Imperia Online България  
Април 20, 2024, 02:01:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ziezi ex quo vulgares - продължение  (Прочетена 53564 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #150 -: Януари 07, 2016, 00:44:11 »

Милене, честно казано ме изненада приятно с тези си постове. Юри скоро ще прогледне за истината. И той, както и голяма част от българите просто им се струва невероятно че сме имали неимоверно по-славно минало отколкото ни учеха до сега. И реално до някъде имат право. Като как да осъзнаят на фона на днешната деградация, геноцид и яка васална зависимост, затрита държавност и дупедавство във власта, че нашите прадеди, императорите на България и Загора и Романия, князете и архонтите, тракийските василевси и парадинасти са творили история и то яка история, която сега се мъчат от политическа злоба да потулят и видоизменят разни соросоиди и морални отрепки, които за пари биха се изпикали и на гроба на баща си!.
Юрий не е българин бре, има нещо в документите му за самоличност дет и той не знае що е там.


След 16-тата република нямаме право да говорим за дупедавство, абсолютния минимум вече е бил достигнат.

ПП. Най-накрая се поосвободих от тая краста ИО, та ше сбирам матриали
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #151 -: Януари 07, 2016, 01:44:48 »

Юрий не е българин бре, има нещо в документите му за самоличност дет и той не знае що е там.


След 16-тата република нямаме право да говорим за дупедавство, абсолютния минимум вече е бил достигнат.

ПП. Най-накрая се поосвободих от тая краста ИО, та ше сбирам матриали
Хмм, дали немам право да говоря за дупедавство а да имам право да посоча на детето си терминалите на летището като един от малкото изходи за развитие. Имам право да говоря щото сега е в пъти по зле от тогава. Имам право, защото искам детето ми да работи тук а не на запад. Не аз съм предлагал България за съветска република и не аз закрих АЕЦа. Не аз разпродадох държавата и не аз прокарвам чужди интереси над народните. Също така не аз направих от България  - територия и разграден двор. И точно поради това имам право да говоря, щото това е моята страна и моя народ, но не е моя тази държавност.
Хмм, дефакто не станахме 16 република. Дефакто имахме огромна армия и доста ефективни и морално възпиращи части в тази армия. Дефакто бяхме близо 9 милиона със безплатно здравеопазване, осигурена работа и пр. Сега кое от това имаме? Сега Стефо ние сме просто територияс губернатор в нея. Не съм социалист или комуняга но съпоставката на тогава, когато ужким щяхме да бъдемсъветска республика и сега, когато сме територия с губернатор, не е в полза на сегашното статукво. Дори и милицията тогава беше ефективна и по-малобройна ама бай мангал не смееше да шукне щот щяха да го смелят от бой в некой участък. И като спираше патрулка в независимо коя мангалска махала всичко бегаше като пилци. да ти не вадя и очерци и есета по повод на това как танкове влизаха в цигански махали. Много ни е криворазбран либералния модел. В на майка ми селото цигани клаха и резаха на парчета една баба и дядо и те умряха от кръвозагуба. Да кажат къде са скрили пенсиите. За жалост ние пиехме в хоренмага и веднага разбрахме. Цялата ловна дружинка се събра и младежи със сопи и тъпкачи с  коси и вили и на бегом се изнесохме към мангалските къщи. Кордон пред вратата. Къщата се обгражда, чупат се прозорците и вътре се фърлят напоени с дизел одеяла и всичко подръчно, което гори. Мангалите изфръкват през вратите и минават през кордона. Сметай кво им се случваше. И така 12 къщи изгориха моите съселяни. Аз не участвах защото съм хрисим и мирен човек и високо уважавам мангалите, дотолкова даже че и до сега им плащам тока и водата, детските  и социални помощи и се почувствувах горд когато неправителствените организации обявиха съселяните ми за убийци и безстибници, леко пропускайки факта че не ние а мангалите клаха старец и баба, но това са подробности. Тогава бях ловджия и хей така за нищо ми конфискуваха манлихера, останал ми от дядо.Та тези мангали ги изкарахме на центъра и вдигнахме бесилка да ги бесим. По между другото, незнайно как в наше село се озова цялата монтанска и врачанска полиция. Дойде и канал едно. Не ни дадохада ги обесим, но никой не ни спря да им възмездим "разбирай - спукаме от бой" за закланите съселяни, още повече че две отрпки извадиха ножове та съселяните хептем освирепяха. Изкарахме ги под конвой на осем километра отселото, разбирай -  изселихме. А сега си потърси правата срещу мангал и ела да видиш чудо. Дорде има кой да се гъзи, все ще се намери кой да му го отпори.

