена,като теб.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #33 -: Януари 29, 2016, 00:47:16 »


Знам сигурно от преди теб , че Джонката е Мод и че  е ял бой Wink . Но това не сер прави с без пари . Така че за мен всеки с профил над 4м нето е плащач и Диамантаджия .
http://clip2net.com/s/3tzEVzT
това е без нито един лев вкаран в ИО.Имам 100 камъка от една битка,а докато вкарат ниво на профила не съм играл и премиум.Та толкова за твойте диамантаджии.По същата логика аз мога да кажа че всеки без диаманти под 4М нето не става за нищо.
Активен
Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« Отговор #34 -: Януари 29, 2016, 04:36:33 »

голяма звезда този джони  Tongue
иначе по темата - слабакът си е слабак и със и без диаманти Wink
тук много спорите за глупости Smiley разни специалисти нека пробват да играят първо без подаръци от приятел една ера, да видят какво става като им въстане населението Wink а после да дават акъл на тоя и оня за какво да си харчат парите Smiley Smiley Smiley ама предполагам достъпните cheats са ок, но недостъпните са лоши, защото само други ги имат;) нали?
ми като сте толкоз профи играйте без премиум, само с придобити диаманти, без подаръци и без наглеждачи ... пък ако не ви стиска просто приемете , че сте същата стока като джонката, само дето сте по-бедни:) което донякъде обяснява дразнението, което причинява този образ и подобните му (nimarius, arthur-1, yusef sebri и тн.)
иначе по мое скромно мнение и от личен опит да си 10м нетни без премиум и без диаманти и без битки с играчи (в 2х и 4х със старите продължителности на ерите 20/10 седмици) си е съвсем нормално (пример от моя игра реалм 193 4х преди малко повече от 1 година  - http://postimg.org/image/y6kvsq925/ - и то с далеч по-малко познания отколкото сега имам , и играно между другото покрай 2 сериозни бойни игри  и като бонус - с лична контра = 12 ниво и на 50-100 им от центъра;))) )  - съвсем друг въпрос е дали човек иска да е в този обхват изобщо - може пък да му се играе на 2м нетни с тежки само и да си гледа кефа с битки по цял ден Wink изобщо който не е осъзнал още , че менажирането на нетото (което не е просто безогледното му вдигане) по-добре да си трае и да си бъде каса без претенции  Cool


п.с. в моя не чак толкова скромен опит най-забавните ми ери са били на средно нето и без болни амбиции (лични / съюзни )
просто играта е за забава, не за доказване на нещо Smiley то още от масовия шпионаж и "външния" вид на една империя вече почти всичко е "доказано" Smiley дали е каса или играч Smiley
 
« Последна редакция: Януари 29, 2016, 04:43:05 от Leila » Активен

try before try again!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #35 -: Януари 29, 2016, 11:11:38 »

голяма звезда този джони  Tongue
иначе по темата - слабакът си е слабак и със и без диаманти Wink
тук много спорите за глупости Smiley разни специалисти нека пробват да играят първо без подаръци от приятел една ера, да видят какво става като им въстане населението Wink а после да дават акъл на тоя и оня за какво да си харчат парите Smiley Smiley Smiley ама предполагам достъпните cheats са ок, но недостъпните са лоши, защото само други ги имат;) нали?
ми като сте толкоз профи играйте без премиум, само с придобити диаманти, без подаръци и без наглеждачи ... пък ако не ви стиска просто приемете , че сте същата стока като джонката, само дето сте по-бедни:) което донякъде обяснява дразнението, което причинява този образ и подобните му (nimarius, arthur-1, yusef sebri и тн.)
иначе по мое скромно мнение и от личен опит да си 10м нетни без премиум и без диаманти и без битки с играчи (в 2х и 4х със старите продължителности на ерите 20/10 седмици) си е съвсем нормално (пример от моя игра реалм 193 4х преди малко повече от 1 година  - http://postimg.org/image/y6kvsq925/ - и то с далеч по-малко познания отколкото сега имам , и играно между другото покрай 2 сериозни бойни игри  и като бонус - с лична контра = 12 ниво и на 50-100 им от центъра;))) )  - съвсем друг въпрос е дали човек иска да е в този обхват изобщо - може пък да му се играе на 2м нетни с тежки само и да си гледа кефа с битки по цял ден Wink изобщо който не е осъзнал още , че менажирането на нетото (което не е просто безогледното му вдигане) по-добре да си трае и да си бъде каса без претенции  Cool


