Imperia Online България  
Март 28, 2024, 23:36:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ziezi ex quo vulgares - продължение  (Прочетена 53361 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #255 -: Юни 22, 2016, 20:36:25 »

И понеже понатупахте малко дивотии та мисля сега да ви подам леко полеко малко история . Не от тази вашата - новата . А от нази моята Старата Истинската Българска история . История започната от Паисий , човек който никога нищо е нямал общо с КГБ , БКП ... Америка за България и прочие . Един обикновен монах на които му е писналио да гледа и да слуша как българите се турчеят и гърчеят . Та сигурно 90% от вас знаят крилата фраза която той изполва : О, неразумний юроде ! И само няколко реда по-надолу ( или казано 8 реда ) е написла следното " И от целият СЛАВЯНСКИ народ най-славни били българите " .


Сега ще ви осавя малко време да попрчетете тази книжка пак , защото пак повтарям - ЛИЧНИ СИ ОТ КИЛОМЕТРИ колко сте недочели и колко сте зле с историята си . След това пак мога да дойда да ви позабия малко прионки Wink .


А думата - ОТЦЕРУГАТЕЛ знаете ли я ? Ако сте чели тази книжка , ще я знаете . Ама май не я знаете Smiley






Та да продължа аз малко пак с таз книга ....

Ако имате съвремено копие се пада на страница 30 ако ли не в старата версия се води като Л 9а . Та там Паисии описва как Скандинавците и Славяните били един народ и как точно са били общите им черти и това как  този народ се разделя . ( това е лека препратка кам това което говорих преди доста време че сме една кръв с тях , ама ... )
Та малко по-надолу се обяснява и от къде идват името Българи и , че народа който е живял в стара България е ... Славянски народ , а не някав друг Smiley .

В 10а - Цитирам " В това време гърците не знаели , че българите се наричат българи , но ги назоваали ГОТИ и ХУНИ ... " Ето и доказателстово което също по-рано казах , че Готите и Славяните са един народ ....   ( пак казвам вземете и четете преди да пишете глупости )
« Последна редакция: Юни 22, 2016, 21:21:01 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #256 -: Юни 22, 2016, 22:32:58 »

Тцтцтц ще отделя малко време да ти наметам неколко реда видело се е!
Тази история на България която си я учил се учи все още, но ако я учеше в момента щеше да успееш да разбереш колко е нелогична и си личи от самолет че е измислена... Вземи си учебници по История от 5 до 11клас прочети ги внимателно и ще видиш при история на България колко разлики има и колко смешни са... И как титлата на ония варвари които побеждават видиш ли елитната Византия не може да се разбере с ''Х'' или с ''К'' се пише! Как вземи например в учебника по История за 5 клас пише хан Пресиян, а в този за 11клас пише кхан Персиан ! И не е само в едно издание а масово. Както ти казах ако си ги купиш тези учебници и ги прочетеш както си трябва ще се убедиш в каква простотия вярваш...
 И това което го пишем не е измислено от някой си, а е открито от български учени!

П.П. Лека вечер!  *rose*
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #257 -: Юни 23, 2016, 09:17:34 »

А бре труп неможеш ли да изчезнеш някъде или да се изпариш,че само "осираш" темите в форума.Кой ти иска мнението та се изказваш.Някой пита ли те!?!?!Видяхме те в ранният етап на темата колко струваш.Един факт не посочи и тнт.Ако искаш да говорим за История давай,ама да говориш безмислици не ми се нрави.А колкото до История Славяно-Българска Пайсии не е бил запознат с много факти и е писал според това,което е намерил в Атонските,Цариградските библиотеки.Ако си достатъчно запознат ще знаеш,че страшно много ръкописи от Историята на България са заличени или ограбени от Руснаците,Гърците,Турците и "Великите сили" защото неискат Българите да си знаят Историята,така че ако коментираш нещо нека да е смислено,а не някви глупости и да подклаждаш напрежение
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #258 -: Юни 23, 2016, 13:02:51 »