Сбирай матрял и чакам реферат *gamer*
« Последна редакция: Януари 08, 2016, 01:31:38 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #152 -: Януари 07, 2016, 22:10:45 »

https://www.youtube.com/watch?v=_J7jxHjZeKI
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #153 -: Януари 08, 2016, 13:46:19 »

Има един лаф . Безумец е тоз който иска с пръст слънцето да затъмни . Мисля че дори най-големите славянофоби разбраха , че Съвременият Българин е 40% Славянин . Но по-трагичното е следното . Как може да искате да сте част от една култура и народ които е претопен . Който не е успял да съхрани държавата си и е бил каран да се мести от територия на територия . И именно благодарение на Славяните е успял да намери Територията кояото да остане с негово име . Вместо да уважавате точно тези хора , които са били Духовният ген на Българскта нация . Каквото и да сиговорим , ние сме държава благодарение на Славяните , Благодарение на това , че славяните са били именно тези които са започнали да приемат христянството и да  градат църкви . Нима не проумявате , че именно бягайки от корените на тези факти в момента в България се опитват да подменят ценостите . Нима не осъзнавате , че точно поради тази причина ви карате да хофите и да лъскате кенефите на Европа вместо да градите Държавата ни . Жалка и смешна работа . Жалка и смешна сбирщина на хора които 500 години са ви тъпкали и са ви клали като сине . И пак акъла ви не е дошъл . Е за това - ЕНИЧЕРИ сте 90% от "българите" .
Руснаците имате една поговорка :
Ако синоним на Скъперник е Евреин , то синоним на Предател е Българин .
Само за инфо - Българите след освобождението си от Турско робство , под една или друга форам сме предавали всичките си съседи , факт поради които не ни обича никой от тях , а и не само те Wink . И преди да кажете нещо , замислете се кой народ от Европа ни харесва нас Wink .
« Последна редакция: Януари 08, 2016, 13:51:14 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #154 -: Януари 08, 2016, 16:30:03 »

Юри, не разбра ли, че ти не можеш да разбереш българина? Никога няма да можеш. Това е така, защото ти не си такъв, ти не си българин. Никога не си бил и колкото и да дружиш с българи, ти никога няма да бъдеш един. Българина е такъв (или онакъв както би казал ти), защото има богата история и много фактори са оставили траен белег в неговия манталитет и култура. Ако твоя народ бе на балканите от две хилядолетия, ако твоя народ беше бранил земите ни от безчет различни държави, племена и империи, то и той щеше да има сходни мисления с нашите. Изброяваш негативи, съдиш и по много интересен начин използваш ние и вие в един контекст, заслепен от българското си гражданство (предполагам имаш такова). Но опитал ли си да обуеш обувките на един българин преди да го съдиш ? Ние не сме замесени от един хляб! Ние не сме славяни, траки, перси или джапонци. Ние сме българи, народ който носи в кръвта си гените на всички, що са минали по тези земи, а сега ги няма на картата! Народ, чийто корени са толкова дълбоки, че колкото и исторически теории и хипотези да прочетеш, сдъвчиш и изплюеш в тази тема, то фантазията и умствения ти потенциал няма да може да ги възприеме. Разбира се, че няма да ни обичат! Защото ги е страх от нас, защото сме по-древни от дедите на дедите им. И дори на колене финансово, предадени и продадени, българина успява да оцелее и да пази гордостта си! Това никой не ще да промени, дори и България да остане само етнос!

Извинявам се за съдържанието на поста си. Чета темата с интерес винаги, когато влезна във форума. Опитвам се да не коментирам, защото исторически ми познания са повече от типа "обща култура" и каквото съм чул от приятелите историци, които водят бурни спорове на същите и по-дълбоки теми. Но не мога да понасям чужденец да се опитва да съди българина без да се е опитал да го разбере първо. Че и да дава нарицателни, коментари и заключения. Ще се опитам да съм по-сдържан в бъдеще. Надявам се Юри да осмисли поста ми и да си дава сметка за думите, които изпозлва за да има по-малко постове като моя.
« Последна редакция: Януари 08, 2016, 16:34:13 от pwnflakes » Активен

-Naughtyred
Retired.
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #155 -: Януари 08, 2016, 16:51:50 »

