Imperia Online България  
Март 29, 2024, 18:43:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Май нещо...  (Прочетена 1980 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Shadow
Сержант
**

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 58


Профил
« -: Януари 07, 2016, 10:32:50 »

Някой ако ми обясни...защо ей тая снимка е блокирана ,ще го почерпя...  ,но да обясни точно..има голи полови части..някакви знаци..какво има..Huh? http://prntscr.com/9n2ibn
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #1 -: Януари 07, 2016, 10:42:25 »

 Grin Има голи баджаци и се загатва сексуална предигра с лек фетишизъм а това е оскверняващо. Следващия път когато качваш жени, то нека да са поне с бурки и фереджета и да имат рокли, които да стигат поне до глезените. Защото тук играят играчи със всякакви вероизповедания и ти с този безбожен аватар ги въвеждаш в изкушение.
« Последна редакция: Януари 07, 2016, 10:44:56 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #2 -: Януари 07, 2016, 10:46:08 »

Аватарът е счетен за неуместен, докладван е от повече от един човек, за да дойде в нашата система, което е знак, че не се приема добре от част от потребителите. Моля най-учтиво да изберете нов, след като изтече наказанието, за да не си създаваме взаимно трудности.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Shadow
Сержант
**

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 58


Профил
« Отговор #3 -: Януари 07, 2016, 10:52:01 »

не,то тва вече за резил станаха..предавам се аз.... а сложа нещо се блокира..а нещо друго мен блокират...обяснения никакви ..или някви който я се разбере нещо я не...затваряне на темата и готово... ми те за тва останаха 5 човека в тая игра... няма вземете да оправите примерно лага в полунощ... още сума и други проблеми има..тва мятане от играта ..още там сума и неща... ми снимки ще ми махат и то за какво ..а да ми обясни някой за какво ... какво и има на снимка... поне малко да се посмея за последно... Grin Grin Grin Grin  Счетен за неуместен... щото бил докладван от повече от 1 човек... ми то по тая логика много ясно..в един съюз има поне 10 човека..ако така докладват ... лалво ще остане един съюз без аватар ли..бе хора ..що се излагате...и тва наказание няма да изтече да ти кажа госпожа...явно е нещо лично към съюза..ся нама какво да си говорим..от 10 дена е блокиран ... ама не ми пука да си стой така... и без тва с ва не може човек да се разбере никаго за нищо като хората ... исках само да видя какво ще ми кажеш..и то найстина каза едно голямо нищо...
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #4 -: Януари 07, 2016, 11:02:34 »

Сянка, не разбираш новите естетични потребности на времето. Забий за аватар Джихади Джон, държащ отрязана глава на руснак или колаж с обесване на Башар Асад, сложи си за аватар Азис с голо дупе, Джордж Майкъл, Бой Джордж по монокини или поне Дим Дуков бог да го прости и няма да те банват! Това е частна фирма и в нея както във всяка фирма си има настроения и уклони и щом ти секазва че не може, значи не може. Не можеш да качваш пронацистки лозунги, антиеврейски такива, антимюсолмански и пр. За антируски може да минат
« Последна редакция: Януари 07, 2016, 11:07:55 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Shadow
Сержант
**

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 58


Профил
« Отговор #5 -: Януари 07, 2016, 11:08:47 »

 Grin Grin Grin   ooooooo ти Велики сред най Великите... мъдри сред най мъдрите ... и снимка на Мадона да сложа все тая ..пак ще я махнат ... току виж я докладвали 3 ма човека и по новите правила ..и хоп няма я ... но както вече казах все тая... предавам се..просто ми беше интересно какво ще ми се каже...   Grin Grin Grin
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #6 -: Януари 07, 2016, 11:10:29 »

 Grin Ооо яяя, говори ми така, говори Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Shadow
Сержант
**

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 58


Профил
« Отговор #7 -: Януари 07, 2016, 11:15:42 »

 Grin Grin Grin  и до утре мога да ги нареждам като Вапцаровата възхвала на човечността в "Песен за човека"  ..но трябва свърша нещо Grin:D:d после ако не са заключили... пак ... пък и току виж се смелили и осъзнали грешката си и ми върнат правото на Аватар  Grin Grin Grin
Активен
Shadow
Сержант
**

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 58


Профил
« Отговор #8 -: Януари 07, 2016, 16:55:14 »

Галахад  ,тука ли си наборе :d:D:D искаш ли да ти призная нещо...по точно да ти споделя какво мисля да направя... Grin:D:d В играта има безброй бъгове..  знайни и незнайни... в замяна на това безобразно отношение ..своеволни наказания за щяло и не щяло Grin:D:d аз вече приключвам с играта ...но просто се чудя ,дали да не споделя всички  "мръсни номера " на много хора Grin:D:d Ти да видиш Grin:D:D
Цитат
„И както желаете да правят човеците на вас, така и вие правете на тях!“ 
Активен
rawPower21
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #9 -: Януари 07, 2016, 19:18:32 »

Сложи си снимка на Кончита  Вурст,и ако я махнат ги съди за дискриминация.Тва са големи шматки-админи ли,съпорти ли.....там квито са дупедавци
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #10 -: Януари 07, 2016, 21:44:26 »

Галахад  ,тука ли си наборе :d:D:D искаш ли да ти призная нещо...по точно да ти споделя какво мисля да направя... Grin:D:d В играта има безброй бъгове..  знайни и незнайни... в замяна на това безобразно отношение ..своеволни наказания за щяло и не щяло Grin:D:d аз вече приключвам с играта ...но просто се чудя ,дали да не споделя всички  "мръсни номера " на много хора Grin:D:d Ти да видиш Grin:D:D

Действай както те учи сърцето!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!