Imperia Online България  
Април 17, 2024, 02:36:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: boooom! yeah, yeah  (Прочетена 40157 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #315 -: Февруари 04, 2016, 21:54:00 »

 Grin Само да спомена още няколко  рекорда
 - най-много наета армия за един ден  - 14,5М елит от Meridoo;
 - най-голямо количество ресурс, прехвърлен през пазара по легален начин - съюз Swords_of_Hevan;
 - най-голямо количество злато, добито от Мрачна крепост без диаманти - акаунт Meridoo
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #316 -: Февруари 04, 2016, 22:08:26 »

Е да де . Ама Бат ви Джон си има и профил 60М + и в 193 - Парлелно шмули и 2 та свята Wink . Превзе 160 сега ще вземе и 193 ... Вие в един неможахте да го съборите . 3 месеца си седя като победител и лениво се прозяваше да мине поредната му скучна и отегчителна ера .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #317 -: Февруари 04, 2016, 22:46:02 »

Бате Джони лениво си изяде боя.Лениво беше модиран.Лениво беше накаран да капитулира,барабар с Лидера си.Лениво беше пратен в 10та глуха във всички класации.
Сега ,може неговите клакьорчета,лениво да си го погалят и цункат .О Мой Идоле да му запеят.Лениво да му попишат по профилчетата колко е...ленив.Накрая лениво си легнат всички заедно.

п.п. Добре,че няма такива лениви БГ играчи,с изключение на двама,единия пишещ тук.Може сега лениво да се целунете и да се разберете кой да е булката. Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #318 -: Февруари 04, 2016, 22:48:27 »




 Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #319 -: Февруари 05, 2016, 11:06:00 »




 Grin Grin Grin

Това го слагаш за да покажеш , как Джонката отписа Ерата от скука и отиде да цъка в 193 че му е по интересно ли ? Знаете ли кое е смешното и ме забавлява . Просто така и не разбрахте , че пича си ви коткаше и дори не се впрягаше . Просто искаше да прави битки без значение дали пада или бие . Просто искаше да си напраи кеф . След като гръка му върза и  се хванаха гуша за гуша за него нямаше никакво значение дали пада или не . просто искаше да се бие и толкова . Не случайно направи и последната Битка . Която е най-кървавата битка изобщо в И.О. - да победител беше Гръка , но все пак Джонката си направи кефа и той . Което пък от друга старана показва , че ако изкл'ючите Гръка , вас нямаше да ви има в статистиката Wink . А дали гръка ще е от вас или от които и да е друг отбор , то той пак щеше да си играе с Джон и да си правят мазало . Жалкото само в случаят , е че от толкова драскачи тук и разбирачи неможахте да му стъпите на малкият пръст . По-жалкото е че до ден днешен не  се е намерил Български Профил който да размаже Джон  и да му вземе ера Wink . Да Съра го победи на Номади 9 , но за Джон Номадите 9 бяха първите Номади изобщо и не бещше наясно като цяло какво прави . Тоест мисъта ми е . Че като цяло сме бедна държава и беден народ и за да имаме наистина СВЕТОВЕН играч е нужен капитал . Иран си имат , Бразилия си имат , Джон и него го има , Русия си имат ... Е да и ние имаме Паладиума , но момчето можеби няма да играе повече , но дано да се амбицира и да направи една голяма крачка към национала ...
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #320 -: Февруари 05, 2016, 11:56:52 »

 Grin Голям интроверт той Идол бре: кеф, кеф, посра се от кеф... и ни вопъл , ни стон.
Имаш някакво извратено усещане за забавление в ИО- имаш хора в обхват за бой, имаш противникови замъци  да взимаш - скуууукаааа. нямаш никой в обхват, имаш само НПЦ-та да биеш - върховен кеф  *freak*
Всичкото сиганин, дет дава по 20-40лв./месец за ИО е комплексар, Идолът , дет дава по 2000 на ден и го бият кат маче у дирек е велик.

Акаунтът на Джони го гледаха 5 човека и не го спасиха, че и "забавляващите се"  ги наказваха по 5 пъти, модове се пускаха щом на трибуна се напишеше, че ше ги пляскат тая нощ,  профили се блокираха, шпиони в други съюзи се купуваха... въобще пълна забава, ша знайш.

Ти разкажи защо ти взеха профила на Сюлейман, разкажи на  непредубедения читател, де.  Grin

Разкажи на непредубедения читател как на световното щеше да дадеш достъп до акаунта си на профил от Хърватска да ти каже как да си отваряш храмовете де, разказвай.  Grin

Някога на такива кат теб им викахме кашони.. ша знайш  Grin



« Последна редакция: Февруари 05, 2016, 12:12:24 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #321 -: Февруари 05, 2016, 12:23:19 »

Мече, Амер да не те е назначил да меринджей на някоя негова фирма, че си му едва ли не душеприказчик бре?

