Imperia Online България  
Април 19, 2024, 23:01:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: boooom! yeah, yeah  (Прочетена 40195 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
TO
Редник
*

Karma: +11/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #75 -: Декември 04, 2015, 21:26:31 »

Не, изобщо не изказвам твоята гледна точка *crazy*. Абе не знам кой се напъва Grin аз не светя в синичко *gamer*
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #76 -: Декември 04, 2015, 21:29:20 »

Толкова напън не е на добре. Grin


Активен

zeus
Гост
« Отговор #77 -: Декември 04, 2015, 21:54:37 »

Тоест от казаното от теб излиза , доказваш моята теория . Хиената може да ухапи  Лъв , но това е доста по-рядко отколкото Лъвът да разкъса хиената Wink . Пак казавам , не си струва да се напъвате във форума чак пък толкова , а накрая да сте 3-ти . Но хайде да видим дали ще се надскочете и ще биете ли Джонката Wink .

Бил съм Джони и пак ще го бия!
Не съм екс монтанец!

Rocknrolllla преди 18 минутиПревод
молодцы что отобрали замки!!!

Думите на този играч, щото той наистина е такъв, а не плащач като тъпото хърватско-тексаско парче , значат в пъти повече от хилядите излияния изписани от теб тук и нямащи връзка със същността на темата, а именно - че няма да има тиквени медали тази ера в 160 ти  !
Не всичко е само диаманти в тази игра Smiley  *rose*
Активен
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #78 -: Декември 04, 2015, 22:04:29 »

eulsivex я кажи ти  къде играеш да видя кво става с теб  че си интересен индивид .
То бива да не осъзнаваш къде се намираш ама за всичко си има подходящите хапчета стига да ги взимаш редовно.

Наздраве на  SEVEROZAPAD и нека ракията бъде с вас  Smiley
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #79 -: Декември 04, 2015, 22:04:54 »

Леле що хора се изредихте да ми доказвате колко сте велики за . 3-то място Smiley Smiley Smiley . Не го разбирам с толкова претенции дето ги имате и пак само 3 то място . И най-жалкото кое е ... 20 човека съюз със много добри способности , се овъртат покрай един играч , който не е играч , а плащач и чакат той да ги позабрави , че те да му спуснат ...

Преди гледах Чихуахуа и Кане Корсо . И Чи-то принципно много лае , много гиронтия , Кането мълчи . Чи-то ходи яде му от дрождите пие му от водата , лае го , реално човек ще каже , че у нас има само Чи и като отвориш вратат и като видиш онази мити кратуна и даваш една крака назад ... Я сега дали човека на вратата дава крачка заради това че Чи-то лае или заради присъствието на Кането .

Това е 160 в момента . БОПЕ са си БОПЕ и толкова . Другите са пълнежа за ерата Wink . Действайте по програма .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #80 -: Декември 04, 2015, 22:05:57 »

eulsivex я кажи ти  къде играеш да видя кво с тава с теб  че си интересен индивид .
То бива да не осъзнаваш къде се намираш ама за всичко си има подходящите хапчета стига да ги взимаш редовно.

Наздраве на  SEVEROZAPAD и нека ракията бъде с вас  Smiley

в 160 съм ... направи един малък профил и ела да те спукам от бой
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #81 -: Декември 04, 2015, 22:10:06 »

в 160 съм ... направи един малък профил и ела да те спукам от бой

Въх как ме уплаши   Cry
Ще си седя в моя акаунт ти щом можеш да играеш значи за ден два можеш да ми влезеш в обхват даже да ме минеш.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #82 -: Декември 04, 2015, 22:12:28 »

Въх как ме уплаши   Cry
Ще си седя в моя акаунт ти щом можеш да играеш значи за ден два можеш да ми влезеш в обхват даже да ме минеш.

Рх знаех си че така ще кажеш  *hahaha* *hahaha* *hahaha* . Другият път не питай , ако ше бягаш по тъча Wink


П.П..
Между другото чакам Асперина и той да дойде да ме бие в 160 . Ама да видим дали работата в 177 няма да му попречи Smiley
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
TO
Редник
*

Karma: +11/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #83 -: Декември 04, 2015, 22:17:27 »

 *hihi*
Въх как ме уплаши   Cry
Ще си седя в моя акаунт ти щом можеш да играеш значи за ден два можеш да ми влезеш в обхват даже да ме минеш.
*hahaha* видяхме го, видяхме го. всички го видяхме.
Та аз ся не разбрах... ти ли се интерпретираш в малкото Чи. Вий на воля
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #84 -: Декември 04, 2015, 22:21:18 »

Ебахти смешника.Вика:Ела в ниското. Grin
А бе жмудо,такива като теб дето се гъзят на всеки Шака Зулу,са красиви,леки пеперуди.Седи,пиши,БОТ смешен.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #85 -: Декември 04, 2015, 22:30:22 »

http://prntscr.com/9acu7m  Shocked
То човек и атака неможе да пусне по тоя а играел.
Да се вземе в ръце че ще ме съдят от агенция за закрила на детето.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #86 -: Декември 04, 2015, 22:30:35 »

Мен ме оставете , Кажете бива ли толкова , А - У за  3-то място ... Ей това не го разбирам аз  *hahaha* *hahaha* *hahaha* . боооом ие , ие и 3 ти ... Хахахахах е как да не ви се радва човек , да се радвате на 2 замъка забравени от Джонката Wink . Давайте радвайте се и се окопавайте здраво , че после ще ни обяснявате как сте се били храбро за това 3-то място  *hihi* *hihi* *hihi*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
mega_alien
Гост
« Отговор #87 -: Декември 04, 2015, 22:32:57 »

Той Юрката високото може само да го гледа от мнооого ниско ... Личи си по злобните завистливи коментари които прави ... Толкова злонамерен, провокативен човек без никакво покритие никога на съм си помислял, че ще срещна някъде било то в интернет пространството ...
Браво момчета за играта и не се връзвайте на Богове като Юри ... Може само да ви унищожи кефа ...
Активен
zeus
Гост
« Отговор #88 -: Декември 04, 2015, 22:34:21 »

Мен ме оставете , Кажете бива ли толкова , А - У за  3-то място ... Ей това не го разбирам аз  *hahaha* *hahaha* *hahaha* . боооом ие , ие и 3 ти ... Хахахахах е как да не ви се радва човек , да се радвате на 2 замъка забравени от Джонката Wink . Давайте радвайте се и се окопавайте здраво , че после ще ни обяснявате как сте се били храбро за това 3-то място  *hihi* *hihi* *hihi*

Верно е, не разбираш!
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #89 -: Декември 04, 2015, 22:40:52 »

Той Джонката така ги беше забравил тези 2 замъка,че избяга като бит п.....с  от тях Grin
Не разбра откъде и как му дойде,а жмуда като тебе ,пък никога няма  да разбере. Grin
Ходи си пиши някъде хапчетата и параметрите.Нямаш общо със 160.Прашоляк.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!