Imperia Online България  
Март 29, 2024, 10:45:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ziezi ex quo vulgares - продължение  (Прочетена 53376 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #420 -: Септември 08, 2016, 14:39:08 »

Викаш значи Ейросалим Grin Къде си бил ти бе? Та ти не можеш да говориш и пишеш на български!  Най много да си излязал някой път от Столипиново до някоя пловдивска паланка или цигански катун! Но дори и по дупе да си се влачил до Ейросалим Grin файдата е никаква! Светите земи са виждали къде по-големи цървули! Единственото, което се разбира от поста ти е желанието ти да се похвалиш с пътешествия! Можеше да го заявиш директно без да имитираш разсъждения и да изглеждаш тъпо!


В огромното си множество вярващите не са били там, където казваш! Това прави ли ги по малко вярващи? 99% от светците също не са били там! Това прави ли ги по-малко святи?
Ти може да си бил и в Хоналулу, Замбези, Нибиру и Магадан-това прави ли те по малко тъп и отвратителен? Напротив! Ти си знаме на органична и свещенна тъпота и простотия!

Сега ще ти дам следният пример философе дървен .

Аз съм с беден език и глупав , нямам дар слово и немога да се изразявам . Ти обаче си много , ама много начетен . Чел си , Чел си ... за всичко си чел . Ти за разлика от мен си чел за ... да кажем " Пътя към Голгота " .
Може да си прочел всеки труд по тази тема , може да знаеш всяка историческа подробност , Кога и как са поставени камъните . Къде минава , Кой е построил църквите . и пр. и пр. .Може да спориш с часове за тези неща и да филосовстваш , но ... Аз съм бил там . Да немога да споря и да знам колкото теб , но аз съм го почуствал . Усетил съм какво означава това . Видял съм как е прокопано и съм дал сметката как е построено . И точно тук идва това което ти се говори на теб и такива като теб , но понеже сте от Северозапада  най-бедният край на Европа ( представи си как сте му таковали - таковата от РАЗБИРАТНЕ ) . Та ще ти го кажа за псоледно .

Едно е да четеш и да филосовстваш на теория . Друго е да идеш и да го ПОЧУВСТВАШ . Ако не си бил там няма как да ме разбереш .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #421 -: Септември 09, 2016, 18:08:51 »

http://protobulgarians.com/irregular_times-new.htm
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
venelin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #422 -: Септември 09, 2016, 20:04:38 »

историята ни отдавна е станала заложница на политиката .
ако се приеме  че, българите сме наследници на траките , то бая държави около нас ще  почнат да заекват .

Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #423 -: Септември 09, 2016, 21:00:11 »

историята ни отдавна е станала заложница на политиката .
ако се приеме  че, българите сме наследници на траките , то бая държави около нас ще  почнат да заекват .

Провокиран от това изкаване и по-скоро от израза - Ако се приеме - ОК никой сериозен учен не го приема че съвременият Българин е трак . И ето къкъв ми е въпроса към вас ?

Къде отиват ТРАКИТЕ ? Защо се спира да се говори за тях в историята ? Хайде сега да видим кога изчезват и какво става с този народ ?
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
venelin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #424 -: Септември 09, 2016, 21:19:02 »

много злобно изкриви изказването ми!!
не написах съвременния българин е трак , а българите наследници на траките , поправи се моля  те.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #425 -: Септември 09, 2016, 21:27:06 »

много злобно изкриви изказването ми!!
не написах съвременния българин е трак , а българите наследници на траките , поправи се моля  те.

Ами виж може би не си чел от началото темата . Извинявам се ако съм ти прозвучал остро . Но едно от нещата което аз така и неможах да разбера в тази тема от доста от говорящите е . Дали поб Българи се визира - Съвременичт Българин ( което според мен е правилно ) или под Българи се визира древен или пра-Българин .

Относно другото . Тези въпроси не ги задвам към теб , а ми е интересно какво ще кажат другите глави . Тук обаче има една уловка . Тази седмица в почивните дни проведох доста интересна беседа с един от най-дорбите траколози на България . Беше случайна и непренудена засечка в комплекс "Тракиец" . Така че ще ми е интересно да прочете по тази тема лаиците тук какво ще кажат Wink .
И така за да посъживим темата в нейният смисъл . Нека да побеседваме над въпростите :

- Къде отиват ТРАКИТЕ ?
- Защо се спира да се говори за тях в историята ?
- Кога изчезват и какво става с този народ ?