Има един лаф . Безумец е тоз който иска с пръст слънцето да затъмни . Мисля че дори най-големите славянофоби разбраха , че Съвременият Българин е 40% Славянин . Но по-трагичното е следното . Как може да искате да сте част от една култура и народ които е претопен . Който не е успял да съхрани държавата си и е бил каран да се мести от територия на територия . И именно благодарение на Славяните е успял да намери Територията кояото да остане с негово име . Вместо да уважавате точно тези хора , които са били Духовният ген на Българскта нация . Каквото и да сиговорим , ние сме държава благодарение на Славяните , Благодарение на това , че славяните са били именно тези които са започнали да приемат христянството и да  градат църкви . Нима не проумявате , че именно бягайки от корените на тези факти в момента в България се опитват да подменят ценостите . Нима не осъзнавате , че точно поради тази причина ви карате да хофите и да лъскате кенефите на Европа вместо да градите Държавата ни . Жалка и смешна работа . Жалка и смешна сбирщина на хора които 500 години са ви тъпкали и са ви клали като сине . И пак акъла ви не е дошъл . Е за това - ЕНИЧЕРИ сте 90% от "българите" .
Руснаците имате една поговорка :
Ако синоним на Скъперник е Евреин , то синоним на Предател е Българин .
Само за инфо - Българите след освобождението си от Турско робство , под една или друга форам сме предавали всичките си съседи , факт поради които не ни обича никой от тях , а и не само те Wink . И преди да кажете нещо , замислете се кой народ от Европа ни харесва нас Wink .
ти тъп ли си или да ти го кажа в прав текст ти не си от нас оди си в русия https://www.youtube.com/watch?v=RjFU8eDosuA- гледаи славянино и чети http://ziezi.net/1/pan.html поне  на мен неможеш да ми натрапиш руските си глупости
« Последна редакция: Януари 08, 2016, 18:21:15 от милен » Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #156 -: Януари 08, 2016, 20:02:54 »

Радко аз съм Българин толкова колкото и съм руснак . Все пак съм 50/50 . Имам и 2 те гражданства , роден съм там , но съм израсъл тук . Възпитан съм от Прабаба си ( бабата на Баща ми ) Която е Българка и ми е дала подчета към България и ме е направила Христянин . Със сигурнос ценностната ми система е доста по-различна от вашата поради факта , че аз съм възитан да се боря и да отстоявам идеите си , колкото и да ми коства това . Аз не съм нагаждач и дупелизец . Аз не съм Роб и дърво без корени . Много добре знам и 2 та си рода от къде са и какво са били . НО за жалост 90% от Българите са .... Дървета без корени . Поляна от глухарчета . Духне вятъра и ги отвява . Ето защо и държавата ни  е на този хал . Тук никой не гради , всеки мисли , че той е човкеа дето ще открире топлата вода . Всеки идва и руши това преди него и започва начисто и наново . Когато неможеш да построиш храм , няма как да запазиш вярата . Затова и в България в момента се строят Джамии , а не църкви . Но за да се получава това главите на младите хора се пълнят с глупости . всякакви изследователи ( те дори не са и историци ) влизат и пишат какви ли не неща . Опитват се по какъвто и да е начин да омотат главите ви , за да изгубим ценостите си . Държат ни умишлено  в доховна нищета и невежество . Подменят историята Ни. Примерите са много . Вземи Турското робство . Сега ни се представя като - пресъствие . Е няма как на поляна дето я ореш всяка година да засадиш СИЛНО И ГОЛЯМО ДЪРВО . Може да засъдиш само сезонна култура или да оставиш да набуи плевел , но не и да имаш Голямо и силно дърво , което да хвърля сянка и да отстоява на силните ветрове . Това е Съвременият манталитет и е жалко , че не го разбираш .
Другоата половина в мен която е руска , ще ти каже следното . Братко мен ме напрадха какви ли не . То не бяха Поляци , Тафтонци , Турци ,  Французи , Германци ... Но ние останаахме . Победихме ги всички и дори им подарихме по 2 кубични метра от земята си ( имаме мноооого земя още ) . Взехме им бойните знамена ( няма друга армия която да е взела всички бойни знамена на друга армия , освен СССР на Германия ) . Победихме всичко и всеки . Но братко мой , ние дойдохме и умирахме на вашата земя . Дойдохме и костите ни все още белеят на Плевен , София , Шипка , Стара Загора . Нашите царе и генерали извоюваха за вас толкова много земя , колкото вие самите никога няма да можете да си съберете . Братко мой , ние махнахме оковите от ръцет и нозете ви , Ни ви помогнахме да свалите фесовете от главите си и да се молите на Богът си спокойно във вашите си църкви . Братко мой когато Германия ви подведе и ви въвлече в една война която загуби , благодарение на нас , вас вие бяхте пощадени то Англия и Франция да ви разкъсат отново през 1945 . Ние бяхме тези които казахме , че вие сте народ които се е борил против фашизма . Братко мой , искам едно да знаеш . Колкото и да лош ти все пак си ми БРАТ . Кръвта вода няма да стане и аз няма да се откажа от теб . Не защото имам някаква изгода , а просто защото знам , че сме един народ .
« Последна редакция: Януари 08, 2016, 20:07:14 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #157 -: Януари 08, 2016, 20:14:10 »

