Imperia Online България  
Април 20, 2024, 01:30:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ziezi ex quo vulgares - продължение  (Прочетена 53562 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #345 -: Юли 01, 2016, 17:05:16 »

http://prntscr.com/bni4ib
До кои по-точно славяни сме по-близо, отколкото до прабългарите?
По-близо сме до хърватите, отколкото до сърбите, руснаците, украинците
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #346 -: Юли 01, 2016, 19:00:35 »

Днес попаднах на тази статия.http://chujdozemec.com/%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F/%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%BE-%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%B2%D0%B5%D1%87%D0%B5-%D0%BD%D0%B5-%D0%BC%D0%BE/
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #347 -: Юли 01, 2016, 19:24:58 »

 Grin Все се каня да питам Утка- това, че грам не прилича на славянин по линия на южните славяни ли е или на източните?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #348 -: Юли 01, 2016, 21:33:08 »

http://prntscr.com/bni30n
Като казах, хората масово имат проблем с разбирането на текст

Без да влизам в спор . Това което ти показваш Пада от това което аз ти казвам . Хората ясно ти казват , че ГЕНЕТИЧНИЯТ ФОН Се променя и , че това се дължи на славяните . Оттам насете 45% от генати се разделя между балтииски славяни и 45% между гърци мърци и друго шкарто от балканите ... Ето защо ни наричат Южни славяни . НО както казах това което дадох не го давам за вас . Това го дадох за другите хора да си го прочетат и да си направят сметка сами . Славяни ли сме или не сме . Ти ако искаш и афроамериканец бъди . Просто това си е твой избор . Но реално ние сме си часдт от славяните .

а и кое не разбираш от тази графика :

http://prntscr.com/bnlod4

или пък от тази ?

http://prntscr.com/bnlosx

За всички учени в целият свят -Съврмените Българи са - Южни славяни . Който извън славянското семейсто са най-близко генетично до - Гърци, Македонци , Италянци и пр . Но пак да подчерая , след СЛАВЯНСКОТО семейство . тези народи са ни най близки

Или казано с друфги думи :

Според автозомен атлас на генетичните смешения публикуван през 2014 г. установените автозомно по-значими генетични примеси у българите са разпространени към момента най-много в посочените по-долу региони, като присъстват сред българското население в указаните проценти: в Източното Средиземноморие: Гърция - 15%, Кипър - 13%, Сицилия -4%, Сардиния - 2%, Сирия - 6%, Йордания - 4%, и Ливан - 1% или общо около 45%; в Прибалтийския регион: Литва – 23%, Полша – 19% и Финландия - 3%, или общо около 45%; в Кавказкия регион и Иранското плато: Грузия - 3%, Иран - 2% и Пакистан - 1% или общо около 6%; в Северна Африка и Арабския полуостров - около 2 %; в Източна Азия: 2%. Останалите 2 % от генетичните примеси у днешните българи се срещат в минимални количества от под 0,5% и са най-разпространени в няколко области пръснати в широка географска зона като Шотландия, Пиренеите, Индостан, Африканския рог и др. Тези резултати навеждат основно на източносредиземноморска и на второ място на прибалтийска (в широкия физикогеографски аспект на понятията) връзка на генетичния материал наличен у днешното българското население с някои казказки и ирански примеси.[41]

От казаното по горе се вижда , че гена ни се доминира от северни славяни ( балти ) и едва на 3-то място си приличаме с гърците . Ако не сте чели внимтелно , то Гърците и Траките са от един тип . Така , че е нормално . Надявам се сега да съм по-ясен .


П.П. - признавам много по забавно е да споря с теб с научни доказателства отколкото с една жена каза на пазара на един .... и така пипше някой си дето не се знае какво е мислил Smiley Smiley Smiley
« Последна редакция: Юли 01, 2016, 21:46:37 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #349 -: Юли 02, 2016, 00:04:19 »

Понеже казваш че Галахад е празнодумец, хайде, понеже ти не си, да му отговориш на тези въпроси!


Цитат
...авторите на изследването сочат евентуално славянските миграции по време на Великото преселение на народите.

Думата ЕВЕНТУАЛНО не е думата ИМАЛО! Тоест може да е имало миграция но може и да е нямало! Тоест това прилича на нещо от сорта на - "ако е имало миграция то нашата теза се доказва лесно ма ако е нямало, тогава какво правим, кофтито е че и ние не сме сигурни а колко ни се иска да е така" А?

