Imperia Online България  
Март 29, 2024, 05:33:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Съвети  (Прочетена 10388 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #30 -: Януари 31, 2016, 22:03:21 »

ще си регна 30 профила и ти няма да играеш   *crazy*
Grin Grin Grin Grin Grin  якооооооо.
Кво не му аресвате на момчето.Даде ви рецепти,диети,Софарма,не го оценихте ей.... Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #31 -: Февруари 02, 2016, 20:22:10 »

Ще те отнеса като куцо пиле домат Grin

Бате Ице ... само по телефона ще се разбера с теб за лидерстовто Wink . Повярвай ми тази година съм готов _-Uriel-_  да поеме национала на БГ Wink .Само дано да имам време тогава Grin Grin Grin . Иначе го запомнете от сега - САМО ВРЕМЕТО ЩЕ МЕ СПРЕ ДА НЕ СПЕЧЕЛА КЛАЛИФИКАЦИЯТА . ПРОСТО ЩЕ ВИ ОТНЕСА Wink .
« Последна редакция: Февруари 02, 2016, 20:27:03 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
fiher
Лейтенант
***

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #32 -: Февруари 03, 2016, 11:57:15 »

Освен ,че има чувство за хумор за кво друго ви е виновен Юри ,че аз нещо съм пропуснал какво е станало на световното.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #33 -: Февруари 03, 2016, 15:44:04 »

Освен ,че има чувство за хумор за кво друго ви е виновен Юри ,че аз нещо съм пропуснал какво е станало на световното.


Ами аз ще ти кажа ... Бях виновен че не си развързах Кисията и не купих диамантите които можех да взема Wink . От там последва , че останахме само с Един профил дето можеше да се бори с Големите . Ей за това съм им виновен . 
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #34 -: Февруари 03, 2016, 15:53:07 »


Ами аз ще ти кажа ... Бях виновен че не си развързах Кисията и не купих диамантите които можех да взема Wink . От там последва , че останахме само с Един профил дето можеше да се бори с Големите . Ей за това съм им виновен . 
О велики! Едно развързване на Вашата кесия и всички щяха да Ви превъзнасят!
Юрий, наистина ли си вярваш?
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #35 -: Февруари 03, 2016, 16:19:20 »

Виновен е,защото е на всяка манджа мерудия. Че се изказва винаги и навсякъде,често пъти неподготвен. Че има разминаване между думите и делата му. Че докато пееше "Осанна" за най-великия /според думите МУ/ Бг отбор-Киип Калм,рязко премина към "Разпни ги"...и ги плю,плю,плю толкова много, че нивото на река Дунав в сантиметри значително се повиши.Виновен е,че се бие в гърдите как,видиш ли,милеел за българското,макар и не с изцяло БГ кръв,но не спря да лиже частите за сядане на Тъпото...и ги лиза,лиза,лиза толкова,че онзи вече нема къде да седне...Виновен е,защото дори чувство за хумор няма,не знам ти къде го видя. Виновен е,защото,колкото и малко да са редовно пишещите в този форум,нямаше човек от тях,който не го помоли да спре...който не го иронизира,който не го подиграва откровено...ма то от дума разбира ли? Мен лично ми е виновен,че диша.

Е хайде сега като мина 3-4 месеца от световнто , за какво съм виновен де ? Видя се че за нищо не съм виновен . Простотова е най-доброто което може да направим , без дипломация и без ДОСТАТЪЧНО диаманти . Това е . И защо съм лъжец ? Защото съм сърбал попарата на половината " национали  " и ги знам от престоя си в един отбор , как ще се извартат ? Че в елементарни разговори се виждаше , че тези хора и идея си нямат какво правят ? Всички бяха свикнали някой да плаща сметката , е виновен съм , че не исках да съм аз . Дори и по време на клалификациите не се спряха да плуят по мен и след това чакаха да развързвам кисята . Хайде няма да разказвам колко жалко беше в " Тим Чата " Като се търсеха хора за постове и за диаманти Wink . Да аз си признавам Подведох Ицо и Весо и съм си го признавал винаги . Стефо дори ме разбра какво съм искал да кажа , дори 10 човека от тобора застанаха зад това . Само че не тях не им пука и не драскат истерично тук като някой дето не са играли , а само са слухтяли за да правят интриги . ДА аз си изкарах поуката . Играя ли на Световно ще е за Лидерство . Бюджет на МАКС за да не се занимавал след това с глупсоти . Е да ще има условия при които бих оствил да не съм лидер , но .... това ще са условия които аз ще ги договоря сами и единствено с хората които ще поемат след това отговорноста .
Иначе съвета е само ЕДИН : За национал може да направиш една проба за световно - ОК опит е . Но ако имаш амбиция и средства - БОРИ СЕ ЗА ЛИДЕР и ако не си лидер , то поне дай лидерството на правелният човек .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #36 -: Февруари 03, 2016, 17:25:27 »

