Imperia Online България  
Март 29, 2024, 14:59:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: boooom! yeah, yeah  (Прочетена 40062 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #120 -: Декември 05, 2015, 16:58:10 »

Grin Grin Grin Мече, я си прочети писанията от началото на темата. Може почетна грамота да ни изпратят като нема медали и да я лепнат до другите значки   Grin Grin Grin

Виж Стефане аз не съм като вас . Затова и допуснах че и аз нещо може да не съм се изяснил . Хора сме и е нормално всеки да не разбира всеки . Ето затова като прочетох 2 рият ти коментар и разбрах , че вие визирате МЕДАЛА като такъв , а аз ви говоря за ПОБЕДИТЕЛЯТ . Но за да се разберем аз написах възможно най-вдетененото и подробно обяснение което има във форума . Обяснение в което по 3 ртазлични начина се обяснява едно и също . Но да кажем това недуразумение беше поправено . Сега да видим КОЙ ЩЕ Е ВСЕ ПАК ПОБЕДИТЕЛЯТ В ЕРАТА . ДЖОН и БОПЕ или не . И ако е Джон то това не е ли пак победа в 3 паралелни медународни турнира към И.О. . А и да ти кажа като му гледам профила как си го е накичил като коледна елха със звания - Няма друг като него . Може за вас да е сляб играч , но за мен е достоен за уважение като амбиция . Това е победител по нрав . Пробва докъто го има . Шапка му свалям на такъв Лъв .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #121 -: Декември 05, 2015, 17:02:37 »

...... Това е победител по нрав . Пробва докъто го има . Шапка му свалям на такъв Лъв .
Мисля,че е крайно време да се появи Победител1.С него ми беше мн по-забавно,а и поне беше играч.Тук само му се споменава името на човека Grin Grin Grin
Жоре, май Къната играе при БОПЕ  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #122 -: Декември 05, 2015, 17:14:25 »

Аз като ти казувам,ти ми не верваш Grin
Само не разбрах,от се говори за победители,като ний простаците,ни писна да казваме,че тва не ни вълнува,ма никак Embarrassed
Само пак да питам:Избега ли като бит п...с от своите велики замъци Лъвът или не? Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #123 -: Декември 05, 2015, 17:21:33 »

Аз като ти казувам,ти ми не верваш Grin
Само не разбрах,от се говори за победители,като ний простаците,ни писна да казваме,че тва не ни вълнува,ма никак Embarrassed
Само пак да питам:Избега ли като бит п...с от своите велики замъци Лъвът или не? Wink

Е апа аз ви питах : какво толкова напрвихте , че се радвате толкова много ? И като видях ... просто нищо съществено не се е случило . Доста преди вас хората са го правили и го правят и ще го правят . Това беше моето чудене . Много шум за 3 то място  *tired* . Ама вие 9 страници се напъвате да ми обяснявате и да ми осуквате врели не кипели . Но пък ок щомто се радвате на 3-ро място толкова Бурно и за вас 10 човека да обикаляте Джонката е геросйтво - ОК нека да е така . Радвайте се имате това право .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #124 -: Декември 05, 2015, 17:36:53 »

Обикаляме,като на пусни,пусни кърпичка.И си пишем,щото ни е кеф.И пак ще си пишем,щото он(Лъвът)избега кат бит п...с,па другите атака не пускат.Знаменца дигат.Златце не лихват.Армийки по гарнизончета не оставят(вече)...само аз Лупата,хроникирам.Мен както винаги ме бият,изпочупиха ми 9чиците като дарих моите 20к армийка и рева.Пред Мод съм Cry
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #125 -: Декември 05, 2015, 17:41:38 »

Обикаляме,като на пусни,пусни кърпичка.И си пишем,щото ни е кеф.И пак ще си пишем,щото он(Лъвът)избега кат бит п...с,па другите атака не пускат.Знаменца дигат.Златце не лихват.Армийки по гарнизончета не оставят(вече)...само аз Лупата,хроникирам.Мен както винаги ме бият,изпочупиха ми 9чиците като дарих моите 20к армийка и рева.Пред Мод съм Cry

От сте толкоз лоши към ората...требе харчат камъчета сега да издържат армийка,как не ви е(бе)ше срам да биете Лъвът от той световен шампион,бъдещ крал на номадите,властелин на 160 и другите светове.Той е Шао Кан на Империята.Императорът на Световете.....от сте толкоз зли  *scratch* *scratch* Жоре модвай,че дойде Шао Кан и ти вземе и империйката и ке те тури при него  *xxx* *xxx*
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #126 -: Декември 05, 2015, 19:21:57 »

Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #127 -: Декември 05, 2015, 22:23:38 »

http://clip2net.com/s/3rjuxiP
те това са на Джони малката пи...ка с голямата кредитна карта хората :Dи понеже колегата е на мобилен нет със слаб обхват му ги заложи 6 минути преди да дойде :Dостави му и спайките та да види кво го чака,е не тъпо парче си е и туй то.Добре че си плащат за замъчетата иначе пълен зян.Това го пускам само заради Юри,разбери че колкото и да ми го хвалиш за ме тъпото тексасче е един комплексар с повече пари и с никакъв акъл,ако му секнеш диамантите не може да направи и два милиона нето за пълна ера 4 месеца Grin
« Последна редакция: Декември 05, 2015, 22:30:45 от fatmaka » Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #128 -: Декември 06, 2015, 00:05:54 »

Награда за всички Мечета от Тъпото:  Grin

Активен

Дънди
Капитан
****

Karma: +31/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 324



Профил
« Отговор #129 -: Декември 06, 2015, 01:42:27 »

само нема му давате ракия на тоа, че като гледам сега кво прави  *crazy*направо не моа да си представа с ракия кво ше е
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #130 -: Декември 06, 2015, 02:09:00 »

Тоа и без рикия кине синджиро а с рикия напрао ша съ връже на зъл възел и ше се заапе за гъзо
« Последна редакция: Декември 06, 2015, 02:17:04 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #131 -: Декември 06, 2015, 14:26:16 »

Ураааааааааааааа.Пак Мрачна........след становете *suicide*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #132 -: Декември 06, 2015, 18:56:05 »

http://clip2net.com/s/3rjuxiP
те това са на Джони малката пи...ка с голямата кредитна карта хората :Dи понеже колегата е на мобилен нет със слаб обхват му ги заложи 6 минути преди да дойде :Dостави му и спайките та да види кво го чака,е не тъпо парче си е и туй то.Добре че си плащат за замъчетата иначе пълен зян.Това го пускам само заради Юри,разбери че колкото и да ми го хвалиш за ме тъпото тексасче е един комплексар с повече пари и с никакъв акъл,ако му секнеш диамантите не може да направи и два милиона нето за пълна ера 4 месеца Grin
туй не е нищо, тая сутрин атакувам качито с 1,1кк армия, той слага 1,5кк паладини в столицата .....и похарчва 200кк злато за норматив да не го обера  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #133 -: Декември 08, 2015, 20:20:55 »

Джонката дреме  Shocked
И диамантите не го спасиха как е възможно  Shocked
http://prntscr.com/9bt67c
Активен
TO
Редник
*

Karma: +11/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #134 -: Декември 08, 2015, 20:25:28 »

 Grin
почива си от световното и е мн зает в момента с номадите. просто... ангажименти  Tongue
  Нали тъй Юрка.
« Последна редакция: Декември 08, 2015, 20:27:57 от TO » Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!