Imperia Online България  
Март 29, 2024, 09:44:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ziezi ex quo vulgares - продължение  (Прочетена 53374 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #375 -: Септември 06, 2016, 01:00:53 »

Цитат
Да те питам...обмислял ли си самоубийство?
Сакън! Не му давай такива идеи! Ще вземе да простреля някой невинен, но дори и да успее да се простреля, да речем в кратуната, то прожектила няма да нанесе поражения по своята траектория! Картечен откос си е картечен откос! Нима нанася вреди на въздуха? Само дето от разпробитата кратуна може да излети някоя недобре заучена или грубо назубрена моя или чужда фраза и сентенция и да витае в ефира, благодарна че е махнала оковите на този гълъбарник! Не става с куршум! Тогава да кажем че се обеси! Та тоа катър си е обесник от как се е родил! Он по обесен от сега нема как да стане! И това отпада! Тогава да кажем че реши да се дави! Малиий, представяш ли си тоя главест караконджул да се излети със засилка от брега и да се хвърли главурешката, политайки надолу като цифка към мивка! Та он е толкова охапан че нема да улучи водата! Най много да счупи някоя канара! Ако все пак улучи, представяш ли си взрива, който ще породи съприкосновението на таа голема глава с водната повърхност! А пораженията? Колко риба, блатоподи, виунци, раци и рапани ще измрът от този взрив? Колко природозащитни организации ще нададат кански вик! Плюс това тази глава е куха като водоноска и нема как да потъне! Ще се носи по водата като перо из локва! Не става и това! Тоест, стигаме до извода че в планетарен мащаб, този грозобойник е по добре да не се самоубива а да стои като знаме, оказващо на хората - какви не трябва да стават, а и за да придава цвят на темите ни! Grin
« Последна редакция: Септември 06, 2016, 01:03:32 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #376 -: Септември 06, 2016, 01:36:06 »

Сакън! Не му давай такива идеи! Ще вземе да простреля някой невинен, но дори и да успее да се простреля, да речем в кратуната, то прожектила няма да нанесе поражения по своята траектория! Картечен откос си е картечен откос! Нима нанася вреди на въздуха? Само дето от разпробитата кратуна може да излети някоя недобре заучена или грубо назубрена моя или чужда фраза и сентенция и да витае в ефира, благодарна че е махнала оковите на този гълъбарник! Не става с куршум! Тогава да кажем че се обеси! Та тоа катър си е обесник от как се е родил! Он по обесен от сега нема как да стане! И това отпада! Тогава да кажем че реши да се дави! Малиий, представяш ли си тоя главест караконджул да се излети със засилка от брега и да се хвърли главурешката, политайки надолу като цифка към мивка! Та он е толкова охапан че нема да улучи водата! Най много да счупи някоя канара! Ако все пак улучи, представяш ли си взрива, който ще породи съприкосновението на таа голема глава с водната повърхност! А пораженията? Колко риба, блатоподи, виунци, раци и рапани ще измрът от този взрив? Колко природозащитни организации ще нададат кански вик! Плюс това тази глава е куха като водоноска и нема как да потъне! Ще се носи по водата като перо из локва! Не става и това! Тоест, стигаме до извода че в планетарен мащаб, този грозобойник е по добре да не се самоубива а да стои като знаме, оказващо на хората - какви не трябва да стават, а и за да придава цвят на темите ни! Grin

След тези разяснения, не ми остава друго, освен да си върна думите назад...
?овтсйибуомас ис ил лялсимбО
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #377 -: Септември 06, 2016, 10:40:42 »

Толкова слабо ме интересува дали ме виждаш, колкото изобщо не можеш да си представиш. Както казах вече, ако исках да ме облъчват разни тролове, щях да си намеря подходящ форум и подходяща тема. Да не говорим, че с твоят проблем, да се изразяваш членоразделно, си в състояние да откажеш всеки да гласува за този, който рекламираш. Способен си да откажеш хората да плащат за диаманти(точно защото често агитираш да се купуват) а и от играта можеш да откажеш някого...
Дори не можеш да го напишеш правилно. Генерал се съкращава по друг начин. Този начин се учи в 5-и клас Wink
Та вземи си нечленоразделието, полит-агитацията, рекламата на диаманти и се скрий.
Да те питам...обмислял ли си самоубийство?

Мога да откажа хора да купуват диаманти само ако имат възможности , но ти не се притеснявай - ти не си сред тях , а и като ти чета постовете , май неможеш да намериш къде е иконата за закопуването им Wink .

А относно другото . Аз досега не съм ти обръщал внимание на профилът ти , да дори и на нието един пост . Страно е ти защо обръщташ внимание на моя профил и на моите постове ? Седи си някъде в нищото и търси иконката за закупуване на диаманти . След това като я намериш ... Облизвай се като кученце пред месарница и си мечтай . Те поне са безплатни
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #378 -: Септември 06, 2016, 11:47:56 »

Алоу, славянино с тюрски произход, оправи си подписа бре.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #379 -: Септември 06, 2016, 12:12:57 »

Мога да откажа хора да купуват диаманти само ако имат възможности , но ти не се притеснявай - ти не си сред тях , а и като ти чета постовете , май неможеш да намериш къде е иконата за закопуването им Wink .

Разкрил си възможностите ми :O имаш явно свръхестествени способности тц, тц, тц... Е, да ти кажа - не работят, както и повечето неща, които мислиш, че имаш в главата си.


