Imperia Online България  
Април 19, 2024, 18:43:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: boooom! yeah, yeah  (Прочетена 40192 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #300 -: Февруари 03, 2016, 16:24:55 »

Абе...ти не разбра ли,че на никой не му пука какво мислиш ти? Айде,бегай да си играеш с атрибутите на "Шефа"...като ти е толкова важен,аре пиши му там хвалебствени оди и му ги праща на лично...му дигаш рейтинга. Щото, "Шефа" ти,дори медал няма...нито има някъде някакво първо място в 160...освен по капитулации,може би  Wink


Е нали го написха на края на Ерата че те са 1-ви друго какво да пишат . Ти дори не знаеш и правилата . Медал не се дава за Място а се дава на "" Властелин на реалма "  . А това става само когато една ера се печели на база Влияние . Иначе всеки знае че победителя е само 1 във вашият случай - БОПЕ . Така че за тях беше важно те да спечелят Релма  и го спечелиха . За тях не беше важно да са с медал или не . Просто пичовете си имат доистаъчно медали . Така че един медал все тази , но чувството , че си НЕПОБЕДИМ отново е удоволстивето . Тоест те пак биха , а за другите каквото таков Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
TO
Редник
*

Karma: +11/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #301 -: Февруари 03, 2016, 16:27:45 »

До всички играчи . Моля научете поне елементарни правила за релма . Съжалявам , че не бях пред компа за да снимам финалният надпис на ерата Където гласеше кой е Шефа . Но дори и тук си пише , кой е ПОБЕДИТЕ . А именно БОПЕ . Другото е пънеж и подробнсоти . Дали джон ще вземе медал или не за тази ера , едва ли муе проблем при положение , че НЯМА ДРУГ ПО-ТИТУЛОВАН ПРОФИЛ в момента в И.О. Знам че не ви допада идеята , но едно моче което играе И.О. от 2 години размаза всички ретро шамиони и им показа как се играе . Да той е падал и се е учил . Губил е и се е представял слабо , но хайвана продължава и продължава да се доказва като играч . Дори и този реалм от който той самият проспа 1 месец , заради световно и заради Номадите ( все пак искаше и това да спечели ) - Го взе . Да няма медал , но Съюзат му завърши с най-много влияние и най-много нето . Да не говорим , че паралелно с 160 взе НЕВИЖДАНО БЕЗАПЕЛАЦИОННО и НОМАДИТЕ . Реално погледнато той е единственият играч досега във Версия 6 където печели медали в една Инвазия по АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ ПАРАГРАФИ и УСЛОВИЯ . Това съчетано и със БЕЗАПЕЛАЦИОНАТА СВЕТОВНА титла ( НЕВИЖДАНА ДОМИНАЦИЯ ) . Просто показва само и единствено едно нещо - Хората играещи и нагажиранеи зад този профил са най-добрите в света на И.О.

А ето и правилата от сайтана " Как да играем " към  И.О. - Ясно се вижда че отборна на Джонката е победител . Да вие сте 2-ри и толкова . Междо другото ако се прочете темата от началото всеки ще види - Кога съм предрекъл , че Джонката просто ще си доменира и ще се забавлява по-между другото в 160 Wink . Както той обича да казва - " Нищо невиждано , просто разпускам с приятели " Wink .  






Психиатър, психиатър ....  мн си изчерпателен браво Юрка  *hahaha* Черпа те с това парче https://www.youtube.com/watch?v=yPuC4Cy2ZuI
Та той , както и ти не сте запознати с начина на "цъкане" с приятели.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #302 -: Февруари 03, 2016, 16:29:31 »

Спрете да се занимавате с Юрий. Колкото повече внимание му обръщате, толкова по -зле става. С радио не се спори, даже и диалог не се води.
Направо ви се чудя защо му се връзвате на постановките. Умни хора сте, оставете го да живее в неговия си свят. Smiley
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #303 -: Февруари 03, 2016, 16:32:00 »

Спрете да се занимавате с Юрий. Колкото повече внимание му обръщате, толкова по -зле става. С радио не се спори, даже и диалог не се води.
Направо ви се чудя защо му се връзвате на постановките. Умни хора сте, оставете го да живее в неговия си свят. Smiley

Марто искам да те попитам в лицето ти на служебно лице . "" Според правилата на играта , кой отбор  е победител в приключелата ера в свят 160 ? "" . Ето дай ми отговор на този въпрос и всичко да се приключва Smiley . Ти поне си безпристрастен и би отсъдил честно Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
zeus
Гост
« Отговор #304 -: Февруари 03, 2016, 16:34:13 »