Цитат
Във връзка със средновековните миграции на някои тюркоезични и уралоезични народи произлизащи от Азия в западна посока, е установено привнасянето на неголямо количество източноазиатска ДНК сред народите от Близкия изток, Кавказ, Балканите, Източна и Северна Европа.[33]

Защо тук се упоменава и привнесен ген от Азия ВЪВ Близкия изток? Нали проучването беше за Европа!

Цитат
Академикът е обвиняван от колеги в спекулации и във връзка с други негови изследвания .
Академика може и да не е цвете! То кой ли пък е в България! Но всички или поне повечето от нас знаят каква злоба и завист е в научния ни свят, колкото и малък да е! Мен лично Гълъбов не ми е симпатичен, но този същия несимпатяга дръзна да подрони авторитетите на доста историци и тепърва ще го прави! В този ред на мисли кое те очудва че му скалъпват всякакви обвинения? Или според теб завист, злоба и пр. са изключени тук?
Това да обвиниш некой в нещо не вменява вина на обвинения! Доказателствата вменяват вина! Ти видя ли с очите си как Отворено общество му плаща и как той се задължава срещу тези пари да потули или изопачи дадено изследване?

Твърдиш че гълъбов е меко казано пристрастен в твърденията си! Може, но може и да не е! Незнаем! Знам обаче че ти не си прочел абсолютно нищо от темата в БГ наука, постната ни от    wd0wmaker! Щото ако беше прочел, щеше да знаеш че в това изследване не участва само академика Гълъбов а международен екип от учени и изследванията са направени в една от малкото най добри лаборатории в света!

Ето ти екипа от учени - Desislava Valentinova Nesheva, Medical University of Sofia, Sofia, BulgariaFollow
Sena Karachanak-Yankova, Medical University of Sofia, Sofia, BulgariaFollow
Martina Lari, University of Florence, Florence, ItalyFollow
Yordan Yordanov, Bulgarian Academy of Sciences, Sofia, BulgariaFollow
Angel Galabov, Bulgarian Academy of Sciences, Sofia, BulgariaFollow
David Caramelli, University of Florence, Florence, ItalyFollow
Draga Toncheva, Medical University of Sofia, Sofia, Bulgaria

С изключение на Гълъбов, според теб другите учени заслужават ли доверие? Дали отворено общество или някоя друга фондация плаща и на тези? Grin
А ето и изводите!
Ancient (proto-) Bulgarians have long been thought of as a Turkic population. However, evidence found in the past three decades shows that this is not the case. Until now, this evidence has not included ancient mitochondrial DNA (mtDNA) analysis. To fijill this void, we collected human remains from the 8th to the 10th century ad located in three necropolises in Bulgaria: Nojarevo (Silistra region) and Monastery of Mostich (Shumen region), both in northeastern Bulgaria, and Tuhovishte (Satovcha region) in south- western Bulgaria. The phylogenetic analysis of 13 ancient DNA samples (extracted from teeth) identifijied 12 independent haplotypes, which we further classifijied into mtDNA haplogroups found in present-day European and western Eurasian populations. Our results suggest a western Eurasian matrilineal origin for proto-Bulgarians, as well as a genetic similarity between proto- and modern Bulgarians. Our future work will provide additional data that will further clarify proto-Bulgarian origins, thereby adding new clues to the current understanding of European genetic evolution.

Тоест, единствения извод е че не сме тюрки ама по никакъв начин! Следват и няколко други извода, но този е генералния! Дефакто тюркската теза умря безславно след 100 години живот! Да я зачеркна ли в първа страница?
« Последна редакция: Юли 02, 2016, 01:59:48 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #350 -: Юли 02, 2016, 00:48:33 »

Без да влизам в спор . Това което ти показваш Пада от това което аз ти казвам . Хората ясно ти казват , че ГЕНЕТИЧНИЯТ ФОН Се променя и , че това се дължи на славяните . Оттам насете 45% от генати се разделя между балтииски славяни и 45% между гърци мърци и друго шкарто от балканите ... Ето защо ни наричат Южни славяни . НО както казах това което дадох не го давам за вас . Това го дадох за другите хора да си го прочетат и да си направят сметка сами . Славяни ли сме или не сме . Ти ако искаш и афроамериканец бъди . Просто това си е твой избор . Но реално ние сме си часдт от славяните .