п.с. в моя не чак толкова скромен опит най-забавните ми ери са били на средно нето и без болни амбиции (лични / съюзни )
просто играта е за забава, не за доказване на нещо Smiley то още от масовия шпионаж и "външния" вид на една империя вече почти всичко е "доказано" Smiley дали е каса или играч Smiley
 

убуу де, ама има още варианти да се играе с хендикап - завързана дясна ръка, винаги прав пред компютъра, четене на Война и Мир докато си онлайн (и трябва да я прочетеш до края на рийлма), като пускаш атаки да си със затворени очи.

Варианти бол.

С ежедневните ивенти диамантите се обезцениха в някакъв процент в интерес на истината. Голям акаунт може без диаманти да вади по 1 млрд. злато от мрачната.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #36 -: Януари 29, 2016, 11:59:11 »

Я кажи ти за тези които ни четата . Ти ли модира Джон ? Този профил дето играе с вас - Редовно ли играе ? И колко от диамантите дето се купиха от него вие имате нещо общо ? Просот чиста случайност е че този играч дойде при вас  а не да кажим при Руснаците . И не е отишъл при тях поради факта , че те са водят военнен съюз , а вие фермери . Та Както казах " Аман от авантаджии дето се водят по каруците и ръсят акъл иначе са в 10 глуха "

В тази игра се нафгледах на мноооого разбирачи и можачи , но истинате че Толкова сте комплексирани , че без да помпате син камък сте за никъде . И като има някой дето плаща повече от вас - Ходите и оревавате форумите . Ако не беше смешно щеше да е Жалко . Аз като дете си спомян , че на такива като вас им викахме - Ревльовци Wink .

Чети блогът на ИО и ше разбереш кой го модира. Аз съм купувал диаманти за този акаунт. Човекът зад акаунта си играе редовно, просто за такива битки трябва акаунтът да е нонстоп на линия - помогнали сме с каквото трябва. Когато се започна Меридоо нямаше паладини да бие 2М елитна стрела на полето бре моето момче, а накрая какво стана?

Добре е да престанеш с темата за синия камък, защото още не съм казвал на никого какво сме си говорили на лични.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #37 -: Януари 29, 2016, 12:59:15 »

И така по ред на номерата

1-во  Фатмак тази снимка не показва нищо . Нали не си мислиш , че хората с опит ядат доматите с колците и пресичат на червено , защото е озрял светофара . - Има местения между светове , има дарения и пр. Така , че това не доакзва нищо , ама Нищо - като натрупаш опит ще ме разбереш .

2-ро Лейла няма как душко да си без Премиум и да си с повече от 2М нето ако ги няма ВАРВАРИТЕ . Просто НЯМА , КАК . А ако добавим и това да водиш нон стоп военни битки ... Просто няма как . Другото което е Без премиум дори и да имаш необходимият ресурс от варвари - пак ти се спъва доста развититето така , че едва ли дори и с Варвари , но без премиум , може да издрапаш до ПАЛАДИНИ Wink , А камо ли да направиш 10М НЕТО + армия .

