Imperia Online България  
Април 18, 2024, 07:51:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма ли най после да си я оправите тая игра да спре да изхвърля уеееееееееееееее  (Прочетена 7445 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
_Deneris_
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #45 -: Ноември 09, 2015, 17:23:17 »

Значи заради такива изхвърляния от играта ,Ваня, един от моите съотборници се разби и изгуби армията си ,и не само че го изхвърли ми при опит отново да влезне в акаунта си понеже атакуваше играч с по-голяма армия(това всичко става докато атакува) му изписва че сайта е в диагностика,опитва да влезе и през фейсбук в акаунта си ,но не стана.....след 5 мин мъки най-накрая влиза и битката ,която той не искаше да се състои а беше само тактически ход вече беше минала...и какво правим в такъв случай,не мисля че каквото и да кажете и да направите в такава една реална ситуация с такава развръзка ,би овъзмездило направената щета,защото нали се сещате освен армия и ресурси и изгубеното време за правене на армия,имат играчите и реноме пред съперниците си....резултата е на лице момчето тотално спря да играе то смисъла за него и неговото развитие заминаха след като остана без армия....нали се сещате че това не се е случило понеже някой му е влезнал в акаунта.....значи моля ви се накарайте колегите си от техническата поддръжка и тем подобни неясни за мен отдели, които имате ,да вземат да поиграят с някакъв тестови акаунт или нещо (или да спрат да си правят там нещо, ако е по вина на поддръжката на сайта,отворих тая скоба съвсем умишлено,без да има за цел да обиди екипа,ами да го вършат в не толкова пикови за игра часове),да видим колко пъти за един ден ще ги изхвърли играта,мен лично днес 5 пъти....добре,че съм бедна ферма....значи проблема с изхвърлянето е съвсем реален и съвсем не по вина на играещите както си пролиюа от изказването на ред от хората ,които играят,моля бъди посредник и решете това нещо,защото и преди се е случвало,ама на последък ептен нещата ескалираха.......
Активен
_Deneris_
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #46 -: Ноември 09, 2015, 17:24:55 »

далеч съм от мисълта да съдя и да обвиняшам някой,моля направете нещо по въпроса
Активен
Shadow
Сержант
**

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 58


Профил
« Отговор #47 -: Ноември 09, 2015, 17:28:10 »

и аз това искам да и кажа на Г -жа Мениджъра ..ама ... като си пееш пенке ле кой ли та чува ...аз казвам едно тя си знае нейното.... и така и така..тук пиши там пиши....ала бала... и какво да пиша като знам какво ще ми се каже.... си играя на писанка..ми з акакво е тоя форум тогава..тва не може онова не може ...
Активен
mar4elka
Гост
« Отговор #48 -: Ноември 10, 2015, 20:58:59 »

Привет, видях темата и макар, че играя в друг свят, и на мен ми се случи същото преди няколко дни. На два пъти ме изхвърли, но не през нощта, а привечер. И също споделям мнението, че админите са много нагли и некомпетентни. В 50% от случаите(тоест проблемите), съм 100% сигурна, че самите те се оказват в (както се казва) небрано лозе. Така, че не очаквайте много от тях. Нали знаете, че вече и лекарите си купуват дипломите. Когато еди кой си работи като програмист в Империя Онлайн, и има диплома за което, съвсем не значи, че може да ви реши всички проблеми свързани с играта.
Активен
Ицо
Редник
*

Karma: +8/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 19



Профил
« Отговор #49 -: Ноември 12, 2015, 01:50:18 »

Можете да пишете на support_bg@imperialsupport.org. Прекият ми ръководител ще прочете писмото Ви и ще получите неговия отговор.


