Imperia Online България  
Март 28, 2024, 13:51:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Съвети  (Прочетена 10381 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #15 -: Ноември 24, 2015, 15:07:52 »

Та темата беше за съвети ...
Съвета ми е следващия път дипломацията да започне от много по-рано ... И главно да започне с това повече играчи като чайник да играят на световното ...
Вземете топ акаунтите от другите страни ако трябва при нас както направиха хърватите ...

Най - искрения ми съвет е: играйте без Юрий. По добре по-малко хора в съюза, отколкото с хора като него!

Много претенции а адски недостойно лично представяне, това беше той на световното. Много приказки, никакво действие. Предаде и разочарова хора, на които дълго време се подмазва.

Отново искрено се извинявам на всички, че подкрепих идеята Юрий да бъде част от съюза. Много наивно от моя страна да се подведа. Вълкът козината си мени, но за психическите отклонения си трябва доктор.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #16 -: Ноември 24, 2015, 15:31:48 »

И така като за Финал

От казаното от всички какво се пролича .

След като само и динствено вина имам аз и то вината че не изпълних моята част от сделаката си да купя диаманти .

Сега вижте наистина колко смешно изглежда от страни и ще ме разберете . Всички са против мен и всикчи обвиняват мен , а никой не си призна че не е подготвен . Това автоматично изкара , че разликата за по добро каласиране наистина е трябвало да я дам аз . Това автоматично означва , че само и единствено се е разчитално на Мен да Подкрепя Ицо и Весо .


Благодаря за пореден път че доказахте , теорията ми че не бяхте готови за нещата които предстоят . Нека аз да съм виновен и си признавам , ако зависеше от мен . България щеше да е на 3 то място със Сигурност Wink .

До догодина и дано да се паднем в една група - Моят отбор Антрактида и България Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #17 -: Ноември 24, 2015, 15:36:02 »

Ще пишеш след вдигане на ръка и когато аз благоволя да ти позволя това. До тогава ще си стискаш пъпките, ще си ядеш ноктите и ще мълчиш, Докато станеш мъж. Ясен ли съм? Cool Лек ден ти желая и трън ти у пета...
« Последна редакция: Ноември 24, 2015, 15:38:53 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #18 -: Ноември 24, 2015, 19:22:46 »

И така като за Финал

От казаното от всички какво се пролича .

След като само и динствено вина имам аз и то вината че не изпълних моята част от сделаката си да купя диаманти .

Сега вижте наистина колко смешно изглежда от страни и ще ме разберете . Всички са против мен и всикчи обвиняват мен , а никой не си призна че не е подготвен . Това автоматично изкара , че разликата за по добро каласиране наистина е трябвало да я дам аз . Това автоматично означва , че само и единствено се е разчитално на Мен да Подкрепя Ицо и Весо .


Срещу теб са,защото само ти имаше наглоста постоянно да повтаряш колко са зле всички и колко си всезнаещ ти.Ти ако беше фактор,щяха да ти се молят да се активираш,а те постоянно те караха да млъкваш.Играят повече от 30 човека(+наглеждачите) и е нормално,понякога някой да е извън баланс и да се изнерви за нещо,но ТОЧНО В ТОЗИ МОМЕНТ,ТОВА Е ХРАНА ЗА ТЕБ И ТИ ВЕДНАГА РАЗДУВАШЕ ПРОБЛЕМА.Ти просто си демотивираща част от съюзен модел на игра.И за да не кажеш че е едностранно:Стефан също е чепат(особено в тези гламави Световни)и постоянно обича да чопли и иронизира,но винаги целта му е за нещо,което е проверено правилно и е готов на диалог и да си признае ако е сбъркал.Но,ти Юри,ти си непоправим-разбери го.Всеки обаче трябва да срещне такива индивиди в живота си-дали реално,или виртуално-все тая.Поведението на Алекс след смяната на поста му,също не беше адекватна.Репликата на Радо също мн не на място,но ти......ти си дразнещият комар на тераса в Санторини към 16.00 след обед Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #19 -: Ноември 24, 2015, 19:51:31 »

И за да не кажеш че е едностранно:Стефан също е чепат(особено в тези гламави Световни)и постоянно обича да чопли и иронизира,но винаги целта му е за нещо,което е проверено правилно и е готов на диалог и да си признае ако е сбъркал.

