Imperia Online България  
Април 20, 2024, 05:37:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: boooom! yeah, yeah  (Прочетена 40208 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #60 -: Декември 04, 2015, 13:53:08 »

Знаеш ли колко бързо се променя тая класация?  Grin Grin Grin

Виж Стефане , ти поне не си ветарничев ... Аз съм нясно , виждам че има много БГ играчи с голямо нето и че за идеята , може ( даже ще е добре ) да ги вземете и да му натъртете на джон самочувствието , но не говорете сега а действайте . Виж с теб винаги сме спорили някак си ... концептуално . Дори бих казъл , че си имаме уважнението в спора , но просто или прави тема като за света или не я прави .

П.П. - искам да заявя , че лично за мен , ако прецаката Джонката на база нето , ще си умра на кеф едва ли по-малко от вас , но до тогава не говорете глупости Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #61 -: Декември 04, 2015, 13:59:44 »

Какво ме интересува  кой с какво нето ше свърши бре?Че си вземе 200-те диаманта срещу налятите 200 000 ли? Па Джонката ни покани да са сборим, че късно бил почнал нея ера,а ся само факта, че нарочно закъсня с регистрацията и  системата го метна едва ли не в 161 го спаси от масов, ежедневен погром. Отделно, от старта на квалификациите до края на световното половината хърватски национали се изредиха да помагат с гледане на съюза му.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #62 -: Декември 04, 2015, 14:31:46 »

Охоу, веселите се с аналлизатора
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #63 -: Декември 04, 2015, 15:52:50 »

Какво ме интересува  кой с какво нето ше свърши бре?Че си вземе 200-те диаманта срещу налятите 200 000 ли? Па Джонката ни покани да са сборим, че късно бил почнал нея ера,а ся само факта, че нарочно закъсня с регистрацията и  системата го метна едва ли не в 161 го спаси от масов, ежедневен погром. Отделно, от старта на квалификациите до края на световното половината хърватски национали се изредиха да помагат с гледане на съюза му.

Благодаря , че за независимият читател стана ясно , че ти подтвърждаваш теорията за руският самолет Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #64 -: Декември 04, 2015, 18:29:31 »

Виж ся,Софарма,когато искаш да говориш за мен,ще се поинтересуваш повече.Иначе си прост лаик и празен пулверизатор.
Мога ти помогна:
Аз съм прост,комплексиран,депресиран,с големи диоптри,интригант,мултак,измамник,диамантаджия,лицемер и най-важното,мн слаб играч.Казват ми какво да правя в играта,а тук съм форумен герой.
Само че:
Когато ти се казва,че играя без диаманти и премиум-правя го.И стига акаунтът ми некви 10-12 Милиона нето,с паладини де.
Когато ти се казва,че мога да си позволя колкото искам диаманти-значи мога,само че ако аз поискам.
Когато ти се казва,че пречиш някъде,значи пречиш.Не прави напук и се махни,както трябваше да направиш на Световното.
Когато ти се казва,че не струваш,значи е така,иначе нямаше да обикаляш като цветарка в нощен бар за 5 лева
Когато ти се казва,че Мечовете ако те барнат някъде,ще те разчекнат,повярвай им,макар че аз съм слаб и ще се крия и ще ги моля да не те нападат,за да не ме модираш пак Grin
Когато пък ти се натъртва,че си лицемер,разбери,това не е обида,а всеобщо мнение за теб.

п.п. Юри,ти в ИО си като пръднал заек в люцерна. Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #65 -: Декември 04, 2015, 18:50:25 »

Виж ся,Софарма,когато искаш да говориш за мен,ще се поинтересуваш повече.Иначе си прост лаик и празен пулверизатор.
Мога ти помогна:
Аз съм прост,комплексиран,депресиран,с големи диоптри,интригант,мултак,измамник,диамантаджия,лицемер и най-важното,мн слаб играч.Казват ми какво да правя в играта,а тук съм форумен герой.
Само че:
Когато ти се казва,че играя без диаманти и премиум-правя го.И стига акаунтът ми некви 10-12 Милиона нето,с паладини де.
Когато ти се казва,че мога да си позволя колкото искам диаманти-значи мога,само че ако аз поискам.
Когато ти се казва,че пречиш някъде,значи пречиш.Не прави напук и се махни,както трябваше да направиш на Световното.
Когато ти се казва,че не струваш,значи е така,иначе нямаше да обикаляш като цветарка в нощен бар за 5 лева
Когато ти се казва,че Мечовете ако те барнат някъде,ще те разчекнат,повярвай им,макар че аз съм слаб и ще се крия и ще ги моля да не те нападат,за да не ме модираш пак Grin
Когато пък ти се натъртва,че си лицемер,разбери,това не е обида,а всеобщо мнение за теб.