а от съпорта след колко време отговарят и дали изобщо отговарят,защото имах запитване за проверка на мулти ацц-та ,използване на програми и отговор все още не съм получил

P.S. запитването беше направено февруари месец тази година........
Активен
Ицо
Редник
*

Karma: +8/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 19



Профил
« Отговор #50 -: Ноември 12, 2015, 01:52:49 »

играта продължава да разлогва ...днес само 2 пъти за 55 минути
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #51 -: Ноември 12, 2015, 01:58:32 »

В 00.00 ме изхвърли и от тогава 6 пъти. Сега е един часа. Малко множко ми се вижда!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #52 -: Ноември 12, 2015, 02:20:24 »

В 00.00 ме изхвърли и от тогава 6 пъти. Сега е един часа. Малко множко ми се вижда!
щом и днес не са стоплили де е проблема- ше е весело.  Мен ме разлогна 5 пъти от 00 до 1,но проверката ше покаже плътен он без прекъсване на сесията
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #53 -: Ноември 12, 2015, 02:25:15 »

 Grin Старо куче си и знаеш как работи системата. Снинджиро си иде, козъта я нема!
Дано оправят това нещо в идните полугодия или петилетки а до тогава ще свикваме с незгодите.
« Последна редакция: Ноември 12, 2015, 02:39:29 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #54 -: Ноември 12, 2015, 02:41:00 »

Това е поне от 10-тина дни, ако не станаха и повече. В 12 се правят бекъпи ли , не е ясно какво но между 00 и 1ч , играта изхвърля през 5, 10 мин. В 3 часа нощес е същото само дето изхвърлянето е веднъж, два пъти само.
Това едва ли е от компетенцията на администратор. Ясно е за всички ни , че е технически проблем. Но поне да се предаде на техническата нация в ИО, че има такъв и той не търпи отлагане. От както се добавиха новите красоти като че започна още по-често да разлогва.

Активен

Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #55 -: Ноември 12, 2015, 10:26:57 »

Моля, имайте търпение. Докладвала съм, има задача, по която работят колегите от техническия отдел.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #56 -: Ноември 12, 2015, 10:29:36 »


а от съпорта след колко време отговарят и дали изобщо отговарят,защото имах запитване за проверка на мулти ацц-та ,използване на програми и отговор все още не съм получил

P.S. запитването беше направено февруари месец тази година........

Ако не сте получили отговор на запитване от февруари, това се дължи на недоразумение или някаква техническа грешка. Отговорите на пощата се получават в 90% от случаите в рамките на деня. Ако запитването е било отправено в почивен ден, тогава най-късно във вторник се получава отговор. Напишете ми лично пощата, от която сте писали, за да проверя какво се е случило.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #57 -: Ноември 12, 2015, 10:37:14 »

Моля, имайте търпение. Докладвала съм, има задача, по която работят колегите от техническия отдел.
Да се насочат около нещата в играта които се обновяват в посочените часове.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #58 -: Ноември 12, 2015, 11:23:38 »

Посочила съм часовете и съм обяснила, че става въпрос за много оплаквания, а не за едно. Ако някой се сеща за нещо по-различно, би било от полза за колегите.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Shadow
Сержант
**

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 58


Профил
« Отговор #59 -: Ноември 12, 2015, 11:25:53 »

 мен и денем почна ме мята  Grin Grin Grin  Ужас.... по зле става ..по добре не става... знаех си аз ,че не трябваше да пишем нищо..то нарочно ще ни до-затрият ся... а нощем не е само в полунощ..и в 02 и в 03 мята ...а интересно е защо само в сят 129 ...явно има повече народ и системките им изцяло се скапват ....затваряйте тая игра преди хептен да се сте се омазали ... или там си сменете всичко...От -ДО.... говоря за персонал....поддържащ...такива разни "мениджъри" едно друго и без това един отговор като хората не може да дадете...или умишленно шикалкавите....не ни трябват такива...искаме компетентни хора ,който си разбират от работата да знаем за какво си даваме паричките не някой да ти се кара насреща и да ти трие темите и хоп видиш ли решен проблема...няма тема няма проблем .... Да ..ама не ...
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!