Ами не поне 10 човека ще са с мен ... като добавим и това , че от старият национал 2015 нямах пробелм с 15 човека ... и като добавим и това че могат да се заменат 3 ма ... Мисля че спокойно ще си сглобя национал .

А и мисля , че хората с които ще заиграем , допълнително ще привлекът внимание на играчи . Така , че бих казал че по мои планове 2016 ще е много силна година за Национала на БГ . По моя сметка и план ( а аз наистина съм добър в това ) .
1-во Лидерстовото за 2016 ще е можеби най-скъпото лидерстов досега на България
2-ро Лично хората с които се нагажираме да играем , ще се страмим да имаме БЛОКИРАЩА квота - тоест да се гарантират достатъчно гласове тези профили да НЕ МОГАТ да бъдат изважцдани . Или казано с други думи тези 10+1 човека ще си платим достойно за да сме национали .
3-то Човека който дори и да успее да спечели лидерсто , ще се създаде обстановка именно тези 10+1 човека да имаме Блокиращ фактор дори и против неговите решения . ИЛи казано с други думи . Лидерът трбва да се съобразява с нас.
4-то Относно "" непредубедените играчи "" Мисля , че спокойно ще може да се поеме и тяхната ангажираност към ""нашата кауза"" за НОВА ВИЗИЯ на БГ националният отбор .
5-то Пак ви казвам - това е сметнато и договорено . просто периода  на Формата и промяна в регламента биха били само пречка да не се случи . Но ако всичко е благоприятно - 2016 ще е най-скъпият отбор на България Wink .

Късмет на учасниците от сега и пестете парички за да влезете Wink . Време е да влезат реалистите - Ще се решава от този който има пари , който няма пари - няма място в национала . Там да си гледа ерите по световете ,но за името на България ще се плаща .  bgflag
« Последна редакция: Февруари 03, 2016, 17:27:03 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #37 -: Февруари 03, 2016, 17:37:12 »

Помолих нещо.Затворихме вратата.Зад нея нема нищо.Само някой си блее.Ок? Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #38 -: Февруари 03, 2016, 17:38:26 »

Алелуя! Дет'са вика-на тебе в устата,на Господ в ушите. Знаех си аз,че е време да почета форума-поне два месеца нема ме хване депресия вече,голям смях пада с теб   *hihi*

Чети малко ще видиш един дето така говори същото и след това .... Се ската Wink . Но ако искаш да си говорим сериозно . Истината е че в национала влизат много " Случайни " играчи . Тоест хора които нямат пари , а само желание и знания . Е аз си извадих изводите и .... съм решил таз година да се посъберем хора с Възможности да носим на бремето Wink . А не на 1 ва седмица и Изследователят ни да няма Елит Wink . Затова и казах в друга тема 2015 беше тест на формата . Направих си извода . Посаветвах се с правилните хора и решихме . Играем за България 2016 и се борим за Медали .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
fiher
Лейтенант
***

Karma: +3/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #39 -: Февруари 04, 2016, 02:35:03 »

Чети малко ще видиш един дето така говори същото и след това .... Се ската Wink . Но ако искаш да си говорим сериозно . Истината е че в национала влизат много " Случайни " играчи . Тоест хора които нямат пари , а само желание и знания . Е аз си извадих изводите и .... съм решил таз година да се посъберем хора с Възможности да носим на бремето Wink . А не на 1 ва седмица и Изследователят ни да няма Елит Wink . Затова и казах в друга тема 2015 беше тест на формата . Направих си извода . Посаветвах се с правилните хора и решихме . Играем за България 2016 и се борим за Медали .
Имам един въпрос и гледай да отговориш честно - Издавал ли си информация на хора извън бг съюза на световното ? Казвал ли си кой кога е онлайн и други работи  и получавал ли си диаманти от играчи извън съюза Huh?