А относно другото . Аз досега не съм ти обръщал внимание на профилът ти , да дори и на нието един пост . Страно е ти защо обръщташ внимание на моя профил и на моите постове ? Седи си някъде в нищото и търси иконката за закупуване на диаманти . След това като я намериш ... Облизвай се като кученце пред месарница и си мечтай . Те поне са безплатни
Не мога да не обръщам внимание на постовете ти, защото те се отличават с невероятната си простотия и неадекватност. Понякога ги препрочитам по 3 пъти с цел да разгадая, какво е искал да каже авторът на "творението". Често не се получава, защото мисълта ти следва "специална" логика, разбираема единствено от теб.
Колкото до диамантите...не ги ползвам, дори и до безплатните прибягвам рядко - не ми се налага. Ти от друга страна явно не можеш да играеш без тях - не ти се получава. То си трябва акъл за това. Освен без диаманти, играя също без скриптове, без аларми и без каси. Опитай някой път и ти - интересно е Wink
Колкото до облизването Smiley Звучиш, като човек с опит! Опитвам се да си представя как са ти капали лигите по клавиатурата пред картинката с диаманти, докато от ИО се сетят да ти предложат да станеш форумен трол, за да получаваш безплатни диаманти. Горкичкият...направо ми е жал за теб Cry
« Последна редакция: Септември 06, 2016, 13:45:33 от wd0wmaker » Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #380 -: Септември 06, 2016, 14:52:25 »

Мога да откажа хора да купуват диаманти само ако имат възможности , но ти не се притеснявай - ти не си сред тях , а и като ти чета постовете , май неможеш да намериш къде е иконата за закопуването им Wink .

А относно другото . Аз досега не съм ти обръщал внимание на профилът ти , да дори и на нието един пост . Страно е ти защо обръщташ внимание на моя профил и на моите постове ? Седи си някъде в нищото и търси иконката за закупуване на диаманти . След това като я намериш ... Облизвай се като кученце пред месарница и си мечтай . Те поне са безплатни
Доктор Снагълс колко човека са ти нужди да ти налеят  акъл в празната кратуна? Ти не вдеваш грам. *crazy*
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #381 -: Септември 06, 2016, 15:31:02 »

Доктор Снагълс колко човека са ти нужди да ти налеят  акъл в празната кратуна? Ти не вдеваш грам. *crazy*

Странна мисловна дейснот  *xxx* . А сега де ?  А ти замислял ли си се дали ви имам за такива , че даже имаш самочувствие , че може да наливате акъл .  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #382 -: Септември 06, 2016, 15:53:13 »

Странна мисловна дейснот  *xxx* . А сега де ?  А ти замислял ли си се дали ви имам за такива , че даже имаш самочувствие , че може да наливате акъл .  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Некадърник и интригант, изрини се от темата ми! Не си желан тук!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #383 -: Септември 06, 2016, 16:27:40 »

Странна мисловна дейснот  *xxx* . А сега де ?  А ти замислял ли си се дали ви имам за такива , че даже имаш самочувствие , че може да наливате акъл .  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Звучиш като оня, дето карал в насрещното по магистралата и викал: - Не е един луд - много сааа *freak*
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #384 -: Септември 06, 2016, 17:00:07 »

Странна мисловна дейснот  *xxx* . А сега де ?  А ти замислял ли си се дали ви имам за такива , че даже имаш самочувствие , че може да наливате акъл .  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Влез си в землянката ... издавай си неандерталските звуци с твоите себеподобни остави ни нас неуките да си разискваме на спокойствие.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #385 -: Септември 06, 2016, 17:40:51 »

Странна мисловна дейснот  *xxx* . А сега де ?  А ти замислял ли си се дали ви имам за такива , че даже имаш самочувствие , че може да наливате акъл .  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Оправи си подписа бре, умник. КОй е той "Г-л"? Глагол ли е, съществително ли е, причастие ли е?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #386 -: Септември 06, 2016, 20:12:25 »

Звучиш като оня, дето карал в насрещното по магистралата и викал: - Не е един луд - много сааа *freak*
Абе то и Жул Веерн като разправял че ще има Подводници и Хора на Луната го мислили за Фантаст - нали Wink . Знаеш ли какво е казал Дявола : Невежетвото едно от любимите ми човешки КАЧЕСТВА Wink . Хайде стига съм ти наливал акъл с тарикатлък , че току виж общувайки с мен вземеш да си вдигнеш КИ-то .

Некадърник и интригант, изрини се от темата ми! Не си желан тук!

То пък една тема .  *freak* *hahaha* *freak* *hahaha* *xxx* . Мъртво родена и отавна приключела

Влез си в землянката ... издавай си неандерталските звуци с твоите себеподобни остави ни нас неуките да си разискваме на спокойствие.
По принцип само да ти кажа че ти си съфорумецът който е издавал най-много такава реч , дори в скайпа така си те наричаме "Ония нечрленоразделният" и веднага се сещаме са "ПишманРокера" . Абе като цяло голяма сатира си правим с теб , ама не само с теб де  Grin
« Последна редакция: Септември 06, 2016, 20:16:33 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #387 -: Септември 06, 2016, 20:32:03 »

Дрисльо, до кога ще обиждаш български офицери с профаниозираният ти тюркско-алтайски правопис?

Ходи величай влиянието на варягите в московската история и докато не си оправиш подписа не се вясвай тук бре.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #388 -: Септември 06, 2016, 20:33:53 »

Дрисльо, до кога ще обиждаш български офицери с профаниозираният ти тюркско-алтайски правопис?

Ходи величай влиянието на варягите в московската история и докато не си оправиш подписа не се вясвай тук бре.


 *crazy* *suicide*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #389 -: Септември 06, 2016, 20:35:10 »

Що му обръщате внимание на този индивид Smiley
Активен

Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!