До всички играчи . Моля научете поне елементарни правила за релма . Съжалявам , че не бях пред компа за да снимам финалният надпис на ерата Където гласеше кой е Шефа . Но дори и тук си пише , кой е ПОБЕДИТЕ . А именно БОПЕ . Другото е пънеж и подробнсоти . Дали джон ще вземе медал или не за тази ера , едва ли муе проблем при положение , че НЯМА ДРУГ ПО-ТИТУЛОВАН ПРОФИЛ в момента в И.О. Знам че не ви допада идеята , но едно моче което играе И.О. от 2 години размаза всички ретро шамиони и им показа как се играе . Да той е падал и се е учил . Губил е и се е представял слабо , но хайвана продължава и продължава да се доказва като играч . Дори и този реалм от който той самият проспа 1 месец , заради световно и заради Номадите ( все пак искаше и това да спечели ) - Го взе . Да няма медал , но Съюзат му завърши с най-много влияние и най-много нето . Да не говорим , че паралелно с 160 взе НЕВИЖДАНО БЕЗАПЕЛАЦИОННО и НОМАДИТЕ . Реално погледнато той е единственият играч досега във Версия 6 където печели медали в една Инвазия по АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ ПАРАГРАФИ и УСЛОВИЯ . Това съчетано и със БЕЗАПЕЛАЦИОНАТА СВЕТОВНА титла ( НЕВИЖДАНА ДОМИНАЦИЯ ) . Просто показва само и единствено едно нещо - Хората играещи и нагажиранеи зад този профил са най-добрите в света на И.О.

А ето и правилата от сайтана " Как да играем " към  И.О. - Ясно се вижда че отборна на Джонката е победител . Да вие сте 2-ри и толкова . Междо другото ако се прочете темата от началото всеки ще види - Кога съм предрекъл , че Джонката просто ще си доменира и ще се забавлява по-между другото в 160 Wink . Както той обича да казва - " Нищо невиждано , просто разпускам с приятели " Wink .  




Аз пак ти казвам че не четеш, ама то който не умее не умее, това са новите правила душко, от старите такива, очевидно  и хабер си нямаш
нема Властелин, нема медали, нема победител, вземи прочети сигурно има тонове теми във форума от както съществува състезанието властелин на реалма, питай, чети .... чети , че наистина е досадно да се учим тук кое как е ...

Иначе - нямам против клакьорите на Джон сами да се излагат , дори ми е смешно и искрено се забавлявам като те чета Smiley  

Та пак казвам - чети Юри,  чети, ама надали ....  

 
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #305 -: Февруари 03, 2016, 16:39:47 »

Марто искам да те попитам в лицето ти на служебно лице . "" Според правилата на играта , кой отбор  е победител в приключелата ера в свят 160 ? "" . Ето дай ми отговор на този въпрос и всичко да се приключва Smiley . Ти поне си безпристрастен и би отсъдил честно Wink

Екипът на ИО взе правилното решение, не мисля защо и аз трябва да го преписвам. Smiley
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #306 -: Февруари 03, 2016, 16:58:09 »

Аз пак ти казвам че не четеш, ама то който не умее не умее, това са новите правила душко, от старите такива, очевидно  и хабер си нямаш
нема Властелин, нема медали, нема победител, вземи прочети сигурно има тонове теми във форума от както съществува състезанието властелин на реалма, питай, чети .... чети , че наистина е досадно да се учим тук кое как е ...

Иначе - нямам против клакьорите на Джон сами да се излагат , дори ми е смешно и искрено се забавлявам като те чета Smiley  

Та пак казвам - чети Юри,  чети, ама надали ....  

 

Напротив и по старите правила за Версия 6 пак той си печели Wink .


Ето изнамерих и старите правила на В6 за релам а те гласят следното :

В случай, че нито един съюз не успее да задържи поне 60% влияние за посоченото време и изтече максималната продължителност на ерата, текущата ера ще бъде затворена служебно от администрацията на Империя Онлайн. В този случай за победител се счита съюзът, събрал най-много нетни точки. Съюзите, класирали се на първите три места по нетни точки, получават награда в диаманти, но не и медали за "Състезател във Властелини на реалма" в профилите и класацията.


Сега исмам да ви попитам аз ли съм лажец или вие не си знаете правилата ?

Ако не съм лъжец ( което не изключва факта че съм " БУКВОЯД " ) ми се извенете и си признайте , че Джон и БОПЕ спечелиха ерата .

