Imperia Online България  
Март 29, 2024, 00:33:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: boooom! yeah, yeah  (Прочетена 40054 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zeus
Гост
« Отговор #330 -: Февруари 05, 2016, 16:23:56 »

А истината е съвсем друъга . Джон тази ера в 160 не купи никакви диаманти , Пича си игра с наградите от Световното . Сега доколкото знам Номадската награда я е прехвърлил в 193 . Така ,че пича си играе много кадърно и грамотно . А защо ме кефе ли ? Ами ще ти кажа . Пича преди 2 години беше пълен делитант , но с времето много се промени и се разви . В момента мога спокойно да кажа , че е един от най-грамотните играчи и като добавим това което може с диманти .... става си Човека съюз . Докто половината дето го плуят не са мръднали в развититео си откакто ги знам .  

Долна и долнопробна поредна лъжа, която единствено мозък с болна фантазия може са съчини! .  Само гнус и плювни не вършат работа... През през ден ако не всеки ден отваряше 196 часови доходи, каквито има само от зареждане с кинти, и които Меридоо му обра няколко пъти, щото на Джон му било скучно в 160ти и не бил дилетант Grin  


Всичко другото са твои идиотски свободни съчинения  и лъжи  !
 
 
« Последна редакция: Февруари 05, 2016, 19:39:18 от zeus » Активен
zeus
Гост
« Отговор #331 -: Февруари 05, 2016, 16:27:55 »

Какво кара един играч с големи финансови възможности да се откаже от ИО?

Джон си е "купил" доста трофей.

Кога според Вас ще му писне като на Иранеца и ще го погълне забравата?

Когато го набие още някой , той е егоцентрик, болен и жаден за признание, в една игра с рисувани човечета / Ваня цитирам те , но много ми харесва определението ти за играта/. Въпреки че дава много пари  за да търси признание в играта / което е в рязко противоречие със разпространяваната от него самия сага че е свръх богат и известен/, той не може без шпиони и без мизерии...


Пример - освен при Мечовете / и то не само в тази ера/ - предложението на хърватите / не без  знанието и участието на Джон /  да купят БГ профил на миналото световно!


 
« Последна редакция: Февруари 05, 2016, 21:10:04 от zeus » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #332 -: Февруари 05, 2016, 19:24:18 »

Цитат
А защо ме кефе ли ? Ами ще ти кажа . Пича преди 2 години беше пълен делитант , но с времето много се промени и се разви . В момента мога спокойно да кажа , че е един от най-грамотните играчи и като добавим това което може с диманти .... става си Човека съюз . Докто половината дето го плуят не са мръднали в развититео си откакто ги знам .  

Първо, ти на никой не знаеш развитието щото те изгониха като интригант от всеки отбор, в който сгрешиха да те вземат.
Второ, ще ти кажа защо те кефи Джони. Защото получи от него диаманти срещу предателство и защото ще продължаваш да получаваш още та с тяхна помощ дано успееш да се вредиш в националния и да провеждаш там неговата политика. Ти си просто една маша, безгласна, безсловесна купена като предмет, без тежест, без минало, без бъдеще. Просто предмет!В момента, в който на Джони спрат да му трябват плазмодии ще ти секнат и дотациите  и ти ще минеш на страната на тук пишещите, съгласявайки се че Джонката е слаб играч.Казах ти и преди, казвам ти го и сега. Не успя нищо да създадеш в тази игра, нямаш никакво постижение и в нищо! Който те хвана, все те пребиваше! Хвалиш чужди играчи но не им правиш услуга - ти си първообраза на антирекламата. На хората им стига ти да похвалиш некой за да разберат че от него нищо не става!Ти не си мъж а плазмодий, подвластен на парите и дори в една шибана игра, от която нищо не зависи в живота ти, ти не можеш да покажеш дори и едно мъжко качество и някаква човешка ценност. Ти си единсдтвения играч в тази игра, който не успя да завърже и едно другарство. Какво детство си имал ти бре човек, какви травми си получил на младини?Чекиджия!

Дишай! Давам ти свободно робе мой! Почеши коня!