« Последна редакция: Септември 09, 2016, 21:29:49 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
venelin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #426 -: Септември 09, 2016, 22:07:56 »

аз съм просто любител ,не и  начетен учен, но на въпросите ти бих отговорил   по леко странен начин   и сам ще се досетиш какво  ти казвам .
1-прочети за св.княз Борис 1 -какво е направил при своето управление ,  да не пропуснеш часта с  въвеждането на азбуката и християнизирането на  народите на балканския полуостров.
2- прочети за симеон велики който продължава делото на св.княз Борис 1
- не се губят траките , но се възприема  че са станали българи именно при управлението на  великите царе написани по горе . пак казвам не съм учен да залагам   на твърдо и да споря докрай , ако имаш по добро предположение ще се радвам да го кажеш , дори и с 2 изречения
Активен
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #427 -: Септември 09, 2016, 22:08:37 »

Ами виж може би не си чел от началото темата . Извинявам се ако съм ти прозвучал остро . Но едно от нещата което аз така и неможах да разбера в тази тема от доста от говорящите е . Дали поб Българи се визира - Съвременичт Българин ( което според мен е правилно ) или под Българи се визира древен или пра-Българин .

Относно другото . Тези въпроси не ги задвам към теб , а ми е интересно какво ще кажат другите глави . Тук обаче има една уловка . Тази седмица в почивните дни проведох доста интересна беседа с един от най-дорбите траколози на България . Беше случайна и непренудена засечка в комплекс "Тракиец" . Така че ще ми е интересно да прочете по тази тема лаиците тук какво ще кажат Wink .
И така за да посъживим темата в нейният смисъл . Нека да побеседваме над въпростите :

- Къде отиват ТРАКИТЕ ?
- Защо се спира да се говори за тях в историята ?
- Кога изчезват и какво става с този народ ?




ХАХАХА
Пак се опитваш да се изкараш, че знаеш нещо извънредно, известно на шепа хора, повечето от които са вече умрели...
И пак викторина...който отговори правилно ще получи...допълнителни въпроси.
Пак си чел нещо на руски и си убеден, че няма как да не сме тюрки, а за траките...не знам какво казва руската преса, признавам си Wink
« Последна редакция: Септември 09, 2016, 22:10:40 от wd0wmaker » Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #428 -: Септември 09, 2016, 22:09:45 »

Ами виж може би не си чел от началото темата . Извинявам се ако съм ти прозвучал остро . Но едно от нещата което аз така и неможах да разбера в тази тема от доста от говорящите е . Дали поб Българи се визира - Съвременичт Българин ( което според мен е правилно ) или под Българи се визира древен или пра-Българин .

Относно другото . Тези въпроси не ги задвам към теб , а ми е интересно какво ще кажат другите глави . Тук обаче има една уловка . Тази седмица в почивните дни проведох доста интересна беседа с един от най-дорбите траколози на България . Беше случайна и непренудена засечка в комплекс "Тракиец" . Така че ще ми е интересно да прочете по тази тема лаиците тук какво ще кажат Wink .
И така за да посъживим темата в нейният смисъл . Нека да побеседваме над въпростите :

- Къде отиват ТРАКИТЕ ?
- Защо се спира да се говори за тях в историята ?
- Кога изчезват и какво става с този народ ?




