Imperia Online България  
Април 19, 2024, 23:06:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мрачната крепост и черепът на изобилието.  (Прочетена 7184 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
v140
Лейтенант
***

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 150


Профил
« -: Януари 15, 2016, 15:08:03 »

http://prntscr.com/9qdihi

Моля направете нещо.. това не е нормално. Увеличете цената за мигновена атака или най-добре направо я махнете. Играта става все по неравностойна. Този комплек*** има огромно предимство с тъпите си диаманти.


ПП: А ако не направите нищо, можете да закривате ерата и да се приключва с тая пародия. И без това не виждам особен смисъл да се играе.
Който е измислил тая простотия "мрачната крепост" и "черепът на изоболието" можете да го уволните... Съсипахте играта.
« Последна редакция: Януари 15, 2016, 15:16:58 от v140 » Активен

pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #1 -: Януари 15, 2016, 15:16:31 »

Трябваше да го видиш на световното. В първите му дни, същия имаш повече от два пъти по-високо нето от целия български съюз Smiley))
Активен

-Naughtyred
Retired.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #2 -: Януари 15, 2016, 15:25:19 »

http://prntscr.com/9qdihi

Моля направете нещо.. това не е нормално. Увеличете цената за мигновена атака или най-добре направо я махнете. Играта става все по неравностойна. Този комплек*** има огромно предимство с тъпите си диаманти.


ПП: А ако не направите нищо, можете да закривате ерата и да се приключва с тая пародия. И без това не виждам особен смисъл да се играе.
Който е измислил тая простотия "мрачната крепост" и "черепът на изоболието" можете да го уволните... Съсипахте играта.
Злато се взима само до 10%, конкретната действие се прави с цел да забави развитието на противниците
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
v140
Лейтенант
***

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 150


Профил
« Отговор #3 -: Януари 15, 2016, 15:32:59 »

Тези 10% малко злато ли са?
24-часовия доход малко ресурс ли са?
6-часовия доход на съюза малко ли са?
Перлите от черепът не знам колко са, но предполагам, че пак са огромно количество.

Да премахнат изобщо мрачната крепост и черепът на изобилието или поне да махнат мигновената атака.
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #4 -: Януари 15, 2016, 15:38:42 »

Стига бе Стефо.На кой му пука колко злато ще вземе тая пуканка.Въпросът е да му направят персонална Мрачна и Череп и Скафандър ако искат и да си ги лупа.На мен не ми пука,но оставянето на подобни Ивенти,както е модерно да викате,само дразнят хора,които си убиват времето тук.Ние да не сме публика на всеки комплексар,решил да показва интернет присъствие?
Това е безумно.Или да махат мигновените атаки и връщания,или да си го окачат в името на ИО на Началната страница Grin
Бавил развитието.На кой?Че тръгна подир нас,пак да се доказва,щото в 160 го наби ли?Хич не ми дреме Джони ли е,Мнемоник ли е.То бива простотия ама,това минава и полярния кръг...с любезното съдействие на ИО. *stop*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #5 -: Януари 15, 2016, 15:42:49 »

Стига бе Стефо.На кой му пука колко злато ще вземе тая пуканка.Въпросът е да му направят персонална Мрачна и Череп и Скафандър ако искат и да си ги лупа.На мен не ми пука,но оставянето на подобни Ивенти,както е модерно да викате,само дразнят хора,които си убиват времето тук.Ние да не сме публика на всеки комплексар,решил да показва интернет присъствие?
Това е безумно.Или да махат мигновените атаки и връщания,или да си го окачат в името на ИО на Началната страница Grin
Бавил развитието.На кой?Че тръгна подир нас,пак да се доказва,щото в 160 го наби ли?Хич не ми дреме Джони ли е,Мнемоник ли е.То бива простотия ама,това минава и полярния кръг...с любезното съдействие на ИО. *stop*
"...Когато народът е тръгнал да си събува потурите - ще си събуе и цървулите..."
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #6 -: Януари 15, 2016, 15:45:12 »

Темата е поредното доказателство,защо на такива не трябва да им се обръща внимание.Нали Стефо?Ма кой съм аз,че да ме послушате....карма Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #7 -: Януари 15, 2016, 15:46:53 »

Темата е поредното доказателство,защо на такива не трябва да им се обръща внимание.Нали Стефо?Ма кой съм аз,че да ме послушате....карма Cool
Grin що бре, нека си харчат, публиката да с есмее... и така  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #8 -: Януари 15, 2016, 15:50:58 »

Аз се смея бре.Както знаеш и по Мрачна пускам(аз де)на високосна година.Ма що трябва се натрапва тази малоумщина с поощряване,чрез мигновени атаки и връщания.Той все ще намери де да харчи,гладни ИО нема останат Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #9 -: Януари 15, 2016, 15:54:23 »

А всъщност, случващото се и резултатите са абсолютен успех за тези, които правят играта и за банковата сметка на чорбаджията. Разберете човека, наскоро си купи Порше и сега трябва да го храни. Пък не върви да му сложиш газова бутилка.   Grin
Активен

-Naughtyred
Retired.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #10 -: Януари 15, 2016, 15:58:47 »

Тези 10% малко злато ли са?
24-часовия доход малко ресурс ли са?
6-часовия доход на съюза малко ли са?
Перлите от черепът не знам колко са, но предполагам, че пак са огромно количество.

