Imperia Online България  
Март 29, 2024, 17:50:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: boooom! yeah, yeah  (Прочетена 40065 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #195 -: Декември 22, 2015, 20:19:18 »

Юри,моа ти подаря акаунта си.Нали искаш у Мечовете Wink  За малко де Cool

Ти само говориш . Мани не си сериозен  Embarrassed
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Дънди
Капитан
****

Karma: +31/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 324



Профил
« Отговор #196 -: Декември 22, 2015, 21:59:44 »

Ако му дадеш акаунт на тоа анимационен герой аз си тръгвам  :Smiley
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #197 -: Декември 23, 2015, 00:54:46 »

Бе неска се поразмазахме, ама ко да пра'иш - който цепи, лепи  Grin

Дреме ти на мортирата!

Цитат
Ако му дадеш акаунт на тоа анимационен герой аз си тръгвам  Roll Eyes

Ну Пагади или чичо Скруч викаш. Небой се, он  и да му го даде, тоа не знае на кои ора е и ша глеа като индианец у пишеща машина.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Дънди
Капитан
****

Karma: +31/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 324



Профил
« Отговор #198 -: Декември 23, 2015, 01:07:26 »

е нали беше Мечето Ръкспин или Бамзи беше
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #199 -: Декември 23, 2015, 04:59:29 »

е нали беше Мечето Ръкспин или Бамзи беше
A, какво мече?! Тоа е изсъанал като падарска дреха и е глистав. Даже глистите му имат глисти! Къде си видел индивид, дека не пие да е мал. Такива ора стават таласъме и вампири оти кръвта им се видоизменя още до дека са живи, в следствие липси на алкохол  пребледневат, отпадат, мислите им блуждаят, заразяват се със сифилис и проказа, почват да скръцат със зъби, стават заядливи интриганте, изкуфяват извътре, друсат се с апчета и хранителни добавки та белким компенсират нещо си, дето им липсва, инги се сака да смучат нещо от жажда, що у тех човешката природа е отстъпила на заден план. Те такива гламари моеш да ги видиш на сегде. Они са добре облечени и сресани прилежно, ма от вътре са кухи като водоноски. А са жадни и мозъчно и телесно!Те, комшийката ми и она е вампирясала, ма я съм и намерил кво да смуче. От време на време я плесна по цацарката та да не се увлича и да ми се не прави на лакомница а да бъде естет. Grin
« Последна редакция: Декември 23, 2015, 05:12:14 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #200 -: Декември 23, 2015, 09:33:50 »

Ако му дадеш акаунт на тоа анимационен герой аз си тръгвам  :Smiley


Ти пък с таз игра дето си направил май е все тази  *hahaha* *hahaha* . Както се казва ти си си тръгнал преди да си дошъл  Embarrassed
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #201 -: Декември 23, 2015, 16:14:46 »

Споко,Юрката нема го иска,щото ще се наложи да го дели с мен,пък не съм му на висотата...не съм била от класа,щото... *hihi*

Wink . Ами не принципно . Никога не играя с чужди профили . Може да наглеждам , но не играя . Но наглеждането ми се свежда само до конкретни желания на титуляра . Не поравя нищо друго . Така че няма как да играя с чужд профил .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Дънди
Капитан
****

Karma: +31/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 324



Профил
« Отговор #202 -: Декември 23, 2015, 21:13:39 »


Ти пък с таз игра дето си направил май е все тази  *hahaha* *hahaha* . Както се казва ти си си тръгнал преди да си дошъл  Embarrassed

ти моита игра не я мисли  Wink и да носиш много здраве у вас и кат не говоря на тебе нема се обаждаш ,че ше ти ................................... мила ............................ майчина  *crazy*

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ

Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #203 -: Декември 23, 2015, 21:25:21 »

ти моита игра не я мисли  Wink и да носиш много здраве у вас и кат не говоря на тебе нема се обаждаш ,че ше ти ................................... мила ............................ майчина  *crazy*

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ

Така като чета колко многоточие не мога да си го обясня освен по един начин . Представям си как по вашият край как никой все още не е чул за Вътрешна тоалетна . Представям си ти как имаш някаква мисъл , но и някакъв проблем . И си представям как тичаш през двора за да решиш проблема си , но искаш и да споделиш мисълта си . Та именно тези многточия са : Тичане през двора , Отваряне на вратата на Външника , и След това споделяне на проблема . Препоръчвам ти следващият път да си сложиш ник " Тичащият през Двора " Така ще си много по Индиански Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #204 -: Декември 23, 2015, 21:42:17 »

Така като чета колко многоточие не мога да си го обясня освен по един начин . Представям си как по вашият край как никой все още не е чул за Вътрешна тоалетна . Представям си ти как имаш някаква мисъл , но и някакъв проблем . И си представям как тичаш през двора за да решиш проблема си , но искаш и да споделиш мисълта си . Та именно тези многточия са : Тичане през двора , Отваряне на вратата на Външника , и След това споделяне на проблема . Препоръчвам ти следващият път да си сложиш ник " Тичащият през Двора " Така ще си много по Индиански Wink

Ей, верблюд, теб ако те поставя на село в двора верно всички ще те ползват по предназначение!

Цитат
ти моита игра не я мисли  Wink и да носиш много здраве у вас и кат не говоря на тебе нема се обаждаш ,че ше ти ................................... мила ............................ майчина  *crazy*

Дънди, пиши и мене 3 пъти!

Задушевна Бъдни Вечер на всички и весела Коледа! Бог да ви пази и зло под камък да спи!
« Последна редакция: Декември 23, 2015, 21:43:56 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Дънди
Капитан
****

Karma: +31/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 324



Профил
« Отговор #205 -: Декември 23, 2015, 23:05:55 »

Така като чета колко многоточие не мога да си го обясня освен по един начин . Представям си как по вашият край как никой все още не е чул за Вътрешна тоалетна . Представям си ти как имаш някаква мисъл , но и някакъв проблем . И си представям как тичаш през двора за да решиш проблема си , но искаш и да споделиш мисълта си . Та именно тези многточия са : Тичане през двора , Отваряне на вратата на Външника , и След това споделяне на проблема . Препоръчвам ти следващият път да си сложиш ник " Тичащият през Двора " Така ще си много по Индиански Wink

пак са обаждаш неподготвен  Wink многото точки са за майка ти , а не за кенефа
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #206 -: Декември 28, 2015, 12:56:24 »

Wink . Ами не принципно . Никога не играя с чужди профили . Може да наглеждам , но не играя . Но наглеждането ми се свежда само до конкретни желания на титуляра . Не поравя нищо друго . Така че няма как да играя с чужд профил .
Ще питаш ли тоя дето го наглеждаш коги ше излезе от мод?  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #207 -: Декември 28, 2015, 16:11:40 »

Ще питаш ли тоя дето го наглеждаш коги ше излезе от мод?  Grin

Викаш, тоа къде улезне, сичко съхне и излаза в мод Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #208 -: Декември 28, 2015, 18:39:59 »

Викаш, тоа къде улезне, сичко съхне и излаза в мод Grin
Не бях виждал как изглежда бан в 6-цата ,ама днес стават чудеса  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #209 -: Декември 28, 2015, 20:04:35 »

Кой са банирали?
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!