Imperia Online България  
Март 29, 2024, 17:35:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци ще има за всички от сърце...  (Прочетена 955 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« -: Декември 18, 2015, 12:57:50 »

...за Новата година, да тропнем ний хорце! Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #1 -: Декември 18, 2015, 13:13:21 »

Улизам я таа заран у акаунто си и глеам доле у средата подаръциии! Ужаст! Рекох си - още не си изтрезнел от миналата коледа Галахаде. Па глеам и пак подаръци. Рекох си - бе я че съм си убавец, убавец съм си и сугурну те поради тая моя убост тия добри ора от имерското разузнаване са ме виделе колко съм представителен и са рекле - чекай да наградиме тоа убавец и естет Галахад. Напрао се възгордех и зех да се издигам у ефиро и да фръчим из стаята куту делтапланер и даже зех да прайм виражи и заходи! както и да е, приземих се на столо преди ПС-ито и цъкнах да отворим тези подаръци! Ужаст! Ба негоа семка! уно не били за мене а я требвало да ги копуам на тоа и оня шморц и да инги дарувам Моа ме фанат да ма поразведат лекинко. Скоконисах се и се заапах за гъзо от мъка и проклех тоа и оня дека са виновне за моята заблуда. Ма после си се сетих дека съм си пак убав и прекрасен и тва че они нема да ми пратат подарок от империата нема къ да ми навреди и зех та си оттеглих клетвите ма не и пцувните.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #2 -: Декември 18, 2015, 13:26:51 »

Бе погледнах ги аз със съмнение.Ама викам може пък да са позабравили защо ги спряха предните.И тъкмо правех планове да понароя 20-30 акаунта че да си се дарувам както си се полага и цъкнах на иконката.Е пилетата се клатиха вече на старото хоро.Измислили са нещо ново.Ще мине време и на тия ще им намерят цаката.Да са живи и здрави от екипа и да си харчат коледните премии.Заслужени са.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #3 -: Декември 18, 2015, 13:39:14 »

Я не моем разбера оти тиа ора от екипо не земат да напраат ние да си пазаруаме по празниците те от тука. Те, я с кеф ша купим на мойта булка неко червилце, спиралка, неко нови ботушки дека да ми тичат на раменете "мале, къ го издумах и така се настръвих", вобще, да моем да си пазаруаме кофекция, галантерия и трикотаж, вместо да тръчаме като конье из магазинете. Цъкаме тука, закопуаме стоките и спестеното време го набутваме у кръчмите с другаре. Те така ем они ша пичелът, ем жените ша съ доволне ем и ние ша си вееме гъзиците по кръчмете.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #4 -: Декември 22, 2015, 14:53:37 »

Резко и безапелационно обърнах на зимна визия и зачобръстих яка зимна инвазия та на веселите варвари им не е до  веселба! И пак така, резко и изведнъж от този зимен интерфеис изкочи едно коледно прасенци с лимонче в устата, преследвано  усърдно от търкаляща се бъчва мавруд и аз горкия спрях инвазията за да спася прасенцето с лимончето от гнусната, преследваща го бъчва.


Добра работа сте свършили този път. Готина е зимната визия и си заслужава труда. Браво! *ok*
« Последна редакция: Декември 22, 2015, 15:12:57 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #5 -: Декември 23, 2015, 01:08:50 »

еи админчета дано в мол българия като отидете да се храните да ви натровят с храна за плъхове бе мишоци продажни гадни

Я се храним с кенгура, крокодиле и секва зла гад. Те за това бегай далеко, оти съм гладен, дано тения ти изеде чирвата па да се подаде из гъзъ ти и да ти оглозга сфинктера та да зине като соплата СУ-27, па да те аресат у Анадоло и през соплото да ти праат трахеотомия та кьорав да пойдеш, да се съпнеш и да паднеш заднешком връз загорел талибан та да усетиш живота в теб. Чавка мозъко да ти изпие, да ти изсъане окапляко та а ти се сака ма да глеаш като интербригадист от Сицилия у празна бутилка. Бурето а ти се разсъане, брабинци живда та изедът, хлебарки джуките да ти опинят, чумата а та тръшне и цървулите ти сираци да останат, корав леб да едеш - зъби да немаш. Конощипи у носа да ти влезнат! У блато да затънеш, пиявици да та изедът! Жаби на носо да ти пикат, брадавици да те пофракат. У кенеф да пропаднеш, смрад да разнасаш!
Това са само нежните пожелания! Ако искаш тежката артилерия вземи се изкажи пак неподготвен!
Успех!

А, и не съм админ!
« Последна редакция: Декември 23, 2015, 01:19:38 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!