Imperia Online България  
Март 28, 2024, 22:05:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: boooom! yeah, yeah  (Прочетена 40050 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pino82
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #285 -: Февруари 02, 2016, 20:39:16 »

Абе Абич,ти не разбра ли че целта е да няма медали тази ера, а не да се побеждава някой,ми само обикаляш темите като недокл....тен.Тоя великия като е толко велик и е такъв разбирач що не взе тия два замъка от тоя съюз на шебеци-аааааа сигурно не е искал.Добре че си ти да разясняваш на лево и десно кой какъв е че иначе ше си умрем неуки.Айде у лево.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #286 -: Февруари 02, 2016, 20:45:27 »

Аз едно не разбрах .... я кажете кой спечели релма служебно  Wink . И ако вие сте отбор от много добри играчи ( + 1 плащач ) Защо не бихте BOPE  Ами пак завършихте след тях и един смотан играч ? Момчета Ония не е просто най-способният , Момчето наистина е най-стойностният играч . И ако някой от вас изобщо някога се доблежи до това което той е събрал ... ще ви повярвам , че струвате , Ама 1 човек и профилът му да ви прави на шибеци и да ви мота цял съюз " разбирачи " .... Смешно  е , но по-лошото е че не го разбирате Wink . Сега се молете гръка да продължава да играе с вас , защото ако не играе , пак ще пишете как нямате претенции Wink . Иначе Браво за 2 рото място . В пресъствието на Джон и БОПЕ си е успех Wink
Мече, Жонката завърши пети по нетни след лидера ни и то сле дкато лидерът ни си дари по-голямата част от армията Grin
Профилът на въпросното "божество" никога не се е играл от един човек. Искаш ли поименно да ти кажа кой други хора го гледаха? Мечовете не играхме за замъци, ако не знаеш какво означава това като развитие на акаунтите , някой щастлив ден дано разбереш. Отделно не позволихме да се манипулира нетната в наша ползва или в полза на руснаците. Сега можеш да ми видиш първия пост със създаването на темата...отново , и дано най-накрая вденеш.
Джони не е първи по нетни, нито по военни , нито в която и да  екласация - чакам си поздравленията.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #287 -: Февруари 02, 2016, 21:34:18 »

Ай наздраве на дружината с пожелание : "Никога повече замъци, никога повече такива ери"    *beer* *beer* *beer*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
zeus
Гост
« Отговор #288 -: Февруари 02, 2016, 21:45:56 »

Ай наздраве на дружината с пожелание : "Никога повече замъци, никога повече такива ери"    *beer* *beer* *beer*


наздравеееееееееееее  *coffee*
Активен
TO
Редник
*

Karma: +11/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #289 -: Февруари 02, 2016, 22:17:55 »

Аз едно не разбрах .... я кажете кой спечели релма служебно  Wink . И ако вие сте отбор от много добри играчи ( + 1 плащач ) Защо не бихте BOPE  Ами пак завършихте след тях и един смотан играч ? Момчета Ония не е просто най-способният , Момчето наистина е най-стойностният играч . И ако някой от вас изобщо някога се доблежи до това което той е събрал ... ще ви повярвам , че струвате , Ама 1 човек и профилът му да ви прави на шибеци и да ви мота цял съюз " разбирачи " .... Смешно  е , но по-лошото е че не го разбирате Wink . Сега се молете гръка да продължава да играе с вас , защото ако не играе , пак ще пишете как нямате претенции Wink . Иначе Браво за 2 рото място . В пресъствието на Джон и БОПЕ си е успех Wink .  

О, ти неразумни Юри.
Помниш ли Стефан какво написа преди време ....?
Не, не помниш мойто момче, а може би не искаш да си спомняш?
Ако мечовете искаха да са на 1во място, щяха да бъдат. Те оставиха акаунти в съюза на приличните под 1м нето. Мислиш ли, че ако целта беше 1ви по нето нямаше да успеят. Разликата беше около 100м, което не е чак толкова много в такава дълга ера. Но плюй, плюй по хората, които затриха твоя идол, твоя Бог. Плюй по мижатурките, които си мислят, че разбират. Плюй... Плюй много, плюй че да не се задавиш в собствената си жлъч. Твоят велик войн не съумя да вземе 2 замъка от баламите, твоят Велик Бог не съумя да запази армията си, Твоят идол е капитулирал колкото целия съюз на мечовете. Този, на който се кланяш е толкова арогантен и жлъчен , колкото си и ти. Сега разбирам какъв си ИДИОТ. Нарочно използвам тази дума, защото тя бе изречена от Недосегаемия и екипа не я сметна за обида за да го накаже. Екипа не можа  да разбере (но според мен разбра) ползването на скриптовете от съюз БОПЕ. Съшият съюз направи и няколко уредени битки на деня. Те същите бяха внедрили шпионин при мечовете. Те същите ни биха, само когато сме  Offline. Да идиоте ... след всичко това те взеха 1вото място, което беше техния провал. Провала им като личности, провала им като коректна игра.
btw за малко да забравя  поздрав за Юрката https://www.youtube.com/watch?v=2JSDvaTUHzc
« Последна редакция: Февруари 02, 2016, 22:20:05 от TO » Активен
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #290 -: Февруари 02, 2016, 22:26:08 »