Руснаците имате една поговорка :
Ако синоним на Скъперник е Евреин , то синоним на Предател е Българин .
Само за инфо - Българите след освобождението си от Турско робство , под една или друга форам сме предавали всичките си съседи , факт поради които не ни обича никой от тях , а и не само те Wink . И преди да кажете нещо , замислете се кой народ от Европа ни харесва нас Wink .
сега аз ще ти дам един български лаф не българите са дошли от някъде а дядо ти е дошляк .дошъл нае..л баба ти българка и бабати също като останалите дето обиждаш  станала ........ ти знаеш ли какво си .нито руснак нито българин просто мелез ай със здраве
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #158 -: Януари 08, 2016, 20:44:08 »

сега аз ще ти дам един български лаф не българите са дошли от някъде а дядо ти е дошляк .дошъл нае..л баба ти българка и бабати също като останалите дето обиждаш  станала ........ ти знаеш ли какво си .нито руснак нито българин просто мелез ай със здраве


Миленчо ... Сега ще ти покажа какво ми е завещал този ми дядо ...

1912 - Баланкса война . Поради факта , че баща му е бил цирков артист , този ми дядо е можел да борави с така модерният тогава " полеви фотоапарат " . И понеже приятелите на Българи са ни обвинявали , че избиваме мирното турското население бядо ми е докоментирал как стават някой процеси . Тези снимки са пращани на тогавашният " Дейли Мирър " И им е обяснено , че не мирно население , а Башибозуци са избивани и то според законите . Та благодарение на този ми дядо и истински Българи като  него , България е запазила доброто си име и не се е опетнила с думата Зверства и Геноцид . Апропо да ти кажа . Неговият баща е изучил цирковото изкуство в Русия , а дядката е бил на военно школо там , но вместо да скатава , се е писъл Доброволец и е дошъл да се бие за България и за това да се събере пак онази " Санстефанска България " .





Съжалявам за снимките , че не са в много добро качество , но все пак се вижда ясно някой неща .


П.П. - мисля че темата се поизмести малко , за което се извинявам , но предполагам така поне ще я посъжавим Wink
« Последна редакция: Януари 08, 2016, 20:47:47 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #159 -: Януари 08, 2016, 21:24:32 »

Дай и снимката дето висят обесени на дървото!

Юри, това са пропагандни снимки. Истината за войните е доста брутална. На война хората освирепяват и стават зверове. Виждаш какво правят ИДИЛ! Знаеш как чеченците клаха мирните руснаци и пленниците. Знаеш как босненци режеха главите на сърбите а сърбите  разкъсваха с коли босненци. Помниш Сребреница! Знаеш  нашите войски какво причиняваха на сърби, румънци и др. през 1 и 2 световни войни. Знаеш Австроунгария как требеше мирните сърби през ПСВ. Знаеш че Солинген създаде специален нож за клане на сърби, наречен "сърбосек" по поръчка на хърватите през ВСВ. Чул си за усташите, нали? Войната е много мръсно занятие, от което предимно си пати цивилното население!
« Последна редакция: Януари 08, 2016, 21:35:25 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #160 -: Януари 08, 2016, 21:43:37 »

Дай и снимката дето висят обесени на дървото!

Юри, това са пропагандни снимки. Истината за войните е доста брутална. На война хората освирепяват и стават зверове. Виждаш какво правят ИДИЛ! Знаеш как чеченците клаха мирните руснаци и пленниците. Знаеш как босненци режеха главите на сърбите а сърбите  разкъсваха с коли босненци. Помниш Сребреница! Знаеш  нашите войски какво причиняваха на сърби, румънци и др. през 1 и 2 световни войни. Знаеш Австроунгария как требеше мирните сърби през ПСВ. Знаеш че Солинген създаде специален нож за клане на сърби по поръчка на хърватите през ВСВ. Чул си за усташите, нали? Войната е много мръсно занятие, от което предимно си пати цивилното население!

