Imperia Online България  
Март 29, 2024, 01:08:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ziezi ex quo vulgares - продължение  (Прочетена 53362 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #105 -: Декември 11, 2015, 13:15:33 »

Стефо . Сега дайте за последно да се разберем . Сега вие казвате че съвремените Българи нямат нищо общо със Славяните ли ? Това ми отговорете . Виж колко просто за давам въпроса ? Съвремените Българи наследници на Славяните ли са или не са ? Не споря за друго . Искам ясно и точно да ми кажете това . Друго за  сега не искам да знам и да разводянвате въпростите ми . Аз отговорих на съпроса на Галди - вярвам в Тюркският произход . Сега искам вие да ми кажете също толкова ясно . Съвремените българи - Славяни ли сме или не - За друго не исма да ми се говори , ако не ми отговриш на този толкова елемантраен въпрос

Отгороворите са  :
- Да съвремените Българи са смесица от народи с доминиране предимно на Савянски гени
- Не съвремените Българи нямат нищо общо със славяните

Виж, аз не твърдя а подържам тезата че славяните, истинските славяни, историческите са тракийски племена - казано директно. Затова и нямаме примеси на славянска-венедска кръв, тоест руска или словашка или чешка или полска такава. Поляци, чехи, словаци руснаци са наричани в древноста - венети! Те не са славяни. Нещо повече, половината от гените на поляците са сарматски.

Ето ти нагледно написано и обяснено от Павел Серафимов:

Понеже недобросъвестни личности злоупотребяват с и без това обърканото понятие славяни, е нужно да се дадат допълнителни разяснения. Днес под знаменателя славяни се слагат около 300 000 000 души. Това обаче не означава, че дедите на словени, словаци, руснаци и др. са гетите, които Т. Симоката нарича славяни. Съвсем не, в далечното минало предците на словени, словаци, руснаци и т.н. са носили имената венети, венди, виниди.
Словения и Словакия са носили имената Венетия, Виндиш Марк, Марка Винедорум. Финландците все още се наричат Русия от с името Веная, а на руснаците казват венелайнен. За съжаление твърде малко хора знаят за тези важни подробности.
По времето на Прокопий, Йордан и Симоката предците на словени, словаци, руснаци и др. са били в земите на днешните Словения, Словакия, Русия...и не са взели абсолютно никакво участие в бойните действия на старите славяни срещу Римската Империя.
Гетите- славяни са били най-силните от всички свои родственици и са причинили най-много проблеми на Рим, ставайки най-известни. Понеже техния език е родствен на венетския, то след време венетите биват също наречени славяни и езика им славянски. Родственост и идентичност обаче са две коренно различни неща, това трябва да се осъзнае добре!
По същия начин се поражда и названието германи. Корнелий Тацит обяснява, че по начало името германи е важало само за едно племе. Чак след време всички други хора говорещи близки езици получават името германи. Днес шведите се считат за германи в езиково и културно отношение. Това обаче не означава, че Гай Юлий Цезар се е сражавал със викинги (дедите на шведите). Не бива да се сместват поняния от линвистиката с имена на исторически народ.

Ето, отговорих ти конкретно, коректно, точно и ясно за моите виждани относно славяните, и въпреки че пръв ти зададох въпрос, ето сега и пръв отговарям на твоя, а на моя не получавам от теб отговор.

Сега ще благоволиш ли да ми отговориш на моя - лъжци и измамници ли са древните автори, писали това, което постнах? Ще отречеш ли възможноста че те като съвременници на описваните събития, или по близки във времето до тях, са имали привилегията да знаят повече от нас за дадените събития.

« Последна редакция: Декември 11, 2015, 13:47:05 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #106 -: Декември 11, 2015, 13:46:20 »

Отгороворите са  :
- Да съвремените Българи са смесица от народи с доминиране предимно на Савянски гени
- Не съвремените Българи нямат нищо общо със славяните

Виж, аз не твърдя а подържам тезата че славяните, истинските славяни, историческите са тракийски племена - казано директно. Затова и нямаме примеси на славянска-венедска кръв, тоест руска или словашка или чешка или полска такава. Поляци, чехи, словаци руснаци са наричани в древноста - венети! Те не са славяни. Нещо повече, половината от гените на поляците са сарматски.

