Imperia Online България  
Април 19, 2024, 19:35:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: как става това да ме удря една секунда преди да се прибера ....  (Прочетена 4493 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #15 -: Януари 06, 2016, 13:15:51 »

Тъй като сте получили отговор няколко пъти от различни играчи, аз не се намесих досега. Но след като държите да го направя, няма проблем.

Това се дължи на липсваща синхронизация между таймера и сървърното време. Получава се, когато не опреснявате играта си достатъчно често. Понякога се получават такива отклонения поради различни времена на изпращане и получаване между Вашата интернет връзка, Вашия компютър и нашите сървъри. Не е изключено отклонение от порядъка на 1-2 секунди от изчисленото време, особено когато в това изчисление участва бойният калкулатор.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
sertakito
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #16 -: Януари 06, 2016, 16:24:08 »

Vania играя играта от 2008 година още от самото начало знам какво значи обновяване рефреш или там както си искате го наречете за  мене е важно едно как играта ми показва че аз се прибирам в 10:00:00 тои ме удря в 9:59:59 и става така че тои ме засича какво ме интересува мене вашия сървър и прочие 1 секунда струва на съюза ми цяла война която момчетата 12 часа се опитваха да спечелят каква ще ни е компенсацията на нас???
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #17 -: Януари 06, 2016, 16:27:35 »

Няма проблем, за да има компенсация. Аз Ви обясних, че е в реда на нещата да има отклонения от 1-2секунди.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #18 -: Януари 07, 2016, 03:11:16 »

Аз пък да ти кажа че не си никакъв играч щом за толкова години виждаш това нещо за първи път.Има няколко обяснения.Ако света е качен на няколко сървара то понякога в различните сървари времената се отчитат с разлики от 1-2 сек.Реално армията на противника може да се е движела след теб но в избрания от теб сървар ти да си я виждал пред теб.Ако я беше видял че е зад теб би ли могъл да избягаш.При това положение не мисля че можеш да претендираш за нещо.В класиките където е възможно да махнеш армията и на стотни преди удара опитните играчи сменяха по 10тина сървара за да преценят на колко време е засечката.Тук няма никакво значение как си я видял,защото по никакъв начин не би могъл да избягаш.Има и второ обяснение.Лага за който ти се казва и за който съм 100% сигурен че знаеш,понякога е различен за атакуващата и прибиращата се армия.И ако има разминаване то винаги атакуващата е с по-голям лаг от прибиращата се.Така че е възможно и това да е причина за загубата ти.Когато пуснаха последния свят в4,умишлено сме използвали тази особеност и сме засичали армии движейки се пред тях.Засечката която ти е направена може да е прецизно изчислен ход,както и щастлива случайност,но битката си е напълно редовна.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
alexa
alexandri
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 9



Профил
« Отговор #19 -: Януари 19, 2016, 17:48:21 »

 *freak*
Активен

alexandri
Artwork
Редник
*

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 44



Профил
« Отговор #20 -: Януари 19, 2016, 22:59:26 »

Потресен съм от теб GARIO .  *xxx*  Ела в 129 Тактически да те видим що за капацитет си.
Активен
dragstar1100
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #21 -: Януари 19, 2016, 23:01:10 »

Хайде стига с тая тъпня вече! Нека някой умен администратор ми каже, защо вече 6 дни няма индивидуална класация! Що за дивотия? От както играя тук вече три години такава простотия не съм виждал. Да съм на 29 000 нетни, а в класацията да си стоя на 265...Huh? Как ще си усвояваме бонусите от класирането бе пичове? Нека някой ми отговори на мейла, щото ми се струва, че даже и тук не поглеждате какво се случва! Заспала работа, диамантченца, кинти... Идилийка!
Активен
dragstar1100
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #22 -: Януари 20, 2016, 00:26:08 »

Ххаа, я да напопържам някой амуджа с протекции и диамантчета, то тогава на момента ще ми зашият устата, ама за това тук, че са си насрали гащите- нищо!
Активен
dragstar1100
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #23 -: Януари 20, 2016, 00:31:03 »

А това с опресняване, рефрешване или както искате го наречете там си е жива дивотия. Как може да не може да се направи така, че всичко това да се води по сателит?
Активен
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #24 -: Януари 20, 2016, 00:31:43 »

стига сте ги юркали и вие бре толкова им капацитета на хората,квото могат правят :Dкъсметлии са че бачкат тука.другаде трудно ше са класират.я виж за камъчетата колко бързо реагират Cool
« Последна редакция: Януари 20, 2016, 01:23:35 от fatmaka » Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!