Imperia Online България  
Април 19, 2024, 12:14:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: нововъведения  (Прочетена 3155 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #15 -: Ноември 27, 2015, 14:59:20 »

Да, нововъведението е направено по желание на играчите.
Grin Ваня,това е яко.Събеседник по желание Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #16 -: Ноември 27, 2015, 16:13:58 »

Ваня най учтиво те моля дай ми поне един от тези "играчи" който е пожелал такова нещо  *rose*
Две приказки искам да му кажа само  Cool
Така или иначе минало заминало знам че каквото и да пишем е все тая....
С толкова трудности съм се оправял в тази игра та това недомислие ли ще сме спре.Дано скоро  да няма други подобни "екстри".
« Последна редакция: Ноември 27, 2015, 16:54:46 от lazo313 » Активен
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #17 -: Ноември 27, 2015, 20:09:17 »

Да, нововъведението е направено по желание на играчите.

Ти на синтетични наркотици ли си? Дай линк, там където правите анкетите и питате играчи дали искат дадена опция или не, настоявам да гласувам !
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #18 -: Ноември 28, 2015, 11:30:42 »

Не мога и нямам право да давам имена на хора под какъвто и да е предлог. Промяната е въведена по желание на играчите, които, колкото и да сте изненадани, не са концентрирани напълно и изцяло в българския форум на играта. Една промяна не може в никакъв случай да се хареса на 100% от потребителите, все ще има някой, на когото не харесва и друг, на когото харесва.
Искахте отговор защо е въведена, дадох го.

@acho_1605 > Не, не съм на синтетични наркотици, не използвам наркотични вещества.
Не правим анкета за всяко нововъведение. Всекидневно при нас пристигат стотици писма, предложения, мнения, въпроси и проблеми. Всички те се обработват, разглеждат, дискутират. Когато голям процент хора желаят дадена промяна, и тя може да бъде направена, без това да наруши геймплея и без да създаде предпоставка за технически проблеми, бива въведена.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
jo.2
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #19 -: Ноември 28, 2015, 12:59:07 »

лелеее ма ти сериозно ли мислиш това дето си го написала Sad
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #20 -: Ноември 28, 2015, 13:01:25 »

лелеее ма ти сериозно ли мислиш това дето си го написала Sad

Това не са мисли, а факти.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #21 -: Ноември 28, 2015, 13:05:42 »

Не мога и нямам право да давам имена на хора под какъвто и да е предлог. Промяната е въведена по желание на играчите, които, колкото и да сте изненадани, не са концентрирани напълно и изцяло в българския форум на играта. Една промяна не може в никакъв случай да се хареса на 100% от потребителите, все ще има някой, на когото не харесва и друг, на когото харесва.
Искахте отговор защо е въведена, дадох го.

@acho_1605 > Не, не съм на синтетични наркотици, не използвам наркотични вещества.
Не правим анкета за всяко нововъведение. Всекидневно при нас пристигат стотици писма, предложения, мнения, въпроси и проблеми. Всички те се обработват, разглеждат, дискутират. Когато голям процент хора желаят дадена промяна, и тя може да бъде направена, без това да наруши геймплея и без да създаде предпоставка за технически проблеми, бива въведена.
Бихте ли проверили функционалността на отметката за единиците в гарнизона, вече втори път ми се връща обход и ми вади гарнизона. Не ми е сефте да  сбъркам, ама тоя път ми направи впечатление.
Благодаря
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #22 -: Ноември 28, 2015, 13:32:18 »

Това не са мисли, а факти.
Ми дай де, искам да участвам в анкетите, за нововъведенията, и аз съм играч, имам право да си дам гласа, къде ги правите тия анкети, дай линк, да може повече хора да гласуваме, какво ми говориш глупости  *rose*
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #23 -: Ноември 28, 2015, 13:35:06 »

Ми дай де, искам да участвам в анкетите, за нововъведенията, и аз съм играч, имам право да си дам гласа, къде ги правите тия анкети, дай линк, да може повече хора да гласуваме, какво ми говориш глупости  *rose*

Мисля, че не сте прочели добре това, което съм написала по-горе. Ще го поставя и в този коментар, за да Ви улесня в четенето и разбирането.

Не правим анкета за всяко нововъведение. Всекидневно при нас пристигат стотици писма, предложения, мнения, въпроси и проблеми. Всички те се обработват, разглеждат, дискутират. Когато голям процент хора желаят дадена промяна, и тя може да бъде направена, без това да наруши геймплея и без да създаде предпоставка за технически проблеми, бива въведена.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #24 -: Ноември 28, 2015, 13:36:32 »

Бихте ли проверили функционалността на отметката за единиците в гарнизона, вече втори път ми се връща обход и ми вади гарнизона. Не ми е сефте да  сбъркам, ама тоя път ми направи впечатление.
Благодаря

Ще предам.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #25 -: Ноември 28, 2015, 13:38:09 »

Мисля, че не сте прочели добре това, което съм написала по-горе. Ще го поставя и в този коментар, за да Ви улесня в четенето и разбирането.

Не правим анкета за всяко нововъведение. Всекидневно при нас пристигат стотици писма, предложения, мнения, въпроси и проблеми. Всички те се обработват, разглеждат, дискутират. Когато голям процент хора желаят дадена промяна, и тя може да бъде направена, без това да наруши геймплея и без да създаде предпоставка за технически проблеми, бива въведена.
Добре, не правите за всичкки, дайте за тези който правите. Истината е, че нищо не правите, измиваш си ръцете в момента, правите си го на вас да вас да си е добре финансово, пък на играчите, майната им. За това с вссеки изминал ден все повече и повече играчи теглят по една майна на играта, защото не правите нововъведдения за играчите, а за портфейлите ви !
Активен
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #26 -: Ноември 28, 2015, 13:39:40 »

Според мен, по-добрия вариант би бил отметката да бъде "Включи армията от гарнизона". По този начин по подразбиране ще остане така, както играчите са свикнали до момента. А който има желание ще си включва и гарнизона.
На мен също ми се случи да си оставя крепостта празна, защото съм пуснала обход и армията си е заминала, което не е приятно.
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #27 -: Ноември 28, 2015, 13:41:45 »

Добре, не правите за всичкки, дайте за тези който правите. Истината е, че нищо не правите, измиваш си ръцете в момента, правите си го на вас да вас да си е добре финансово, пък на играчите, майната им. За това с вссеки изминал ден все повече и повече играчи теглят по една майна на играта, защото не правите нововъведдения за играчите, а за портфейлите ви !
Сори Ангеле ама на ВИП чата на хората с и тяхното мрънкане за щяло и нещяло няма как да ти дадат линк свиквай ако чакаш от нея разумен отговор .... просто забрави Smiley Smiley
Активен
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #28 -: Ноември 28, 2015, 13:41:55 »

Аз предлагам броя на личните отметки да не бъде ограчинен на 20, да е както при съюзните. Това не е удобно за нас играчите, да се дискутира, гласува и евентуално въведе  *hahaha*
Активен
mega_alien
Гост
« Отговор #29 -: Ноември 28, 2015, 13:42:38 »

Според мен, по-добрия вариант би бил отметката да бъде "Включи армията от гарнизона". По този начин по подразбиране ще остане така, както играчите са свикнали до момента. А който има желание ще си включва и гарнизона.
На мен също ми се случи да си оставя крепостта празна, защото съм пуснала обход и армията си е заминала, което не е приятно.

+ 1
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!