Imperia Online България  
Март 28, 2024, 20:40:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: аларми  (Прочетена 1090 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kanjie1
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« -: Ноември 14, 2015, 01:16:06 »

wd0wmaker
Лейтенант


Karma: +0/-4
  • [-]
Неактивен

Публикации: 113


   
   
Аларми !!!!
« -: Септември 16, 2015, 11:43:48 »
wd0wmaker свят 118
Побързахте да заключите темата...
С риск да ме баннете отново, ще я отворя пак.
Ако очаквате да соча с пръст този или онзи, НЯМА ДА СТАНЕ.
Информирам ви за проблем. Ако искате вземете мерки, ако не - 118 ще паследва съдбата на БГ-световете. Ще закрием бг съюза там. Модираме се и забравяме за този свят.
Топката е във вашето поле
 Активен
wd0wmaker
Лейтенант


Karma: +0/-4
  • [-]
Неактивен

Публикации: 113


   
   
Re:Аларми !!!!
« Отговор #1 -: Септември 16, 2015, 12:08:45 »
Само ще поясня, че става въпрос за платни аларм, които местят рес и армия.
 Активен
Vania
Community Manager


Karma: +214/-415
  • [-]
Неактивен

Публикации: 3579


 
   
Re:Аларми !!!!
« Отговор #2 -: Септември 16, 2015, 12:25:56 »
Заключих темата, защото Ви казах как действаме в тези случаи. Трябва да докладвате даден играч, за да бъде проверен. Такава е практиката ни.
 Активен
   
Vania
Bulgarian Community Manager
wd0wmaker
Лейтенант


Karma: +0/-4
  • [-]
Неактивен

Публикации: 113


   
   
Re:Аларми !!!!
« Отговор #3 -: Септември 16, 2015, 12:56:04 »
Цитат на: Vania в Септември 16, 2015, 12:25:56
Заключих темата, защото Ви казах как действаме в тези случаи. Трябва да докладвате даден играч, за да бъде проверен. Такава е практиката ни.
Когато пусна 10 атаки към 1 акаунт, веднага го шпионирам и виждам, че реса и армията ги няма, тогава нямам съмнения, сигурен съм, че е аларма. Както казах няма да докладвам никого. Ще поизчакам седмица две. Ако няма 5-6 акаунта с гюллета, имам начин да си реша проблема - няма да играя повече там, а може и изобщо. В бг 15 се боря с мелници, но това си е мое решение. Още един такъв свят, ще ми дойде в повече.
 Активен
Vania
Community Manager


Karma: +214/-415
  • [-]
Неактивен

Публикации: 3579


 
   
Re:Аларми !!!!
« Отговор #4 -: Септември 16, 2015, 14:21:03 »
А как според Вас да разберем кои са акаунтите?
 Активен
   
Vania
Bulgarian Community Manager
wd0wmaker
Лейтенант


Karma: +0/-4
  • [-]
Неактивен

Публикации: 113


   
   
Re:Аларми !!!!
« Отговор #5 -: Септември 16, 2015, 14:46:19 »
Цитат на: Vania в Септември 16, 2015, 14:21:03
А как според Вас да разберем кои са акаунтите?
Вярвам, че ако искате да запазите 118 активен, ще намерите начин.
 Активен
KingMihaylov
Лейтенант


Karma: +16/-23
  • [-]
Неактивен

Публикации: 225




   
   
Re:Аларми !!!!
« Отговор #6 -: Септември 16, 2015, 19:21:49 »
Трудно е да накараш български служител да си заработи заплатата.Правила гишета - все измислени работи.А парите са нашите.Е затова ви спирам от перото ми.Парите - другаде.Като не обръщате внимание на клиентите си какво повече искате.Да ви дойда на крака ли.В офиса.И тихичко да ви подшушна името на заподозрения че е с аларма.Еми явно е че щом има аларми значи има и калпав код.Това е.
 Активен
Редовен играч - 6 пъти
Страници: [1]   Нагоре   
    ИЗВЕСТИ  |  МАРКИРАЙ НЕПРОЧЕТЕНИТЕ  |  ИЗПРАТИ ТЕМАТА  |  ИЗПЕЧАТАЙ   
« назад напред »
         
докладвал съм доста пъти във съпорта за аларми прехвърляне на ресурси също съм слагал и снимки  със закупени евтини оферти и все се цива няма проблеми за злоупотреби:Dза това от тази игра вече абсолютно нищо не става за това има много по интересни игри от ЙО а ЙО го развалио още от както развалиха 6Х блок а тай скриптове със измислени от ЙО зада може играта да става още по банална

Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 14, 2015, 01:59:08 »

Истината е че екипа не може да се пребори с този проблем. Откак я играя тази игра се е имало ботове чекъри, скриптове и тем подобни а реакцията на екипа е една и съща през времето. "Дайте ни акаунт за проверка" - "акаута е чист и нередности не са открити", а ти го виждаш с очите си как му чезне реса, как при всяка атака той е на "линия" но не те контри, просто армията му се премества. Вземат се някакви смешни и неадекватни мерки, доказващи безпомощноста на екипа да се пребори с този проблем. Затова и когато се повдига въпроса за ботовете, веднага следва нервна и взривоопасна реакция от страна на екипа от рода на банове, триене на теми или постове и с това потушават напрежението за известно време, отказвайки няколко човека от играта след което темата се повдига отново. Пак следват банове, изтривания на теми, оказване на още няколко човека, но никога признание в безпомощност.
Според мен ако се дадат повечко кинти на някой хакер "има доста откачено можещи такива" то работата може и да се реши. Мое мнение и не задължавам никого с него! Има ли желание за борба с този проблем, то той ще се реши все някак си.  Нима едно хакерче, продаващо ботове може да направи луди и щастливи цял екип от 200 човека? Съмнявам се!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!