Imperia Online България  
Март 29, 2024, 00:29:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Съвети  (Прочетена 10386 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #45 -: Февруари 04, 2016, 15:34:29 »

Понеже се разрази дискусия започвам по ред : Никога  , не съм давал инфо на никой . Всяко мое общуване с играчи извън България е било свеждано до знание на хората на които съм имал доверие от БГ национала . Дори се е стигало до там , че да питам Лидерът ни какво и как да отговоря . Ако си играл с мен ще знаеш много добре , че аз ако не играя сериозно и навито , ми е през качулката кой какво прави . Единствено и само тогава се изнервям когато се впрегна , но повечето ми съотборници не се вслушват и правят глуспоти . Казвал съм го и преди това , аз прегорях преди световното и хора които са играли педи  с мен знаят много добре , че и преди време пак така се случи , но всеки знае , че аз не съм порта . А ти колко дари ? А да извинявай ти дори и не игра . Най-голямата фантазия . Проблема на БГ национала беше следният и ще дам точно този пример , защото за мен основната причина НИЕ да не се представим добре играейки САМИ срещу всички беше именно играта на Данчо и Нели . Както и в предишният разговор казах . Ние бяхме съюзът в който ИЗСЛЕДОВАТЕЛЯТ НЕ МОЖА ДА ИЗКАРА ЕЛИТ НА ВРМЕ .Всички съюзи който ни биха ни биха с ЕЛИТНИО армии доъто ние нямахме дори Фаланги за да се пазим . Замъците които ни взеха ги пазихме с ТЕЖКА армия докъто ТУРЦИ , ХЪРВАТИ , Румънци ни биеха с ЕЛИТ . Ето това беше проблема на НАЦИОНАЛА за 2015 . С изключение на 3-4 човкека другите не знаеха какво ни чака . И кгато МНОГОКРАТНО питах " Какво правим когато на 3 ти ден дойдат с ЕЛИТ и ви вземат замъка ? " Отговорът който получавах от ИЗСЛЕДОВАТЕЛИТЕ - НЕли и Дани - беше АМИ ЩЕ ВИДИМ . Когато питах " Ами та като дойдат са 3 М елитна армия да ни взимат замъка ние с какво ще го пазим " Отгоорът пак на Дани , беше " Е и ние ще имаме армия " . Е да ама ние имахме нямаше и 3 м тежки . Това е истината за Световното . Много добър лидер . Като цяло много добър отбор , НО никой не взе под внимание 2 неща ( или по скоро не никой защото с Весо и Ицо сме си говорили по темата ) 2 неща . Джон и Шахов ще имат Елит много Бързо и Новите правила за Съюзна битка , където ролята за вдигане нивото на Крепостта беше отнета от по слабите отбори . Ето защо отчитайки тези 2 неща като реален ФАКТ , аз застъпих идеята , да проведем активна ДИПЛОМАЦИЯ . Минало свършено . Но аз съм сигурен , че за които и да е било реално знае , че не аз съм виновен като игра ( все пак завърших без да си давам зор в средата на класирането + че имах до последно един от най-високите проценти даряване на ЗЛАТО и то през целият период от ерата , докъто някой хора имаха под 10М за да извадят ЕЛИТ 1 ден преди края Smiley ) . Да ако бях развързал кисията и бях платил щяхме да сме по-добре . Но не го направих , защото някой хора не се спряха да говорят глупости и като за капак да се опитат да ни разделят на НАТРЕСЕНИ и ИЗБРАНИ . Wink .   


На нас изобщо не ни беше ролята да даряваме армия,но поради недостига на армия когато тръгнахме да взимаме замъци трябваше да теглим армия от сандъците преди 12 и след 12 която я дарихме и така загубихме 1.5 дни,но все пак извадихме елита на 4ят ден,дигнахме шпионаж който да е конкурентен на другите съюзи(изключвам Хърватите) и завършихме в топ20,а ти къде беше.За дарения не ми говори щото ако забеляза кой завърши на 1во място и кой тегли заеми за да седи на + хазната нямаше да говориш Smiley
Хайде със здраве Smiley
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #46 -: Февруари 04, 2016, 16:04:35 »

На нас изобщо не ни беше ролята да даряваме армия,но поради недостига на армия когато тръгнахме да взимаме замъци трябваше да теглим армия от сандъците преди 12 и след 12 която я дарихме и така загубихме 1.5 дни,но все пак извадихме елита на 4ят ден,дигнахме шпионаж който да е конкурентен на другите съюзи(изключвам Хърватите) и завършихме в топ20,а ти къде беше.За дарения не ми говори щото ако забеляза кой завърши на 1во място и кой тегли заеми за да седи на + хазната нямаше да говориш Smiley
Хайде със здраве Smiley


