Imperia Online България  
Април 16, 2024, 12:49:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят без диаманти  (Прочетена 1275 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
fiher
Лейтенант
***

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« -: Декември 16, 2015, 23:05:44 »

Преди във в5 имаше отстрани празни места и предложих да не се взимат диаманти ,а да се слагат реклами . Каза ми се тогава ,че играта не е популиаризирана достатъчно за да има достатъчно голяма печалба от реклами . Сега обаче гледам в 1 свят има много играчи ,че и от америка и не знам си къде и мисля ,че може да бъде направен такъв свят ,но с няколко промени .

1.Влиза се в света чрез такса от 90 диаманта .Ще ви се стори тъпо в не диамантен свят да се влиза с диаманти ,но 90 диаманта са 20 лв (10евро) и за няколко месеца игра мисля ,че е приемлива сума . Пък и е добре да може да бъде плащана и със спечелени диаманти . Примерно аз ако съм добър играч и си спечеля медал (100 диаманта) мога да си платя таксата . Чрез тези диаманти се покриват основните разходи по поддръжка на света .
2.Трябва да има елементарни бонуси с диаманти . Ковчежета и подобни чак не ,но примерно премиума е приемиво да го има или пък мигновения строеж до 3 часа . Ако мога да построя нещо ,което се строи 2 дни с диаманти то това е голямо преимущество ,но ако мога само 3 часа да съкратя то не дава такава печалба чак . Другото е примерно мигновенно правене на армия . Не е чак такъв бонус ,че видиш ли тези ,които го ползват да се наричат диамантени босове .


Идеята е ,че много хора включително и аз се отказваме да закупим малко количество диаманти ,защото няма смисъл при наличието на такива диамантени босове дето нямат стигане .Аз и да си взема малко диаманти и да не си взема то пак диамантения чичко ще спечели . Този вид свят ще има за идея да махне диамантените босове и за тяхна сметка да вкара хиляди играчи ,които веднъж в месеца биха се поглезили с малко диаманти ,които стигат ,защото знаеш ,че и другите имат колкото теб и могат да те изпреварят само със умения .
Аз лично мисля ,че 1 свят с 1000-2000 сериозни играчи ,които са платили да играят в света  ще донесе достатъчно приходи от такса вход , елементарни бонуси от диаманти + реклами  ,за да покрие разходите по поддръжка и да има печалба .

Аз лично съм си купувал диаманти само за да пусна мигновенно войска по време на война  или да пусна премиум да бия някого и то пак по време на война . Беше отдавна и сега във в6 няма смисъл и не съм купувал и не смятам да купувам ,не защото не мога ,а защото ако почна не мога да се спра на 20 лв или 100 лв за целия сървър ,а трябва да дам 1000 ,за да има някакво значение ,а така като малко диаманти са достатъчни много хора биха се мотивирали да си купят малко по малко и накрая от многото хора с малкото диаманти пак ще се събере прилична сума .

Моля за сериозни мнения и коментари и искам поне 1 анкета в световете да се пусне дали играчите биха се регистрирали в такъв свят. Ако обаче предложението бъде отказано бих искал подробен отговор защо е отказано ако не публично то на лично . Също така искам някой администратор да каже какво мисли по въпроса ,а не само " ще предам на колегите " . Интересува ме дали идеята е приложима на първо лице и после да знам дали се работи по нея . Не искам обещания просто да знам ,защото лично аз смятам да не играя дълго ,защото не мога нищо да направя при тези обстоятелства ,но с удоволствие бих платил малка сума за свят в който мога да приложа уменията си и ме интересува дали си струва да чакам такъв свят .
« Последна редакция: Декември 16, 2015, 23:31:41 от fiher » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #1 -: Декември 16, 2015, 23:19:32 »

fiher, идеята ти е добра и съм сигурен че няма играч, който да не я споделя, но също така съм сигурен че екипа няма да създаде такъв  свят.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #2 -: Декември 17, 2015, 02:36:55 »

De ja vu *pardon*
Активен

-Naughtyred
Retired.
omg!
Гост
« Отговор #3 -: Декември 17, 2015, 14:20:53 »

Нали уж има 25 милиона регистрирани ?   Smiley Аз така като гледам реално играят около 1-2 милиона играчи.  Wink

 *REDX*
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #4 -: Декември 17, 2015, 15:49:40 »

Подобни предложения се дават доста често. Можете да потърсите във форума подобни теми. В този ред на мисли, аз съм предала подобно предложение вече.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
fiher
Лейтенант
***

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #5 -: Декември 17, 2015, 23:05:59 »

Като вече подобно предложение е предлагано защо аз не помня дори 1 анкета по въпроса ?  И какви са били причините да не се реализира ? Моля ,Ваня , като си го предлагала преди да ми кажеш какъв е бил отговора и аргументите им . Ако са разумни и аргументирани ще приема ,че няма как да се реализира и ще си помисля дали си струва да играя в този вид на играта като знам ,че екипа е обмислил други алтернативи и очевидно по-добро няма как да бъде измислено .

Ако обаче отговора е от типа " не ни се занимава "  или " не виждаме смисъл " ( макар ,че звучи така се едно дори не са вложили мисъл )  да знам да не се хабя .

На мен лично преди ми беше отговорено ,че няма достатъчно голяма попуалиризация на играта и го приех ,но сега след като има толкова много играчи от цял свят не мисля ,че това оправдание е валидно . Моля за адекватен и добре аргументиран отговор . Мерси !
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #6 -: Декември 18, 2015, 10:37:12 »

Не мога да Ви изложа аргументите, тъй като не съм запозната с тях. Идеята не е категорично отхвърлена, но не е и приета за момента.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
fiher
Лейтенант
***

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #7 -: Декември 18, 2015, 21:43:20 »

Не мога да Ви изложа аргументите, тъй като не съм запозната с тях. Идеята не е категорично отхвърлена, но не е и приета за момента.
Тогава ви моля да попитате и да се запознаете с аргументите . Благодаря!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!