Imperia Online България  
Март 28, 2024, 12:03:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Морал и Доблест  (Прочетена 876 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
fiher
Лейтенант
***

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« -: Декември 23, 2015, 01:28:12 »

Препоръчвам морала да влияе и на атака на войската . В смисъл ,че ако имаш еди колко си морал над 100 получаваш еди колко си бонус атака . Един вид войската ти става по яростна и силна . Например за всеки +10 над 100 атаката на войската се увеличава с +1% ОБАЧЕ падне ли под 100 то почва респективно да пада и атаката с 1% на всеки -10 . Това трябва да важи и за защитната и за атакуващата армия .

Другото е ,че при капитулация според мен трябва да се взима доблест спрямо броя капитулации .

Доблестта според мен трябва да се увеличи . Бонуса за морал нека е до 500 ,но след 500 трябва да има други бонуси като например щастие . +1 Щастие за всеки 100 доблест като се брои от 500 до 1000 доблест. Над 1000 доблест вече дава бонус опит на генерал за всеки 100 по +10% опит  до 1500 .

Би било добре и военните точки да се броят за нещо ,а не само за престиж ама да не прекалявам ..
Активен
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #1 -: Декември 23, 2015, 01:37:57 »

Така и така съсипаха играха играха точно с такива нововъведения, ти искаш още Grin
Активен
fiher
Лейтенант
***

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #2 -: Декември 24, 2015, 07:57:51 »

Така и така съсипаха играха играха точно с такива нововъведения, ти искаш още Grin
и как по-точно такива нововъведения ще съсипят играта ?И кои подобни на тези вече са я съсипали?
Активен
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #3 -: Декември 26, 2015, 23:09:28 »

Реално положителна доблест дава на играча бонус към базовия морал, като на всеки 25 доблест се печели по 1 точка морал.
Тоест , колкото повече доблест печелиш , ти се вдига морала на армията.  Не виждам как хем ще получаваш бонус атака хем и морал отгоре. В такъв случай дай да искаме да махнат и крепостите и просто да си разграбваме който ни падне. Те и без това падат като картонени че с още бонус атака хептен не можеш да спреш агресор.
Активен

fiher
Лейтенант
***

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #4 -: Декември 26, 2015, 23:25:28 »

Реално положителна доблест дава на играча бонус към базовия морал, като на всеки 25 доблест се печели по 1 точка морал.
Тоест , колкото повече доблест печелиш , ти се вдига морала на армията.  Не виждам как хем ще получаваш бонус атака хем и морал отгоре. В такъв случай дай да искаме да махнат и крепостите и просто да си разграбваме който ни падне. Те и без това падат като картонени че с още бонус атака хептен не можеш да спреш агресор.
Защо този бонус да е само в нападение ?
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #5 -: Декември 27, 2015, 10:49:38 »

Реално положителна доблест дава на играча бонус към базовия морал, като на всеки 25 доблест се печели по 1 точка морал.
Тоест , колкото повече доблест печелиш , ти се вдига морала на армията.  Не виждам как хем ще получаваш бонус атака хем и морал отгоре. В такъв случай дай да искаме да махнат и крепостите и просто да си разграбваме който ни падне. Те и без това падат като картонени че с още бонус атака хептен не можеш да спреш агресор.

Абе малко не съм съгласен с теб , че крепостите падат като картонени  , ама хайде нека да е на твоята Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!