Imperia Online България  
Март 29, 2024, 15:28:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: boooom! yeah, yeah  (Прочетена 40063 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zeus
Гост
« Отговор #30 -: Декември 03, 2015, 17:25:30 »

Влад,  и аз те обичам  Kiss
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #31 -: Декември 03, 2015, 17:27:46 »

Обичам те, Мече  Kiss Kiss Kiss

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

туш....
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #32 -: Декември 03, 2015, 17:48:19 »

Влад,  и аз те обичам  Kiss

Оооо, Зевсе, разтекох са като цифка у мифка!!! Не си ми писал одавна и ща бием а ми паднеш на згода.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #33 -: Декември 03, 2015, 17:56:07 »

Колко е малка общноста на И.О. ... 8 мин в 160 и почти всичко е ясно . Кой , какво и защо . Предполагам за това сте и толкова оскъдни с инфо тук . Хайде аз изчезвам , че не ми се четат празнодумия .  *WIZARD*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #34 -: Декември 03, 2015, 18:07:38 »

Колко е малка общноста на И.О. ... 8 мин в 160 и почти всичко е ясно . Кой , какво и защо . Предполагам за това сте и толкова оскъдни с инфо тук . Хайде аз изчезвам , че не ми се четат празнодумия .  *WIZARD*

Тук пишат само богоизбрани. Плебеите да ходят да принасят дарове на боговете та белкем благоволят да пошушнат някоя и друга тактика.
Адаш, извини ме!

Браво на Мечовете - уникални сте момчета и момичета!

Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #35 -: Декември 03, 2015, 18:50:57 »

Тук пишат само богоизбрани. Плебеите да ходят да принасят дарове на боговете та белкем благоволят да пошушнат някоя и друга тактика.
Адаш, извини ме!

Браво на Мечовете - уникални сте момчета и момичета!



Ко казваш ? Това е форум само за ЕксМонтиняци ?  Ми пишете си ние не ви пречим . Само да си знате и ние имаме някакво инфо Wink . Да не си помислите че ядем доматите с колците WinkWink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #36 -: Декември 03, 2015, 19:01:31 »

Ко казваш ? Това е форум само за ЕксМонтиняци ?  Ми пишете си ние не ви пречим . Само да си знате и ние имаме някакво инфо Wink . Да не си помислите че ядем доматите с колците WinkWink

Я па този имал информация. ..те за тва Джон не знаеше,че си се свързал с него за световното Grin
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #37 -: Декември 03, 2015, 19:08:49 »

Я па този имал информация. ..те за тва Джон не знаеше,че си се свързал с него за световното Grin


За световното няма какво да говорим . Видяхмете как на 5 ден още нямаше Елит Wink . Поне си мъличи след като показа на всички , че не можеш и да играеш . Миг че немога да пускам кореспонденция от скайпа да те видия всички тук от форума какво говори преди Финла да умрят от смях Wink . Щял да има 5М армия . хахахах
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #38 -: Декември 03, 2015, 19:15:24 »

За световното няма какво да говорим . Видяхмете как на 5 ден още нямаше Елит Wink . Поне си мъличи след като показа на всички , че не можеш и да играеш . Миг че немога да пускам кореспонденция от скайпа да те видия всички тук от форума какво говори преди Финла да умрят от смях Wink . Щял да има 5М армия . хахахах

Както и да е.Няма да запаметяване темата с теб,че и без тва я оцета Grin
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #39 -: Декември 03, 2015, 20:48:25 »

Юрката пак е пуснат на пързалката.Иска да пише само във важни теми и събития,но никой не го е....ва  за слива.
Както винаги е ставало:Дойде,включи се,прописа,изложи се,смяха му се....как да не го съжалява човек.Него и продуктите му на Софарма,изгладили и единствената гънка на мозъка,която има и ще има някога.
Тук ще пишеш,когато намериш човек или съюз,който ти някога не си оплюл поне един път БЕ лицемерно човече.Къш.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #40 -: Декември 03, 2015, 21:03:14 »

Eeee Стефич, добре го написа това за боговете, за което получаваш  *friends* и  *rose*. Само че дори и ние не можем без шут!
Уринеле, я ни изиграй една перуанска салса, ти мой добитъко!!! Веднъгически!
Ела тука, виде се че пак си откинал синджиро и си се назобал с апчета.

Жоре, тоа грозобойняк го едът блъйте а се прави че сере говна кат снаряди! Помниш ли нго как ревеше като помеждински пръч из форума че бил взел десет от десет замъка Grin

« Последна редакция: Декември 03, 2015, 21:17:54 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #41 -: Декември 03, 2015, 21:48:57 »

Е помня го.Помня и че искаше да се извиняваш нещо.Помня и че следващата ера щеше да се регва да ни бие.Помня и че пишеше оди за хора,които сега плюе.Помня и че го изгониха от съюза му няколко дни преди финал на ерата.Помня и че винаги е пишел неграмотно.Помня и си пазя и бисерите му от последното Световно,когато се сгромоляса Проектът му Grin
Помня и че таквоз недорузомение ни съ е пръквало Grin    Помня и че ме беше модирвал  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

По темата:Джон пак не играе,цъка по малко-сега на некви черепи Grin Grin Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Дънди
Капитан
****

Karma: +31/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 324



Профил
« Отговор #42 -: Декември 03, 2015, 23:58:41 »

я сакам да знам със северозападния кво става  Grin
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #43 -: Декември 04, 2015, 00:51:10 »

Северозападния пущиняк,Джон го хариза на Северозападните Легиони.Ваш е-кръстен си ви е.  *freak*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #44 -: Декември 04, 2015, 02:17:30 »

Цитат
Помня и че ме беше модирвал

 Shocked Верно че писа такова нещо. Бил те пребил от атаки и те занулявал и незнам си какво още ти бил причинил и че ти си бил избягал в мод от тоя блъарник *hahaha*

Оная ера беше славна. Толкова бой и мандръсанье им фърлихме че Уринел 3 месеца гащите не можа да си вдигне, но после той се преориентира към един славен съюз, където с помоща на тенджери пръжен боб, люти чушки и кисео зеье успя да обгази враговете си и да превземе 10 замъка и при атаката на единадесетия изведнъж и резко му свърши бобът обаче соплата на газогенератора не са затвориха и останаха да си зеят като входа на Магурата. Генерацията му беше разбита а ауспуха избелен та и от този съюз го изгониха немил и недраг. От там насетне всеки знае емиграцията му през съюзите. От където мина, всички по него повръщат. Но пък има огромен рейтинг *hahaha*Това Жоре е пътя на скункса!
« Последна редакция: Декември 04, 2015, 02:37:09 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!