Imperia Online България  
Април 20, 2024, 03:28:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мрачната крепост и черепът на изобилието.  (Прочетена 7186 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
teddyrk
Редник
*

Karma: +10/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #15 -: Януари 16, 2016, 00:54:58 »

Аз не играя с диаманти и съм за направата на свят издържащ се с реклама и така всички играчи да допринасяме за печалбата на ИО и да имаме равни права и да няма диаманти само в 1 едничък свят . НО имайки това предвид аз пак трябва да споря с вас .
Вижте..аз и вие не допринасяме за печалбите на ИО .Ама дори и с малко . Ако се направи играта така ,че аз и вие да можем да спечелим реалм и да сме в основата на спечелването ( а не да сме 51ви от съюз с 50 човека) използвайки умения ,а не диаманти то защо някой би използвал диаманти ?Ако аз и вие можем без диаманти то няма да си ги купим ,а ако ние можем без диаманти дори и да има такива ,които взимат диаманти ( т.е. харчат ги ама не им дават такова голямо предимство) защо им е на тях да си купуват диаманти ?
Така нито ние нито те ще си купуваме диаманти ...и кво става ?
Моето решение е да има 1 свят в който се плаща еднократно такса за участие от 10 лв ( 90 диаманта )и нататък който каквото може без диаманти да направи да го направи ( или пък ,защото е много драстично то диаманти да се използват само за мигновено мобилизиране или пък съкращаване до 3 макс 3 часа ,което е достатъчно нищожно предимство ,за да не се разваля идеята )  и ИО да печели от този свят като отстрани (на в5 имаше място отстрани подходящо за реклама) да се сложат реклами  .
Може примерно да върнат игрите в таверната и като отвориш таверната вътре да е сайта на djagi и да цъкаш през него като това носи печалби на djagi и евентуално на ИО .  
Може да се правят анкети за без нищо обаче да са част от национално проучване . Има такива сайтове и организации ,които ти пращат на емейла анкети и евентуално после ти плащат нещо при завършване на много такива . Вместо да получаваме каквото и да било ИО предоставя нас като аудитория за това проучване чрез анкетата и печелят пари от това .

Общо взето да се измисли начин ИО да печели и от нас - недиамантените играчи .  Фокусирайте си празните приказки в такава насока и като се дадът достатъчно добри идеи може и да ни послушат . Докато се оплаквате без никакви реално приложими предложения нищо няма да се промени .
Ама чакай,ти сериозно ли си мислиш че тая идея дето ти я даваш е нещо ново. Тя е стара колкото ИО. Още 2010 предлагах аз,а и други хора да се направи свят без диаманти,преди това във форума на класиките също имаше предложения на старите играчи-да не мислиш че ще стане,аз за това и не си го помислям-просто ми се искаше едно нормално ползване на диаманти и да няма такива случаи като пича на снимката,а колко са ни безполезни оплакванията-не мисля че можеш да коментираш,само те светвам-свят без диаманти НЯМА да има и ИО са го казали мнооого отдавна това нещо.
Активен
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #16 -: Януари 16, 2016, 01:22:58 »

 Едва ли ще я махнат .... в6 определено се превръща във  комерсиален пазар за виртуална ,,слава''. Като не те устройва - спираш или се местиш у в4,5 *freak* *freak*



Местенето във в5 не е решение вече.
Днес пуснаха Мрачната крепост в 129. 7 часа преди края на реалма Smiley
Спечелих 2-ро място и 8-часов доход. (При нас, понеже е тактически свят, се пътува по 60 мин, а мигновеното е 60 диаманта.)
Най якото беше, че получих нградата, когато ерата вече беше свършила. Хитро, нали Grin
Засега никой не е ползвал мигновената атака, но съм сигурен, че следващата ера, диамантаджиите ще са във вихъра си, както се е случило при вас.
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
v140
Лейтенант
***

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 150


Профил
« Отговор #17 -: Януари 16, 2016, 10:35:25 »

Няма да има свят без диаманти - това е повече от ясно. При наличието на такъв свят, всички, които не наливат ще се преместят там.. и за диамантените босове няма да е интересно, и съответно ще спрат да плащат.

