Imperia Online България  
Март 28, 2024, 18:00:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят за златни медалисти  (Прочетена 1382 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
fiher
Лейтенант
***

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« -: Януари 14, 2016, 23:10:16 »

Има много съюзи ,които си цъкат спокойно и печелят ери без проблем и преебават играта и се мислят за силни ,защото си плащат . Е хубаво де ама ако се създаде свят в който могат да се регистрират всички съюзи спечелили последните ери на своите светове то тогава ще видим кой колко струва . Събирате диамантените босове на едно място и си мерят заплатата .
Според мен ще е честно така да се реши кой е най силния съюз + това ще има много печалби за ИО ,защото ще си мерят заплатите и ще бъкат бая диаманти . Аз лично не съм диамантаджия ама би ми харесало да видя как тези ,които разчитат на диаманти ще играят като срещу тях излязат същия тип играчи .
То и аз мога да събера 10-те най силни в един съюз и да си играя играта и да няма кой да ме пипне ама тва не доказва умения ,а просто ,че като вложиш някакво количество диаманти няма кой да те спре.Да де ама ако всички други играят по същия начин тогава ще е въпрос на умения да победиш и ще се докаже кой е най добрия съюз .
Нещо като световно първенство ,но не за страни ,а за съюзи като се събират от всички български светове и международни и всякакви .
Активен
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 25, 2016, 20:07:08 »

Според мене е най добре без диаманти - плащат се 10 лева на месец и цъкаш без диаманти.При влизане от едно айпи се блокирва профила.Тогава ще се види кой кой е.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 25, 2016, 20:53:42 »

При влизане от едно айпи се блокирва профила.Тогава ще се види кой кой е.
Айде бе,с жената като играем от един лаптоп кво правим.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #3 -: Февруари 25, 2016, 22:51:03 »

Има много съюзи ,които си цъкат спокойно и печелят ери без проблем и преебават играта и се мислят за силни ,защото си плащат . Е хубаво де ама ако се създаде свят в който могат да се регистрират всички съюзи спечелили последните ери на своите светове то тогава ще видим кой колко струва . Събирате диамантените босове на едно място и си мерят заплатата .
Според мен ще е честно така да се реши кой е най силния съюз + това ще има много печалби за ИО ,защото ще си мерят заплатите и ще бъкат бая диаманти . Аз лично не съм диамантаджия ама би ми харесало да видя как тези ,които разчитат на диаманти ще играят като срещу тях излязат същия тип играчи .
То и аз мога да събера 10-те най силни в един съюз и да си играя играта и да няма кой да ме пипне ама тва не доказва умения ,а просто ,че като вложиш някакво количество диаманти няма кой да те спре.Да де ама ако всички други играят по същия начин тогава ще е въпрос на умения да победиш и ще се докаже кой е най добрия съюз .
Нещо като световно първенство ,но не за страни ,а за съюзи като се събират от всички български светове и международни и всякакви .
Мече 1 се сдоби с Мече 2. Искам и свят за пенсионери
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #4 -: Февруари 26, 2016, 08:19:58 »

За мен проблема не е в диамантите а в елементарната психика на 99,99% от играчите . Това е меко казано нелепо . ПО-добре вместо да си губите времето с играта и да мрънкате че иам диамантени босове , запретнете ръкави и отивайте да бачкате . Като изкарате повече пари ще може да играете и вие с диаманти , ако изобщо решите да си харчите парите с И.О.
Това е все едно понеже ти имаш Голф 2 да искаш да се забрани движението на Скъпите коли по магистралата , че си си депресирал те като те изпреварват Smiley . Аз пък много се радвам от този Мега Блиц който го направиха . Понеже там се вижда реално , що за отбор си . Ако в ера с 9 замъка може някак си да се скатаеш и да постигнеш някакъв резултат . То тук ако наистина не сте добър отбор ( разбирай и финансово ) нямш никакви шансове освен да си един от 500 маршали . Това е иситната за Този голям , голям Блиц . Мен щи ми е забавно да видя , дали изобщо някой БГ отбор ще се престраши да играе серизоно тук за медали Smiley .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #5 -: Февруари 26, 2016, 17:34:24 »

Шумкарите да не се обаждат,че те немат и смелост да вдигнат над 200к точки да не им набият китарите.Иначе плюят по Маршалите.Толкова да не се усеща някой ,че е никой..... *xxx*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #6 -: Февруари 26, 2016, 20:34:59 »

Шумкарите да не се обаждат,че те немат и смелост да вдигнат над 200к точки да не им набият китарите.Иначе плюят по Маршалите.Толкова да не се усеща някой ,че е никой..... *xxx*

Абе момче , аз когато взимах златн медали от международни светове ти седеше в БГ17 и ската под чедъра  *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #7 -: Февруари 26, 2016, 21:56:14 »

 Grin Grin Grin
Ти си взимал,взимаш и ще взимаш,единствено подигравки.Шумка Grin Grin Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!