а и кое не разбираш от тази графика :

http://prntscr.com/bnlod4

или пък от тази ?

http://prntscr.com/bnlosx

За всички учени в целият свят -Съврмените Българи са - Южни славяни . Който извън славянското семейсто са най-близко генетично до - Гърци, Македонци , Италянци и пр . Но пак да подчерая , след СЛАВЯНСКОТО семейство . тези народи са ни най близки

Или казано с друфги думи :

Според автозомен атлас на генетичните смешения публикуван през 2014 г. установените автозомно по-значими генетични примеси у българите са разпространени към момента най-много в посочените по-долу региони, като присъстват сред българското население в указаните проценти: в Източното Средиземноморие: Гърция - 15%, Кипър - 13%, Сицилия -4%, Сардиния - 2%, Сирия - 6%, Йордания - 4%, и Ливан - 1% или общо около 45%; в Прибалтийския регион: Литва – 23%, Полша – 19% и Финландия - 3%, или общо около 45%; в Кавказкия регион и Иранското плато: Грузия - 3%, Иран - 2% и Пакистан - 1% или общо около 6%; в Северна Африка и Арабския полуостров - около 2 %; в Източна Азия: 2%. Останалите 2 % от генетичните примеси у днешните българи се срещат в минимални количества от под 0,5% и са най-разпространени в няколко области пръснати в широка географска зона като Шотландия, Пиренеите, Индостан, Африканския рог и др. Тези резултати навеждат основно на източносредиземноморска и на второ място на прибалтийска (в широкия физикогеографски аспект на понятията) връзка на генетичния материал наличен у днешното българското население с някои казказки и ирански примеси.[41]

От казаното по горе се вижда , че гена ни се доминира от северни славяни ( балти ) и едва на 3-то място си приличаме с гърците . Ако не сте чели внимтелно , то Гърците и Траките са от един тип . Така , че е нормално . Надявам се сега да съм по-ясен .


П.П. - признавам много по забавно е да споря с теб с научни доказателства отколкото с една жена каза на пазара на един .... и така пипше някой си дето не се знае какво е мислил Smiley Smiley Smiley
Графиките, които даваш, ни сравняват с групите славяни и да, на-близо сме до южните славяни.
Със същия успех може да ни сравниш с африканските народи и ще излезе, че сме по-близо до арабите, отколкото до негрите. Това няма да докаже, че сме араби, нали.
Както казах разбирането му е майката, четене не стига.

Колкото до Америка за България...Когато те работят през панталоните, не е от голямо значение дали ти се подиграват на английски или на руски...все си нае...
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #351 -: Юли 02, 2016, 02:05:05 »

Графиките, които даваш, ни сравняват с групите славяни и да, на-близо сме до южните славяни.
Със същия успех може да ни сравниш с африканските народи и ще излезе, че сме по-близо до арабите, отколкото до негрите. Това няма да докаже, че сме араби, нали.
Както казах разбирането му е майката, четене не стига.

Колкото до Америка за България...Когато те работят през панталоните, не е от голямо значение дали ти се подиграват на английски или на руски...все си нае...

Може да се окажем чрез такива графики и сродни със североамериканските индианци, дори може да излезем братовчеди с Токай-ихто и Винету! Е, поне един със сигурност от този форум им е рода, дано не се обидят червените братя! Grin

Че имаме славянски ген - имаме го но...
« Последна редакция: Юли 02, 2016, 02:30:01 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #352 -: Юли 02, 2016, 09:21:36 »

Графиките, които даваш, ни сравняват с групите славяни и да, на-близо сме до южните славяни.
Със същия успех може да ни сравниш с африканските народи и ще излезе, че сме по-близо до арабите, отколкото до негрите. Това няма да докаже, че сме араби, нали.
Както казах разбирането му е майката, четене не стига.

Колкото до Америка за България...Когато те работят през панталоните, не е от голямо значение дали ти се подиграват на английски или на руски...все си нае...

Ако това че сме в поставени в под раздел : Южни славяни ти го наричаш - сравнение .... Аз няма какво повече да коментирам .

От графиката ясно се вижда : http://prntscr.com/bnsf4j - раздел Южни славяни и раздел Не славяни : http://prntscr.com/bnsf94 .