Тцтцтц ще отделя малко време да ти наметам неколко реда видело се е!
Тази история на България която си я учил се учи все още, но ако я учеше в момента щеше да успееш да разбереш колко е нелогична и си личи от самолет че е измислена... Вземи си учебници по История от 5 до 11клас прочети ги внимателно и ще видиш при история на България колко разлики има и колко смешни са... И как титлата на ония варвари които побеждават видиш ли елитната Византия не може да се разбере с ''Х'' или с ''К'' се пише! Как вземи например в учебника по История за 5 клас пише хан Пресиян, а в този за 11клас пише кхан Персиан ! И не е само в едно издание а масово. Както ти казах ако си ги купиш тези учебници и ги прочетеш както си трябва ще се убедиш в каква простотия вярваш...
 И това което го пишем не е измислено от някой си, а е открито от български учени!

П.П. Лека вечер!  *rose*

Аз така и не рзбирам защо като заговоря с факти всички бягате и гиоворите пълни глупости . Ето моите цитатаи са от точна книга и точни цитати . Книгата се казва " История Славенобългарская " Това е . Ти обаче продължаваш да пишеш общи мохабеди като от седянка от пред блока . Поредният учасник , който се вижда , че не си познава историята , не си почита традициите и е забит в безвремие и си мисли , че пуберските му приказки са повод за възхищтение , а не съжаление . По-жалкото е че самият ти каза , че си чел историята и с коментара си показа , че не си . Ето защо още от самото начало казах на хората да четат , защото ако сте истински българи и наистина държите на рода си , ще си поставите за цел именно тази книга като начална отправна точка . Странно е как Паисии е писал таз книжка за неговите години , но тя е толкова актуална и за вас . Просто ме забавлявате колко лъжа говорите и се тупате в гърдите , но в същото време отричате неща които са беспорни факти .
И за да ти го обобщтя .
Чети и се образовай и проумей . Бългатрите са част от най-славният народ - Славянският народ . Българите са дали на Славяните : Държавноста , Азбуката , Православието . Ето за това трбва да се гордеем , а не да търсите глупости на търкалета .
Може да влезеш и да си намерищ в нета иследването за ДНК то на българите и да се просветиш малко .
Ако и това не ти е достатъчно да разбереш колко е жалка теорията на която вярваш .... Продължавай да тънеш в невежество и нищета .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #259 -: Юни 23, 2016, 13:07:51 »

А бре труп неможеш ли да изчезнеш някъде или да се изпариш,че само "осираш" темите в форума.Кой ти иска мнението та се изказваш.Някой пита ли те!?!?!Видяхме те в ранният етап на темата колко струваш.Един факт не посочи и тнт.Ако искаш да говорим за История давай,ама да говориш безмислици не ми се нрави.А колкото до История Славяно-Българска Пайсии не е бил запознат с много факти и е писал според това,което е намерил в Атонските,Цариградските библиотеки.Ако си достатъчно запознат ще знаеш,че страшно много ръкописи от Историята на България са заличени или ограбени от Руснаците,Гърците,Турците и "Великите сили" защото неискат Българите да си знаят Историята,така че ако коментираш нещо нека да е смислено,а не някви глупости и да подклаждаш напрежение


Ето поредният философ дето не е чел книгата . Ако си че прочел там е описано от къде и колко години са отнели на Паисии да събере този труд . Мен това ми смешно  Grin *hahaha* . Давате мнения и се филмирате че сте компетентни , Паисии не бил запознат , а ти си запознат . Някой си седнал някъде и дава оценка на Паисии  *hahaha* *hahaha* . Ти изобщо чуваш ли се колко жалко звучиш . Паисии не бил запознат  *hahaha* *hahaha* *hahaha* . А ти си запознат . Лелеееее лафа на годината и на столетието . човека история дами и господа , човека който познава по-добре историята от Паисии . Чакам сега да направи големият труд с който да разбиеш на пух и прах фактите които е изложил ония невежия . *hahaha* *hahaha* *hahaha* Grin Grin Grin . Момче ако не беше толкова гротеско смешно , ти си ми идола в гротеско жалкото . Лидера на БГ историята .