П.П. и спри да влагаш в устата си мои думи и изрази за да не вложа и аз нещо мое в тях и да се задавиш! Капиш!
« Последна редакция: Февруари 05, 2016, 19:57:37 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #333 -: Февруари 05, 2016, 19:46:37 »

Когато го набие още някой , той е егоцентрик, болен и жаден за признание, в една игра с рисувани човечета / Ваня цитирам те , но много ми харесва определението ти за играта/ арогантен изказ , търсещ победа с цената на всичко а не с честна спортсменска игра. Въпреки че дава много пари  за да търси признание в играта / което е в рязко противоречие със разпространяваната от него самия сага че е свръх богат и известен/, той не може без шпиони и без мизерии...

Пример - освен при Мечовете / и то не само в тази ера/ - предложението на хърватите / не без  знанието и участието на Джон /  да купят БГ профил на миналото световно!


 

Зевсе то да беше само при нас пак добре Wink Опитаха се да купят над 10 наши профила с участието на Пръдльо2,ама уви неуспяха поне за хората,който знам
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #334 -: Февруари 06, 2016, 12:02:36 »

....
 Ако ме познаваш ще знаеш , че аз не съм ДИАМАНТЕН ИГРАЧ . Въпреки , че мога да си позволявам диаманти , за мен е достатъчно само Премиум . Именно поради причината , че аз играя играта , а не се крия като мишок и да пиша глупости . Ето за това ми е смешно . Защото типично по български и тук в играта си личи една наша основна черта . Правим помен с чужда пита и се правим на неразбрали . Ето за това и започнах наново да пиша , защото ми писна да се ОПЛЮВАТ И.О. и да ги кълнат как развалили играта и как направили диамантите фактор , а в следващият момент . ВСИЧКИ помпат яко Wink . И когато някой плати повече от нас БГ тата започваме да плюем наляво и надясно . А истината е съвсем друъга .

Меченце любимо с мног малко ум - ти беше един от солистите дето плюехте ИО и се кълняхте в гроба на кварталния, че няма да купите повече диаманти.....и след това създаде темата "Как да извадим елит най-бързо" и леко послъга за количеството диаманти, които похарчи.   Grin Grin Grin

Цитат
Джон тази ера в 160 не купи никакви диаманти , Пича си игра с наградите от Световното . Сега доколкото знам Номадската награда я е прехвърлил в 193 . Така ,че пича си играе много кадърно и грамотно . А защо ме кефе ли ? Ами ще ти кажа . Пича преди 2 години беше пълен делитант , но с времето много се промени и се разви . В момента мога спокойно да кажа , че е един от най-грамотните играчи и като добавим това което може с диманти .... става си Човека съюз . Докто половината дето го плуят не са мръднали в развититео си откакто ги знам .  
Тея работи ходи го разправяй в тема за 256-ти свят дет никой не е чувал за Мечове и Джонита, при положеноие, че от началото до края му влизахме на шпионаж и беше зареден - няма как излъжеш за количеството камък , който се закупи - 80к+ само от началото на Декември до края на ерата, може да му е останало едно 10-15к за прехвърляне в 193.
Един от "най-грамотните играчи" имаше икономика на играч ,който дори не му беше 2х бре, Мече - при 16 провинции и 13 колонии доходът на злато беше под 1,6 М на час след съюзния, нямаше нито население, нито събираемост,Меридоо накрая го водеше с 3М население(13,3М/10,3М) и 3,3М злато на час от данъци след съюзния.
Не си позволявай да говориш за развитие на високонетен акаунт, щот хабер си нямаш какво е, Меченце- ниска ти камбанарията. Точно за това му викаме "Тъпото", що за 2 години не се научи да играе.  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #335 -: Февруари 07, 2016, 15:04:18 »

Абе човек ако изключим 160 то никой никога не е чувал за мечове .... Пък Джонката си го знаят навсякъде . Няма значение де тук аз няма да говоря празни приказки , а ви нахвърлях само няколко факта . Не държа някой да ми вярва или не . Просто вие сами си знаете , че 3 месеца Джонката си играеше и не му дремеше за кой какво . Все си ерата и е победител . Колкото и да се правите на можещи факта е един . Профилът който се биеше с Джон не е играл никога до преди това с вас и е без значение в кой отбор е щял да попадне . Просто човека е имал амбиция да се бие и той с Джон . Което не означва , че някой от вас е развързал кисията и е купил диаманти на гръка . А за това дали Джон е купувал диаманти или не ... мисля , че някак си аз знам по-добре Wink .
И в заключение ще ви кажа: Колкото и да се напъвате , няма да има СКОРО ( поне според мен НИКОГА ) Български играч който да има профил като неговият по титли и победи . Затова силно ви препоръчвам да си намалите егото защото 90% от играчите в БГ общноста ви се присмиват и говорят други неща , които според мен са истина , но не са за пред хората .... Както знаете аз съм върл фен на КанеКорсо - Моето е от развъдник около Неапол и мисля , че е едно от най-чистите в България ( лично за мен е най-чистото ) . Та сега ще ви кажа един лаф дето научих от тези среди . " Как се казвало на старо куче медалист , ама като му махнеш медала ? - Помияр Wink " Та това е от мен по темата . Хайде сега бегайте и се зверете на някой дето не ви познава и не ви знае . А като съберете достатъчно Мъжество , може да се организираме серизоно за някой свят без Диаманти на Мъжка дума Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #336 -: Февруари 07, 2016, 15:36:37 »