Виж знам , че за теб е трудно да кажеш че не си прав , но поне всеки непредубеден вижда какво е писано . Ние сме СЛАВЯВНИ и ТОЧК . И понеже не те познавам .... Наистина може да си от африка . Но Съвременият Българин е СЛАВЯНИН .

П.П. - за Галди няма какво да го коментирам , той толкова е далч изобщо от всякаква реалност и прочет , че направо се е изгубил .
П.П.П - Идеята ми в спорат беше да ви предизивкам да стигнем до сериозен дебат и едва след това да се извади докъзателственият материал ( въпреки , че гоб направил и преди ) Понеже тук разни драскачи доста разводняват темите и скачат от тема в тема . Но всичко това го направих с една единствена цел , не да убеждавам вас , защото няма как да убедиш някой който на Подгрупа на едно славянско семейсто , казва , че това не е подгрупа , а че си близо   *xxx* . Това е все едно да кажем с днешна дата , че Уелсне се е класирал да  играе полуфинал , а че най-близо до полуфинала . Този тип инатливост показва доста голям комплекс от негативни качества в една личност . Ето защо и Бъгария си страда . Ето защо обърнах внимание не толкова на разделите с научен материал , а на моралният аспек на проучването . Аз лично винаги и постояно се боря с хора като вас . Не си мислете , че вие сте ми сефтето или че сте по различни от другите "историци" по разни забутани патриотарски форумчета . Идеята ми е , на всеки интелигентен играч от БГ да му дам къде и как да намери инфото и да го сравни с вашето . След това ако иска да ви вярва на щуротиите , които не са научно основани , немога да съм ментор , а и нямам такава цел . Както и преди съм ви казвал , за мен форумът не е просто драскане с някой тук , аз си имам достатъчно лична кореспонденция , която като в цялост ми показва , че съм прав . Ето защо и продължвам да си влизам тук .

За мен спора приключи , ако някой от вас ми покаже ГРАФИКА където ни изкаравт от славянското семейство . Да ми каже . Иначе драскачи много с глуспоти Wink .
« Последна редакция: Юли 02, 2016, 09:39:34 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #353 -: Юли 02, 2016, 09:49:09 »

Ако това че сме в поставени в под раздел : Южни славяни ти го наричаш - сравнение .... Аз няма какво повече да коментирам .

От графиката ясно се вижда : http://prntscr.com/bnsf4j - раздел Южни славяни и раздел Не славяни : http://prntscr.com/bnsf94 .

Виж знам , че за теб е трудно да кажеш че не си прав , но поне всеки непредубеден вижда какво е писано . Ние сме СЛАВЯВНИ и ТОЧК . И понеже не те познавам .... Наистина може да си от африка . Но Съвременият Българин е СЛАВЯНИН .

П.П. - за Галди няма какво да го коментирам , той толкова е далч изобщо от всякаква реалност и прочет , че направо се е изгубил .
П.П.П - Идеята ми в спорат беше да ви предизивкам да стигнем до сериозен дебат и едва след това да се извади докъзателственият материал ( въпреки , че гоб направил и преди ) Понеже тук разни драскачи доста разводняват темите и скачат от тема в тема . Но всичко това го направих с една единствена цел , не да убеждавам вас , защото няма как да убедиш някой който на Подгрупа на едно славянско семейсто , казва , че това не е подгрупа , а че си близо   *xxx* . Това е все едно да кажем с днешна дата , че Уелсне се е класирал да  играе полуфинал , а че най-близо до полуфинала . Този тип инатливост показва доста голям комплекс от негативни качества в една личност . Ето защо и Бъгария си страда . Ето защо обърнах внимание не толкова на разделите с научен материал , а на моралният аспек на проучването . Аз лично винаги и постояно се боря с хора като вас . Не си мислете , че вие сте ми сефтето или че сте по различни от другите "историци" по разни забутани патриотарски форумчета . Идеята ми е , на всеки интелигентен играч от БГ да му дам къде и как да намери инфото и да го сравни с вашето . След това ако иска да ви вярва на щуротиите , които не са научно основани , немога да съм ментор , а и нямам такава цел . Както и преди съм ви казвал , за мен форумът не е просто драскане с някой тук , аз си имам достатъчно лична кореспонденция , която като в цялост ми показва , че съм прав . Ето защо и продължвам да си влизам тук .