Да премахнат изобщо мрачната крепост и черепът на изобилието или поне да махнат мигновената атака.
с или без диаманти все някой играч/съюз взима гореописания бонус.
На играчи като Жонката, перлите му пречат на този етап на играта. Губи темпо в харчене на диаманти за проучвания, респективно мигновено съкращаване на по-ранен етап.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #11 -: Януари 15, 2016, 16:47:17 »

Бе бихме го в нз коя ера с предателите му.Сега пак отнесе хурката.Само го караш/карате да се харчи,а мен да ме ядосвате Grin

Да махат тези мигновени телепортации...поне с ресурс да ги направят.Баси.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
teddyrk
Редник
*

Karma: +10/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #12 -: Януари 15, 2016, 19:38:37 »

И после стратегия ми било  Grin . Сега видях това нещо и се хванах за главата-начи тоя има пари от някъде и е похарчил няколко хилядарки и веднага от това следва че той печели такива неща автоматично-еми какъв шанс имат другите тогава-някакъв клошар с извинение дето дава сигурно повечето си пари за игра,в която е пристрастен тотално и му се прави евала-ако има по-силна армия ще бие,но нека армията му е като на всички останали ,а не щрак няколко стотин диаманта, или няколко хиляди не знам колко е дал и хайде взима бонуса.
Активен
fiher
Лейтенант
***

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #13 -: Януари 15, 2016, 21:31:31 »

Аз не играя с диаманти и съм за направата на свят издържащ се с реклама и така всички играчи да допринасяме за печалбата на ИО и да имаме равни права и да няма диаманти само в 1 едничък свят . НО имайки това предвид аз пак трябва да споря с вас .
Вижте..аз и вие не допринасяме за печалбите на ИО .Ама дори и с малко . Ако се направи играта така ,че аз и вие да можем да спечелим реалм и да сме в основата на спечелването ( а не да сме 51ви от съюз с 50 човека) използвайки умения ,а не диаманти то защо някой би използвал диаманти ?Ако аз и вие можем без диаманти то няма да си ги купим ,а ако ние можем без диаманти дори и да има такива ,които взимат диаманти ( т.е. харчат ги ама не им дават такова голямо предимство) защо им е на тях да си купуват диаманти ?
Така нито ние нито те ще си купуваме диаманти ...и кво става ?
Моето решение е да има 1 свят в който се плаща еднократно такса за участие от 10 лв ( 90 диаманта )и нататък който каквото може без диаманти да направи да го направи ( или пък ,защото е много драстично то диаманти да се използват само за мигновено мобилизиране или пък съкращаване до 3 макс 3 часа ,което е достатъчно нищожно предимство ,за да не се разваля идеята )  и ИО да печели от този свят като отстрани (на в5 имаше място отстрани подходящо за реклама) да се сложат реклами  .
Може примерно да върнат игрите в таверната и като отвориш таверната вътре да е сайта на djagi и да цъкаш през него като това носи печалби на djagi и евентуално на ИО . 
Може да се правят анкети за без нищо обаче да са част от национално проучване . Има такива сайтове и организации ,които ти пращат на емейла анкети и евентуално после ти плащат нещо при завършване на много такива . Вместо да получаваме каквото и да било ИО предоставя нас като аудитория за това проучване чрез анкетата и печелят пари от това .

Общо взето да се измисли начин ИО да печели и от нас - недиамантените играчи .  Фокусирайте си празните приказки в такава насока и като се дадът достатъчно добри идеи може и да ни послушат . Докато се оплаквате без никакви реално приложими предложения нищо няма да се промени .
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #14 -: Януари 15, 2016, 22:55:08 »

  Фокусирайте си празните приказки в такава насока и като се дадът достатъчно добри идеи може и да ни послушат . Докато се оплаквате без никакви реално приложими предложения нищо няма да се промени .
Като не се промени,хлопваш вратата.
Ние не сме мениджъри,тестери,или служители на ИО за да им вършим работата.Ние използваме продукт,който както хвалим понякога(защото всеки е запалил за тази игра близки или приятели),така можем и да критикуваме.
Насила обаче хубост не става.

Относно това,че ИО е военна стратегия-безплатна:Нас не ни е яд,че вие ни лъжете,нас ни е яд,че вие си мислите,че ние ви вярваме.г-да от ИО
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!