Мечовете да събираме мъжество? Grin  А бе куче без медал,Мечовете си играят винаги с никовете.Не се крият като теб,да не ги набие някой батко Джон.Като ги набие,го поздравяват.Това,че Мечовете като го набият,той мълчи и разни кучета без медал почват да дращят,показват всичко.
п.п. Сега последно,ти ли си булката? Grin

п.п.п. Ето това си ти.Така правиш Крепостна обсада.Голям боец-куче без медал  Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #337 -: Февруари 07, 2016, 15:40:38 »

Юрий, покани Джон и Шахов във форума да ти защитят тезите и да се приключи спора. Нали се имаш с тях, според писанията ти. Мисля, че е по -удачно да процедираме така, за да видим кой има достойнство да каже истината и да изплюе това камъче, което явно е доста навътре в случая. Smiley
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #338 -: Февруари 07, 2016, 16:15:15 »

Ей ти малко снимки,драскачо.
Нетна класация:


Военна класация:


Е така-за кеф:


Знаменосец:


Икономическа Лига:


Военно дело:


Имперски обсег:


Проучвания:


Сгради:


минус 50М нето....за кеф....и повторен(дано не си бил ти на смяна) Grin




....и така Драги ми Смехурко,понеже навсякъде тръбиш Джони,това,Джони онова,Джони сам взе това,Джони сам взе онова-виж,погледни,разгледай и го потърси някъде.Ако не го намериш никъде,като супер Доминатора,иди си измий очичките и пак ела пиши.Мечовете за огромно мое съжаление,играха цяла ера с/у твоя батко и му набиха канчето.Разбит,модиран,капитулирал....но както ти твърдиш,той си правил кефа Grin   Да му имам кефа-мазохистичен.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #339 -: Февруари 07, 2016, 21:39:13 »

Жоре, Ванче , искрено се извинявам, че ви забравих,но вие сте джелезо -70М нетни с 1400 диаманта, от които половината за премиум. Няма такива ферми като вас, никъде.

Това е поредният рекорд на акаунт от Мечовете  *KING*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #340 -: Февруари 07, 2016, 21:50:01 »

Абе човек ако изключим 160 то никой никога не е чувал за мечове .... Пък Джонката си го знаят навсякъде . Няма значение де тук аз няма да говоря празни приказки , а ви нахвърлях само няколко факта . Не държа някой да ми вярва или не . Просто вие сами си знаете , че 3 месеца Джонката си играеше и не му дремеше за кой какво . Все си ерата и е победител . Колкото и да се правите на можещи факта е един . Профилът който се биеше с Джон не е играл никога до преди това с вас и е без значение в кой отбор е щял да попадне . Просто човека е имал амбиция да се бие и той с Джон . Което не означва , че някой от вас е развързал кисията и е купил диаманти на гръка . А за това дали Джон е купувал диаманти или не ... мисля , че някак си аз знам по-добре Wink .
И в заключение ще ви кажа: Колкото и да се напъвате , няма да има СКОРО ( поне според мен НИКОГА ) Български играч който да има профил като неговият по титли и победи . Затова силно ви препоръчвам да си намалите егото защото 90% от играчите в БГ общноста ви се присмиват и говорят други неща , които според мен са истина , но не са за пред хората .... Както знаете аз съм върл фен на КанеКорсо - Моето е от развъдник около Неапол и мисля , че е едно от най-чистите в България ( лично за мен е най-чистото ) . Та сега ще ви кажа един лаф дето научих от тези среди . " Как се казвало на старо куче медалист , ама като му махнеш медала ? - Помияр Wink " Та това е от мен по темата . Хайде сега бегайте и се зверете на някой дето не ви познава и не ви знае . А като съберете достатъчно Мъжество , може да се организираме серизоно за някой свят без Диаманти на Мъжка дума Wink .
Вече чуха, Мече, вече чуха.  Grin  Grin  Grin