3-то Стефо много добре знам , че гръка го играете няколко човека и че воденето на профила е едно , а ПЛАЩАНЕТО НА ДИАМАНТИТЕ е друга тема . За мен лично е доста смешно когато някакви хорица се опитват с неистови писъци да обяснят как този играч и неговите финансови възможности са едно и също с техните . Това е като опит да се прелепиш до голяма акула , да ядеш останките от няйната храна , да се ползваш от това че другите риби бягат от акулата и да СИ МИСЛИШ , ЧЕ ТИ СИ АКУЛАТА Smiley . Това за мен покзва само едно - Комплексарщина и нищо друго . Но както казах преди това , за всичко се иска да имаш "топки"
« Последна редакция: Януари 29, 2016, 19:34:46 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #38 -: Януари 29, 2016, 15:03:15 »

Егати глупостите.Юри,ти верно ли се мислиш за ментор бе?.Ти 10М армия виждал ли си през живота си?Смях.Кой ти говори за 10М армия,без премиум и диаманти?Умник.Стояхме изследовател на съюза,без премиум и без диаманти и акаунтът стигна 12-13 М нето,преди дарението...с Паладини.Без дълга ера.Ти ли ще ни учиш как се играе,като си само едно плямпало.Ходи разкарай кучето.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« Отговор #39 -: Януари 29, 2016, 15:51:38 »

аз казах 10м нето, ако щеш вярвай - то се виждат военните точки на тоя профил който постнах Wink... и разбира се , че е с варвари (сравнително редовно - почти всеки ден пълния комплект, поне когато ми се е занимавало да ги събирам), но по важното е, че е профил направен просто ей така - между другото - ако се занимае човек сериозно 500 паладина 1000 стрелеца и 2-3000 фаланги не са никакъв проблем да се движат без да се бият играчи (за хиляди говоря не за единици) , а ако се биеш с играчи вече си зависи от активността, уменията и населеността на света до къде може да ги докараш (без Д, прем, циклене 24/7 в акк и тн)
и пак ти казвам - пробвай една ера без подаръци, без премиум, без диаманти, без наглевдач - стани първи по военни, после обяснявай на другите колко са слаби и как играят нечестно Wink аз имам този опит затова си говоря с чиста съвест и съвсем не твърдя, че моето скромно профилче което постнах е максимума Smiley то е реалистичен сценарии , но може много повече, особено в 2х свят
а дали си струва човек да се мъчи всяка една ера така? според мен не , но и като играя с "кодове" , дори дребни като подаръка, поне не се пъна толкова - ставам си маршал, бия си който мога в обхвата и не го мисля как е стигнал нетото си и как е направил армията си - все ми е едно дали е от храма или от казармите и дали е събрал ресурсите с 1000 битки или с 10 клика... пък дали е по-лесно да си на 2м или на 20м Wink ами на 2м е пълно с каси и леваци, на 20м пак има но далеч не са толкова много и чак такива леваци... то по твоята логика мове да излезе,
и отделно това , че една шепа имперски илюминати играят на 100м+ нето нас нормалните хора какво ни бърка? никога за 17 месеца игра на в6 не съм имал случай точно пък тези образи да ми правят какъвто и да е проблем или полза - просто нямаме пресечна точка никъде ...
Активен

try before try again!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #40 -: Януари 29, 2016, 19:32:06 »

аз казах 10м нето, ако щеш вярвай - то се виждат военните точки на тоя профил който постнах Wink... и разбира се , че е с варвари (сравнително редовно - почти всеки ден пълния комплект, поне когато ми се е занимавало да ги събирам), но по важното е, че е профил направен просто ей така - между другото - ако се занимае човек сериозно 500 паладина 1000 стрелеца и 2-3000 фаланги не са никакъв проблем да се движат без да се бият играчи (за хиляди говоря не за единици) , а ако се биеш с играчи вече си зависи от активността, уменията и населеността на света до къде може да ги докараш (без Д, прем, циклене 24/7 в акк и тн)
и пак ти казвам - пробвай една ера без подаръци, без премиум, без диаманти, без наглевдач - стани първи по военни, после обяснявай на другите колко са слаби и как играят нечестно Wink аз имам този опит затова си говоря с чиста съвест и съвсем не твърдя, че моето скромно профилче което постнах е максимума Smiley то е реалистичен сценарии , но може много повече, особено в 2х свят
а дали си струва човек да се мъчи всяка една ера така? според мен не , но и като играя с "кодове" , дори дребни като подаръка, поне не се пъна толкова - ставам си маршал, бия си който мога в обхвата и не го мисля как е стигнал нетото си и как е направил армията си - все ми е едно дали е от храма или от казармите и дали е събрал ресурсите с 1000 битки или с 10 клика... пък дали е по-лесно да си на 2м или на 20м Wink ами на 2м е пълно с каси и леваци, на 20м пак има но далеч не са толкова много и чак такива леваци... то по твоята логика мове да излезе,
и отделно това , че една шепа имперски илюминати играят на 100м+ нето нас нормалните хора какво ни бърка? никога за 17 месеца игра на в6 не съм имал случай точно пък тези образи да ми правят какъвто и да е проблем или полза - просто нямаме пресечна точка никъде ...


