Imperia Online България  
Март 28, 2024, 14:15:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Банка  (Прочетена 649 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zimmermannn-bg
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« -: Ноември 10, 2015, 14:08:01 »

Здравейте,
искам да попитам, защо когато те нападне някой в столицата, освен че ти ограбва наличния ресурс, ограбва и депозираното злато в банката?!?!?!
Според мен това не е правилно, защото депозита се прави евентуално за да помогне по-бързото възстановяване след нападение...
Защо банката няма протекция?
Каква вина имам аз, че банката е обрана?
Като изчезне златото от там, банката би трябвало да ми го възстанови или другия вариант е нападащия да не може да посяга на банковите депозити...
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 10, 2015, 14:57:50 »

Банката не е защитно съоръжение. Нейната цел в играта е друга: 1. Да може играчът да печели от лихвите 2. Да може да вземе заем, в случай на нужда.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
zimmermannn-bg
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 10, 2015, 15:23:53 »

Разбирам това, но банката трябва да има протекция или някакъв вид застраховка, ако ще и с част от депозираното злато да е платена тази застраховка...
Нормално е ресурса от столицата при нападение да се разграбва и златото което е натрупано там, но за депозита не мога да го приема  Smiley
Благодаря!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!