Този играеше и преди няколко ери но тогава ги нямаше въпросните простотии "черепът" и "мрачната крепост", и играчите без диаманти нямаха досег с него. Той е много нето, извън обхват, не те бърка реално.. колкото и  диаманти да налива. Сега откакто ги пуснаха, този дразни всички, защото всеки бие по тях(мрачната и черепът).

Неравенството става все по-голямо и по-голямо. Очаквам скоро да направят мигновена атака с диаманти срещу станове и играчи.
Да премахнат изобщо тази простотия или поне да премахнат мигновената атака. Те не печелят и кой знае колко.. то този с 25 атаки я събори. Това са около 1100 диаманта или около 100 лева.
« Последна редакция: Януари 16, 2016, 14:12:17 от v140 » Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #18 -: Януари 16, 2016, 11:20:13 »

Няма да има свят без диаманти - това е повече от ясно. При наличието на такъв свят, всички, който не наливат ще се преместят там.. и за диамантените босове няма да е интересно, и съответно ще спрат да плащат.

Този играеше и преди няколко ери но тогава ги нямаше въпросните простотии "черепът" и "мрачната крепост", и играчите без диаманти нямаха досег с него. Той е много нето, извън обхват, не те бърка реално.. колкото и  диаманти да налива. Сега откакто ги пуснаха, този дразни всички, защото всеки бие по тях(мрачната и черепът).

Неравенството става все по-голямо и по-голямо. Очаквам скоро да направят мигновена атака с диаманти срещу станове и играчи.
Да премахнат изобщо тази простотия или поне да премахнат мигновената атака. Те не печелят и кой знае колко.. то този с 25 атаки я събори. Това са около 1100 диаманта или около 100 лева.
Мноу умно , брава, евала, Вапцаров същий, де громи капитализма.
 Помниш ли кога нямаше варварски станове как всички бяхме равни?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #19 -: Януари 16, 2016, 12:13:42 »

Стефо,не се заяждай с момчето бре.Той е от нашия съюз Wink  Знаеш мн добре ,че тези мигновени атаки,са пълна пародия.Нали пишехте,че чрез Мрачна,се получавало баланс,малки съюзи,можело да опитат замък,да хранят армия,тинтири-минтири.Само че Джончо и подобни му,си я бутат като на Прасчо сламената къщичка и баланс-нананайци Grin
Малки съюзи чрез Мрачна,могат да си зареждат хазната и да си пускат Съюзни проучвания,ама със бутането от Скафандрите за 2-3 минути-баланс-нананайци Grin
Момчето е право-за 100 лева,по-късно за 1000,Скафандрите отказват сума ти хора.Не че е страшно за ИО,но нали всички искаме населен свят,с хора,с повече съюзи,с повече интрига...ми обясни ми логически има ли логика ИО да оставят тези простотии с тези телепортации Wink
Да ги махат.За Джончо и други Скафандри си има Номади,Световни,Европейски,Галактически....нека малко от играта остане и за раята Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
teddyrk
Редник
*

Karma: +10/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #20 -: Януари 16, 2016, 12:37:54 »

версия 4 приятели и това е-аз,знаете съм голям фен на версия 5 и ме кефеше ДОРИ и в първоначалното и състояние,ако помните какво беше точно като излезе-някои промени с безплатния диамант например бяха добри,защото макар и малко помагаха на недиамантените да имат някакъв бонус-от време на време съндък,10 часов и тн,но сега диамантените-макар и не толкова диамантени си бутат крепостта за 15 минути и айдееее. Интересното е че админите са се фокусирали върху крепостта,а в същото време класирането на играчи и съюзи не е обновено от 2 дена.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #21 -: Януари 16, 2016, 13:21:38 »