Ами не си прав и леко бягаш от темата ( тоест нямаш нищо общо с този си пост де  Wink  ) . Ще ти кажа едно което знам от Дядо си  Българската армия , НИКОГА не е убивала мирно население . Може по време на битки да сме били безчестници и да сме воювали варварски , но на мирно население не сме посягали . Това е произтичало , защото войниците ни са били наясно , че Бедният и Робът са братя по неволя . Да тези от снимките не сам били военни , но са правили бели и са били обесени . Но Дядо ми е казвал , как са ги оставяли да си изпълнят обредите и след това са оставяни да бъдат погребани според техните норми и правила . Тоест всичко това което ти ми говориш не се отнася за НАШАТА армия и за човечноста която сме проявявали . Ето това е поредното доказателстов , че проблема в България не е народа ни , а политиците . Това е поредното доказателстов , че сме СЛАВЯНИ и че душите ни като хора са свободни и чисти , но определени наши лидери се подвеждат по Западните цености .

П.П. - това не е пропаганда а документалистика . Нещата са доста различни , но  не очкавам да ги разбираш . Ти не веднъж си ми показвал че ползваш термени който не са точни и не се отнасят до мисълта която искаш да внушиш . Както и да е де , поне си дълеч по-образован от някой хора дето е чудно как са се научили на Писменост Smiley( и то на Славянска Wink )  .
« Последна редакция: Януари 08, 2016, 21:50:21 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #161 -: Януари 08, 2016, 21:51:31 »

Така е Руснаците са ни помогнали по време на освободителната война,но да не забравяме,че е било с цел...след Освобождението България е била една от НАЙ-РАЗВИТИТЕ страни за времето си,но да не забравяме че Руснаци,Хървати и други балкански народи.Така,че без България тези народи нито писменност,нито език щяха да имат.Другото което е като се говори за война никоя друга държава с 2 загубени световни войни и още други войни не е завършвала без пленено бойно знаме,а България макар и от губещата страна да е била не е позволила да и се плени бойно знаме,защото дедите ни са го защитавали с кръвта и животът си,което ние днешните Българи не го правим за съжаление,макар на една част да ни се иска,защото България макар и в тва си състояние е над всичко и всеки,но да не превръщаме хубавата тема в политика,защото тя ни е докарала в тва състояние и защото ние го позволяваме Smiley
« Последна редакция: Януари 08, 2016, 21:55:42 от Apuyc1912 » Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #162 -: Януари 08, 2016, 21:54:20 »

Ами не си прав и леко бягаш от темата ( тоест нямаш нищо общо с този си пост де  Wink  ) . Ще ти кажа едно което знам от Дядо си  Българската армия , НИКОГА не е убивала мирно население . Може по време на битки да сме били безчестници и да сме воювали варварски , но на мирно население не сме посягали . Това е произтичало , защото войниците ни са били наясно , че Бедният и Робът са братя по неволя . Да тези от снимките не сам били военни , но са правили бели и са били обесени . Но Дядо ми е казвал , как са ги оставяли да си изпълнят обредите и след това са оставяни да бъдат погребани според техните норми и правила . Тоест всичко това което ти ми говориш не се отнася за НАШАТА армия и за човечноста която сме проявявали . Ето това е поредното доказателстов , че проблема в България не е народа ни , а политиците . Това е поредното доказателстов , че сме СЛАВЯНИ и че душите ни като хора са свободни и чисти , но определени наши лидери се подвеждат по Западните цености .

П.П. - това не е пропаганда а документалистика . Нещата са доста различни , но  не очкавам да ги разбираш . Ти не веднъж си ми показвал че ползваш термени който не са точни и не се отнасят до мисълта която искаш да внушиш . Както и да е де , поне си дълеч по-образован от някой хора дето е чудно как са се научили на Писменост Smiley( и то на Славянска Wink )  .


Юрка, тези снимки незнам дали са от дядо ти, но със сигурност са от този сайт Grin
На краставичар краставици не продавай!!!
http://www.lostbulgaria.com
Относно зверства от българската стра си прав, не е имало такава линия на поведение в армията ни, но е имало озверели войници, които са клали мирни сърби за имане.
« Последна редакция: Януари 08, 2016, 22:00:36 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #163 -: Януари 08, 2016, 21:58:54 »

Юрка, тези снимки незнам дали са от дядо ти, но със сигурност са от този сайт Grin
На краставичар краставици не продавай!!!
http://www.lostbulgaria.com

Това са снимки който са ..... Докоменталистика на България . Това че дядо ми ги е правил и имам копие не ме прави единствен собственик на тях . Но както казах , ако човек е грамотен , ще различи дали това което публикувам е взето от сайт или е направено набързо с телефона и препратино тук . А че си краставичар и нишо повече едва ли някой вече се съмнява  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #164 -: Януари 08, 2016, 22:04:47 »

Не заблуждавай хората братле и не се нерви. Добре е че си активен а и "Изгубената България" е хубав сайт, в който има всичко.  Grin

« Последна редакция: Януари 08, 2016, 22:11:26 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!