Четете бе хора , не се излагайте .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #260 -: Юни 23, 2016, 14:11:24 »


Ето поредният философ дето не е чел книгата . Ако си че прочел там е описано от къде и колко години са отнели на Паисии да събере този труд . Мен това ми смешно  Grin *hahaha* . Давате мнения и се филмирате че сте компетентни , Паисии не бил запознат , а ти си запознат . Някой си седнал някъде и дава оценка на Паисии  *hahaha* *hahaha* . Ти изобщо чуваш ли се колко жалко звучиш . Паисии не бил запознат  *hahaha* *hahaha* *hahaha* . А ти си запознат . Лелеееее лафа на годината и на столетието . човека история дами и господа , човека който познава по-добре историята от Паисии . Чакам сега да направи големият труд с който да разбиеш на пух и прах фактите които е изложил ония невежия . *hahaha* *hahaha* *hahaha* Grin Grin Grin . Момче ако не беше толкова гротеско смешно , ти си ми идола в гротеско жалкото . Лидера на БГ историята .


Четете бе хора , не се излагайте .
Като те гледам кави ги плещиш...и ти ще да не си я чел.
Прочети, не е дълга.
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #261 -: Юни 23, 2016, 14:38:36 »

Като те гледам кави ги плещиш...и ти ще да не си я чел.
Прочети, не е дълга.

Я че ми стана любипитно кое от написаното като цитат не е от книгат ? Я сега да те видя . Кажи тъук пред всички . КОЙ ОТ ЦИТАТИТЕ КОИТО СЪМ ЦИТИРАЛ НЕ СА ОТ КНИГАТА ? Излез и кажи такъв цитат няма , на тази страница там и там не пише това , а пише друго . Ето така се говори с факти , а не да се криете зад някакви безпочвени фрази . ИСкате фактъи . Давам ги . Не просто факти , а направо препратка от книгата .... Давай сега ти . Каиж какво и къде го пише в книгата което аз съм цетирал и е лъжа . Чакам , ако не ми дадеш пример си поредният бор засяд някъде в гората .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #262 -: Юни 23, 2016, 15:17:04 »

Аз така и не рзбирам защо като заговоря с факти всички бягате и гиоворите пълни глупости . Ето моите цитатаи са от точна книга и точни цитати . Книгата се казва " История Славенобългарская " Това е . Ти обаче продължаваш да пишеш общи мохабеди като от седянка от пред блока . Поредният учасник , който се вижда , че не си познава историята , не си почита традициите и е забит в безвремие и си мисли , че пуберските му приказки са повод за възхищтение , а не съжаление . По-жалкото е че самият ти каза , че си чел историята и с коментара си показа , че не си . Ето защо още от самото начало казах на хората да четат , защото ако сте истински българи и наистина държите на рода си , ще си поставите за цел именно тази книга като начална отправна точка . Странно е как Паисии е писал таз книжка за неговите години , но тя е толкова актуална и за вас . Просто ме забавлявате колко лъжа говорите и се тупате в гърдите , но в същото време отричате неща които са беспорни факти .
И за да ти го обобщтя .
Чети и се образовай и проумей . Бългатрите са част от най-славният народ - Славянският народ . Българите са дали на Славяните : Държавноста , Азбуката , Православието . Ето за това трбва да се гордеем , а не да търсите глупости на търкалета .
Може да влезеш и да си намерищ в нета иследването за ДНК то на българите и да се просветиш малко .
Ако и това не ти е достатъчно да разбереш колко е жалка теорията на която вярваш .... Продължавай да тънеш в невежество и нищета .



А ти са ми кажи къде си видял да пиша че Българите не са славяни??? Тука не говорим за това какви са а откъде идват, а ти ми говориш така все едно искаш да кажеш че българите са славяни от началото на съществуването си... Не знам няма какво да се занимавам с някой който не му се разбира и какво говори... И точно на мен да ми говориш за История че не разбирам и тем подобни ме забавлява адски много  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
П.П. продължавай че поне майтап да става чат пат  Grin
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #263 -: Юни 23, 2016, 16:14:11 »