Аз едно не разбрах .... я кажете кой спечели релма служебно  Wink . И ако вие сте отбор от много добри играчи ( + 1 плащач ) Защо не бихте BOPE  Ами пак завършихте след тях и един смотан играч ? Момчета Ония не е просто най-способният , Момчето наистина е най-стойностният играч . И ако някой от вас изобщо някога се доблежи до това което той е събрал ... ще ви повярвам , че струвате , Ама 1 човек и профилът му да ви прави на шибеци и да ви мота цял съюз " разбирачи " .... Смешно  е , но по-лошото е че не го разбирате Wink . Сега се молете гръка да продължава да играе с вас , защото ако не играе , пак ще пишете как нямате претенции Wink . Иначе Браво за 2 рото място . В пресъствието на Джон и БОПЕ си е успех Wink .  

Моля, да ме извинят модератори!

Абе Юри ли си к`ъв си , ти к`ъв го дириш тук, а!?!

Некой да ти е бил телеграма? Ай сиктир, върви си в общите дето правиш безмислените теми и пълниш форума. Аман от идиоти...
« Последна редакция: Февруари 02, 2016, 22:49:05 от TheLady » Активен

zeus
Гост
« Отговор #291 -: Февруари 02, 2016, 22:41:44 »

Аз едно не разбрах .... я кажете кой спечели релма служебно  Wink . И ако вие сте отбор от много добри играчи ( + 1 плащач ) Защо не бихте BOPE  Ами пак завършихте след тях и един смотан играч ? Момчета Ония не е просто най-способният , Момчето наистина е най-стойностният играч . И ако някой от вас изобщо някога се доблежи до това което той е събрал ... ще ви повярвам , че струвате , Ама 1 човек и профилът му да ви прави на шибеци и да ви мота цял съюз " разбирачи " .... Смешно  е , но по-лошото е че не го разбирате Wink . Сега се молете гръка да продължава да играе с вас , защото ако не играе , пак ще пишете как нямате претенции Wink . Иначе Браво за 2 рото място . В пресъствието на Джон и БОПЕ си е успех Wink .  


Да те светна сега душко неграмотна дето само бла бла у форума правиш, вместо най сетне да прочетеш малко правилата на тази игра,- реалм не се печели служебно, нема такова животно, има  служебно завършване на ера
По старите правила реалм  се печели ако се спечели състезанието Властелин на реалм-а
Нема влияние-нема властелин- няма победител!
Има само класиране по нетна стойност, за целите на статистиката!
 
Чети най после , че ми писна от неграмотници дето само лалат в тази игра, без да знаят правилата по които се играе!

Да, ние сме отбор от страхотни играчи   *rose*

Да, ние съсипахме Джон и ги направихме смешни, а  ако искахме и ерата щяхме да я вземем!

Grin И аз те обичам, дори когато си с друг  Kiss Kiss

Златото ще е там, където каже скромния отбор на мИчовИти  - не разбираш съюзния модел на версия 6, Дарлинг.

Па ако решим - ше пуснем парите у канала  Grin Grin Grin


 
« Последна редакция: Февруари 03, 2016, 01:59:02 от zeus » Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #292 -: Февруари 02, 2016, 22:42:09 »

Браво Момчета.Само уважение и респект към вас!! *rose* *rose* *rose* bgflag bgflag
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #293 -: Февруари 02, 2016, 23:16:52 »

Нема се лъжем - ерата беше  отвратителна, след нея никога няма да играем такъв формат. Съюзът винаги е страдал от ужасен офлайн, а по начинът който протече ерата  нямаше как да се получи нищо хубаво. Почти от началото до края бяхме проботи със шпионски акаунти, съюзната ни политика много се измени спрямо първоначалната идея преди година и шанс се даваше на много хора. амбициите  и разбирането за забавление на които се оказаха напълно противоположни на добрите желания на Цвето. Цялата карта без пустиняците беше против нас. Бяхме твърде уморени и пропуснахме шанс да помогнем на руснаците и рийлма да приключи с властелин, но пък и не дадфохме замък даром, нито пък взехме. Ако някога Цвето или Иво решат да публикуват подготовката за замъците - доста златни български момчета ше ударят глави в земята с "Agilaz akbar"
За капак в БОПЕ се изляха няколко турски акаунта , които цяла ера точеха и мамеха, трябваше ни повече от седмица да се справим с акаунт на 37М с 9М армия, който на всичко отгоре само чакаше някой да угасне и да тръгне.

И тая ера се затвърди правилото, че някои хора задника си не могат да намерят без шпионин в друг съюз(руснаците също бяха пробити).

Имаше 2 опита от Бопе да си върнат замък -  първият приключи след като изгонихме единият акаунт потенциален шпионин, при вторият рискуваха и само бъг им позволи да минат три полеви, но пък така и не стигнаха до стената- размазаха другите 4 полеви и две крепостни.