Не знам кои българи ни се смеят, ама нема ти кажа кои чужденци ни писаха, на теб да не ти се смеят...още повече  Grin Grin Grin


Ти не разбра ли, че на теб никой не ти вярва бре, нямаш мъжество - тръбиш,че си влизал дори и в профила на Амер, а ти  мина пред очите претакането на зелето от озер и кадир, бъга с местенето на армия и шпионските акаунти дет ги бяхте напускали в другите съюзи. За разлика от един турнир - тук лидерът ни каза, че ако хване някой със скрипт - изхвърча без предупреждение и нямаше брожения . Кой нормален играч ше ти вярва на "мъжката дума"?

ПП е, тва с кучето те разкри, че си същият самотен хухавелник кат идола ти - куче се взима щот е живинка и душа носи и те радва с игрите си. Ако го взмиш само щот е породист медалист - значи няма с какво друго да се похвалиш в тоя живот.

Ама ти сериозно ли мислиш, че таква брутална ферма побойник, някой друг освен българин може да я ошлайфа за 2 месеца,Мече? Та ти още не можеш да разбереш как Меридоо изкара 18М армия над  това, което БОРЕ виждаха на спай за 2 часа бре - бегай от тука , бульо Мари.
« Последна редакция: Февруари 07, 2016, 23:00:07 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #341 -: Февруари 08, 2016, 17:03:17 »

Вече чуха, Мече, вече чуха.  Grin  Grin  Grin

Не знам кои българи ни се смеят, ама нема ти кажа кои чужденци ни писаха, на теб да не ти се смеят...още повече  Grin Grin Grin


Ти не разбра ли, че на теб никой не ти вярва бре, нямаш мъжество - тръбиш,че си влизал дори и в профила на Амер, а ти  мина пред очите претакането на зелето от озер и кадир, бъга с местенето на армия и шпионските акаунти дет ги бяхте напускали в другите съюзи. За разлика от един турнир - тук лидерът ни каза, че ако хване някой със скрипт - изхвърча без предупреждение и нямаше брожения . Кой нормален играч ше ти вярва на "мъжката дума"?

ПП е, тва с кучето те разкри, че си същият самотен хухавелник кат идола ти - куче се взима щот е живинка и душа носи и те радва с игрите си. Ако го взмиш само щот е породист медалист - значи няма с какво друго да се похвалиш в тоя живот.

Ама ти сериозно ли мислиш, че таква брутална ферма побойник, някой друг освен българин може да я ошлайфа за 2 месеца,Мече? Та ти още не можеш да разбереш как Меридоо изкара 18М армия над  това, което БОРЕ виждаха на спай за 2 часа бре - бегай от тука , бульо Мари.


Ха я покъжи къде съм казаъл с кой птофил съм играл Wink . Никога няма да кажа Име на профилите с които съм наглеждал в 160 . просто защото нищо не е зависело от мен освен да местя ресурсите и да харча диаманти по график . Ето защо си признавам ,ч е съм наблюдател а не играещ . Само че ми е смешно като знам малко и от другата страна как са приемали нещата . Вие се напъвате тук да се изкарате нещо , а в действителност .освен Битките между Джон и Гръка ... всичко друго е ротина . И просто исках да ви кажа , че Джон започна да прави всичко отва само защото 3 месеца преди края на 160 знаеше , че БОПЕ ще си вземе ерата . И човека реши да се забавлява . Лупата показа медалите на Гръка , но да не забравяме че и Джонката на 2 Пъти препатка Гръка . Като Битката на 19,01 Е може би 2 рата най-кървава битка Wink . А и ако добавам това , че 3 от медалите на Гръка са в защита , като единият е СУПЕР Късмет .... Така , че за военно дело нещата са на Кантарец . НО като ефект над Съюза . Джон като играч ви слага в малкият джоб всички  вас и от мечове ви прави на Джобни ножчета Wink .