Мече, всичките тия работи как успяваш да ги напишеш? Амер някакво специално злато столче с отвор за меките части и поставка за клавиатура ли си е поръчал? Дай снимка.  Grin Иначе просто не разбирам как успяваш да хигиенизираш седалищните части и да пишеш едновременно.  
Едиственият профил от БОПЕ, който не беше малтретиран системно и удържа на напъна беше Кенан ( да, моето Мече, ние също поддържаме добри отношения с играчи на БОПЕ дори и без да ги наглеждаме  Grin) Учи се от Кенан,Мече и се научи, че когато атовете си ги мерят- магаретата не требе да са наблизо.

Тази ера се случи точно кавото казах преди 2 месеца - медалите ше отидат там, където ние решим, включая и случая да отидат в канала. Научи се, че когато българи от старата школа на ИО кажат  " ай сиктир" - сиктирдосва се всичко и докрая.

ДОйдохме, видяхме, развенчахме.  Cool

май май те разгадах - Амер е купил сайта НЕНОВИНИТЕ и те е сложил за главен редактор
« Последна редакция: Февруари 05, 2016, 12:47:04 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #322 -: Февруари 05, 2016, 12:54:15 »



Глейте ги моите мискини каква скука ги е обзела в иначе интересния 193-ти. Къде е кефът, къде е майсторлъкът в такава игра ? Питам ги...питам ги аз, и тях ги е срам да ми отговорят. Казвам им аз- учете се от Джони, НПЦ-тата са и пътят, и истината, и жовотът в тая игра , до утре да сте изпълнили мисията за 10М ресурс или не си губете времето в тоя скучен свят
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
fiher
Лейтенант
***

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #323 -: Февруари 05, 2016, 13:51:56 »

Това го слагаш за да покажеш , как Джонката отписа Ерата от скука и отиде да цъка в 193 че му е по интересно ли ? Знаете ли кое е смешното и ме забавлява . Просто така и не разбрахте , че пича си ви коткаше и дори не се впрягаше . Просто искаше да прави битки без значение дали пада или бие . Просто искаше да си напраи кеф . След като гръка му върза и  се хванаха гуша за гуша за него нямаше никакво значение дали пада или не . просто искаше да се бие и толкова . Не случайно направи и последната Битка . Която е най-кървавата битка изобщо в И.О. - да победител беше Гръка , но все пак Джонката си направи кефа и той . Което пък от друга старана показва , че ако изкл'ючите Гръка , вас нямаше да ви има в статистиката Wink . А дали гръка ще е от вас или от които и да е друг отбор , то той пак щеше да си играе с Джон и да си правят мазало . Жалкото само в случаят , е че от толкова драскачи тук и разбирачи неможахте да му стъпите на малкият пръст . По-жалкото е че до ден днешен не  се е намерил Български Профил който да размаже Джон  и да му вземе ера Wink . Да Съра го победи на Номади 9 , но за Джон Номадите 9 бяха първите Номади изобщо и не бещше наясно като цяло какво прави . Тоест мисъта ми е . Че като цяло сме бедна държава и беден народ и за да имаме наистина СВЕТОВЕН играч е нужен капитал . Иран си имат , Бразилия си имат , Джон и него го има , Русия си имат ... Е да и ние имаме Паладиума , но момчето можеби няма да играе повече , но дано да се амбицира и да направи една голяма крачка към национала ...

По принцип си ми забавен ама айде да спреш с глупостите . Айде спри да намесваш държавата и народа . Това е игра в случай ,че не си разбрал и то онлайн и това ,че никоой не се наема да плати няколко ферарита за тази игра не значи ,че ги няма ,а просто ,че не искат . С точно тази глупост изби рибата .
Относно Джон - Никой ,който дава много пари не иска да бъде разбит по този начин  .
Един въпрос към всички - Точно след като беше разбит Джони писа ли на този,който го е разбил ( Чул недочул останах с впечатление ,че това е Изгубеният или иначе -Стефан . ) . На мен ми се е случвало да срещна някого ,но да ме бие ,защото останал на крепостната с 10 морал ама не му избягала армията или пък имал премиум и не съм го сметнал и веднага след загубата пиша нещо от сорта на " Well Played" и е 100% ясно ,че съм бил онлайн и съм искал тази битка . Може джони да си е казал " кво пък" и ако е така то трябва точно след битката да е писал нещо . Е направил ли го е ?

Относно тебе Юри - в  друга тема те питах 2 неща - давал ли си инфо на някого за националния отбор и получавал ли си диаманти от някой извън националния отбор . Ти каза ,че не си давал сведения на никого ,НО не ми каза другото и затова пак ще попитам - Получавал ли си диаманти от играчи на световното извън националния отбор ?
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #324 -: Февруари 05, 2016, 14:21:13 »

идола го наби съюзът - почти всеки даде по нещо от себе си, а аз имах честта и удоволствието да осъществя физическата саморазправа  Grin Grin Grin


Талигата никога не пише след като са го онодили за кеф, явно си пуши пурата с виски и са му заети ръцете
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #325 -: Февруари 05, 2016, 15:03:21 »

Едно просто допълнение:
След като беше размазан в битката на ерата(не знам дали и на ИО),Бат Джони,толкова му е било кеф,че остави да бъде и повторен.Да,битката не беше само една,бяха две,една след друга.Та....Толкова му е било кеф да се сбие,че след като бе размазан два пъти,пусна един величествен Мод....от кеф.
Ако си мислите,че завърши ерата на минус и пак в мод-познали сте Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #326 -: Февруари 05, 2016, 15:35:55 »

Относно тебе Юри - в  друга тема те питах 2 неща - давал ли си инфо на някого за националния отбор и получавал ли си диаманти от някой извън националния отбор . Ти каза ,че не си давал сведения на никого ,НО не ми каза другото и затова пак ще попитам - Получавал ли си диаманти от играчи на световното извън националния отбор ?