Аз тук искам да кажа нещо за Стефан също.
Стефан, също като Юрий имаше своя идея за стратегията на съюза, начина на игра и т.н. Стефан беше измислил план, беше смятал, изчислявал планирал... След една анкета (на много ранен етап), не беше приета идеята на Стефан, тогава Стефан написа в чата: "Добре, аз съм мислил по тази стратегия, но щом ще играем по друга, нека да помислим над нея и да я обсъдим". Стефан прие мнението на съюза без възражения, което за мен лично говори за висок отборен дух. Браво. Ако Юрий беше реагирал така, сега нямаше да ставате свидетели на тази помия която се излива във форума. В съюз от  30 човека, няма как мнението на всеки да бъде прието.

Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #20 -: Ноември 24, 2015, 21:35:23 »

Аз тук искам да кажа нещо за Стефан също.
Стефан, също като Юрий имаше своя идея за стратегията на съюза, начина на игра и т.н. Стефан беше измислил план, беше смятал, изчислявал планирал... След една анкета (на много ранен етап), не беше приета идеята на Стефан, тогава Стефан написа в чата: "Добре, аз съм мислил по тази стратегия, но щом ще играем по друга, нека да помислим над нея и да я обсъдим". Стефан прие мнението на съюза без възражения, което за мен лично говори за висок отборен дух. Браво. Ако Юрий беше реагирал така, сега нямаше да ставате свидетели на тази помия която се излива във форума. В съюз от  30 човека, няма как мнението на всеки да бъде прието.


Думи, думи,празни думи..без покритие  Grin Grin Grin

защо да се съобразявате с профили на 90-400к нетни?
бъзикам се...

Посленият ми съвет към следващите - не говорете за подтискане на его, за отборен дух или всекви други таквиз клишета, ако сте стигнали до там така да се нахъсвате - пишете я бегала

« Последна редакция: Ноември 24, 2015, 21:50:00 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #21 -: Януари 31, 2016, 13:00:17 »

Страстите отшумяха и сега ще ви кажа една тайна : Ако играя 2016 мисля да спечеля клалификацията и да съм лидер . Кавам ви го от сега за да сте подготвени Wink . Успех !
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #22 -: Януари 31, 2016, 14:08:48 »

Това ще бъде първия отбор в историята на ИО,който ще е от 1 човек Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #23 -: Януари 31, 2016, 16:22:33 »

Това ще бъде първия отбор в историята на ИО,който ще е от 1 човек Grin

Може , но ще е с медал Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #24 -: Януари 31, 2016, 16:33:49 »

Може , но ще е с медал Wink .
Няма такъв спамер.

Каквито и дразги да си имам с Радо, Ицо и компания - на това световно просто не ми повярваха, защото съм ниско нетен играч. Само, че точно на нисконетните играчи им се налага ежедневно да правят чудеса за да се опазят и атакуват едновременно. За това и приемам леко  подигравателно дискусията как да се зареждат диаманти и сандъци. Това е последното нещо , което трябва да се направи ,а не първото. Отбор от 10 чайника или 10 лимбета не може да постигне медал, иска се и от двете.

Ти не си в нито една категория,Мече - това ше е проблем за този отбор. Боят по лаладжий никога няма да те научи как да се оправяш с "батковците". За това и като ти дадоха профил с високо нето те разпориха , за това и искаше помощ от румънец да ти казва как да си отваряш сандъците за да изкараш елитн възможно най-бързо.
« Последна редакция: Януари 31, 2016, 16:35:49 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #25 -: Януари 31, 2016, 21:42:37 »

Страстите отшумяха и сега ще ви кажа една тайна : Ако играя 2016 мисля да спечеля клалификацията и да съм лидер . Кавам ви го от сега за да сте подготвени Wink . Успех !

..имаш ли потенциал за лидерската позиция ?
Активен

battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #26 -: Януари 31, 2016, 21:43:18 »

Страстите отшумяха и сега ще ви кажа една тайна : Ако играя 2016 мисля да спечеля клалификацията и да съм лидер . Кавам ви го от сега за да сте подготвени Wink . Успех !

мхммм... квалификациите на коя държава??? Тонго, Антигуа и Барбуда, Буркина Фасо??  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #27 -: Януари 31, 2016, 21:54:32 »

Страстите отшумяха и сега ще ви кажа една тайна : Ако играя 2016 мисля да спечеля клалификацията и да съм лидер . Кавам ви го от сега за да сте подготвени Wink . Успех !
ще си регна 30 профила и ти няма да играеш   *crazy*
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #28 -: Януари 31, 2016, 21:57:39 »

 Grin Уринел - лидер на Кървавото Торнадо Grin
Братленце, пак си се предозирал
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #29 -: Януари 31, 2016, 21:59:13 »

Усещам как на някой ще му идват с 20% по -силни атаки пак...  :Smiley

от началото до краят +20%   *rose* *rose* *rose*
Активен

Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!