Ето ти нагледно написано и обяснено от Павел Серафимов:

Понеже недобросъвестни личности злоупотребяват с и без това обърканото понятие славяни, е нужно да се дадат допълнителни разяснения. Днес под знаменателя славяни се слагат около 300 000 000 души. Това обаче не означава, че дедите на словени, словаци, руснаци и др. са гетите, които Т. Симоката нарича славяни. Съвсем не, в далечното минало предците на словени, словаци, руснаци и т.н. са носили имената венети, венди, виниди.
Словения и Словакия са носили имената Венетия, Виндиш Марк, Марка Винедорум. Финландците все още се наричат Русия от с името Веная, а на руснаците казват венелайнен. За съжаление твърде малко хора знаят за тези важни подробности.
По времето на Прокопий, Йордан и Симоката предците на словени, словаци, руснаци и др. са били в земите на днешните Словения, Словакия, Русия...и не са взели абсолютно никакво участие в бойните действия на старите славяни срещу Римската Империя.
Гетите- славяни са били най-силните от всички свои родственици и са причинили най-много проблеми на Рим, ставайки най-известни. Понеже техния език е родствен на венетския, то след време венетите биват също наречени славяни и езика им славянски. Родственост и идентичност обаче са две коренно различни неща, това трябва да се осъзнае добре!
По същия начин се поражда и названието германи. Корнелий Тацит обяснява, че по начало името германи е важало само за едно племе. Чак след време всички други хора говорещи близки езици получават името германи. Днес шведите се считат за германи в езиково и културно отношение. Това обаче не означава, че Гай Юлий Цезар се е сражавал със викинги (дедите на шведите). Не бива да се сместват поняния от линвистиката с имена на исторически народ.

Мухахахах ... Уби мъ . Този автор е също толкова достоверен колкото и Толкин . Вижте вземете и първо попрочете за Антропологията , Етногенезистие и ДНК класификацията на Европейските народи . Там ясно е описано , че древните Елени и Траките са от етин тип . Че Славяните и Готите ( общо казано . през годините са наричани с мнооого имена ) Са от съвсем друг тип и така какво първите 2 са родственици , така и 2 рите 2 са родственици . Славяните и Готите като тип има сведения от 1450 пр.новта ера . Малко преди това датират първите сведения за Траки и Елини . Което доказва , че е имало вид НАРОДИ който не са от така наречения " индоевропейски" народи . Този тип народи се причеслява към чистите европейски популации . Където спадат протопонтийски , алпииски и нордически корени . Те варират от НЕОЛИТА . И така за мен съвремените Българи се чеслим имено към този тип генен фонд на ЕВРОПЕЙСКИТЕ народи , който ген е донесен от Славяните . Как Готите и Славяните се разделят от нордическият корен .... За сега няма ясни изследвания . Все пак говорим за фосили от Неолита , а не от някакви си 1000 годни . Сега ако наистина имате време . намерете си сериозна литература и почетете или ... пускайте си Властелина на пръстена и там е обяснени всичко за как се е зародило човечеството .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #107 -: Декември 11, 2015, 13:54:10 »

Така, не искаш да отговориш на въпроса ми!!! Grin
За мен ти си ментак и празнодумец, без никаква мисъл в главата. Спирам да те отразявам. Можеш да си постваш каквото си искаш. Ще бъдеш отразен от мен едва когато се научиш да бъдеш мъж и да се научиш да даваш отговори, дори когато тези отговори те закопават. Ще те отразя едва когато спреш да провокираш, когато се научиш да водиш смислена и разумна, подплатена с доказателства дискусия, а до тогава, както казах, ти за мен си ментак, фантаст и провокатор.
« Последна редакция: Декември 11, 2015, 13:58:59 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #108 -: Декември 11, 2015, 14:02:55 »

Мухахахах ... Уби мъ . Този автор е също толкова достоверен колкото и Толкин . Вижте вземете и първо попрочете за Антропологията , Етногенезистие и ДНК класификацията на Европейските народи . Там ясно е описано , че древните Елени и Траките са от етин тип . Че Славяните и Готите ( общо казано . през годините са наричани с мнооого имена ) Са от съвсем друг тип и така какво първите 2 са родственици , така и 2 рите 2 са родственици . Славяните и Готите като тип има сведения от 1450 пр.новта ера . Малко преди това датират първите сведения за Траки и Елини . Което доказва , че е имало вид НАРОДИ който не са от така наречения " индоевропейски" народи . Този тип народи се причеслява към чистите европейски популации . Където спадат протопонтийски , алпииски и нордически корени . Те варират от НЕОЛИТА . И така за мен съвремените Българи се чеслим имено към този тип генен фонд на ЕВРОПЕЙСКИТЕ народи , който ген е донесен от Славяните . Как Готите и Славяните се разделят от нордическият корен .... За сега няма ясни изследвания . Все пак говорим за фосили от Неолита , а не от някакви си 1000 годни . Сега ако наистина имате време . намерете си сериозна литература и почетете или ... пускайте си Властелина на пръстена и там е обяснени всичко за как се е зародило човечеството .

