Imperia Online България  
Март 29, 2024, 17:52:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: правила за атака  (Прочетена 1957 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
anaconda6655
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« -: Декември 14, 2015, 22:10:30 »

моля да ми предоставите линк или някакъв път по който да достигна и да се запозная с правилата по които следва да атакувам играч...... най-лесно е да се заключва тема....но това е нецивилизовано и е акт на неуважение към участник във форума....за какво правите форум като не давате отговор на един прост въпрос....
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Декември 14, 2015, 22:14:52 »

Може да атакувате реални играчи без проблем - в това се състои играта. Всякакви останали методи за добив на ресурс, хитруване и покриване на интереси, е забранено.
Такива теми има доста във форума, така че може да се разровите и да прочетете. Успех.

ПС: Форума също има правила и за това темата ви беше заключена. Мисля, че бях изчерпателен.
Активен

anaconda6655
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #2 -: Декември 14, 2015, 22:19:43 »

ха ха ха интересно обяснение - а може ли да ми предоставите с Вашите възможности снимка или поне снимчица с името на този извънземен който е бил атакуван неправомерно и с какво е била проведена атаката.....
Активен
anaconda6655
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #3 -: Декември 14, 2015, 22:22:19 »

много рядко си позволявам да взимам отношение по въпроси свързани с играта но все пак си очаквам обяснение за правилните начини на атака, а не през призмата на правилата на играта да ми отбивате питането.....
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #4 -: Декември 14, 2015, 22:22:23 »

Обясних ви кой ще получи информация защо е наказан и къде трябва да пише-не сте вие, така че не виждам смисъл да ме питате мен.
Активен

opojaritelq
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #5 -: Декември 14, 2015, 22:22:56 »

е пич бади звезда и си оправи кашите.ако мислите да се ебавате кажете играят със 1000 скрипта атакувами вия банвате да не атакувам със ракета със армия от играта кое е неправилно!!!
Активен
anaconda6655
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #6 -: Декември 14, 2015, 22:23:30 »

аз повдигнах темата и очаква някакъв разумен отговор, но явно  това не е Вашето желание
Активен
anaconda6655
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #7 -: Декември 14, 2015, 22:24:36 »

абе аверче ако щеш и с катюши атакувай, това си е твоята армия и правиш каквото трябва с нея, аз само си искам отговор или линк за да се запозная с правилата на атаката
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #8 -: Декември 14, 2015, 22:28:16 »

Отговор за провинението тук няма да получите. Правилата за създаването на акаунт (с които се съгласявате), ще намерите в линка по -долу:

http://www101.imperiaonline.org/imperia/game_v6/game/frontpage.php?type=splashscreen&content=toc&lang=bg

Темата я заключвам, защото е дублираща с предната по правилата на форума. Предупреждавам ви за нарушението. Следващото ще е по -сериозно.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!