А ти са ми кажи къде си видял да пиша че Българите не са славяни??? Тука не говорим за това какви са а откъде идват, а ти ми говориш така все едно искаш да кажеш че българите са славяни от началото на съществуването си... Не знам няма какво да се занимавам с някой който не му се разбира и какво говори... И точно на мен да ми говориш за История че не разбирам и тем подобни ме забавлява адски много  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
П.П. продължавай че поне майтап да става чат пат  Grin


Така ... сега забелязах , че има нещо в теб . Можеби искра . Хайде сега вземи и прочети пак как започва темата . След това виж какво са твърдели някой хора и какво са твърдели други . И едва след това ... Виж признавам си в момента може лично към теб да съм подходил с ... да го кажем предубеждение , понеже не съм те разбрал правилно , но сега прочитайки какво каза мисля , че ти не си като другите ....
Сега за да се изясним още в началото аз попитах създателя на темата за Българи ли ще си говорим или за ПраБългари . ... Абе вземи я попрочети и ще се посмееш доста на някой хора на невежеството . Но поне ти си единственият човек който съумя да разделиш ясно . Българи от ПраБългари . Късмет ...
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #264 -: Юни 23, 2016, 16:27:01 »

Я че ми стана любипитно кое от написаното като цитат не е от книгат ? Я сега да те видя . Кажи тъук пред всички . КОЙ ОТ ЦИТАТИТЕ КОИТО СЪМ ЦИТИРАЛ НЕ СА ОТ КНИГАТА ? Излез и кажи такъв цитат няма , на тази страница там и там не пише това , а пише друго . Ето така се говори с факти , а не да се криете зад някакви безпочвени фрази . ИСкате фактъи . Давам ги . Не просто факти , а направо препратка от книгата .... Давай сега ти . Каиж какво и къде го пише в книгата което аз съм цетирал и е лъжа . Чакам , ако не ми дадеш пример си поредният бор засяд някъде в гората .
не заслужаваш да си губя времето с теб, но нали съм добра душа...

В темата има различни изказвания, които застъпват различни факти от различни източници, от различни епохи...
На всичко изписано ти противопоставяш 2 изречения от История славянобългарская.
Дошли казваш хановете от север... Къде Паисий е писал за канове, кханове или ханове?

Самият Паисий пише, за тези, които са чели, че не е намерил много писано за нашите царе.

Учили сме за Аспарух и 681г. Къде Паисий го споменава?
Учихме, че Княз Борис покръства българите. Какво казва Паисий?

Добре е да четеш докрай книгите, не само увода. Надолу също има интересни неща Wink
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #265 -: Юни 23, 2016, 16:35:20 »

не заслужаваш да си губя времето с теб, но нали съм добра душа...

В темата има различни изказвания, които застъпват различни факти от различни източници, от различни епохи...
На всичко изписано ти противопоставяш 2 изречения от История славянобългарская.
Дошли казваш хановете от север... Къде Паисий е писал за канове, кханове или ханове?

Самият Паисий пише, за тези, които са чели, че не е намерил много писано за нашите царе.

Учили сме за Аспарух и 681г. Къде Паисий го споменава?
Учихме, че Княз Борис покръства българите. Какво казва Паисий?

Добре е да четеш докрай книгите, не само увода. Надолу също има интересни неща Wink

Както казах в един мой пост по-нагоре нестава този за дискусия.Радвам се,че и други хора взеха участие в темата.Ще е добре да я направим още по-интересна отколкото да се занимаваме с въпросният индивид Wink
Активен

battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #266 -: Юни 23, 2016, 17:18:28 »


Така ... сега забелязах , че има нещо в теб . Можеби искра . Хайде сега вземи и прочети пак как започва темата . След това виж какво са твърдели някой хора и какво са твърдели други . И едва след това ... Виж признавам си в момента може лично към теб да съм подходил с ... да го кажем предубеждение , понеже не съм те разбрал правилно , но сега прочитайки какво каза мисля , че ти не си като другите ....
Сега за да се изясним още в началото аз попитах създателя на темата за Българи ли ще си говорим или за ПраБългари . ... Абе вземи я попрочети и ще се посмееш доста на някой хора на невежеството . Но поне ти си единственият човек който съумя да разделиш ясно . Българи от ПраБългари . Късмет ...

