Imperia Online България  
Април 24, 2024, 12:20:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мрачна крепост  (Прочетена 1050 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« -: Декември 02, 2015, 11:50:30 »

От кога и вече през седмицата има мрача крепост?Преди беше 1 на седмица и всяка събота,а след тва 2 всяка събота и неделя?Сега през седмицата на какво прилича тва вече?!
Активен

Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Декември 02, 2015, 12:00:40 »

Седмичните събития не са със строго регламентиран график, те са по-скоро с изненадващ характер.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #2 -: Декември 02, 2015, 12:03:11 »

Седмичните събития не са със строго регламентиран график, те са по-скоро с изненадващ характер.

Ми немисля така съжалявам.Тва е извадка от новините ви Smiley Всеки ден нещо ново без да се съобщава.Това минава всякакви граници вече Smiley

Приветстваме ви, смели воини!

Имперското Министерство на Контрола на вредителите би желало да ви припомни, че най-мразеният враг в Световете на Империята - Мрачната крепост - отново ще всява хаос и унищожение близо до домовете ви по време на уикенда! Разликата е, че вредителят ще е активен 8, вместо 24 часа! Всички императори са призовани на оръжие, за да победят Изчадието на Злото!
Пригответе войските си!
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #3 -: Декември 02, 2015, 13:24:46 »

Ми немисля така съжалявам.Тва е извадка от новините ви Smiley Всеки ден нещо ново без да се съобщава.Това минава всякакви граници вече Smiley

Приветстваме ви, смели воини!

Имперското Министерство на Контрола на вредителите би желало да ви припомни, че най-мразеният враг в Световете на Империята - Мрачната крепост - отново ще всява хаос и унищожение близо до домовете ви по време на уикенда! Разликата е, че вредителят ще е активен 8, вместо 24 часа! Всички императори са призовани на оръжие, за да победят Изчадието на Злото!
Пригответе войските си!

Е именно де . Ти къде виждаш че пише ВСЕКИ УИКЕНД  Embarrassed . Ваня е абсолютно права  Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Ros75
Сержант
**

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 71


Профил
« Отговор #4 -: Декември 02, 2015, 23:41:35 »

Седмичните събития не са със строго регламентиран график, те са по-скоро с изненадващ характер.
То повечето неща тука са със изненадващ характер... Grin
Извинявай...нищо лично ...
Активен
shootercheto
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #5 -: Декември 11, 2015, 18:44:43 »

ами с тази мрачна крепост всеки ден развалят смисъла на играта в хазната на съюза има толкова много злато че неможе да се изхарчи хората вече не се нападат защото нямат време то е от евент в евент нямаш време да шпионираш някой просто съм потресен .....
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #6 -: Декември 11, 2015, 18:50:25 »

ами с тази мрачна крепост всеки ден развалят смисъла на играта в хазната на съюза има толкова много злато че неможе да се изхарчи хората вече не се нападат защото нямат време то е от евент в евент нямаш време да шпионираш някой просто съм потресен .....
колко армия имате че ви и хартисва бре? 2-3кк тежки ли? А с мрачната е нов вид дебнене само да знаеш как  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Svetozar91
Лейтенант
***

Karma: +8/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #7 -: Декември 12, 2015, 00:15:32 »

колко армия имате че ви и хартисва бре? 2-3кк тежки ли? А с мрачната е нов вид дебнене само да знаеш как  Grin
О да, мрачна по време на война става много добре  Grin
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!