Тук няма нищо лично . Тук просто говорим за един факт , а имено кой е победител за свят 160 Wink . Това че аз имам добри отношения с играчи от съюза на Джон и това ,че съм наглеждал някой друг профил от техните не ме прави лош човек . Просто аз си имам право с кой да ми е приятно да играя или да не играя . Така , че спрете с личните нападки . Просто да се предържаме към ФАКТИТЕ
« Последна редакция: Февруари 03, 2016, 17:06:56 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #307 -: Февруари 03, 2016, 17:00:41 »

Опитайте,наистина да му хлопнем вратата.Той е болничък.Ето,аз спирам да обръщам внимание окончателно на тоз писател.Който знае,който играе,който разбира,който иска,е разбрал какво направихте като съюз,като личности и като игра тази ера.Всичко друго,да оставим на дребничките страсти,на един типичен представител от рода на нищо неговорещите завистници.
Пак Честито-смазахте го.Това беше целта-беше постигната.Ако имаше цел нетна победа,сам щях да играя с 4 акаунта и да я взема(като наглеждач).Никой не я поиска-така е трябвало.Нека си говори.
Наздраве и чао на 160 от меня.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
zeus
Гост
« Отговор #308 -: Февруари 03, 2016, 17:08:32 »

 
Опитайте,наистина да му хлопнем вратата.Той е болничък.Ето,аз спирам да обръщам внимание окончателно на тоз писател.Който знае,който играе,който разбира,който иска,е разбрал какво направихте като съюз,като личности и като игра тази ера.Всичко друго,да оставим на дребничките страсти,на един типичен представител от рода на нищо неговорещите завистници.
Пак Честито-смазахте го.Това беше целта-беше постигната.Ако имаше цел нетна победа,сам щях да играя с 4 акаунта и да я взема(като наглеждач).Никой не я поиска-така е трябвало.Нека си говори.
Наздраве и чао на 160 от меня.

на теб Юри ще напиша - не ми цитирай написаното на часовника, а чети правилата. Чао ти ! Този път ще послушам  Жоро   Smiley


Честито и на теб Жоро, честито и на всички съотборници,  съюза си изпълни поставените цели от началото до края!
 *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose*


 
« Последна редакция: Февруари 03, 2016, 17:15:20 от zeus » Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #309 -: Февруари 03, 2016, 17:49:05 »


на теб Юри ще напиша - не ми цитирай написаното на часовника, а чети правилата. Чао ти ! Този път ще послушам  Жоро   Smiley
 

Значи викаш правилата не са това което пише в правила на Играта , а това което ти казваш . Е да но по всички правила на И.О. БОПЕ са номер 1 в 160 . Това беше казано още преди 2 месеца , че вие каквото и да правите НЯМАТЕ силата да обърнете резултата , но тично по български ( пример от нашите политици ) дори и загубили сте победители . Няма значение , тук може да казвате и да пишете каквото искате , но вие си го знаете . Джон спечели една предизвестена ера още преди 2 месеца . Един човек които вие го обиждате , че неможе да играе и не знае да играе , направи нещо с .... Колко златни медалиста на България Huh? До колкото знам в мечовета бяхте най-много златни медалиста някога играли за България . Абе както и да гогледаме . Златният световен  медалист на И.О. версия 6  за 2015 победи спокойно Една камара златни медалисти на И.О. но не на Версия  6 . Което още веднъж показва , че Версия 6 е много по комплексна игра и не се иска само акъл , а се иска и ядене Wink . Сега вече може спокойно да си мислите , че сте го били Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #310 -: Февруари 03, 2016, 21:37:15 »

 Grin Виждаш ли, непредубедени играчо, ето от къде е злобата на бедното Мече - дали му акаунт wajdiliman да наглежда и след като отнесъл няколко засечки и едно полиране... безславно му го отнели.

А бре, Мече, за каква мъжка чест ми говориш след като гледа ония муджахидини какво претакане на зелето направиха. Отврат, гнууус... за теб и една точка нетни нема си направя труда да дигна бре.
 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

« Последна редакция: Февруари 03, 2016, 21:40:30 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #311 -: Февруари 03, 2016, 22:32:59 »