Държа да отбележа ,че не ме интересува дали си дал инфо неволно или не . Дали си си говорил приятелски с някой друг играч и се изпуснал или нарочно - не ме вълнува . Само искам да знам направил ли си го или не без значение от причините .
Активен
TO
Редник
*

Karma: +11/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #40 -: Февруари 04, 2016, 10:35:43 »

Цитат
Истината е че в национала влизат много " Случайни " играчи . Тоест хора които нямат пари , а само желание и знания . Е аз си извадих изводите и .... съм решил таз година да се посъберем хора с Възможности да носим на бремето Wink . А не на 1 ва седмица и Изследователят ни да няма Елит Wink
Mmmm даааа. Само с кинти не става Юрка. Трябва и акъл. Бг отбора ще е подлога на отбора, за който играе джонката. Но няма лошо след като не можеш да направиш друго по - добре да свириш, отколкото да те бият. - начин на оцеляване.
« Последна редакция: Февруари 04, 2016, 10:38:05 от TO » Активен
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #41 -: Февруари 04, 2016, 11:00:53 »

http://prntscr.com/9yt6i5

Бъдещия лидер  *crazy*  *stop*
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #42 -: Февруари 04, 2016, 11:14:06 »

Чети малко ще видиш един дето така говори същото и след това .... Се ската Wink . Но ако искаш да си говорим сериозно . Истината е че в национала влизат много " Случайни " играчи . Тоест хора които нямат пари , а само желание и знания . Е аз си извадих изводите и .... съм решил таз година да се посъберем хора с Възможности да носим на бремето Wink . А не на 1 ва седмица и Изследователят ни да няма Елит Wink . Затова и казах в друга тема 2015 беше тест на формата . Направих си извода . Посаветвах се с правилните хора и решихме . Играем за България 2016 и се борим за Медали .

Юрий за твое сведение след Чайник,ние с Нели бяхме 2ят профил с пълен елит на 4ти ден  Wink и този профил се баталяса за да може да се дарява армия ЗАЩОТО САМО Чайник и НИЕ имахме пълният елит,а остатъка от офицерският корпус дариха останалият елит Smiley Кажи ти какво направи като командир и с какво допринесе,защото аз мога да кажа нашият профил какво направи и какви цели му бяха поставени и как се изпълниха Smiley
Може и да не сме били най-добрите Изследователи,но не защото неможехме да го развием профила,а защото трябваше да го баталясаме за благото на отбора Smiley И ако някой не е доволен от това може да бъде само Лидерът на отбора от световното Smiley
И другото което ще ти кажа,че тая година колкото и да си платиш няма да си в отбора.Мога да го кажа с ръка на сърцето,че така ще стане Smiley
« Последна редакция: Февруари 04, 2016, 11:19:52 от Apuyc1912 » Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #43 -: Февруари 04, 2016, 14:33:31 »