Ами не съм ти виждал въпроса за диамнтите , съжалявам ако съм го пропуснал . Но колкото и да те разочатовам - НЕ . Профилът ми беше без диаманти и ако не знаеш питай съотборниците ми , че им го показах . Дори им поисках да ми услужат с 10 диаманта за да извадя последният бонус сандък и да пусна златото , но .... Видях че нямаше ОН никой и си купих . Това е . Ако исках да предавам отбора нямаше да си чупя нервите и да искам да вземем МЕДАЛИ , а щтях да си дам профила на .... Шахов и той да си гледа тихо мълном . Да не говорим , че ако исках наистина да ви предам , щях да си развия профила в харватска и да си взема медал . А ако си играл на световното и имаш опит , ще разбереш , че нямаше нито един момент в който да си личи , че в отбора е имало шпионин . Просто Ние сами си се прецакахме от НЕДАЛНОВИДНОСТ . А да не забравим Бях почти до края Командир , а с изключение на 1-вата атака към нас не съм пипал армията . Дори тогава след като разбрах , че Лидерският профил е ОН казах , че оставям армията . Така , че Не знам кой ти ги говори тези неща , но е жалко , че се опитвате да създавате една реалност вместо да се погледанат нещата с ФАКТИ . Ето за това ако я карате така национала и през 2016 ще си пострада , защото вместо да се надгради , типично по Български се разбута и малкото основа .
 Ако ме познаваш ще знаеш , че аз не съм ДИАМАНТЕН ИГРАЧ . Въпреки , че мога да си позволявам диаманти , за мен е достатъчно само Премиум . Именно поради причината , че аз играя играта , а не се крия като мишок и да пиша глупости . Ето за това ми е смешно . Защото типично по български и тук в играта си личи една наша основна черта . Правим помен с чужда пита и се правим на неразбрали . Ето за това и започнах наново да пиша , защото ми писна да се ОПЛЮВАТ И.О. и да ги кълнат как развалили играта и как направили диамантите фактор , а в следващият момент . ВСИЧКИ помпат яко Wink . И когато някой плати повече от нас БГ тата започваме да плюем наляво и надясно . А истината е съвсем друъга . Джон тази ера в 160 не купи никакви диаманти , Пича си игра с наградите от Световното . Сега доколкото знам Номадската награда я е прехвърлил в 193 . Така ,че пича си играе много кадърно и грамотно . А защо ме кефе ли ? Ами ще ти кажа . Пича преди 2 години беше пълен делитант , но с времето много се промени и се разви . В момента мога спокойно да кажа , че е един от най-грамотните играчи и като добавим това което може с диманти .... става си Човека съюз . Докто половината дето го плуят не са мръднали в развититео си откакто ги знам .  
« Последна редакция: Февруари 05, 2016, 15:39:14 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #327 -: Февруари 05, 2016, 15:52:07 »

Изчезни от темата бе грамофон.Това не ти е искрено и лично.Бягай дълбай някъде,на никой не си му интересен,нито си фактор,нито си заплаха,нито си достоен играч.Джони та Джони.Разбрахме те-халал да ти е.Той не игра с диаманти в 160,колкото аз играх с мн диаманти-невежа.Ти не си достоен нищо да ти се обясни,нищо да ти се покаже.Ти не си достоен нищо да оцениш,нищо да разбереш,нищо да признаеш.Ти си един грамофон-скърцащ,дразнещ,прашасъл,изгнил,но мислещ се за звукузаписно студио.Кречетало.
Ако ти станеш Лидер на България и играеш като такъв(щото мое дадеш пак гъзягата за диаманти и примитивна слава),аз ти обещавам,че нема ме видиш тука.
Сега се махай,че дори повръщаното,не смърди като тебе.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #328 -: Февруари 05, 2016, 15:56:56 »

Какво кара един играч с големи финансови възможности да се откаже от ИО?

Джон си е "купил" доста трофей.

Кога според Вас ще му писне като на Иранеца и ще го погълне забравата?
Активен
fiher
Лейтенант
***

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #329 -: Февруари 05, 2016, 16:12:43 »

Не съм бил на световното ,но има доста коментари и дори на тази страница пише
Цитат
щото мое дадеш пак гъзягата за диаманти и примитивна слава

Няма дим без огън !!
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!