За мен спора приключи , ако някой от вас ми покаже ГРАФИКА където ни изкаравт от славянското семейство . Да ми каже . Иначе драскачи много с глуспоти Wink .

Спорил съм и сдуги радиоапарати по различни въпроси, но ти си сравним единствено с радиоточката на дядо ми...
Казва ти се ясно, че имаме славянски примес, говорим славянски език, но сме по-близо до прабългарите, околкото до която и да е група славяни.
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #354 -: Юли 02, 2016, 13:52:23 »

Спорил съм и сдуги радиоапарати по различни въпроси, но ти си сравним единствено с радиоточката на дядо ми...
Казва ти се ясно, че имаме славянски примес, говорим славянски език, но сме по-близо до прабългарите, околкото до която и да е група славяни.

Заеби! Нема да стане! Те такива като този образ не ги проумявам! Айде, историците дето твърдят явни нелепици поне им плащат за да ги твърдят! Ама на Винету не му плащат! Ако използваме тибетската духовна терминология, то този индивид е прекалено кармично обременен от предишни прераждания а сегашните му метаморфози се обуславят както от самата карма така също и от предозиране с амфетамини и други медикаменти!
Ти му показваш бялото, той твърди че е черно! Ти му доказваш че е бяло а той - не, не може да бъде, не съм съгласен! Явно като малък са го били все у главата и напълно разбирам родителите му, но въпроса е че този бой е отключил в него защитната реакция на отрицанието и ето ти на живо пред теб чист патологичен медицински случай!
« Последна редакция: Юли 02, 2016, 13:58:44 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #355 -: Юли 02, 2016, 15:05:29 »

Спорил съм и сдуги радиоапарати по различни въпроси, но ти си сравним единствено с радиоточката на дядо ми...
Казва ти се ясно, че имаме славянски примес, говорим славянски език, но сме по-близо до прабългарите, околкото до която и да е група славяни.


Мухахахахахахахаха е не знам повече какво да кажа . Как точно Нашето ДНК е 45% общо със на СЛАВЯНИТЕ и ти го изкара , че сме ПРА БЪЛГАРИ Huh?? Или Прабългарите и те са славяни ? Пълен смях  *hahaha* *hahaha* *hahaha* . Толкова ме къртиш с глуспти , че ме пребиваш да се хиля . Не знам какво още ще измислиш , само и само да се измъкнеш на някъде . ПраБългарите са Славяни  *hahaha* *hahaha* *hahaha* . Супер извода на Спора

Цитат от излседването :

Научни предположения за българския произхНаличието на ясен славянски сигнал специално на Балканите, вкл. сред неславянските народи в региона, като гърци, румънци и унгарци е потвърдено от автозомно изследване публикувано през 2015 г.[39]

Сега ако тълкуваш ясно това . Означава , че НИЕ Сме славяни и народите около нас които не са славяни имат ясен примес от славяни . Което означава , че както траките ( гърците ) имат отчетлива следа в нашите гени , така и славяните са оставили ясен отпечатък в гръцките гени . Това вероятно се дължи , че доста голям период от време Гърци и Славяни са съжителствали и че северна гърция не рядко е била наша . Но това е по маловажното . Важното е че и тук с изледването ясно се казва , Българите са славяни и толкова . Да може би най-примесените славяни поради силната граничност на региона , но все пак преобладаващо сме славяни .



П.П. Сега покажи ми ти изследване където Съвременият Бъгларин е извадин от групата на СЛАВЯНИТЕ . Искам да ми покажеш ДНК анализ , в който ние сме отделени от СЛАВЯНСКОТО смеейсто и в който пише , че преобладващата ДНК не ни е от БАЛТИ иСЛАВЯНИ . Искам да ми покажеш къде след 09.2015 е писано и доказано ОБРАТНОТО .

За Галди няма пак коментар - той си е празнодумец . Хайде покажи ми сега ти иследване където БЪЛГАРИТЕ сме извадини от СЛАВЯНСКОТО СМЕСЙТВО Wink .

