Imperia Online България  
Април 25, 2024, 16:55:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Продължение от вчерашната тема!!!  (Прочетена 1489 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Shadow
Сержант
**

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 58


Профил
« -: Ноември 10, 2015, 12:15:59 »

Бих искал да знам какво стана с проверката ,защо играта изхвърля ей така ... какви са резултатите какво се установи ...там някакво инфо ..нали все пак .... има ли няма ли проблем..пък аз ще ви кажа за какво става дума след отговора ви ..ако има такъв де,то няма се учудя и ако направо почнете да триете темите... след вчерашното ви държане !!!!
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 10, 2015, 12:33:26 »

Изпратила съм имената на акаунтите, които бяха предоставени в темата, уточнила съм, че въпросните играчи се оплакват от разлогване в периода между 23.30ч и 1ч всяка вечер. След като се извърши проверка, ще пиша за резултата от нея. Ако разполагате с някаква друга информация, нещо по-специфично, което сте забелязали, открили или ви е направило впечатление, ще бъде от полза да го споделите.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Shadow
Сержант
**

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 58


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 10, 2015, 12:39:24 »

не  Госпожице ....снощи ..аз понеже не спим ...от 00:00  до към :03:30 ме метна поне 17 пъти играта ..... викам си какво ми трябваше да се обаждам..обезщетение ..никакво... увикахте те ме....а сега и 3 пъти повече ме изхвърля... играя в други светове там няма подобен проблем ...според мен колегите ви ...Сърби и Бразилци правят някви схеми ..понеже си мислят ,че всички играят и мамят като техните ... обаче те явно си пазят хората .,,,,а тука да има един начин ми се струва... живи ще ни изядете ...
Активен
Shadow
Сержант
**

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 58


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 10, 2015, 12:52:49 »

и дали ще знаем кога горе-долу ще я направят тая проверка ..все пак няма оставаме без нерви   Grin Grin Grin  на вас ако ви е забавно на нас не ни е ... поне да спрем с играта и като станат резултатите да видим се играе ли няма ли .... то ако ще е така в най неподходящите моменти да ни изхвърля все ... да си я играй който иска ....  Grin Grin Grin
Активен
rawPower21
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 13, 2015, 19:22:08 »

Абе няма оправяне,сутринта докато си правих сейфа в рамките на 3мин ме ритна 4 пъти.Дори си събудих рано сабахлен наглеждача да му се скарам,задето ме рита.
Активен
Ицо
Редник
*

Karma: +8/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 19



Профил
« Отговор #5 -: Ноември 13, 2015, 19:25:15 »

изхвърля в несвяст... 3 войни водим и постоянно се мобилизират войски ,човек не може да си направи сметката..........


Frankie_Wilde
свят 129
Активен
ems_
Лейтенант
***

Karma: +9/-125
Неактивен Неактивен

Публикации: 104



Профил
« Отговор #6 -: Ноември 14, 2015, 00:47:28 »

Свят 15(Blitz) е абсолютно същото положение,  стане ли 00 часа и става ту си в играта,  ту те няма . Пароли сменяхме , браузъри , интернет доставчици , чистене на кешове и какво ли още не, но  положението си е същото .
Активен
Shadow
Сержант
**

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 58


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 15, 2015, 13:29:34 »

Миленка:D:D:D що не дойдеш при нас в 129 ти
Активен
ems_
Лейтенант
***

Karma: +9/-125
Неактивен Неактивен

Публикации: 104



Профил
« Отговор #8 -: Ноември 15, 2015, 20:22:59 »

Че то аз съм си там ама не си ме видял Wink
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!