Къде отиват украйнците сле 10-ти век питам аз, що ги няма? Що ся съветските..пардон руските СЕРИОЗНИ ученими обясняват кат немало Украйна. Киевска Рус мит ли е или лъжа?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #429 -: Септември 09, 2016, 23:05:28 »

Цитат
- Къде отиват ТРАКИТЕ ?
- Защо се спира да се говори за тях в историята ?
- Кога изчезват и какво става с този народ ?
Славянино Чапаев
Никъде не отиват, тука си стоят!
Спирали да се говори за тях в историята? Интересно, я отвори един учебник по история и виж дали не се говори за траки!
Изчезват само в главите и писанията на псевдоисториците!Преди две хилядолетия данайците крадяха историята на траките, присвояваха си боговете им и героите им. Преди стотина години запада немаше нужда от траки и плащаше за да изчезнат! После СССР наложи по партийна линия отново да изчезнат а да се появят славяните! Но за да се възвеличат славянит се оказало че те били много, изтрепали траките, които макар че били най добрите войни на Рим, се оставили на полуголи, дишащи с тръстика под вода диваци да ги изтрепят а на древните българи им се наложи да станат прекалено малко и силно кривокраки с лиси темета и приличащи на Урко, но въпреки че били такива уроди и само 10 000, те безапелационно победили най елитната армия на света защото били орки от средната земя а историята ни звучеше като сценарий за серия от Властелина на пръстена!! Сега отново запада няма нужда от траки и затова има разни фондации, които много разбират от история и поради това кихат яко! После, почти всичките ни историци, говоря за възрастните и "уважавани", взеха дипломите си по времето, когато в историята ни се разказваше как сме самоеди, най много да сме и монголи и тюрки а прадедите ни бяха мръсен и кривокрак народ, който го кълвяха бълхите и така хапан и гонен от тези гадини, народа ни мръсен, гладен, окъсан пропътува от Алтай до Дунава по Транссибирската магистрала иляди километри и идвайки тук, въпреки че умееше да строи само юрти от кожа, резко и на момента започна да строи десетки градове от камък! Та тези уважавани учени баш когато тази сюреалистична история беше в апогея си, те баш тогава вземаха дипломите си, изследвайки пътя на въшливото ни племе и ужким все намираха следи а до сега ни една такава не е доказана!

И една препоръка - не слушай кой какво ти казва а рови, издирвай, чети и сравнявай! Мисли с главата си а не чрез главите на други, дето получават пари за този си начин на мислене!
« Последна редакция: Септември 10, 2016, 00:28:04 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #430 -: Септември 09, 2016, 23:12:28 »

Чета,чета и се отчайвам от (не)знанието на някой хора в темата...как щеше да е хубаво да ги няма в нея,та да си пишем и разсъждаваме над тези интересни теми Smiley
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #431 -: Септември 09, 2016, 23:32:20 »

Чета,чета и се отчайвам от (не)знанието на някой хора в темата...как щеше да е хубаво да ги няма в нея,та да си пишем и разсъждаваме над тези интересни теми Smiley
Колкото е по природно тъп материала, толкова по - трудно е да го ограмотиш! Правия път не е за побеснял катър, как и да го впрягаш, биеш и бодеш с остена, той вижда пътеката, не и пътя! Естествено пътеката след дълги лакътушения се влива някъде в пътя и тогава на катъра му просветва все пак мисъл в издължената и джуклеста глава!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #432 -: Септември 09, 2016, 23:48:37 »

Никъде не отиват, тука си стоят!
Спирали да се говори за тях в историята? Интересно, я отвори един учебник по история и виж дали не се говори за тртаки!
Изчезват само в главите и писанията на псевдоисториците! Едно време запада немаше нужда от траки и плащаше за да изчезнат! После СССР наложи по партийна линия отново да изчезнат а да се появят славяните! Но за да се възвеличат славяните, те били много, изтрепали траките, които били най добрите войни на Рим и то ги изтрепали полуголи, дишащи с тръстика под вода а на древните българи им се наложи да станат прекалено малко и силно кривокраки с лиси темета и приличащи на Урко! Сега отново запада няма нужда от траки и затова има разни фондации, които много разбират от история и поради това кихат яко! После, почти всичките ни историци, говоря за възрастните и "уважавани", взеха дипломите си по времето, когато в историята ни се разказваше как сме самоеди, най много да сме и монголи и тюрки а прадедите ни бяха мръсен и кривокрак народ, който го кълвяха бълхите и така хапан и гонен от тези гадини, народа ни мръсен, гладен, окъсан пропътува от Алтай до Дунава по Транссибирската магистрала иляди километри и идвайки тук, въпреки че умееше да строи само юрти от кожа, резко и на момента започна да строи десетки градове от камък! Та тези уважавани учени баш когато тази сюреалистична история беше в апогея си, те баш тогава вземаха дипломите си, изследвайки пътя на въшливото ни племе и ужким все намираха следи а до сега ни една такава не е доказана!