« Последна редакция: Юли 02, 2016, 15:29:00 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #356 -: Юли 02, 2016, 17:04:11 »




Състоянието ти е критично.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #357 -: Юли 02, 2016, 19:05:30 »


Мухахахахахахахаха е не знам повече какво да кажа . Как точно Нашето ДНК е 45% общо със на СЛАВЯНИТЕ и ти го изкара , че сме ПРА БЪЛГАРИ Huh?? Или Прабългарите и те са славяни ? Пълен смях  *hahaha* *hahaha* *hahaha* . Толкова ме къртиш с глуспти , че ме пребиваш да се хиля . Не знам какво още ще измислиш , само и само да се измъкнеш на някъде . ПраБългарите са Славяни  *hahaha* *hahaha* *hahaha* . Супер извода на Спора

Цитат от излседването :

Научни предположения за българския произхНаличието на ясен славянски сигнал специално на Балканите, вкл. сред неславянските народи в региона, като гърци, румънци и унгарци е потвърдено от автозомно изследване публикувано през 2015 г.[39]

Сега ако тълкуваш ясно това . Означава , че НИЕ Сме славяни и народите около нас които не са славяни имат ясен примес от славяни . Което означава , че както траките ( гърците ) имат отчетлива следа в нашите гени , така и славяните са оставили ясен отпечатък в гръцките гени . Това вероятно се дължи , че доста голям период от време Гърци и Славяни са съжителствали и че северна гърция не рядко е била наша . Но това е по маловажното . Важното е че и тук с изледването ясно се казва , Българите са славяни и толкова . Да може би най-примесените славяни поради силната граничност на региона , но все пак преобладаващо сме славяни .



П.П. Сега покажи ми ти изследване където Съвременият Бъгларин е извадин от групата на СЛАВЯНИТЕ . Искам да ми покажеш ДНК анализ , в който ние сме отделени от СЛАВЯНСКОТО смеейсто и в който пише , че преобладващата ДНК не ни е от БАЛТИ иСЛАВЯНИ . Искам да ми покажеш къде след 09.2015 е писано и доказано ОБРАТНОТО .

За Галди няма пак коментар - той си е празнодумец . Хайде покажи ми сега ти иследване където БЪЛГАРИТЕ сме извадини от СЛАВЯНСКОТО СМЕСЙТВО Wink .


С кои слявяни? Западните славяни Венети, нямат нищо общо с източните славяни Анти, так анаречените "ююжни" нямат много общо нито със западните нито с източните. Това, че с еползва термин "славянин" абсолютнно нищо не доказва. Както ти о написаха двама форумци, няма отправна точка за сравнение в това изследване за да се твърди каквото и да е било - ако се вкара инаселението на Балканския полуостов от неолита и неговия ген - тогав аможе да с етвърди нещо,  сега може само да с екланяш на София Фредерика Августа фон Анхалт-Цербст.

И да не забравиш да се изрусиш и да си сложиш сини контактни лещи, в краен случай слизай долу под панелката и почвай да копаеш землянка за теб и любимото ти куче без медал.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #358 -: Юли 02, 2016, 19:44:00 »

С кои слявяни? Западните славяни Венети, нямат нищо общо с източните славяни Анти, так анаречените "ююжни" нямат много общо нито със западните нито с източните. Това, че с еползва термин "славянин" абсолютнно нищо не доказва. Както ти о написаха двама форумци, няма отправна точка за сравнение в това изследване за да се твърди каквото и да е било - ако се вкара инаселението на Балканския полуостов от неолита и неговия ген - тогав аможе да с етвърди нещо,  сега може само да с екланяш на София Фредерика Августа фон Анхалт-Цербст.

И да не забравиш да се изрусиш и да си сложиш сини контактни лещи, в краен случай слизай долу под панелката и почвай да копаеш землянка за теб и любимото ти куче без медал.

Ей го и другата баба от пазара дето един казал .... Теб само катоте видя , че кометираш и пдам да се хиля ....  *hahaha* *hahaha* *hahaha* Няма как да ти взема коментара на сериозно . просто го доказа , че си ИЗГУБЕН тотално .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #359 -: Юли 02, 2016, 19:47:14 »



Състоянието ти е критично.

Баце а теб почнаха да те подиграват в Скайпа , че си с беден речник . Дори се почвиха съмнения , дали си човек или си някакъв експеримент на БАН  който е научен да ползва елементрени изрази .  Виж сериозно вземи прочети "Под Игото" там Иван Вазов е използвал доста думи и ще са ти добре дошли да се обогатиш от към речиник . Повече не мисля да те коментирам . Образова се .   
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!