Ти с твоите Славяни се вманиачи вече....вземи дай източник дето казва Славяните тва,Славяните онова направили с/у Римската империя или Византийците...аз ще ти дам само един пример,че за Славяни не се споменава никъде....Вземи разгледай Колоната на Траян и ще видиш сармантски(български) конник в сражение и ще видиш за кво иде реч ...Траки->Сарманти=Българи.Различни името,един и също народ
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #109 -: Декември 11, 2015, 16:08:42 »

За какво му обръщате внимание.Всички знаем колко племена са били траките и каква територия са населявали,векове преди Аспарух.После са се изпарили ли?Телепортирали са се....и остава само Аспарух със няколко хиляди и прави държава?И размазва всичко?Ай стига смешки
Всички сме траки.

Поне един трак трябва да е останал последен като е дошъл Аспарух.Този трак,който да затвори последната от хиляди могили(само в Пловдивско) Grin Grin Grin
Юрката е шмент.Викахме им зубъри на такива едно време,кога искахме една боза от 6 стотинки Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #110 -: Декември 11, 2015, 16:36:10 »

Ти с твоите Славяни се вманиачи вече....вземи дай източник дето казва Славяните тва,Славяните онова направили с/у Римската империя или Византийците...аз ще ти дам само един пример,че за Славяни не се споменава никъде....Вземи разгледай Колоната на Траян и ще видиш сармантски(български) конник в сражение и ще видиш за кво иде реч ...Траки->Сарманти=Българи.Различни името,един и също народ

От написнаното от теб следва , че ти си нямаш и хал хабер от споменатите неща като :  Антропологията , Етногенезистие и ДНК класификацията . За тебе тези науки са ... нищо . Излиза че за теб някакъв летописец от някакъв рим е толкова Велик учен , че виждаш ли атомната физика , скенери и какви ли не съвремени джаджи не могат да се сравнят с неговорто перо от патица .

За да се образоваш вземи малко и почети изобщо как се делят европейските народи като Етногенезис и ДНК класфицирани . Спора не е за бъ;лгарите , а спора е имало ли е хора в Европа или Хората в Европа са дошли от Мала Азия . Е съвремните учени откирват , че е имало хора които са различни от тези които са населявали Мала Азия и Африка .
Елините , Траките , ПраБългарите ... са от така класифицирани - ИНДОЕВРОПЕЙСКИ тип .
НОРДИЧЕСКИТЕ хора - са тези който на по късен етап се разделят на ГОТИ , СЛАВЯНИ - Но този народ НОРДИЧЕСКИ ТИП е изцяло ЕВРОПЕЙСКИ тип човек . Съвременият българин , носи точно този доменантен белег , въпреки , че в него се забелязват отклонения поради това че е бил граничешт с народи от ИНДОЕВРОПЕЙСКАТА ГРУПА . Но като цяло Българите сме ЕВРОПЕЙСКИ ТИП . Или казано за по лесно СЛАВЯНИ .

Просто проумейте прабългарите са рода с траките , но те нямат толкова общо с нас колкото ви се иска . Съвременият българин е по-близо до немеца отколкото до гръка . Това е процес който няма как някой в древен рим да може да го проумее . при положение , че те са мислили ,че земята е Плоска и назапад ще паднат от тавата Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #111 -: Декември 11, 2015, 16:55:26 »

От написнаното от теб следва , че ти си нямаш и хал хабер от споменатите неща като :  Антропологията , Етногенезистие и ДНК класификацията . За тебе тези науки са ... нищо . Излиза че за теб някакъв летописец от някакъв рим е толкова Велик учен , че виждаш ли атомната физика , скенери и какви ли не съвремени джаджи не могат да се сравнят с неговорто перо от патица .

За да се образоваш вземи малко и почети изобщо как се делят европейските народи като Етногенезис и ДНК класфицирани . Спора не е за бъ;лгарите , а спора е имало ли е хора в Европа или Хората в Европа са дошли от Мала Азия . Е съвремните учени откирват , че е имало хора които са различни от тези които са населявали Мала Азия и Африка .
Елините , Траките , ПраБългарите ... са от така класифицирани - ИНДОЕВРОПЕЙСКИ тип .
НОРДИЧЕСКИТЕ хора - са тези който на по късен етап се разделят на ГОТИ , СЛАВЯНИ - Но този народ НОРДИЧЕСКИ ТИП е изцяло ЕВРОПЕЙСКИ тип човек . Съвременият българин , носи точно този доменантен белег , въпреки , че в него се забелязват отклонения поради това че е бил граничешт с народи от ИНДОЕВРОПЕЙСКАТА ГРУПА . Но като цяло Българите сме ЕВРОПЕЙСКИ ТИП . Или казано за по лесно СЛАВЯНИ .