И една препоръка - не слушай кой какво ти казва а рови, издирвай, чети и сравнявай! Мисли с главата си а не чрез главите на други, дето получават пари за този си начин на мислене!

ся на славяните от тюркски произход им викам "самоеби" , че нещо от година и кусур не са се хвалили с редовен полов живот , само глаголстват.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #433 -: Септември 09, 2016, 23:58:00 »

ся на славяните от тюркски произход им викам "самоеби" , че нещо от година и кусур не са се хвалили с редовен полов живот , само глаголстват.

Дано силата е с него и ръцете дълги години го слушат, но мисля че е редно да им дава и малко почивка и най - добре ще е да намери някоя славна славянка от киргизки произход, която да го яха като Крали Марко - Шарколия и да го шиба с бич от дебело черво на нилски хипопотам или по славянски - бегемот!
« Последна редакция: Септември 10, 2016, 00:15:31 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #434 -: Септември 10, 2016, 00:36:28 »

Чапаев, преди да те светнем за някой неща е редно да знаеш в каква каша са превърнали историците ни нашето минало! Според тях Основно България е изградена от три племена - траки прабългари и славяни! Такива племена баце никога не е имало нито на Земята нито на Луната! Траки не е етноним и самоназоваване а обидно название с което крадливите гърци наричали нашите деди! Никое племе, па макар и най мижавото не би се самоназовало с обидно име! Прабългари - такъв народ никога не е имало, виж, българи да. Дали Аспарух забивайки меча си в Добруджа е казал - аз, прабългаринът казах, тук ще бъде ПраБългария, радвайте се прабългаре? А, ти как мислиш? Grin Славяни - до 18 век самите руснаци не са знаели че са славяни, Екатерина германката им го е казала! Славянин не е етноним а политическа категория въведена от Екатерина както казах, по едно старро прозвище на гетите!Дефакто се получава че България е създадена от три народа, които никога не са съществували.
Александър Фол евреинът, когато създаваше науката тракология на същия принцип можеше да създаде и наука - гяурология.


Преди около две хиляди и петстотин години Херодот посещава Тракия и споделя в книгите си следното:
Цитат
“Тракийският народ след индийския е най-голям. Ако той се съединеше под един господар и ако бе единен, той би бил според мене непобедим и много по-силен от всички народи....“  

Някои наши дълбоко уважавани учени смятат, че древният летописец предава по-скоро лично впечатление, отколкото статистическа реалност (Al. Fol, K.Jordanov, K.Prozhanov, V.Fol, Ancient Thrace, стр.25), т.е. траките не ще да са били огромен народ както стария автор твърди...По принцип не е грешно дадено сведение да се подложи на съмнение и проверка, извършим ли такава обаче установяваме, че и други летописци от Античността считат дедите ни за огромен народ. Пет века след Херодот  Страбон също споделя това, че траките са силен и многоброен народ като   даже дава конкретни цифри: „Днес (I –ви век) има 22 племена в Тракия и макар страната да е пообезлюдена (от римляните)  тя е в състояние да изправи армия от 200 000 пехотинци и 15 000 конника” (“География” фрагмент 47-48  )