Абе то за това половината национал ви питаше по 10 пъти " КОЙ " ама карай . А Ако бяхте Изследователи с ОПИТ и знаехте какво правите - Така както Шахов или дори не него , защото той беше ЕТАЛОН за изследоватем , ами поне да бяхте добри колкото Румънският или Турският иследователи .... Както и да е . Просто факта беше че вие бяхте най-слабият изследовател в отборите от ТОП10 . И ето защо не е правилно да хвърляте вината на Редови играч , защото така замазвате истината и бягайки от тоговорност създавате грешно чуство за тези които ще играят следващо световно . Нека ясно да се знае , че изследовател трбва да е профил който може да изкара ЕЛИТ на 2 рият ден . Това беше най-слабата страна на НАЦИОНАЛ 2015 . Хайде със здраве и си мисли , че си направил силна игра искерно се надявам да не се засичам с такива като теб повече в национал с СМБИЦИИ . Иначе ставате за безцелно участие Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #47 -: Февруари 04, 2016, 16:42:29 »


Абе то за това половината национал ви питаше по 10 пъти " КОЙ " ама карай . А Ако бяхте Изследователи с ОПИТ и знаехте какво правите - Така както Шахов или дори не него , защото той беше ЕТАЛОН за изследоватем , ами поне да бяхте добри колкото Румънският или Турският иследователи .... Както и да е . Просто факта беше че вие бяхте най-слабият изследовател в отборите от ТОП10 . И ето защо не е правилно да хвърляте вината на Редови играч , защото така замазвате истината и бягайки от тоговорност създавате грешно чуство за тези които ще играят следващо световно . Нека ясно да се знае , че изследовател трбва да е профил който може да изкара ЕЛИТ на 2 рият ден . Това беше най-слабата страна на НАЦИОНАЛ 2015 . Хайде със здраве и си мисли , че си направил силна игра искерно се надявам да не се засичам с такива като теб повече в национал с СМБИЦИИ . Иначе ставате за безцелно участие Wink .

http://prntscr.com/9ywklg
http://prntscr.com/9ywksv
да виждаш някъде другаде изследовател освен тези 3та...опсс извинявай късогледство  Undecided
ти да се виждаш...никъв шанс  *hihi* *hihi*
Безцелният и мрънкащият беше ти Wink

да беше някога на линия за дежурство...опсс не!!!
Да дари армия....20к тежки за командир....зле...
1ви по дарения в хазната...НЕ..слабият изследовател беше Wink
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #48 -: Февруари 04, 2016, 18:04:55 »

http://prntscr.com/9ywklg
http://prntscr.com/9ywksv
да виждаш някъде другаде изследовател освен тези 3та...опсс извинявай късогледство  Undecided
ти да се виждаш...никъв шанс  *hihi* *hihi*
Безцелният и мрънкащият беше ти Wink

да беше някога на линия за дежурство...опсс не!!!
Да дари армия....20к тежки за командир....зле...
1ви по дарения в хазната...НЕ..слабият изследовател беше Wink

Дани за мен лично ти а не толкова Нелка си виновен за слабото изследователство . + това ясно ти казах , че вие бяхте последните от топ иследователите с Елит . Дори Румъния и Турция имаха преди вас Елит . Ако не си спомняш те ни помляха с Плен елит армията , а нашият изследовател имаше само тежки . Както ида е де . Ако изключим Избраните който вие се разпределихе . Всички други ви видяха колко сте подготвени и как точно заради голямата ви Уста пожертвахте Национала . Не случайно Угововрката с Весо ми беше да не говоря с ВАС , защото и 2 мата бяхме наясно , че не сте наясно с какво ви чака . Е да ама на мен ми дойде в повече да ме плюете и за това ви отцепих . Както и да е де . Факта си е фак , а той е . Хърватия , Турция и Румъния имаха пълен елит ние докъто още се туткахме с тежки . И ако за Ицо имаше някакво оправдание , то Вие които играхте изследоватл изобщо не бяхте наясно какво правите . Поне добре че строителят момчето си вършеше работата , въпреки че благодатрение на вашият " забавяен кадър - ефект матрица " обезценихте и неговият труд . Няма значение де . Важното беше аз да си получа опита и да проумея какво да правя . След това да си събера хората ( мисля , че за сега и това е готово ) и за 2016 да направим " НОВА БЪЛГАРИЯ " Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #49 -: Февруари 04, 2016, 22:05:53 »

Юрик, трошиш ли му главата, а? Мани тая синтетика че ти мутират гръцките маслини и ша са изяловиш. Дръпни неко ганджа да ти изъхнат терлиците па си плюни у шепата и тогава прояви творчество върху главния си мозък:D
« Последна редакция: Февруари 04, 2016, 22:08:50 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!