Значи викаш правилата не са това което пише в правила на Играта , а това което ти казваш . Е да но по всички правила на И.О. БОПЕ са номер 1 в 160 . Това беше казано още преди 2 месеца , че вие каквото и да правите НЯМАТЕ силата да обърнете резултата , но тично по български ( пример от нашите политици ) дори и загубили сте победители . Няма значение , тук може да казвате и да пишете каквото искате , но вие си го знаете . Джон спечели една предизвестена ера още преди 2 месеца . Един човек които вие го обиждате , че неможе да играе и не знае да играе , направи нещо с .... Колко златни медалиста на България Huh? До колкото знам в мечовета бяхте най-много златни медалиста някога играли за България . Абе както и да гогледаме . Златният световен  медалист на И.О. версия 6  за 2015 победи спокойно Една камара златни медалисти на И.О. но не на Версия  6 . Което още веднъж показва , че Версия 6 е много по комплексна игра и не се иска само акъл , а се иска и ядене Wink . Сега вече може спокойно да си мислите , че сте го били Wink .
докажи бе, Мече, ДОКАЖИБЕ, че ера 10 БОПЕ са били нумер уно, бре, аре докажи  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #312 -: Февруари 04, 2016, 12:00:20 »

Оставете тоа омраз на мира. Нека му оставим време да се самоизяде. Какво значение и тежест имат думите на доказан предател. Всички знаят че от него нищо не става. Всеки, който е решил го е бил, не става за фермер, щот не умее, дават му диаманти и с тях не може, завижда и пак не успява. Предава отбора си, плюе го, прави се на разбирач, ползвайки чужди думи и пак не сколасва никой да убеди че е някакъв капацитет. От всякъде изгонен! Никой неще да играе с него! Предателите нямат народност и дори и в една игра те са мършата и отпадачната фракция на човечеството, дегенерати, наркомани с изродена психика, които за левче биха се изпикали и на гроба на дедите си.
Давате му живот, отразявайки го. Не се осквернявайте с тази гнъсна и разкапала се гнида.

« Последна редакция: Февруари 04, 2016, 12:11:16 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #313 -: Февруари 04, 2016, 14:54:06 »

Няма какво да ви доказвам момчета вие си знаете , че сте победени и че пича си завърши без пробелм ерата и си взе 1 во място . Пак казавам , спокойно и без притеснения , той си седя 3 месеца и си изчака да мине времето и БОПЕ да са номер 1
А за теб случайни четателю са следните снимки :




Та за периода 2015-2016 това е най-титолованяит играч играл И.О. Версия 6 . Лично аз не съм срещал , човек с по голямо сърце и желание да доминира в тази игра . Лично аз не познавам , човек който за 2 години да се развие от пълен делетант до това ниво . Меко казано той тотално доминираше в досегашният вариант на Версия 6 . Да тишично по български много наши сънародници го плуюят , но едва ли на него му пука .

И замо да поясна . За НОМАДСКАТА ИНВАЗИЯ 10 имаше 3 условия по които може да спечелиш Специални награди . Той изпълни и 3 те условия . Нещо което никой не го е правил . Или казано с по-обикновенни думи той взе от инвазията и 4-те приза . Абсолютно ДОМИНИРАНЕ .
« Последна редакция: Февруари 04, 2016, 14:57:34 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #314 -: Февруари 04, 2016, 16:00:44 »

Абсолютното доминиране на въпросния акаунт във версия 6 се изразява и в това,че:
В 1вата ера,която го срещнахме,въпреки отново шпионските акаунти в съюза ни ,беше оставен на 4то място,а скромния ни съюз взе реалма.
2рата ни среща беше предизвикана от един индивид,който писа,че той е непобедим и че няма биене по време на Световното.Отделно във въпросната изтекла ера тук в 160,съюзът ни не мислеше при старта да се занимава с него.Обидните му реплики и арогантно отношение,предизвикаха резултата:
4-1 войни за нас(макар и на ранен етап)
Размазване на непобедимия акаунт откъм армия и нето
Модиране на страшния акаунт няколко пъти
Дигане на бял флаг от Идола
Взимане на два замъка от супер акаунтът и околните му,без да разберат какво се случва,бягайки от замъците си.
Раздаване на достатъчно медали от този Доминатор в богато количество
Не оставяне от скромното ни съюзче,майстора да вземе нито една индувидуална класация или Лига.

Какво му оставихме:
Нетна съюзна.
Шпионски акаунти в съюза ни достатъчно дълго време,за да разбере,че все пак е гъба.
Писания и хвалебствия от клакьорите му
Да ни заблуждава,че той не е бит,бити са наглеждачите му.
Да продължават да му близват дупето,разни знайни и незнайни,пишейки даже в БГ форума.

...та да му е честито,на Супер Доминатора.

п.п. Коментара ми не е отговор на никакво скимтене от по-горно блеещ.
Просто факт.

https://www.youtube.com/watch?v=Q0NIM4uSNXw
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!