Тези 200к пехотинци и 15к коне, които Траките могат да излъчат са нито повече нито по-малко отколкото целия ефектив на Римската армия в разцвета на империята! Тоест, за да изкарат траките такава армия е трябвало да са огромен народ, като при това е упоменато че рим бая траки е изтрепал! "Дори за днешните стандарти това е огромна войска, която между другото не представя всички траки, а само обитателите на земите между Стара планина, река Струма и Бяло море. Трибали, даки, мизи, фриги, витини, мейони и гети принадлежат на същия етнос, както и живеещите в областта Тракия. Виждаме, че преди две хиляди години всички тракийски племена са оформяли население от няколко милиона души."
Римския писател Плиний  също потвърждава кaзаното oт другите стари автори, споменавайки в книгата си “Естествена История”, че “Tраките са един от най-могъщите народи на Европа” -Thracia sequitur, inter validissimas Europae gentes....( “Е.И.”- IV-XI)
За това, че дедите ни са били голям народ и след времето на Страбон свидетелства Павзаний, който твърди: „Лизимах управлявал над съседните с македонците траки...това ще да е била малка част от тях, понеже по-многоброен народ от траките няма, ако не броим келтите”. ( “Описание на Гърция” - I-IX-5 )
Доста по-късно, през IV-ти век в “Totus Orbis Descriptio” се твърди, че Тракия е неизчерпаем извор на способни войници (цитирано от Веселин Бешевлиев, “Проучвания върху личните имена у траките”,  стр.62). Съвременни изследователи смятат, че тракийското население само през първите три века на римската власт е възлизало вероятно общо на 3 250 000 души ( В. Бешевлев, Проучваня...стр. 51)
Още по-късно, през VI-ти век император Юстиниан (чиято тракийска фамилия е Сабазий) споделя: “ Tова е важно и всекимо известно, че ако някой спомене името Tракия, веднага щом думите излетят от устните му, слушащия осъзнава благородните качества на този народ – невероятна мъжественост и страховита войнственост, изпитани по всякакав начин на бойните полета. Teзи качества са типични само за тях, те ги  имат по рождени в кръвта си .’’( превод на цитирано от Веселин Бешевлиев изказване на Юстиниан , “Проучвания върху личните имена у траките”,  стр.62).

Верно е, че през първия век на римска окупация много от нашите деди са разселени и известни области пообезлюдени, но през останалите пет века тракийското население расте неудържимо, а ролята на траките в управлението на империята е значително.
Първия император от тракийски произход е идващият от нашата Добруджа Максимин. След него на престола сядат много други: Клавдий II, Квитилий, роденият в София Галерий, Максимин Дакиецът, Лициний, Константин Хлор, Константин Велики, Констанс, Кoнстантин II, Тиберий II, Ветран, Юлиан, Лъв Бесът, Маркиан, Юстин I , Юстиниан I, Фока ( царувал в Константинопол до 610 година)...
Изброи ли ги колко са,Чапаев? До седми век все тракийски императори на ИРИ а ужким според нашите историци траките били изчезнали!

Траките дават не само императори, но и способни военонначалници, управители. Бащата на Аеций, наречен още последният римлянин е местен жител от Дуросторум (Силистра). Най-великият пълководец в Късната Античност е роденият в Германеа (Сапарева Баня) Велизарий. Предвождащият през 513 година българи, генерал Виталиaн е също тракиец... По времето на Константин Велики управител на Египет и Либия е бил тракиец с фамилия Реметалк ( Бешевлиев, Проучвания, стр. 54). Колкото повече време минава толкова повече се засилва тракийският елемент, не се забелязва абсолютно никакво отслабване, да не говорим пък за изчезване на траките, това е пълен абсурд.  

Айде сега славянино Чапаев да ми кажеш като как шепа полуголи блатни хора побеждават най добрите войни на света според един от най великите императори и то така че тази шепа блатни хора явно е провела геноцид, който многократно надхвърля холкауста на Хитлер!  Трябва да си пил самагон 2 месеца та на фона на тези, по-горе неща да твърдиш че това може да се случи!

Но щом не се е случило, къде тогава, по дяволите отиват траките! Може да са отишли да обладаят чудите и мордва, прадеди на руснаците или пък да са отишли по-близо, в Украйна да облагородят скитите - едва ли, те са родствени народи с една кръв и прибирайки се от там, насам, явно получават името славяни от мордванските девици, чудските девочки и скитските принцеси,  защото вземат по 3 на нож, прокламирайки рокендрола, наркотиците и сексуалната революция!!! Grin
Хайде Чапаев, като послушен перуанец поспри с ръкоблудството, изгаси порното, напъни си цацарката и помисли сам - къде са отишли траките?   Да изчезне безследно най-големия народ - едва ли! Да е отишъл да помандръса бабите на руснаците и украйнците, не би ме учудило и явно е имало нужда но едва ли! Къде тогава?       
« Последна редакция: Септември 10, 2016, 02:32:48 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!