Просто проумейте прабългарите са рода с траките , но те нямат толкова общо с нас колкото ви се иска . Съвременият българин е по-близо до немеца отколкото до гръка . Това е процес който няма как някой в древен рим да може да го проумее . при положение , че те са мислили ,че земята е Плоска и назапад ще паднат от тавата Wink .  


Ми вземи прочети малко за Антропологичните изследвания,ДНК  и ЕтноГенезисите Wink
http://epicenter.bg/article/Po-gen-balgarite-ne-sa-slavyani/64786/11/34 ето ти статия с изследванията на проф.Гълъбов от БАН по повод дали българите са Славяни и колко е наличието на Тюрска кръв при нас...тази кръв е следствие на 500г иго от Османците Smiley

http://profesionalist.blog.bg/novini/2012/01/20/genetichni-izsledvaniia-za-proizhoda-na-bylgarite-i-blizostt.886586 ето ти още една статия да почетеш колко сме далеч от Славяните и колко близко до Траките.

Айде със здраве и научи Историята,защото човек който не познава историята на Родината си е загубен Smiley

и да не ти изброявам още сума ти неща,защото с Историята съм на ТИ,а не на Вие Smiley
« Последна редакция: Декември 11, 2015, 16:57:54 от Apuyc1912 » Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #112 -: Декември 11, 2015, 17:05:28 »

Ми вземи прочети малко за Антропологичните изследвания,ДНК  и ЕтноГенезисите Wink
http://epicenter.bg/article/Po-gen-balgarite-ne-sa-slavyani/64786/11/34 ето ти статия с изследванията на проф.Гълъбов от БАН по повод дали българите са Славяни и колко е наличието на Тюрска кръв при нас...тази кръв е следствие на 500г иго от Османците Smiley

http://profesionalist.blog.bg/novini/2012/01/20/genetichni-izsledvaniia-za-proizhoda-na-bylgarite-i-blizostt.886586 ето ти още една статия да почетеш колко сме далеч от Славяните и колко близко до Траките.

Айде със здраве и научи Историята,защото човек който не познава историята на Родината си е загубен Smiley

и да не ти изброявам още сума ти неща,защото с Историята съм на ТИ,а не на Вие Smiley
Това до колко  е съвместимо с маркисизма-ленинизма? Учи ли се по ДИАМАТ?  Grin

Остайте го Пената, той се гордее с монголската си жилка и за това сипе такива презрителни думи за българите
« Последна редакция: Декември 11, 2015, 17:07:03 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #113 -: Декември 11, 2015, 17:12:49 »

Това до колко  е съвместимо с маркисизма-ленинизма? Учи ли се по ДИАМАТ?  Grin

Остайте го Пената, той се гордее с монголската си жилка и за това сипе такива презрителни думи за българите

Доколкото знам не е съвместимо,пък знае ли се Smiley

Ми Стефо нестава когато се пишат някакви измислици изсмукани от пръстите Smiley
Аз слагам аргументите и очаквам отсреща да направят същото.
Даже съм много доволен,че Влад направи такава тема  *bravo* *bravo* *bravo* *YEEES!* И ще ми е интересно да дискутираме още въпроси свързани с Българите
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #114 -: Декември 11, 2015, 17:45:42 »

Доколкото знам не е съвместимо,пък знае ли се Smiley

Ми Стефо нестава когато се пишат някакви измислици изсмукани от пръстите Smiley
Аз слагам аргументите и очаквам отсреща да направят същото.
Даже съм много доволен,че Влад направи такава тема  *bravo* *bravo* *bravo* *YEEES!* И ще ми е интересно да дискутираме още въпроси свързани с Българите

Ама кой е аргумента бре ? Някакъв си автор дето говори половинчато и дето е известено кой му плаща . Вземи малко му прочети добре труда и сам ще откриеш неща които са съшити с бели конци и не издържат . Та той е един от отявлените " Антиславяни " Ти ако искаш му вярвай на него . Никой не те спира . Аз вярвам на 200 други автори дето твърдят обратното . Между другото дори и той не е толкова тъп , че да не признае , че славяните са пелме от преди 3000 години Wink . Я ми обясни как г-н Шопов както ни оняснява как нямаме нищо общо със славяните .... ни слага че сме по-близки с Немците отколкото със Гърците  *xxx* . Момчета четете сами какво и как го писал . След това мислете . Дори не се налага да ви оборвам , защото той на няколко места сам си противоречи , но стига човек да иска да го види . другото което е Той дори отива по-дълеко и споменава , че Българите нямат близост с Траките .... Айде бе . Хайде стига смешки , че скоро ще дойдат орките от горната земя Wink