п.п. Юри,ти в ИО си като пръднал заек в люцерна. Cool

Е именно ти може да си казваш всичко , ама нека хората ( под хората не визирам ексмонтанците ) да преценят колко от това е истина  Wink . И между другото нали не си точно човека който да ми казваш какво да правя и какво не . Хайде опомни се че все пак и ти си един чисто и просто " обикновен потребител " на форума . Така ,че спри да се оплакваш  , а покажи играта за която претендираш Wink .
« Последна редакция: Декември 04, 2015, 18:53:46 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #66 -: Декември 04, 2015, 19:01:10 »

И как да го преценят?Я да видим.Като четат теб?Защо изобщо трябва да преценят?Мислиш,че като теб ще обикалям светове и съюзи,с надежда да ме вземе някой?Ти ако разбираше,нямаше пак да се излагаш.Напрягам се с теб,но ще ти обясня малко,че ми се карат,че те държим неосведомен и те оставям да се излагаш...N пъти.

Мечовете не играят за замъци.
Мечовете обичат да са в състав от близки хора,познаващи се,разбиращи се,каращи се,но хора.
Мечовете,решиха да вземат 2 замъка на Джон,импулсивно.Не очаквахме,че ще избягат,че няма да се опитат да направят нещо,че предпочитат да се крият,да не нападат,само да цъкат камъни.
Мечовете не играят за медали.
Мечовете,поискаха да видят,толкова ли е трудно да откраднеш замъци на Джон,защото четоха теб,как вечно трябват преговори с него.
Мечовете едва ли ще играят ИО по празниците.
Може и да играят,знае ли се-при тях всичко е импулсивно.
Мечовете имат страхотни играчи,пред ,които ти само може да мълчиш,слушаш и да си записваш(аз не съм от тях-споко)
Мечовете ако решат,ще вземат 11 от 11 замъка,където и когато си поискат Grin
Мечовете са един БГ съюз,в който има и чужденци,но съюз който се забавлява и няма претенции за величие и признание.
Това са Мечовете и ти никога няма да имаш място при тях.
Толкова е просто. Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #67 -: Декември 04, 2015, 19:13:02 »

И как да го преценят?Я да видим.Като четат теб?Защо изобщо трябва да преценят?Мислиш,че като теб ще обикалям светове и съюзи,с надежда да ме вземе някой?Ти ако разбираше,нямаше пак да се излагаш.Напрягам се с теб,но ще ти обясня малко,че ми се карат,че те държим неосведомен и те оставям да се излагаш...N пъти.

Мечовете не играят за замъци.
Мечовете обичат да са в състав от близки хора,познаващи се,разбиращи се,каращи се,но хора.
Мечовете,решиха да вземат 2 замъка на Джон,импулсивно.Не очаквахме,че ще избягат,че няма да се опитат да направят нещо,че предпочитат да се крият,да не нападат,само да цъкат камъни.
Мечовете не играят за медали.
Мечовете,поискаха да видят,толкова ли е трудно да откраднеш замъци на Джон,защото четоха теб,как вечно трябват преговори с него.
Мечовете едва ли ще играят ИО по празниците.
Може и да играят,знае ли се-при тях всичко е импулсивно.
Мечовете имат страхотни играчи,пред ,които ти само може да мълчиш,слушаш и да си записваш(аз не съм от тях-споко)
Мечовете ако решат,ще вземат 11 от 11 замъка,където и когато си поискат Grin
Мечовете са един БГ съюз,в който има и чужденци,но съюз който се забавлява и няма претенции за величие и признание.
Това са Мечовете и ти никога няма да имаш място при тях.
Толкова е просто. Wink

Най-силаната страна на играта на така наречените ЕксМонтанци - празните приказки без покритие . Просто това е синдрома на " маловажният човек "  *pardon* *pardon* *pardon*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #68 -: Декември 04, 2015, 19:18:02 »

Никой не може да ме обвини,че не опитах с теб.Жалко,че мирогледа ти стига до Версия6.Не съм очаквал и друго от теб.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #69 -: Декември 04, 2015, 19:28:33 »

Никой не може да ме обвини,че не опитах с теб.Жалко,че мирогледа ти стига до Версия6.Не съм очаквал и друго от теб.


