Imperia Online България  
Април 26, 2024, 00:50:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения  (Прочетена 706 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
fiher
Лейтенант
***

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« -: Ноември 29, 2015, 02:11:39 »

Не съм играл откакто започна в6 и има много кофти неща .
1.Защо няма 3D доклади? До колкото си спомням ги имаше в тестовия свят .
2.Защо не мога да си сменя локацията  ? Сега почнах някакъв свят и ме сложи на 100 разтояние от Югозападния замък . На гъза на географията съм .
3.Какви са тези единици ? Къде са конните стрелци и катафрактите ? Разбирам ,че има само Имперци без Номади ,но все пак тези единици бяха добри. Сложете различни единици ,за повече гъвкавост в строежа на войската и да си проличи кой си знае работата и кой не . Има много новости ,но защо няма Наемници ? Нали има Варварски стан или там каквото беше и то прави атаки . Защо не мога да ги подкупя да нападнат някого или да се включат в моя атака ? Рим победил Картаген с наемници също така са използвали галите да ги пазят от север ако не ме лъже паметта . Византия ни превзема след като подкупва русите да ни нападнат и унищожът ако не ме лъже паметта .
Идеята ми е ,че в средновековието наемниците са били важна част от политиката и в момента сте сложили варварски станове ,които правят атаки . Е колко далеч от мисълта е да го направите по интересно ?  Например да мога да плащам злато на варварски стан да ме пази като моя войска в провинция по мой избор като издръжката им примерно е 10х или нещо такова ..абе да е скъпичко . И ако нападам с тях те взимат примерно 20% от плячката .
4.Тези доклади са ужасни . Върнете онези от в5 или 3д . Тези не мога да ги гледам .
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 29, 2015, 13:11:51 »

Има доста разлики между 2-те версии, които засягат многото точки в поста ви. Катафракти и катафрактни стрелци няма тук. Няма раси.
Няма го онзи доклад, който вие виждахте във версия 5. Скоро се появи този доклад във версия 6, понеже и такъв нямаше.
Няма как да се сменя локацията, това е възможно само във версия 5 и няма да бъде променено за версия 6. Защо -защото има търговски постове, васали и други владения, които при смяна на локацията, ще нарушат логистиката на играчите.

Точката с наемниците е интересна. Не знам до колко ще бъде полезна в играта и дали ще бъде приложена в действителност от ръководството. Smiley
Активен

fiher
Лейтенант
***

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 29, 2015, 16:40:13 »

Доклада пак не струва без значение откога го има . Сега забелязах и нещо друго ,което не разбирам защо аджаба е така - казармите . Защо казарма пехота 5 ниво се строи 11 часа ,а 6то ниво 2 дни и нещо Huh? Аз как да се развивам без диаманти така ?? Тези неща не трябва да се строят за толкова време .
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!