Imperia Online България  
Април 20, 2024, 01:24:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Световното първенство през 2015 г. - МИТОВЕ И РЕАЛНОСТИ  (Прочетена 5472 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #15 -: Ноември 24, 2015, 14:37:03 »

Темата ще остане заключена временно. Надявам се, че всички ще се успокоят скоро и бихме могли да четем по-приятни коментари за световното първенство.

Поздравявам всички играчи от българския отбор на СП 2015 за участието им! Смятам, че направихте всичко по силите си и дадохте най-доброто от себе си. Единственото, което според мен не достигна беше времето. Похвално е, че продължихте да се борите и не сведохте глава!
Успяхте и да направите крачка напред в изкуството на дипломацията, което също трябва да се отбележи. Като поддръжник на българската общност в играта се гордея с постигнатото от вас на това първенство!
« Последна редакция: Ноември 24, 2015, 15:17:09 от Vania » Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #16 -: Ноември 26, 2015, 01:56:28 »

http://prntscr.com/95w662  - ето тук, като махнеш 3-та васали с подарени от хърватите /които изобщо не бяха САМО хървати, а се продадоха за парите на Джон Зила/ замъци.
*hahaha* *hahaha* *hahaha* *ok*
Активен
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #17 -: Ноември 26, 2015, 05:27:10 »

И аз виждам 6-то място, не 3-то  Embarrassed

Искам да добавя още нещо към поуките обаче. Който смята да играе следващата година - дипломацията трябва да започне месеци преди самото световно, не по време на групите или даже на финалите да се търсят контакти. Тук хърватите се бяха подготвили перфектно както от гледна точка на диаманти (с "внасяне" на диамантени играчи), така и с уговорки с останалите съюзи. А това си иска много усилия и работа!

много ми е интересно правите ли разлика от това да уговориш да ти помагат за 1во място и да клекнеш (уговориш) всяко друго . поуките са ,без ич диаманти  не се класирвайте ,все пак е световно и квито и ще да сте маршали разни ...... и даже чета че лидера бил виновен че се бил забавил да прави доблест ,а да ви питам вие останалите 29 де сте били кои от вас му е бил и на половината от развитието ..... междо другото и аз виждам 6то ма виновни сте всички че даже и аз  Grin
Активен
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #18 -: Ноември 26, 2015, 10:34:09 »

Юри, стига се мазни а се дръж мъжки че е грозно!

Имам един въпрос към националите:

Кажете господа, имаше ли възможност някаква България да е втора или поне трета?

Не и ако зависи от Хъравтия, а те дърпаха конците общо взето. В хъратския отбор имаше полски и румънски играчи. Не виждам защо ще дадът на България да държи достатъчно замъци  за медел. Какво е обещавал Джон не знам. Турците ми казаха, че и с тях имат уговорка да не се нападат и им помагаха с шпионажа.
http://prntscr.com/972n3w
Можеше да сме четвърти или пети, но не бяхме достатъчно организирани и силни в развитието си. Нито пък можехме да си позволим да трошим войска. В съюза имаше по-малко от десет души, които вадиха елит. Всичко останало бяха хора с макс дарения от по 100-200м ресурс и тежка войска, която след като се дари биваше разпускана за ресурс.
Активен

-Naughtyred
Retired.
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #19 -: Ноември 26, 2015, 14:22:57 »

Не и ако зависи от Хъравтия, а те дърпаха конците общо взето. В хъратския отбор имаше полски и румънски играчи. Не виждам защо ще дадът на България да държи достатъчно замъци  за медел. Какво е обещавал Джон не знам. Турците ми казаха, че и с тях имат уговорка да не се нападат и им помагаха с шпионажа.
http://prntscr.com/972n3w
Можеше да сме четвърти или пети, но не бяхме достатъчно организирани и силни в развитието си. Нито пък можехме да си позволим да трошим войска. В съюза имаше по-малко от десет души, които вадиха елит. Всичко останало бяха хора с макс дарения от по 100-200м ресурс и тежка войска, която след като се дари биваше разпускана за ресурс.
Кийп Калм по гръб не пада . "Общо взето" по-голямо ли е , или е равно на "всички са им васали" , и "всички са им васали" по-малко ли е или е равно на добра дипломация ? Само десет човека имали елит , миналата година елит имаха 3 - макс 4 човека . Стига сте търсели вината в другите , кажете тва можем и толкоз .. Който е можел повече да е играл .
« Последна редакция: Ноември 26, 2015, 14:26:23 от Old.School » Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!