Imperia Online България  
Април 18, 2024, 14:15:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да накараме играчите да купуват повече диаманти... :)  (Прочетена 5037 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« -: Декември 16, 2015, 18:38:51 »

1.Както един  колега предложи нека с определено количество диаманти да може се възстановява загубената съюзна армия
2.С определено количество диаманти съюзната(личната)армии да се движат сами и да използват сами калкулатора
3.Нека при изхарчване на диаманти да се взима съюзен замък без да се взима на предвид човешкият фактор(като изключваме изхарчи 1кк диаманти за атаката примерно)

ако желаете други предложения ще ви дадем с удоволствие за да повишите харченето на диаманти Smiley

с НЕуважение към ИО ламите(изключвам Ваня,жената няма нищо общо с тази помии)
Активен

darkyto
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #1 -: Декември 16, 2015, 18:42:43 »

И би било добра идея да се промени жанра на играта на PtW (pay to win) за да не се бъркат хората и да имат погрешни очаквания Smiley.
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #2 -: Декември 16, 2015, 18:45:51 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=78076.0     точка 1 е изпълнена около коледа се очаква и точка 2 Smiley


купувайте купувайте  Grin Grin Grin   
Активен
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #3 -: Декември 16, 2015, 18:51:41 »

4. Предлагам да се правят мигновени атаки, ама с много диаманти, примерно 5-6 000, цъкваш и си обрал някой, а човека даже не разбира, защото ти си толкова готин и можеш да си го позволиш!

5. Да се направи още един аукцион (този и без това вече не върви) великите хора да са с по 10 вродени умения и като бонус, максималното ниво на развитите таланти да е 45, отново срещу солидно количество диаманти.

6. На диамантените играчи да им бъде позволено да отварят повече варварски станове от останалите. Може би поне 3-4 броя от вид.

7. Атаките да бъдат мигновени и по варварите, да не си губим времето - срещу диаманти разбира се. Така ще имат повече време да бият и мрачните крепости и черепи, за да дават диаманти и там.

8. +3 нива ферми, които да се закупуват с диаманти

9. Максимални военни проучвания 45 - последните 15 - с диаманти, разбира се.

10. Предлагам да се направи и един номер за СМС като за социално слаби, за да ви подпомагаме допълнително, защото явно това до момента е недостатъчно.

Гарантирам че Джон ще е доволен!
« Последна редакция: Декември 16, 2015, 18:58:17 от neelka » Активен
mega_alien
Гост
« Отговор #4 -: Декември 16, 2015, 18:54:18 »

Аз предлагам опция връщане на вражеска атака. По-добре срещу определено количество диаманти унищожение на противникова армия в движение без лични загуби.
Опция за закупуване на влиянието на от замъци на чужд съюз ... Може да се измисли наддаване за влиянието ...
Опция кражба на войска ... Срещу определени диаманти нападащата те армия става твоя ... Това може и за съюзни армии ...
Така играта ще е много по доходоносна ...
Активен
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #5 -: Декември 16, 2015, 18:55:52 »

Аз предлагам опция връщане на вражеска атака. По-добре срещу определено количество диаманти унищожение на противникова армия в движение без лични загуби.
Опция за закупуване на влиянието на от замъци на чужд съюз ... Може да се измисли наддаване за влиянието ...
Опция кражба на войска ... Срещу определени диаманти нападащата те армия става твоя ... Това може и за съюзни армии ...
Така играта ще е много по доходоносна ...

