Imperia Online България  
Април 16, 2024, 23:17:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: boooom! yeah, yeah  (Прочетена 40152 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #255 -: Януари 27, 2016, 20:32:26 »

Щото палките му беха пръснати,а той нещо се замота в офиса си.Честен отговор.
А как оня усети че той не онн за 15 мин,при положение,че винаги е онн Меридо е една....друга тема Wink
https://chitanka.info/book/1851-zalezyt-na-bogovete


Препоръчително четиво за следващите мераклии за рийлм тук.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #256 -: Януари 28, 2016, 18:42:18 »

50 милиона нето надолу,минус 2/3ти от армията му и...мод.Скъсафте му мембраната Grin   Ойде коня у....ранчото в Мехико Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #257 -: Януари 28, 2016, 19:00:16 »

50 милиона нето надолу,минус 2/3ти от армията му и...мод.Скъсафте му мембраната Grin   Ойде коня у....ранчото в Мехико Grin
нали помниш, че след рийлма ни предизвика да дойдем пак и да са сбием.  И взехме , че дойдохме, а ся пък ни предизвиква в 193. Тоз требе да е най-големият мазохист на света.  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #258 -: Януари 28, 2016, 19:44:17 »

Понеже аз не съм Българче , но познавам доста добре българсият фолклор ще кажа следното нещо - това вашето е с Чужда Пита Помен правите Wink . Но разликата между вас и Джонката е , че Джон взе всичко и че не му дреме , докъто в момента в който на Гръка му писне и се махен .... нямам смисъл да се говори . Само немога да разбера кой е по-големият комплексар . Джон или този дето се връзва на Джон  *tired* . Но което и от 2-те да е мога да призная с чисто сърце - Гръка ме впечетли както и това коеото направихте вие като отбор ( въпреки , че някакви ирачи се правят на биячи , ама са си пълни фермери с мЪршалски жезъли - Стефо не говоря за теб Wink  ) . Сега ще чакам БГ средите на И.О. да преодолее страха си и да се навие , да ви набарам някъде и да ви видим кой колко струва .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #259 -: Януари 28, 2016, 20:45:20 »

boooom! yeah, yeah    [:-} [:-} [:-}

Boooooooooooooom:)
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #260 -: Януари 28, 2016, 21:12:49 »

Знаете ли обаче кое ме забавлява най-много - Джон си играе сам вие сте го накачолили и му се точите сумаси и хора ... събирате от кол и въже хора само и само да го бието по нето .... И въпреки това .... Пича ви цепи главите и е Номер 1 . Играе паралелно в 2 свята 160 и 193 - Тоест казано на езика на обиконовен човек - прави си каквото иска - Даже е успял да си вземе помеждодругото и 4 медала от вас .... Абе Определено той се забавлява Докъто вие събирате куцо и сакато за да го изместете по нето .... Само това не разбрах - как толкова мнгоо хора дет осе събрахте и все с претенции , че сте спецове и можещи , неможе да го уморите и пича си прави каквто поиска в 160 Smiley . Пълен цирк сте .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #261 -: Януари 29, 2016, 08:12:11 »

Не са 2 свята.В 191 също се подвизава и по мои наблюденя с поне 4-5 акаунта.Вероятно и в други светове също играе.Това със сигурност не е 1 човек.Аз винаги съм бил много мнителен и съм се отнасял с подозрение към всяка нетипична проява в играта.Това тук ми намирисва на атака насочена към ИО.Заради подобни акаунти/и не без съдействието на екипа/,все повече играчи се отказват от игра и се насочват към конкурентни платформи.Класиките се закриват след 4 дена.5цата е на доизживяване.2г след старта версия 6 придоби долу горе завършен вид,но световете започнаха да се обезлюдяват.Лигите и играчи като Джони само ускоряват процеса.А играчи като Стефо и компания само удължават агонията,подържайки интрига в някой от световете.ИО спешно се нуждае от нова версия.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
TO
Редник
*

Karma: +11/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #262 -: Януари 29, 2016, 10:50:33 »

Да бе Юрка, така е ... Сам си играе, затова както той, така и ти изказахте няколко пъти мнението, че той не е бил онлай, бил е някъв наглеждач, нямал време, и всякакви други оправдания изчоплени от изпод ноктите - там където се събира унуй черното.
 Ай ти пусна едно поздравче   https://www.youtube.com/watch?v=tbHSHrYIdb4
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #263 -: Януари 29, 2016, 11:28:23 »

От мелези, сметеници, цигански подкаручници и секви хуманоиди, плод на ядрен синтез, ГМО извращения, медицински опити и химия, няма как да излезе нещо добро и свестно. Единствено съм сигурен че той щеше да бъде гордоста на д-р Менгеле, ако последния бе жив и бе имал нещастието да работи върху този хуманоид
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #264 -: Януари 31, 2016, 16:00:28 »

то половин Ио я видя вече, ама да пофалим Меридоо, че не се отказа и намери чалъм да си го върне с лихвите



 Cool
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #265 -: Януари 31, 2016, 19:41:47 »

 Shocked баси битката Shocked
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #266 -: Януари 31, 2016, 19:47:56 »

Shocked баси битката Shocked
битка като битка, как се стигна до нея без да се усетят беше красотатта  *gamer*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #267 -: Януари 31, 2016, 19:52:41 »

битка като битка, как се стигна до нея без да се усетят беше красотатта  *gamer*

Разправи де! Кеф ми е и ми е драго да гледам този кърпел пребит, смачкан и с убито его и тази вечер ще фърла по този повод две ракии за ваше здраве.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #268 -: Януари 31, 2016, 20:06:03 »

Разправи де! Кеф ми е и ми е драго да гледам този кърпел пребит, смачкан и с убито его и тази вечер ще фърла по този повод две ракии за ваше здраве.
Е , с пари , с к'во друго? (малко храна за лешоядите)  Grin

Има още два дни до края и тогава дори Цвето ше пропише

Иначе от 4-те най-кървави битки в ИО в6 Меридоо води 3:1
« Последна редакция: Януари 31, 2016, 20:10:42 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #269 -: Януари 31, 2016, 21:32:21 »

Красота просто...много яка битка все още немога да се накефа на нея.Браво!  bgflag *beer* *beer*
Активен

Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!