PS. Аз даже селфи не си направих с откраднатото от джони чудо, така че не се броя играл.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #294 -: Февруари 02, 2016, 23:24:59 »

така че не се броя играл.
..и аз  Grin

...ма ти поцъка де Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #295 -: Февруари 02, 2016, 23:44:58 »

..и аз  Grin

...ма ти поцъка де Grin
е при тая патология колко да поцъкам?



Този требе да се регне като ForestGump  след тая ера, че едва му чувахме стъпките и е толкова откровен

RUN FOREST..RUN
« Последна редакция: Февруари 02, 2016, 23:55:54 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #296 -: Февруари 03, 2016, 00:00:38 »

айди пак поздрави за дружината https://www.youtube.com/watch?v=Xg9aQvjMS60  *beer*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
zeus
Гост
« Отговор #297 -: Февруари 03, 2016, 02:26:09 »

https://www.youtube.com/watch?v=ZFo8-JqzSCM  и с това  *rose*
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #298 -: Февруари 03, 2016, 10:17:20 »

Нема се лъжем - ерата беше  отвратителна, след нея никога няма да играем такъв формат. Съюзът винаги е страдал от ужасен офлайн, а по начинът който протече ерата  нямаше как да се получи нищо хубаво. Почти от началото до края бяхме проботи със шпионски акаунти, съюзната ни политика много се измени спрямо първоначалната идея преди година и шанс се даваше на много хора. амбициите  и разбирането за забавление на които се оказаха напълно противоположни на добрите желания на Цвето. Цялата карта без пустиняците беше против нас. Бяхме твърде уморени и пропуснахме шанс да помогнем на руснаците и рийлма да приключи с властелин, но пък и не дадфохме замък даром, нито пък взехме. Ако някога Цвето или Иво решат да публикуват подготовката за замъците - доста златни български момчета ше ударят глави в земята с "Agilaz akbar"
За капак в БОПЕ се изляха няколко турски акаунта , които цяла ера точеха и мамеха, трябваше ни повече от седмица да се справим с акаунт на 37М с 9М армия, който на всичко отгоре само чакаше някой да угасне и да тръгне.

И тая ера се затвърди правилото, че някои хора задника си не могат да намерят без шпионин в друг съюз(руснаците също бяха пробити).

Имаше 2 опита от Бопе да си върнат замък -  първият приключи след като изгонихме единият акаунт потенциален шпионин, при вторият рискуваха и само бъг им позволи да минат три полеви, но пък така и не стигнаха до стената- размазаха другите 4 полеви и две крепостни.

PS. Аз даже селфи не си направих с откраднатото от джони чудо, така че не се броя играл.

Комай забравихте че Джонката има практика да си копува сфинктерноразкрепостените из водещите отбори!!! Пресен е примера от световното с оня низък червяк, патологичен инсект, рожба ехидна на най лошото от българосъветската дружба. Grin
« Последна редакция: Февруари 03, 2016, 10:26:00 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #299 -: Февруари 03, 2016, 16:01:58 »

До всички играчи . Моля научете поне елементарни правила за релма . Съжалявам , че не бях пред компа за да снимам финалният надпис на ерата Където гласеше кой е Шефа . Но дори и тук си пише , кой е ПОБЕДИТЕ . А именно БОПЕ . Другото е пънеж и подробнсоти . Дали джон ще вземе медал или не за тази ера , едва ли муе проблем при положение , че НЯМА ДРУГ ПО-ТИТУЛОВАН ПРОФИЛ в момента в И.О. Знам че не ви допада идеята , но едно моче което играе И.О. от 2 години размаза всички ретро шамиони и им показа как се играе . Да той е падал и се е учил . Губил е и се е представял слабо , но хайвана продължава и продължава да се доказва като играч . Дори и този реалм от който той самият проспа 1 месец , заради световно и заради Номадите ( все пак искаше и това да спечели ) - Го взе . Да няма медал , но Съюзат му завърши с най-много влияние и най-много нето . Да не говорим , че паралелно с 160 взе НЕВИЖДАНО БЕЗАПЕЛАЦИОННО и НОМАДИТЕ . Реално погледнато той е единственият играч досега във Версия 6 където печели медали в една Инвазия по АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ ПАРАГРАФИ и УСЛОВИЯ . Това съчетано и със БЕЗАПЕЛАЦИОНАТА СВЕТОВНА титла ( НЕВИЖДАНА ДОМИНАЦИЯ ) . Просто показва само и единствено едно нещо - Хората играещи и нагажиранеи зад този профил са най-добрите в света на И.О.

А ето и правилата от сайтана " Как да играем " към  И.О. - Ясно се вижда че отборна на Джонката е победител . Да вие сте 2-ри и толкова . Междо другото ако се прочете темата от началото всеки ще види - Кога съм предрекъл , че Джонката просто ще си доменира и ще се забавлява по-между другото в 160 Wink . Както той обича да казва - " Нищо невиждано , просто разпускам с приятели " Wink .  





« Последна редакция: Февруари 03, 2016, 16:05:10 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!