Ти мъ уби със сутиена Smiley . Та сега не те разбирам искаш да кажеш , че не знам как се играе без диаманти и как се става Маршал ? Ами .... За сега доколкото ми е известно Държа рекорда сред БГ играчите по най-ниско нето и маршалство . Май никой не ми го е взел Wink . А другото което казваш е несериозно . Карай говорете тук на новобранките и да в вярват , но ФАКТА е едн . НИКОЙ НЕ СЕ НАВИВА ДА НАПРАВИМ ЕДНА ЕДА НА "МЪЖКА ДУМА" И ДА СЕ ВИДЕ КОЙ КОЙ Е Wink .
« Последна редакция: Януари 29, 2016, 19:33:53 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #41 -: Януари 29, 2016, 19:35:41 »


Ти мъ уби със сутиена Smiley . Та сега не те разбирам искаш да кажеш , че не знам как се играе без диаманти и как се става Маршал ? Ами .... За сега доколкото ми е известно Държа рекорда сред БГ играчите по най-ниско нето и маршалство . Май никой не ми го е взел Wink . А другото което казваш е несериозно . Карай говорете тук на новобранките и да в вярват , но ФАКТА е едн . НИКОЙ НЕ СЕ НАВИВА ДА НАПРАВИМ ЕДНА ЕДА НА "МЪЖКА ДУМА" И ДА СЕ ВИДЕ КОЙ КОЙ Е Wink .
Ало, Мировяне, кат ти с епредложи , ти що избега, пък сега разправяш колко си добър бре?

Кажи си рекорда, че може и да е паднал тая ера.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #42 -: Януари 29, 2016, 19:36:06 »

Егати глупостите.Юри,ти верно ли се мислиш за ментор бе?.Ти 10М армия виждал ли си през живота си?Смях.Кой ти говори за 10М армия,без премиум и диаманти?Умник.Стояхме изследовател на съюза,без премиум и без диаманти и акаунтът стигна 12-13 М нето,преди дарението...с Паладини.Без дълга ера.Ти ли ще ни учиш как се играе,като си само едно плямпало.Ходи разкарай кучето.

Извинявам се за пропуснатото уточнение . Идеята ми е за 10м Нето на профила + Армия от елит и водене на военна кампания с този профил .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #43 -: Януари 29, 2016, 19:37:50 »

Ало, Мировяне, кат ти с епредложи , ти що избега, пък сега разправяш колко си добър бре?

Кажи си рекорда, че може и да е паднал тая ера.

Не е споко . Флекса много се напъваше , ама му се наложи да подскочи с около 300к над мен ( все пак не забравяй че съм зрител в 160 Wink
Я кажи кой къде какво предложи , че нещо не разбрах ? Май само си говорите Smiley
« Последна редакция: Януари 29, 2016, 19:40:38 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #44 -: Януари 29, 2016, 19:39:55 »

Не е споко . Флекса много се напъваше , ама му се наложи да подскочи с около 300к над мен ( все пак не забравяй че съм зрител в 160 Wink
Ясно, каса неполомена не е останала нея ера  Grin

И флекса си вървеше 1:1 нето военни до към 1,2М нетни, явно това е искал да направи, а не да заляга още по-ниско.
« Последна редакция: Януари 29, 2016, 19:43:46 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!