А за Очилара ако не знае .... Та докъто вървеше скучната ера в 160 Джонката ей така помежду другото направи следното

 4 медла е вдни номади  *xxx* *xxx* Ти да се сещташ някой БГ играч или изобщо някой играч да го е правил това ?  Shocked И то при 2 рото си участие в този вид турнир Wink .
« Последна редакция: Февруари 08, 2016, 17:17:49 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #342 -: Февруари 08, 2016, 17:31:34 »

3месеца преди края,знаел ,че взима ерата. Grin Grin Grin Голям тапет си бре шашо.Та ние тогава още не бехме го накарали да бега като куче без медал от замъците си Grin Grin Grin
На тъп ли се правиш,или си мислиш,че всички са прости.От 3 месеца знаел Grin Grin Grin
Хахооо,не виждаш ли ,че взимахме само 3 руски профила и го оставяхме с пръст в гъз бе.Само,че ти тогава нямаше да пишеш лицемерни оди,както пак написа за други събрали хора в края за нето и армии,а щеше пак да дращиш нали? Е оставихме ти нещо,за което да дращиш.Толкова да си ограничен и да не се усещаш,че си постоянно на подбив и всичко,което говориш няма стойност.Толкова празнота има във всеки твой коментар,че отдавна не си и забавно глупав,а само второто. Grin Grin Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #343 -: Февруари 08, 2016, 22:01:16 »

От цялата тема разбрах това. Джони е богат играч, който не притежава умения и мисъл но има пари да си закупува отрепки и мръшляци, които да му вършат работата. Има спечелени отличия, които си е закупил! Когато обаче сбор от кадърни играчи решат да го откажат, въпросния господин не печели нищо и нито една  класация. Това са фактите. Скоро ще проумее че купените от него миризливи трупове не му вършат работа, защото са си просто мърша и нищо повече а без парите му тези мръшляци ще се превърнат просто в тор. Да, за кухите лизачи Джони е звезда, която обаче не свети със собствена светлина. Светят паричките му а не уменията. Но и те не светят добре, защото помръкват от смрадта на изметта, купена да го обслужва.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #344 -: Февруари 08, 2016, 22:11:18 »


Ха я покъжи къде съм казаъл с кой птофил съм играл Wink . Никога няма да кажа Име на профилите с които съм наглеждал в 160 . просто защото нищо не е зависело от мен освен да местя ресурсите и да харча диаманти по график . Ето защо си признавам ,ч е съм наблюдател а не играещ . Само че ми е смешно като знам малко и от другата страна как са приемали нещата . Вие се напъвате тук да се изкарате нещо , а в действителност .освен Битките между Джон и Гръка ... всичко друго е ротина . И просто исках да ви кажа , че Джон започна да прави всичко отва само защото 3 месеца преди края на 160 знаеше , че БОПЕ ще си вземе ерата . И човека реши да се забавлява . Лупата показа медалите на Гръка , но да не забравяме че и Джонката на 2 Пъти препатка Гръка . Като Битката на 19,01 Е може би 2 рата най-кървава битка Wink . А и ако добавам това , че 3 от медалите на Гръка са в защита , като единият е СУПЕР Късмет .... Така , че за военно дело нещата са на Кантарец . НО като ефект над Съюза . Джон като играч ви слага в малкият джоб всички  вас и от мечове ви прави на Джобни ножчета Wink .

А за Очилара ако не знае .... Та докъто вървеше скучната ера в 160 Джонката ей така помежду другото направи следното

 4 медла е вдни номади  *xxx* *xxx* Ти да се сещташ някой БГ играч или изобщо някой играч да го е правил това ?  Shocked И то при 2 рото си участие в този вид турнир Wink .
Меридоо има СаМО 1 медал в защита, другите са в нападение. Джонката има един в защита(тогава посрещна Кристиан от профила на Амер) защото бях забравил да сложа отметка на премиума на защитника,така и не върнах и непрестанно ма бъзикат за това  Grin.  Битката на 19.01 е възможно най-мишкарското изпънение виждано в ИО от акаунт над 100М нетни - използваха спай в съюза. Меридоо за 2 месеца не е светил 22 минути и го праснаха точно тогава. Домати с колци не ядем и е 3-тата най-кървава, първите две са преди мъжо ти онемее  от кеф и замине да почива под чадъра  Grin Grin Grin

Пак те питам - докажи ,че БОПЕ са взели ерата

Знаеш ли,  Динков на първите номади много се смя на наградата на Амер за най-много медали, дали се сещаш защо?

Рутина беше за Мечовете, при някои други акаунти от противника беше копане за бъгове и измами. Ако на това викаш рутина - евала
« Последна редакция: Февруари 08, 2016, 22:38:01 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!