Imperia Online България  
Април 25, 2024, 21:55:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подобрение на сайта и улеснение за потребителите му  (Прочетена 605 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Любомир
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8



Профил
« -: Ноември 03, 2015, 22:27:53 »

Добър вечер дами  *cocktail* и господа *beer* ръководни органи Smiley Имам няколко предложения за вас :

1.В началната страница да има активен бутон support,admin,правоъгълен прозорец с имена или нещо на чист български език от този род за връзка.
Примерно: при "цъкане" на дадения бутон да се:
а) Отваря в долния десен ъгъл прозорец за директен чат с онлайн админ или друг компетентен по дадена тема
б)отваря меню с тези,повече или нови опции:
злоупотреби
предложения
бъгове
проблеми с акаунт
ваши идеи
2.Намали малко цената на моменталните проучвания с диамантите,че от безплатно моментално завършване под 15 мин , сега влизам в университета и пускам някое ефтино и "бързо" проучване,че закъснявам за работа, което примерно не съм изследвал  1-во,2-ро, ниво с време дори под 10 мин,да не кажа и 1 мин оставащо време да ми иска 3 диаманта.
Това ще направи играта по достъпна и за хора с по малки доходи и възможности.Много хора с малко свободно време и толкова чакане за строене бързо губят интерес или желание за игра.
3.Добави в секция членове,дето се търсят и потребителите да има опция за търсене или показване само на тези които са онлайн.
4.Примерно да има награда или нещо специално за безплатните препоръки или ценни съвети  които сте избрали и имате полза от тях.

Това е българска игра нали? Защо тогава ние сме дискриминирани и ощетени: Всеки друг член на ЕС взима в пъти повече заплата,пенсия,майчинство,помощи да плаща 5€ за 90 диаманта,и аз радвайки се на всеки български успех резко се озъбвам като видя,че вместо 5 лв и аз плащам 5€,като един достоен европейски граждан.Вярно е,че "Никой не те кара да си купуваш диаманти" е оправдание,но не е честно  bgflag Както и да го погледнете и сучете е тъпо. Поздравления за усилията и труда ви! Играта е на световно ниво за категорията си и това си има цена разбира се,която плащаме,но прекалено висока,както в живота,а би трябвало поне тука,в известната българска игра,да ни е по комфортно и да не се чувстваме чужди,а с една идея по специалнни и привилигировани за това,че сме българи
« Последна редакция: Ноември 13, 2015, 19:49:08 от Любомир » Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 09, 2015, 11:44:26 »

Благодаря за предложенията Ви. Ще ги предам за обсъждане.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!