Понеже се разрази дискусия започвам по ред :
Имам един въпрос и гледай да отговориш честно - Издавал ли си информация на хора извън бг съюза на световното ? Казвал ли си кой кога е онлайн и други работи  и получавал ли си диаманти от играчи извън съюза Huh?
Държа да отбележа ,че не ме интересува дали си дал инфо неволно или не . Дали си си говорил приятелски с някой друг играч и се изпуснал или нарочно - не ме вълнува . Само искам да знам направил ли си го или не без значение от причините .
Никога  , не съм давал инфо на никой . Всяко мое общуване с играчи извън България е било свеждано до знание на хората на които съм имал доверие от БГ национала . Дори се е стигало до там , че да питам Лидерът ни какво и как да отговоря . Ако си играл с мен ще знаеш много добре , че аз ако не играя сериозно и навито , ми е през качулката кой какво прави . Единствено и само тогава се изнервям когато се впрегна , но повечето ми съотборници не се вслушват и правят глуспоти . Казвал съм го и преди това , аз прегорях преди световното и хора които са играли педи  с мен знаят много добре , че и преди време пак така се случи , но всеки знае , че аз не съм порта .
http://prntscr.com/9yt6i5
Бъдещия лидер  *crazy*  *stop*
А ти колко дари ? А да извинявай ти дори и не игра .
Юрий за твое сведение след Чайник,ние с Нели бяхме 2ят профил с пълен елит на 4ти ден  Wink и този профил се баталяса за да може да се дарява армия ЗАЩОТО САМО Чайник и НИЕ имахме пълният елит,а остатъка от офицерският корпус дариха останалият елит Smiley Кажи ти какво направи като командир и с какво допринесе,защото аз мога да кажа нашият профил какво направи и какви цели му бяха поставени и как се изпълниха Smiley
Може и да не сме били най-добрите Изследователи,но не защото неможехме да го развием профила,а защото трябваше да го баталясаме за благото на отбора Smiley И ако някой не е доволен от това може да бъде само Лидерът на отбора от световното Smiley
И другото което ще ти кажа,че тая година колкото и да си платиш няма да си в отбора.Мога да го кажа с ръка на сърцето,че така ще стане Smiley
Най-голямата фантазия . Проблема на БГ национала беше следният и ще дам точно този пример , защото за мен основната причина НИЕ да не се представим добре играейки САМИ срещу всички беше именно играта на Данчо и Нели . Както и в предишният разговор казах . Ние бяхме съюзът в който ИЗСЛЕДОВАТЕЛЯТ НЕ МОЖА ДА ИЗКАРА ЕЛИТ НА ВРМЕ .Всички съюзи който ни биха ни биха с ЕЛИТНИО армии доъто ние нямахме дори Фаланги за да се пазим . Замъците които ни взеха ги пазихме с ТЕЖКА армия докъто ТУРЦИ , ХЪРВАТИ , Румънци ни биеха с ЕЛИТ . Ето това беше проблема на НАЦИОНАЛА за 2015 . С изключение на 3-4 човкека другите не знаеха какво ни чака . И кгато МНОГОКРАТНО питах " Какво правим когато на 3 ти ден дойдат с ЕЛИТ и ви вземат замъка ? " Отговорът който получавах от ИЗСЛЕДОВАТЕЛИТЕ - НЕли и Дани - беше АМИ ЩЕ ВИДИМ . Когато питах " Ами та като дойдат са 3 М елитна армия да ни взимат замъка ние с какво ще го пазим " Отгоорът пак на Дани , беше " Е и ние ще имаме армия " . Е да ама ние имахме нямаше и 3 м тежки . Това е истината за Световното . Много добър лидер . Като цяло много добър отбор , НО никой не взе под внимание 2 неща ( или по скоро не никой защото с Весо и Ицо сме си говорили по темата ) 2 неща . Джон и Шахов ще имат Елит много Бързо и Новите правила за Съюзна битка , където ролята за вдигане нивото на Крепостта беше отнета от по слабите отбори . Ето защо отчитайки тези 2 неща като реален ФАКТ , аз застъпих идеята , да проведем активна ДИПЛОМАЦИЯ . Минало свършено . Но аз съм сигурен , че за които и да е било реално знае , че не аз съм виновен като игра ( все пак завърших без да си давам зор в средата на класирането + че имах до последно един от най-високите проценти даряване на ЗЛАТО и то през целият период от ерата , докъто някой хора имаха под 10М за да извадят ЕЛИТ 1 ден преди края Smiley ) . Да ако бях развързал кисията и бях платил щяхме да сме по-добре . Но не го направих , защото някой хора не се спряха да говорят глупости и като за капак да се опитат да ни разделят на НАТРЕСЕНИ и ИЗБРАНИ . Wink .   
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #44 -: Февруари 04, 2016, 15:19:59 »

Вината на Националния отбор на България беше само една:че не взе под внимание това:
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=77537.0

...щяха да бъдат спестени много глупости,простотии,писане,плюене,кавги,както и все още продължаващи дискусии с хора,които са за психиатър.Факт.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!