Много добри предложения, Слави. Абсолютно ги подкрепям!
Активен
Darkov
Редник
*

Karma: +3/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #6 -: Декември 16, 2015, 18:59:06 »

1.Както един  колега предложи нека с определено количество диаманти да може се възстановява загубената съюзна армия
2.С определено количество диаманти съюзната(личната)армии да се движат сами и да използват сами калкулатора
3.Нека при изхарчване на диаманти да се взима съюзен замък без да се взима на предвид човешкият фактор(като изключваме изхарчи 1кк диаманти за атаката примерно)

ако желаете други предложения ще ви дадем с удоволствие за да повишите харченето на диаманти Smiley

с НЕуважение към ИО ламите(изключвам Ваня,жената няма нищо общо с тази помии)


мисля че 3-тото предложение не е чесно.
За да се оправи, трябва да е диамантен аукцион и да се наддава. Който съюз събере най много диаманти, той взима замъка.
Може и един военнен доклад за красота да се появи.
Активен
Darkov
Редник
*

Karma: +3/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #7 -: Декември 16, 2015, 19:01:06 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=78076.0     точка 1 е изпълнена около коледа се очаква и точка 2 Smiley


купувайте купувайте  Grin Grin Grin   

Аз само не разбирам, защо крепостта въобще пада?
Направете я с безкраен живот.

Ето, във форума за 161 се оплакаха че пада.
Активен
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #8 -: Декември 16, 2015, 19:01:45 »

леко отивате ве4е в ерата на научната фантастика.....то и играта де  Smiley
Активен
darkyto
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #9 -: Декември 16, 2015, 19:05:05 »

Аз само не разбирам, защо крепостта въобще пада?
Направете я с безкраен живот.

Ето, във форума за 161 се оплакаха че пада.

Еее не тогава няма да има бонус за последен удар ... по-добре да пада със 2000 диаманта (едно цъкане че иначе много играчка) и на нейно място нова да се появява веднага  Grin Grin Grin
Активен
palad11
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #10 -: Декември 16, 2015, 19:08:07 »

Това е интересна идея. Денонощна мрачна , може в съчетания с черепа + още допълнителни удоволствия. Все пак е добре човек да има избор къде да харчи диамантите
Активен
omg!
Гост
« Отговор #11 -: Декември 16, 2015, 19:10:05 »

Аз предлагам опция връщане на вражеска атака. По-добре срещу определено количество диаманти унищожение на противникова армия в движение без лични загуби.
Опция за закупуване на влиянието на от замъци на чужд съюз ... Може да се измисли наддаване за влиянието ...
Опция кражба на войска ... Срещу определени диаманти нападащата те армия става твоя ... Това може и за съюзни армии ...
Така играта ще е много по доходоносна ...

хаха е това ме разби  Grin Grin Tongue
+10000
Активен
oli
Лейтенант
***

Karma: +17/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #12 -: Декември 16, 2015, 19:12:57 »


Ето, във форума за 161 се оплакаха че пада.

за 2 минути Grin
докато се огледаш и я няма Grin
Активен
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #13 -: Декември 16, 2015, 20:59:50 »

Бих искал и аз да дам едно предложение  Embarrassed
Защо примерно когато те напада играч не се направи опция за подкупване на противниковата армия с диаманти и атакуващия и защитника да наддават диаманти в крайна сметка армията да продължи ли с нападението или да се върне? Или пък например защитника да дава определено количество диаманти на определен % от нападащата армия за да не се бие срещу него? Примерно играч х напада играч у с 500к армия и играч у дава 500диаманта за да подкупи да кажем 10% от противниковата армия да не се бие срещу него и за всеки 5 допълнителни % да са нужни още 1000диаманта? А относно предложението за наддаването при нападение за нападаща армия под 100к на брой наддаването да започва от 100диаманта докато атакуващия или защитника не се откажат от наддаването а за армии в размер между 100к и 1М наддаванията да започват от 2к диаманти и за армии над 1М наддаването да започва от 5к диаманта?
П.П. Ако количествата диаманти в предложенията са твърде ниски може да бъдат променени, аз просто давам тези дребни количества като за примера само. Надявам се че предложението ми ще се хареса на всички *rose*  *heart* *heart* *heart*
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #14 -: Декември 16, 2015, 21:10:18 »

Хора стига бре . Това е игра . Никой не ви кара насила да я играете .

Синьо хапче - събуждаш се и осъзнаваш , че има още хиляди игри
Червено хапче - продължаваш да потъваш в глупава надпревра със .... болният си мозък .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!