Стефо,не се заяждай с момчето бре.Той е от нашия съюз Wink  Знаеш мн добре ,че тези мигновени атаки,са пълна пародия.Нали пишехте,че чрез Мрачна,се получавало баланс,малки съюзи,можело да опитат замък,да хранят армия,тинтири-минтири.Само че Джончо и подобни му,си я бутат като на Прасчо сламената къщичка и баланс-нананайци Grin
Малки съюзи чрез Мрачна,могат да си зареждат хазната и да си пускат Съюзни проучвания,ама със бутането от Скафандрите за 2-3 минути-баланс-нананайци Grin
Момчето е право-за 100 лева,по-късно за 1000,Скафандрите отказват сума ти хора.Не че е страшно за ИО,но нали всички искаме населен свят,с хора,с повече съюзи,с повече интрига...ми обясни ми логически има ли логика ИО да оставят тези простотии с тези телепортации Wink
Да ги махат.За Джончо и други Скафандри си има Номади,Световни,Европейски,Галактически....нека малко от играта остане и за раята Cool
Жоре, за съюзната класация няма значение дали си ударил един или два пъти - важното е съюзът на кое място е, както и за почасовите бонуси при играчите. Скафандрите , ако искат и 99,99% да правят. В момента, след всяка Мрачна или Череп им се преизчисляват точките,според времето, за което са паднали. Утре няма да може да я гътне по този начин.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
varvarina
Лейтенант
***

Karma: +8/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


Профил
« Отговор #22 -: Януари 16, 2016, 14:11:37 »

ио се превърна във фермваил нема никъв смисъл да се играе вече това не е военна стратегия а пародия и най добре направете като мен аз лично приключих с тая пародия
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #23 -: Януари 16, 2016, 14:34:18 »

Жоре, за съюзната класация няма значение дали си ударил един или два пъти - важното е съюзът на кое място е, както и за почасовите бонуси при играчите. Скафандрите , ако искат и 99,99% да правят. В момента, след всяка Мрачна или Череп им се преизчисляват точките,според времето, за което са паднали. Утре няма да може да я гътне по този начин.

Знам бре Стефо Grin Ма на кое място да е съюз,кога я затваря на 2рата минута.Те хората се връщат,преди да са тръгнали,а други още не са пуснали,камо ли да се класират. Grin Grin Grin Grin Grin  ДА МАХАТ МИГНОВЕНИТЕ АТАКИ.КОЕТО Е ТЪПО-ТЪПО Е И НЕ ВИЖДАМ ЗАЩО РАЗТЯГАМЕ ФЕРМАНИ ВМЕСТО ПОНЕ ДА ИМ ПОКАЖЕМ,ЧЕ ВСИЧКИ СМЕ ПРОТИВ.А те да си правят,каквото искат,поне няма да сме мълчали,нагъзени някак Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
v140
Лейтенант
***

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 150


Профил
« Отговор #24 -: Януари 16, 2016, 16:08:09 »

http://prntscr.com/9qsv24

5 мин и 38 секунди. 28 атаки. Smiley
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #25 -: Януари 16, 2016, 16:15:50 »

   SORY за забавената снимка Grin Колегата обаче е засякъл по-горе Grin  Дано не се пръкне некой пак да ни обяснява,колко сме слаби и как злобеем.Просто това е такава глупост и опорочаване на тази игра. Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
mega_alien
Гост
« Отговор #26 -: Януари 16, 2016, 16:22:40 »

Ама колко те слаби и колко злобеете ... Защо не правите като него ? Защо не му представлявате предизвикателство в бутането ? Защото сте слаби ... Защо се оплаквате, че той го прави по-добре ? Защото сте злобни ... Примирете се с това което сте слаби злобари ...  Tongue Cool Shocked Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Защо играете изобщо само за да злобеете ... Няма смисъл ...
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #27 -: Януари 16, 2016, 16:35:56 »

Имат толкова варианта за промяна.
Да ограничат атаките на 1 профил до някаква бройка
Да ограничат %тите на 1 профил до 10 макс
Да махнат мигновената атака
Да махнат мигновеното връщане
Да махнат нацяло черепи и Мрачни
Да се събудят малко
Да обявят Джонката за 1ви във всички светове.
Да му сложат снимка на началната страница
Да поискат мнение,като не разбират.
Да закриват версия 6
 Grin Grin Grin Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Veso
Сержант
**

Karma: +23/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #28 -: Януари 16, 2016, 18:28:03 »

Много писане, бре! Дръжте Джонката със заключваща атака и да си бийте "ивентите" и вие  Grin
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #29 -: Януари 16, 2016, 19:08:00 »

Дооообре Grin 

3М нето на 9-10 ден.Мислиш ли,че има толкова мн процтаци му се вържат,пак,на процтотията Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!