Imperia Online България  
Април 23, 2024, 09:55:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: нововъведения  (Прочетена 3157 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #30 -: Ноември 28, 2015, 13:43:15 »

Добре, не правите за всичкки, дайте за тези който правите. Истината е, че нищо не правите, измиваш си ръцете в момента, правите си го на вас да вас да си е добре финансово, пък на играчите, майната им. За това с вссеки изминал ден все повече и повече играчи теглят по една майна на играта, защото не правите нововъведдения за играчите, а за портфейлите ви !

Не мога да се съглася, изказването Ви е нелогично. Автоматично пращане на гарнизон в атака не носи никакви облаги за нас.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #31 -: Ноември 28, 2015, 13:44:18 »

Според мен, по-добрия вариант би бил отметката да бъде "Включи армията от гарнизона". По този начин по подразбиране ще остане така, както играчите са свикнали до момента. А който има желание ще си включва и гарнизона.
На мен също ми се случи да си оставя крепостта празна, защото съм пуснала обход и армията си е заминала, което не е приятно.

Предложението е смислено, ще го предам за обсъждане. Благодаря.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #32 -: Ноември 28, 2015, 13:46:46 »

Не мога да се съглася, изказването Ви е нелогично. Автоматично пращане на гарнизон в атака не носи никакви облаги за нас.
Не говоря за гарнизона, давам друг пример с наемниците. Те абсолютно преебаха играта, ще се занимавам аз цяла ера да си сродявам великите хора да изкарам наистина добър император, срещу 4К диаманти ( или по-малко)  един пич ще ми извади велик човек, само с него да ме нападне, ще ме бие Smiley
Активен
pisnamiotvas
Сержант
**

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #33 -: Ноември 28, 2015, 14:19:07 »

напоследък доста нововъведения има..повечето са добри (според мен)..особено ми хареса това,дето като отвориш картата и почнеш да я разглеждаш,се появява едно кръгче с посоката и разстоянието до империята ти..анимираните битки също ми харесват - не ми носят информация,но са ми приятни да ги гледам - редовно си ги пускам..това обаче е доста необмислено - да си пращаш гарнизона на битка..съмнявам се да е правено проучване по въпроса..някой многознайко в офиса е решил,че е добра идея и айде..предполагам (надявам се) като съберат достатъчно негативни оценки да го махнат (много скоро)..
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #34 -: Ноември 28, 2015, 14:43:19 »

Дори и на Нелка не виждам резон в предложението. И то не защото  тя не дава точното в момента,  а защото цялото това нещо е безсмислено а тя в момента подобрява безсмислието. Да речем цъкш и даваш отметка да ти се включи и гарнизона в  атаката. На същия принцип преди се цъкаше стрелкичката и гарнизона беше вън и готов за атака. Ако някой ми покаже смисъл в това нововъведение ще го изслушам с интерес. Наистина не разбирам този или тези, предложили тази промена и от самосебе си се прокрадва мисълта че екипа се занимава с глупости вместо да решава по- належащи проблеми като борбата със скриптове, ботове, чекъри и тем подобни
« Последна редакция: Ноември 28, 2015, 14:45:51 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #35 -: Ноември 28, 2015, 14:51:45 »

Какво стана с наемниците?Кой намазал,намазал ли?Безумие Grin Grin Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #36 -: Ноември 28, 2015, 14:55:30 »

Какво стана с наемниците?Кой намазал,намазал ли?Безумие Grin Grin Grin
Дишай Smiley другата седмица ще ги върнат Smiley   Smiley
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #37 -: Ноември 28, 2015, 15:01:52 »

На мен не ми е проблем-имам си.Просто е безумно Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #38 -: Ноември 28, 2015, 15:06:31 »

Темата се изчерпа. Заключвам.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!