Темата започва с 3 теории за произхода на Българите. Първата която се изучава е пълна безсмислица и няма никаква логика в това... 2-рата също някак си няма достатъчно сведения които да се докаже че са истина. И остава третата за която има множество римски източници че българите са си тукашно население от хилядолетия... Обаче към 5/6/7век идва така нареченото ''славянско море'' което бягайки от нападащите го народи от земите на днешна Германия залива всички територии на север, изток и юг. И именно тези които отиват на юг са най-голямата част която се слива с местните населения. Но това е ако говорим за това какви са българите в днешно време, ако говорим за произход то определено българи=траки. Българите не са дошли от някъде си, а са били местно население.
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #267 -: Юни 23, 2016, 18:03:46 »



Ето тази германка е майката на панславянството! До нейното възшествие, народите в империята и не са знаели че са славяни! След нея те вече са славяни! Grin Тази германка прегръща идеята на Винко Прибоевич и Мавро Орбини и я прави държавна доктрина!
« Последна редакция: Юни 23, 2016, 18:11:23 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #268 -: Юни 23, 2016, 18:17:25 »

не заслужаваш да си губя времето с теб, но нали съм добра душа...

В темата има различни изказвания, които застъпват различни факти от различни източници, от различни епохи...
На всичко изписано ти противопоставяш 2 изречения от История славянобългарская.
Дошли казваш хановете от север... Къде Паисий е писал за канове, кханове или ханове?

Самият Паисий пише, за тези, които са чели, че не е намерил много писано за нашите царе.

Учили сме за Аспарух и 681г. Къде Паисий го споменава?
Учихме, че Княз Борис покръства българите. Какво казва Паисий?

Добре е да четеш докрай книгите, не само увода. Надолу също има интересни неща Wink


Мухахахахахахах е ти вече ме уби с незнание ....... Мухахахахаххаха е по-плоска недомислица само Галди може да измисли .. Мухахахаха Викаш Паисии не е писал за хановете дето ги познаваш ? Хммммм Странно . ОК нека да е на твоето и да те оставя да си седиш заблоден .... Мухахахахахахахах Не било писано за Аспарух .... МУхахахахахахха Уби ме ей .... Но пък се радвам че ме разсмя искренно така не се бях смял . Мислих че само Галди има тази привелегия , но сега виждам , че се намира и друг такъв бисер .
Продължавай в същият дух . Хайде стига съм ви отварял очите , че то неможе само да ви учи човек . Ще си ви оставя в мъглата .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #269 -: Юни 23, 2016, 18:23:40 »

Темата започва с 3 теории за произхода на Българите. Първата която се изучава е пълна безсмислица и няма никаква логика в това... 2-рата също някак си няма достатъчно сведения които да се докаже че са истина. И остава третата за която има множество римски източници че българите са си тукашно население от хилядолетия... Обаче към 5/6/7век идва така нареченото ''славянско море'' което бягайки от нападащите го народи от земите на днешна Германия залива всички територии на север, изток и юг. И именно тези които отиват на юг са най-голямата част която се слива с местните населения. Но това е ако говорим за това какви са българите в днешно време, ако говорим за произход то определено българи=траки. Българите не са дошли от някъде си, а са били местно население.

Както казах ти си единстеният тук с който може да се говори и да се опита човек да води диалог или дискусия . Радвам се , че най-сете намирам поне един човек който знае да прави това . Виж искренно съжалявам ако съм те засегнал с предишен пост . Самият аз си презнавам , че понякога класифицирам хората без наистина да съумея да ги разбера напълно , но така казано от теб . Наистина съм съгласен с теб до някъде . Но предполагам , че разногласията ми с теб са доста незначителни на фона на другите индивиди . Идеята ми да се върна в дискусията не е толквоа за да изказвам мнение , защото всеки който е чел знае кой сме и от къде идваме . Поросто ми е чуден феномена на някой хора ( не само тук но и в обществото ) как се обличат с партиотизъм и гръмки фрази , но имат посредствено мислене и ако не липса , то сериозен недостига на знания .
 
Отново казвам - Извинявай че те поставих в графа - един от многото .  *beer* .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!