Заеби Жорж патологичен случай е тва Wink Който трябва знае как играеш Wink
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #70 -: Декември 04, 2015, 19:38:05 »

 Grin

Ма  как го докарахте двамката като стил, все едно, че заедно играете  Grin


Простете му - той е моето Мече..... е, с много малко ум е, но е нормално за мечетата.  Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #71 -: Декември 04, 2015, 20:17:00 »

Ексклузивни новини по радио "Африка":
Вожда на племето Хотентоти събира всички Мечета на вечеря. Присъствието е желателно.  Smiley
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #72 -: Декември 04, 2015, 20:28:41 »

И така нагледен пример как след като група от многознаещи ЕксМонтанци не можаха да докажат с факти , че не са нищо друго освен 3-ти и бронзови медалисти .  Започват да се усукват като мека п ... плюшена играчка Smiley . Тоест всячески се опитаха да избягват от темата . Но по смешното е , че те слагат тема в която искат да покажат своете величие , което достига до ... 3-то място и нищо повече . Ще ви поглеждам ерата , да видим какво ще излезе накрая Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
TO
Редник
*

Karma: +11/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #73 -: Декември 04, 2015, 20:55:35 »

И така нагледен пример как след като група от многознаещи ЕксМонтанци не можаха да докажат с факти , че не са нищо друго освен 3-ти и бронзови медалисти .  Започват да се усукват като мека п ... плюшена играчка Smiley . Тоест всячески се опитаха да избягват от темата . Но по смешното е , че те слагат тема в която искат да покажат своете величие , което достига до ... 3-то място и нищо повече . Ще ви поглеждам ерата , да видим какво ще излезе накрая Wink .
Е, аз не съм от ексмонтанците ви. Къде прочете, че някой от мечовете се бори за медал. Ич не ми пука за нарисуваните медали на ИО. Никой не бяга от темата освен теб, защото темата е  "boooom! yeah, yeah ". Ти сам поставяш някаква твоя си тема във вече създадената такава. Интригантстваш и хейваш. Разбрахме що за човек си. Разбрахме за великите ти договорки - поговорки, поговорки още селски блъф с Джони -  тъпото и за това как човека се е свързал с теб - именно с теб. Затова, че .... това е за др. тема.
Та... какви факти бе човек искаш...
- мечовете не играят за медали тази ера-факт
- мечовете решиха и взеха замъците от BOPE - факт (показаната от теб снимка)
- мечовете нямат договорки с руснаците- факт (битки на деня)
- да, можем да направим тема за да покажем своето величие. Да. Не сме съюз, който ближе... не играем по правилата на другите. Ние сме основно български съюз, с едни приятни попълнения в лицето на колегите от други страни. Та ХАНОВЕТЕ ли да направят тема тук, за това как близаха и ближат, че чак им подариха замък, с който даже не можаха и селфи си направят. Еми да... големи сме, колкото и да не ти харесва.
- поглеждай ни ерата, може мн да научиш.
Не намесвай името на отбора в някакви междуличностни войни
 P.S. Намери си друг дернек
« Последна редакция: Декември 04, 2015, 21:04:41 от TO » Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #74 -: Декември 04, 2015, 21:22:08 »

Е, аз не съм от ексмонтанците ви. Къде прочете, че някой от мечовете се бори за медал. Ич не ми пука за нарисуваните медали на ИО. Никой не бяга от темата освен теб, защото темата е  "boooom! yeah, yeah ". Ти сам поставяш някаква твоя си тема във вече създадената такава. Интригантстваш и хейваш. Разбрахме що за човек си. Разбрахме за великите ти договорки - поговорки, поговорки още селски блъф с Джони -  тъпото и за това как човека се е свързал с теб - именно с теб. Затова, че .... това е за др. тема.
Та... какви факти бе човек искаш...
- мечовете не играят за медали тази ера-факт
- мечовете решиха и взеха замъците от BOPE - факт (показаната от теб снимка)
- мечовете нямат договорки с руснаците- факт (битки на деня)
- да, можем да направим тема за да покажем своето величие. Да. Не сме съюз, който ближе... не играем по правилата на другите. Ние сме основно български съюз, с едни приятни попълнения в лицето на колегите от други страни. Та ХАНОВЕТЕ ли да направят тема тук, за това как близаха и ближат, че чак им подариха замък, с който даже не можаха и селфи си направят. Еми да... големи сме, колкото и да не ти харесва.
- поглеждай ни ерата, може мн да научиш.
Не намесвай името на отбора в някакви междуличностни войни
 P.S. Намери си друг дернек


Тоест от казаното от теб излиза , доказваш моята теория . Хиената може да ухапи  Лъв , но това е доста по-рядко отколкото Лъвът да разкъса хиената Wink . Пак казавам , не си струва да се напъвате във форума чак пък толкова , а накрая да сте 3-ти . Но хайде да видим дали ще се надскочете и ще биете ли Джонката Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!