Imperia Online България  
Април 19, 2024, 22:23:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бъг при крепостна ?!  (Прочетена 2980 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #15 -: Януари 14, 2016, 17:17:19 »

Е админите си я имат паролата  Smiley
И сестра имам ако става дума за мен и то хубава но не е за вас определено  Tongue

админите да ама не и модераторите , а за сестра ти ...... ако и пусна радко от 1 път ще и разбие крепоста и ще капитулира  Grin
Активен
neeonbg
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил
« Отговор #16 -: Януари 14, 2016, 17:40:41 »

Е админите си я имат паролата  Smiley
И сестра имам ако става дума за мен и то хубава но не е за вас определено  Tongue

админите да ама не и модераторите , а за сестра ти ...... ако и пусна радко от 1 път ще и разбие крепоста и ще капитулира  Grin

радко = Нарцис ? Wink
( жокер>  "огледало Нарцис" и справка в Гугъл)
Първо трябва да я настигне(те) по акъл и доходи ...то само първото стига ама пък второто мачка Нарцисизъма отвсякъде така че....
 *hahaha*
 
Активен
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #17 -: Януари 14, 2016, 17:48:20 »

радко = Нарцис ? Wink
( жокер>  "огледало Нарцис" и справка в Гугъл)
Първо трябва да я настигне(те) по акъл и доходи ...то само първото стига ама пък второто мачка Нарцисизъма отвсякъде така че....
 *hahaha*
 
ОХО начи и богаташките търсят  парите  Shocked
Активен
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #18 -: Януари 14, 2016, 18:21:13 »

Ма кък. Тя е умна, богата и красива. Още един бъг, който трябва да репортнеш.
Активен

-Naughtyred
Retired.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #19 -: Януари 14, 2016, 18:30:19 »

Пич,претендираш за акъл(и умна сестра),а не вдяваш,че Модераторът,модерира форума и не може да ти влиза в акаунта и да разглежда.Ако си толкова умен,няма да пишеш за нарцисизъм,а докато чакаш отговор от съпорта,или разглеждане на битката ти,щеше да се опиташ и сам да откриеш проблема....след като секретно си пазиш снимките.
Ако решиш,да ги покажеш,за да получиш помощ тук,от нас играчите-направи го.Играя в 160 и ти обещавам,че нема ти пипна тежките с 500 доблест Wink.....освен ако не станеш каса де Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
neeonbg
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил
« Отговор #20 -: Януари 14, 2016, 19:51:11 »

Пич,претендираш за акъл(и умна сестра),а не вдяваш,че Модераторът,модерира форума и не може да ти влиза в акаунта и да разглежда.Ако си толкова умен,няма да пишеш за нарцисизъм,а докато чакаш отговор от съпорта,или разглеждане на битката ти,щеше да се опиташ и сам да откриеш проблема....след като секретно си пазиш снимките.
Ако решиш,да ги покажеш,за да получиш помощ тук,от нас играчите-направи го.Играя в 160 и ти обещавам,че нема ти пипна тежките с 500 доблест Wink.....освен ако не станеш каса де Grin

Да съм поискал модератора да ми влиза в акаунта ? НЕ ! Отказах му да публикувам снимки - Доста различно си е нали ?
Четем ли тук или сричаме през ред и се репчим само ?
Проблема аз го знам и се нарича липса на диаманти . 
Няма проблем ще има след мен няколко  отказали се ...Играех играта с прекъсвания от доста години и спокойно мога да познатите си да кажа ВЕЧЕ не си струва да си тровите нервите ОСВЕН ако не си плащате .

а по въпроса за пипването на тежките ...ами дал съм си ИСТИНСКОТО име на акаунта ... С малко шпиони всеки ако иска може да го надникне !
Хайде сега и наготово да ви снеса снимки .
Също като в Гугъл търси и действай ..пука ми .
Аз както казах се отказвам ... Натупай ми ги аз без това играех за военни точки така че просто ще се добавят още малко .

 Първо се запознаваш цялостно с казуса и после малко съобразяване а не с репчене се пише или говори .

А по въпроса за нарцисизма отговарям със закачка на закачката за сестра ми .
Това че някои не умеете да четете м/у редовете и не сте чели класическа,историческа и т.н. литература а само гугъл не ме засяга.
За нищо не претендирам  ..а реагирам на закачки със същотооо .

Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!