Относно итервюто на академика :

- гръмко заглавие . Случайно изпуснат израз .... И пак се отклонява темата за прабългарите . Както един чвеок каза ПОЛИТИКА Wink
« Последна редакция: Декември 11, 2015, 17:56:03 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #115 -: Декември 11, 2015, 17:55:36 »

Няма племе славяни като едно такова общо бе.Ти тъп ли си.Траки има.Всички са траки,даже извънземните.Как да ти го обясня. *crazy*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #116 -: Декември 11, 2015, 17:59:29 »

Ама кой е аргумента бре ? Някакъв си автор дето говори половинчато и дето е известено кой му плаща . Вземи малко му прочети добре труда и сам ще откриеш неща които са съшити с бели конци и не издържат . Та той е един от отявлените " Антиславяни " Ти ако искаш му вярвай на него . Никой не те спира . Аз вярвам на 200 други автори дето твърдят обратното . Между другото дори и той не е толкова тъп , че да не признае , че славяните са пелме от преди 3000 години Wink . Я ми обясни как г-н Шопов както ни оняснява как нямаме нищо общо със славяните .... ни слага че сме по-близки с Немците отколкото със Гърците  *xxx* . Момчета четете сами какво и как го писал . След това мислете . Дори не се налага да ви оборвам , защото той на няколко места сам си противоречи , но стига човек да иска да го види . другото което е Той дори отива по-дълеко и споменава , че Българите нямат близост с Траките .... Айде бе . Хайде стига смешки , че скоро ще дойдат орките от горната земя Wink

Академик Державин (1946) смята, че етногенезиса на българския народ достига с корените си далечното доиндоевропейско минало и че “българите са българи, а не турци, не татари, не фини, не хуни, не чуваши, не славяна не славяните, както се е смятало до сега;

5. генетически близки с наследниците на траките (т.н. “романизираното местно население”- румънци, арменци и гърци)


II. Съвременните българи:
4. нямат и следа оттюркски гени , следователно прабългарите не са били тюрки;

III. Съвременните българи не са:
1. славяни;
2. формирани с решаващо и дори с осезаемо участие на славяни;
3. тюрки. Два тюркски народа (уйгурите и узбеките) обаче имат български генен маркер (примес), т.е. българите са оставили своя маркер и при тях, но тяхното влияние върху нас е незабележимо;
4. възникнали като народ в Средният изток;
5. близко родствени с чувашите;
6. близко родствени с осетинците;
7. близко родствени със славяните;
8. близко родствени с келтите;
9. уникални нито генетически, нито като произход.


Активен

Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #117 -: Декември 11, 2015, 18:04:58 »

Човекът неотрича,че нямаме славянски корени,а че НЕ СМЕ СЛАВЯНИ 100%

Da mihi factum, dabo tibi ius Юрий Wink
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #118 -: Декември 11, 2015, 18:13:23 »

Човекът неотрича,че нямаме славянски корени,а че НЕ СМЕ СЛАВЯНИ 100%

Da mihi factum, dabo tibi ius Юрий Wink

О не ... ОК влизаме в една безсмислена полемика , но неека да кажем така . Съвремтите Българи са народ който се намира на граничеща територия между Европейските народи  и индоевропейските народи . Той има силно изразени Европейски черти с примес на индоевропейци .
За мен Съвремните българи са по близо до другите европейски народи повече отколкто до индоевропейските народи въпреки , че е техен родственик . Ак ои вие се опитвате да ми кажете това . ОК съгласен съм с вас . Става ли ?  *beer*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #119 -: Декември 11, 2015, 18:14:46 »

О не ... ОК влизаме в една безсмислена полемика , но неека да кажем така . Съвремтите Българи са народ който се намира на граничеща територия между Европейските народи  и индоевропейските народи . Той има силно изразени Европейски черти с примес на индоевропейци .
За мен Съвремните българи са по близо до другите европейски народи повече отколкто до индоевропейските народи въпреки , че е техен родственик . Ак ои вие се опитвате да ми кажете това . ОК съгласен съм с вас . Става ли ?  *beer*
кои са другите европейски народи ,  които са ахтохтонно население?
« Последна редакция: Декември 11, 2015, 18:17:35 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!